Nuogaliai

Nuogaliai

San Francisko valdžia siekia uždrausti nudistams pasirodyti viešose vietose nuogiems, rašo „Associated Press”. Iš vienuolikos San Francisko apylinkės tarybos narių šeši balsavo už potvarkio priėmimą, o penki pasisakė prieš. Įstatymas draudžia pasirodyti nuogiems gatvėse ir viešajame transporte. Už nutarimą bus dar kartą balsuojama, tuomet jis įsigalios nuo kitų metų pradžios. Išimtimi taps gatvės eitynės, pavyzdžiui, kasmetinis gėjų paradas, kuomet už pasirodymą neapsirengus nebus baudžiama. Uždrausti nudistams vaikščioti visai nuogiems pasiūlė vienas pilietis, kurį trikdė aplink vaikštantys neapsirengę žmonės. Jei dokumentas įsigalios, žmogui, pirmąsyk pasirodžiusiam nuogam viešojoje vietoje, grės 100 dolerių bauda. Tačiau jei policija sulaikys neapsirengusį žmogų trečią kartą, jam grės 500 dolerių bauda arba laisvės atėmimas iki vienerių metų. Draudimo priešininkai teigia, jog jis pažeidžia žmonių laisves. Lapkričio viduryje nudistai pateikė ieškinį teismui, kur teigiama, jog draudimas vaikščioti ar važinėti nuogiems pažeidžia jų teisę į saviraiškos laisvę.  

Parašyk komentarą


  Įvairenybės

  Vairuotojas (nuotr. Alloverpress.ee)
  Kaip vasarą prie vairo neprarasti savitvardos? 2014.07.26 07:38 Šį savaitgalį Lietuvoje sinoptikai prognozuoja svilinančius karščius, todėl didžiausiosvienos draudimo bendrovės pykčio keliuose valdymo konsultantė Eglė Masalskienė pataria vairuotojams iš anksto nusiteikti intensyvesniam eismui automagistralėse.
  Mažieji šonaslydžio modeliai (nuotr. YouTube)
  Svarbu ne dydis, o aistra 2014.07.24 10:07 Kai kalbame apie šonaslydį, automobilio dydis ir būklė neturi reikšmės. Svarbiausia yra aistra. Visai nesvarbu, ar vairuoji profesionalų automobilį Nissan „Skyline R33“, ar legendinę Toyota „Corolla AE86“, ar galingąją „Suprą“, ar kasdienį automobilį. Svarbiausia, kad būtų linksma, rašo „No Car, No Fun“. „Niekada ...
  Šonaslydis (nuotr. YouTube)
  Gėda to nepamatyti! 2014.07.24 09:33 Šiame vaizdo siužete šonaslydžio ekspertai, dalyvaujantys „Drift Mania Canadian“ čempionate (DMCC) negaili savo padangų „Topp Drift Boonies Bash 2014“ renginio metu. Jūs privalote tai pamatyti. Šiais metais renginio organizatoriai nusprendė, kad vienos dienos nepakaks, todėl šonaslydžio mylėtojams padovanojo dviejų dienų ...
  Pete Lynagh (nuotr. Alloverpress.ee)
  Labdaringas mergišius: už metus be moterų – tūkstančiai dolerių vaikams (1) 2014.07.23 07:52 Savimi pasitikintis žaidėjas – štai tokios pravardės vyras atsikratė laimėjęs lažybas. Pete'as Lynagho'as lažinosi, kad, būdamas kazanova, su moterimis nesimylės ne mažiau nei metus, rašo mirror.co.uk. Rezultatas - jokio sekso visus metus ir 2000 dolerių P. Lynagho kišenėje. Iš pradžių tai buvo tik pokštas, ...
  Projektas „Nebūk briedis“ (nuotr. Organizatorių)
  Svarbu: ką turi žinoti kiekvienas pėsčiasis? 2014.07.22 15:29 Kasmet Lietuvoje užregistruojama per 2000 eismo įvykių, į kuriuos patenka pėstieji. Per metus vidutiniškai žūsta 240 pėsčiųjų, daugiau nei pusė jų – tamsiuoju paros metu. Beveik visi pėstieji, eidami keliu tamsiu paros metu, neturi prie drabužių prisisegę atšvaito, nesineša žibinto ar kito šviesą atspindinčio daikto. ...
  Rusų reklamos specialistai viename iš naujausių savo darbų suplakė gana linksmą kokteilį iš motociklų ir sekso. youtube.com iliustr
  Linksmai: motociklų tipas ir seksas 2014.07.18 15:30 Taip jau yra, kad motociklai daugeliui iš mūsų asocijuojasi su seksualumu. Štai kad ir vienos rusų vaizdo klipų studijos režisieriai viename iš naujausių savo darbų suplakė gana linksmą kokteilį iš motociklų ir sekso.
  „Audi“ vairuotojas (nuotr. iš vaizdo įrašo)
  Automobiliai vykdys visas vairtuotojo ištartas komandas (1) 2014.07.17 14:52 „General Motors“ bendradarbiauja su britų kompanija „VocalIQ“ kuriant balsu valdomo automobilio sistemą. Tiriamieji darbai vyksta Izraelyje,  „General Motors“ technologinių tyrimų centre, kuris specializuojasi savaeigių mašinų, robotų ir žmogaus-mašinos hibridų atradimuose. JAV ir Britanijos mokslininkai projektuoja ...
  Motociklai. (nuotr. „Monster Energy“)
  Motociklai: nutrūktgalvis ar idiotas? 2014.07.17 13:05 Prancūzų kelių policininkai praėjusią savaitę sulaikė motociklininką, kurį būtų galima ramiausiai pristatyti Darvino premijos apdovanojimams.
  Kadras iš S. Millerio filmo. (nuotr. iš vaizdo įrašo)
  Motociklai, akušerija ir kinas 2014.07.16 17:09 Kas bendro tarp naktinio pasivažinėjimo motociklu ir akušerijos? Į tai šiek tiek filosofiškame trumpo metražo filmuke bando atsakyti dviratei technikai neabejingas amerikiečių menininkas.
  Šis „Mustang“ yra automobilio kopija sudėliota iš „Lego“ komponentų. (nuotr. Gamintojo)
  „Mustang“ dideliems berniukams 2014.07.15 16:22 Tai „Ford Mustang Schelby GT500“, viena iš ambicingiausių šių dienų „Mustang“ versijų. Tačiau šiuo automobiliu niekas nevežios merginų po naktinius didmiesčius. Šis „Mustang“ yra automobilio kopija, sudėliota iš „Lego“ komponentų.
  Miegas. Oddee.com nuotr. (nuotr. Balsas.lt)
  Vaizdo registratoriai: nemiegok prie vairo 2014.07.15 08:15 Pasižiūrėkite vaizdelį, kuris užfiksuotas Rusijos platybėse. Videoregistratoriaus akis užfiksavo, kaip prie vairo užmigo motorolerio vairuotoja.
  Antras „Passat“ gyvenimas – senas automobilis tapo priekaba. A. Karčiausko nuotr.
  Antras „Volkswagen Passat“ gyvenimas 2014.07.14 11:43 Anksčiau ar vėliau ateina laikas, kai toks automobilis pradeda nuolat gesti, ar be didžiulių investicijų negali gauti naujos TA pažymos. Ką tuomet daryti? Priduoti automobilį į metalo laužą? Išradingi lietuviai gali suteikti tokiam veteranui ir antrą galimybę.
  Shinya Kimura yra vadinamosios „zero style“ pakraipos rankų darbo motociklų kūrimo pradininkas. (nuotr. Gamintojo)
  Sh. Kimura ir jo žirgynas 2014.07.11 16:17 Žmonių, kuriems XXI a. motociklai atrodo bedvasiai ir perdėm sudėtingi pasaulis itin savitas – jame gausybė stilių, gausybė ryškių asmenybių. Vienas iš tokių žmonių – japonų kilmės „custom“ stiliaus motociklų meistras Shinya Kimura.
  Atkreipkite dėmesį, kaip Andreas Gulden važiuoja praktiškai „ant ribos“ – slidžioje trasoje posūkiai įveikiami koreguojant slydimus. youtube.com iliustr
  Taip važiuoja tobuli vairuotojai 2014.07.09 17:01 Jūs manote esąs puikus vairuotojas? Dalyvavote keliose varžybose ir prie vairo jums jau nereikia jokių patarimų? Tuomet nusileiskite ant žemės ir pažiūrėkite, kaip važiuoja tikri vyrai.
  Vairuotojui vos vos pavyko išvengti kaktomušos su sunkiasvoriu. (nuotr. iš vaizdo įrašo)
  Kai gimstama antrą kartą (1) 2014.07.08 17:01 Kai kaktomuša susiduria sunkiasvoris ir lengvasis automobilis – gyvųjų dažniausiai nelieką. Tad šį kartą galima sakyti, kad kažkas gimė antrą kartą.
  Kai „BMW M4“ slysta šonu virš bangų. (nuotr. iš vaizdo įrašo)
  Ambicinga reklama: kai „BMW M4“ slysta šonu virš bangų 2014.07.08 11:55 Apie ambicijų nestokojantį bavarų kūrinį „BMW M4“ jums jau pasakojome. Norėdami pademonstruoti šio automobilio galimybes bavarai susuko itin smagų reklaminį filmuką.
  Žiedinės lenktynės (nuotr. Organizatorių)
  Lenktynių aistros sulėtintuose vaizduose 2014.07.04 17:09 Automobilių ar motociklų lenktynių pasaulyje kiekviena akimirka alsuoja greičiu. Greitis slypi čia ne tik lenktyniniuose boliduose – savo darbo greičiu čia varžosi lenktynių komandos ar net akimirkas trasoje fiksuojantys žurnalistai.
  Vaizdo registratoriai: kai susitinka du ožiai. (nuotr. iš vaizdo įrašo)
  Kai susitinka du ožiai 2014.07.04 15:06 Ir vėl siūlome jums vaizdo registratorių užfiksuotą vaizdelį. Vėl jis įamžintas Rytų kraštuose. Tiesa, šį kartą vaizdelis nufilmuotas ne Rusijoje, o Kazachstane.
  „Google“ pasirūpino, kad galėtumėte neišeidami iš namų pasidairyti po „Pagani“ gamyklą. (nuotr. Gamintojo)
  Ekskursija po „Pagani“ gamyklą 2014.07.03 17:01 „Google“ pasirūpino, kad jūs ir visi kiti pasaulio automobilių aistruoliai galėtumėte neišeidami iš namų pasidairyti po „Pagani“ gamyklą.
  „Lamborghini Aventador LP 700-4 Roadster“ (nuotr. Gamintojo)
  Garso terapija pagal Marchetinno 2014.07.02 17:01 Vienam iš YouTube.com kanalų autorių, žinomam Marchetinno pseudonimu, visi įdomiausi prisiminimai susiję su sportiniais modeliais, kuriuos jam pavyko užfiksuoti vaizdo kamera.

  Oras Lietuvos žemėlapyje

  Antradienis, 2014 m. liepos 29 d.
  Alytus
  +27
  -
  Kaunas
  +21
  0.9 m/s
  Vilnius
  +22
  2.7 m/s
  Panevėžys
  +20
  6.3 m/s
  Klaipėda
  +29
  0.9 m/s
  Šiauliai
  +19
  7.2 m/s
  Utena
  +23
  3.1 m/s

  Vilnius

  Giedra
  +22
  Giedra
  Toks jausmas lyg būtų +22
  «
  Dėkojame už išsakytą nuomonę!