Seksualiausios merginos Ženevos automobilių parodoje (nuotr. newspress.co.uk)

Seksualiausios merginos Ženevos automobilių parodoje (nuotr. newspress.co.uk)

Tokio masto automobilių parodoje, kokia kiekvienais metais vyksta Ženevoje, pristatoma daugybė naujienų. Šiais metais organizatorių nurodomas europinių ir pasaulinių premjerų skaičius siekia 140, taigi parodos lankytojai išties turės galimybę pamatyti didžiulį kiekį Senajame Žemyne dar nematytų serijinių, modifikuotų ir koncepcinių automobilių.

Nepasimesti tokiame naujos informacijos sraute padeda parodos dalyvių stenduose dirbantys paslaugūs konsultantai. Jais dėl geresnių bendravimo sugebėjimų, kruopštumo ir reprezentatyvios išvaizdos dažniausiai pasirenkamos merginos. Nors egzistuoja nuomonė, kad jos tokiose parodose yra kaip papuošalai greta automobilių, Balsas.lt žurnalistų bendravimo su merginomis konsultantėmis tarptautinėse parodose patirtis rodo, kad jos puikiai informuotos apie techniką, kurią pristato ir gali išsamiai atsakyti į daugelį rūpimų klausimų.

Pateikiame gražiausių 2012 m. Ženevos automobilių konsultančių nuotraukas:

info@balsas.lt

Naujienų portalo Balsas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB Balsas.lt sutikimo draudžiama.

Skaityti komentarus 2 Parašyk komentarą


  Įvairenybės

  „G-class“ jau seniausiai tapo paminklu pačiam sau. (nuotr. iš vaizdo įrašo)
  Jaunystės eleksyras veteranui 2014.04.24 11:49 „G-class“ stilistikoje kažkokios revoliucijos būtų mažų mažiausiai kvaila – šis automobilis jau seniausiai tapo paminklu pačiam sau. Tiesa, šiek tiek jaunystės šiam modeliui kartais suteikia tiuningo specialistai.
  Eismas Adis Abeboje. (nuotr. iš vaizdo įrašo)
  Kam reikia tų šviesoforų? 2014.04.24 09:46 Ar atsirastų drąsuolių, kurie pabandytų vairuoti automobilį Etiopijos sostinėje Adis Abeboje? Pasigrožėkite vaizdu, kuris įamžintas vienoje iš milijoninio Rytų Afrikos didmiesčio gatvių.
  Rusijos kelių kronika: kai moterys puola po kojom. (nuotr. iš vaizdo įrašo)
  Vaizdo registratoriai: kai moterys krinta po kojomis 2014.04.23 17:01 Šios dienos vaizdelio herojė – gana jauna moteris. Panašu, jai labai reikėjo bent šiek tiek grynųjų. Gal alkoholiui, gal ir narkotikams. Juo labiau, kad mergina elgėsi tikrai neadekvačiai.
  Šį kartą gerbėjams susuktas filmukas, kuriame K. Block žaidžia... futbolą. (nuotr. iš vaizdo įrašo)
  K. Block, šonu skriejantis automobilis ir futbolas 2014.04.23 13:01 Ken Block vadybininkai – šaunūs viešųjų ryšių specialistai. Jie bet kokia proga stengiasi paminėti ekstravagantiško amerikono vardą. Šį kartą lenktyninko gerbėjams susuktas filmukas, kuriame K. Block žaidžia... futbolą.
  Savotišką pramogą sau ir draugams galima pasidaryti keičiant automobilio ratą. (nuotr. iš vaizdo įrašo)
  Penkios minutės „cirkų“ iš arabų greitkelių 2014.04.22 18:05 Benzinu kvepiantis gyvenimas verda ir Arabijos pusiasalyje. Naftos čia daug, kuras automobiliams kainuoja grašius, tad leisti laisvalaikį riaumojant motorams šiuose kraštuose yra gana populiaru.
  Trasos atitvaras į trumpą skrydį pasiuntė mėgėjo vairuojamą greitą ir brangų „BMW RS M3“. (nuotr. iš vaizdo įrašo)
  „BMW“, Niurburgringas, atitvarai 2014.04.22 09:56 Siūlome jums užmesti akį į balandžio pradžioje užfiksuotą avariją, kur Niurburgringo trasos atitvaras į trumpą skrydį pasiuntė mėgėjo vairuojamą greitą ir brangų „BMW RS M3“.
  Siūlome jums pasigrožėti tikromis, tačiau niekam nepavojingomis gaudynėmis. youtube.com iliustr
  Nepavojingos gaudynės 2014.04.18 17:30 Siūlome pasigrožėti tikromis, tačiau niekam nepavojingomis gaudynėmis. Be to, čia nėra jokio kriminalo.
  „Ferrari F12 N-Largo“. (nuotr. Gamintojo)
  Moterys: brangius sportinius automobilius vairuoja arogantiški pasipūtėliai? 2014.04.18 14:01 Bloga žinia visiems vyrams, kurie rinkdamiesi ekstravagantiškus ir galingus sportinius automobilius mano, kad taip užsitikrins didesnį priešingos lyties atstovių dėmesį – remiantis Didžiojoje Britanijoje atliktos apklausos duomenimis, sportiškų automobilių vairuotojai moterims nėra tokie patrauklūs.
  „Mercedes-Benz“ sunaikino nelegalią klasikinio „300SL“ kopiją. (nuotr. Gamintojo)
  „Mercedes-Benz” sunaikino nelegalią klasikinio modelio kopiją 2014.04.18 10:30 Vokiečių kompanija „Mercedes-Benz“ sunaikino klasikinio sportiško praėjusio amžiaus 50-ųjų metų superautomobilio „300SL Gulwing“ kopiją.
  Policijos patrulių automobilis (nuotr. Policijos departamento)
  Rado būdą sužinoti, kur patruliuoja kelių policija (4) 2014.04.17 14:41 „Mirktelėti“ ilgosiomis šviesomis ir taip kitus vairuotojus įspėti apie patruliuojantį kelių policijos ekipažą – nebemadinga. Dabar sėdint prie kompiuterio per dieną galima gauti keliasdešimt pranešimų apie tai, kur mieste stovi tarnybiniai patrulių automobiliai arba nepažymėti policijos automobiliai su įmontuota greičio ...
  Vaizdo registratorių kronikos: laimingiausias pėstysis. (nuotr. iš vaizdo įrašo)
  Vaizdo registratorių kronikos: laimingiausias praeivis 2014.04.16 17:01 Šį kartą siūlome jums užmesti akį į trumpą vaizdelį iš Slovakijos. Čia užfiksuota stebuklingai pasibaigusi pėsčiojo akistata su mirtimi.
  Šis „Mustang“ yra automobilio kopija sudėliota iš „Lego“ komponentų. (nuotr. Gamintojo)
  „Lego“ mėgėjamas skirtas „Ford Mustang“ 2014.04.16 14:01 Tai „Ford Mustang Schelby GT500“, viena iš ambicingiausių šių dienų „Mustang“ versijų. Tačiau šiuo automobiliu niekas nevežios merginų po naktinius didmiesčius.
  Rusiškas virvės tempimas: sena „Lada“ prieš visureigį. (nuotr. iš vaizdo įrašo)
  Rusiškas virvės tempimas: sena „Lada“ prieš visureigį 2014.04.16 08:03 Ir vėl siūlome jums trumpą vaizdelį iš Rusijos platybių. Tiesiog ten gausu nesąmonių ir be politikos ir didžiavalstybinių ambicijų.
  Ką daryti, kai reikia pervežti automobilį, o autovežiui pinigų nėra? (nuotr. iš vaizdo įrašo)
  Biudžetinis autovežis pagal rusus (2) 2014.04.15 08:00 Ir vėl vaizdelis iš Rusijos kelių. Tiesa, šį kartą tai ne vaizdo registratoriaus užfiksuota avarija ar kokios muštynės prie šviesoforo.
  Švedų ekstremalas savo „Rebellion R2K“ gainioja kalnuose, slidinėjimo trasoje. (nuotr. iš vaizdo įrašo)
  Švedų ekstremalas kalnų trasas šturmavo su lietuvių nužiūrėtu superautomobiliu 2014.04.14 17:01 Žiemos sporto šakų ekstremalas iš Švedijos Jonas Olssonas – aistringas automobilių gerbėjas. Na o naujausia jo dovana tikriems automobilių vertintojams – filmukas, kuriame švedų ekstremalas savo „Rebellion R2K“ gainioja kalnuose, slidinėjimo trasoje.
  Amerikiečiai sukūrė elektrifikuotą riedantį lagaminą. (nuotr. Gamintojo)
  Amerikiečiai sukūrė elektrifikuotą riedantį lagaminą 2014.04.14 14:25 Amerikiečių kompanija „Green Energy Motors“ sukūrė įdomų ir jau serijinei gamybai parengtą miesto transporto priemonės prototipą. Tai lagaminas, kurį greitai galima transformuoti į elektrinį paspirtuką.
  Vokietijos pietinėje dalyje užsidegė vos prieš kelias savaites iš pardavėjų salono išriedėjęs prabangus „Mercedes-Benz S-class“. automobilemag.com iliustr.
  Brangūs gaisrai: liepsnoja ne tik italų superautomobiliai 2014.04.14 10:55 Šiomis dienomis Europos automobiliniuose leidiniuose pasirodė žinutė, kad Vokietijos pietinėje dalyje užsidegė vos prieš kelias savaites iš pardavėjų salono išriedėjęs prabangus „Mercedes-Benz S-class“. Tokios nelaimės su naujutėlaičiais šios markės automobiliais atsitinka labai retai.
  „BMW“ ir lėktuvo dvikova. (nuotr. iš vaizdo įrašo)
  Dvikova: „BMW“ prieš lėktuvą 2014.04.14 08:13 Kaip manote, kas greitesnis – iki 550 arklio galių „paspaustas“ ir vadinamajam driftui pritaikytas „BMW“, ar pilotažinis lėktuvas?
  Alvaro Bautista (nuotr. SCANPIX)
  Kas bus greičiausias: 2014-ųjų „MotoGP“ favoritai 2014.04.12 16:30 Ar naujokas ir toliau diktuos sąlygas? Kuris iš veteranų grąžins tvarką? Kas bus greitesni – „Honda“ ar „Yamaha“? Naujajame „MotoGP“ čempionato starte – daugybė intrigų. Žinoma, didžiausia iš jų – kas taps absoliučiu čempionu. Susipažinkite su pagrindiniais šio sezono „MotoGP“ favoritais. Marcas Marquezas ...
  Dviračiai (nuotr. Fotodiena.lt/Pauliaus Peleckio)
  Dviračių rinka: kas vokiečiui šiukšlė, mums – prekė (1) 2014.04.12 13:37 Karolina Stažytė Atšilus orams ne vienas užsinori automobilį iškeisti į dviratę transporto priemonę. Net ir tie, kurie lieka ištikimi mašinoms ir toliau kasdien jomis rieda į darbą, vakare užsigeidžia prasklaidyti mintis mindami pedalus artimiausio atokaus gamtos kampelio link. Susidomėjimas dviračiais Tauragėje ėmė augti ...
  «
  Dėkojame už išsakytą nuomonę!