Meilė (blogspot.com)

Meilė (blogspot.com)

2013 metai – Vandens Gyvatės metai. Net ir patys nerūpestingiausi Zodiako ženklai susimąsto prieš žengiant lemtingus žingsnius. Gyvatė – išmintingas gyvūnas, be to, ji nekenčia melo ir nutylėjimo. Todėl kiekvienas Zodiako ženklas 2013 metais jaus šio gyvūno įtaką. Jūs ne tik bendrausite su patikusiu jums žmogumi, bet ir kruopščiai pasversite visus „už“ ir „prieš“. Gyvatė privers jus į bet kokius santykius žvelgti atsakingai ir viską paskaičiuoti.

Būtent dėl šių savybių 2013 metais bus labai retos ankstyvos vedybos, kai susituokiama impulsyviai. Galima tikėtis, kad visos šių metų santuokos bus gana patvarios ir, ko gero, tai bus meilė iki „grabo lentos“.

Be to, 2013 metais bus žymiai mažiau skyrybų. Visi sprendimai bus kruopščiai pasverti, net ir patys aistringiausi ženklai veiks apgalvotai. Nereikėtų stebėtis savo išmintimi 2013 metais – meilės horoskopas šiems metams mums sako, kad tai puikus laikas pasirinkti teisingai.

Kaip ir minėta anksčiau, Gyvatė nekenčia išdavystės ir melo. Ši būtybė prisirišusi prie namų židinio, ji saugo bei gina savo šeimą ir namus. Būtent todėl tiems, kurie bus linkę į meilės avantiūras ir slaptus romanus, šiais metais tikrai nesiseks. Gyvatė tiesiog nepakęs jokios neištikimybės, todėl venkite bet kokių vilionių. Jei vis dėl to nesaugojate savo santuokinių ryšių ir negalite atsisakyti trumpalaikių „nukrypimų“, tuomet būkite pasiruošę, kad jūsų elgesys bus greitai išaiškintas. Ar sugebėsite po viso to išsaugoti savo šeimą, viskas priklausys tik nuo jūsų.

Esmė ta, kad Gyvatė yra nuoširdi ir išmintinga, ji gali atleisti net ir patį baisiausią įžeidimą. Tačiau savo nepaprastos intuicijos dėka, Gyvatė iš karto supras, jei jūs esate ne nuoširdūs ir neatgailaujate dėl savo kalčių. Taigi, jei jūs atsiprašinėsite savo antrosios pusės tik todėl, kad jums taip patogiau gyventi ir nenorite keisti tokio gyvenimo, vargu, ar jums pavyks išvengti skyrybų. Gyvatė nekenčia slapukaujančių žmonių, tačiau pakankamai išmintingai elgiasi, jei mato nuoširdžią atgailą. Jei iš tikrųjų jaučiatės kalti – jums bus atleista.

Kalbant apie vienišus žmones, šiais metais bus sudėtingiau nei kad praėjusiais. 2013 metų meilės horoskopas teigia, jog tiems, kurie ne itin suinteresuoti patikimais ir ilgalaikiais rimtais santykiais, šiais metais jausis labai vieniši. Santykiai be perspektyvos nebus palaiminti. Jei jūs esate tie, kurie lengvai flirtuoja ir keičia savo gerbėjus kaip pirštines, jums šiais metais tikrai nepasisekė.

Be to, nesiseks ir tiems, kurie siekia savanaudiškų meilės santykių. Šie metai nebus sėkmingi nei išskaičiuotoms santuokoms, nei tiems, kurie siekia išlaikymo. Laimės čia nesitikėkite.

Jeigu jūs atvirkščiai, visą savo gyvenimą sąžiningai svajojote apie tikrus ir nuoširdžius santykius, trunkančius ilgus metus, tuomet Gyvatė padės jūsų svajonei išsipildyti. Net ir tyliems bei kukliems žmonėms, kurie nesitiki pasakiškos laimės meilės srityje, Gyvatė padės nugalėti bet kokias kliūtis ir nuties kelią į tikrąją meilę.

Skaityti komentarus 5 Parašyk komentarą


  S tyrimai

  Meilė (blogspot.com) (nuotr. Balsas.lt)
  Ar turėčiau savo vyrui leisti turėti meilužę? (9) 2014.03.09 07:10 Su vyru esame vedę daugiau nei 20 metų. Mūsų santuoka tikrai laiminga, turime du nuostabius vaikus, bet... aš niekad pernelyg nesimėgavau seksu, todėl mylimės labai retai. Tai tikrai ne vyro kaltė, priešingai – jis visuomet buvo labai atidus. Neturėjom lytinių santykių jau daugiau nei du metus, ir aš mielai daugiau niekad ...
  Studentai (nuotr. Shutterstock.com)
  Internetas moterims į sveikatą 2014.03.09 07:09 Pasaulinės IT sprendimų bendrovės „Hewlett-Packard“ užsakymu atliktas mokslinis tyrimas patvirtino „elektroninių pertraukėlių“ poveikį skirtingų tautybių europietėms: trumpas „pabėgimas“ į internetą asmeniniais tikslais (keitimasis draugų ar šeimos nuotraukomis, mėgstamų interneto svetainių naršymas) malšina stresą, ...
  Rumunai išleido kalendorių ortodoksų gėjams (I) (nuotr. blogspot.com)
  Mano vyras − gėjus. Meilė už užrakintų durų (11) 2014.04.17 07:24 Pažįstu ne vieną moterį, likimą susiejusią su gėjumi. Vida viena užaugino du sūnus. Birutė susirgo sunkia depresija. Ada vis dar gyvena su vyru — aukojasi dėl vaikų. Su gražuole Viktorija mokėmės toje pat mokykloje. Nebuvome artimos draugės, tačiau susitikusios net po daugybės metų mielai paplepėdavome. Tądien ...
  Laisvalaikis (nuotr. Shutterstock.com)
  Paauglės merginos dažniau mėgdžioja draugių sekso nuotykius 2014.04.15 09:07 Ilinojaus universiteto Čikagoje mokslininkai atliko išsamų tyrimą, kaip būtent veikia tokia tendencija: ar paaugliai stengiasi pamėgdžioti savo draugų elgesį, ar taip elgtis juos skatina draugų padrąsinimai, ar tiesiog elgtis taip pat juos priverčia bendra vyraujanti savos kompanijos nuotaika.
  Nėščioji (nuotr. blogspot.com)
  Sperma – geriausias „vaistas“ nėščiosioms? (4) 2014.04.14 16:08 Šiuo klausimu seniai diskutuoja daugelio šalių seksologai, tačiau visai neseniai Kalifornijos (JAV) Medicinos universiteto mokslininkai, atlikę tyrimą, paskelbė „verdiktą“, – rašoma „Journal of Sexual medicine.“ Sperma veikia kaip natūrali antidepresinė priemonė Mokslininkai pažymi, kad būsimos motinos, norėdamos, jog ...
  Neištikimybė (Digital vision nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)
  Moterų neištikimybės anatomija 2014.04.14 07:19 Vyrų neištikimybę seksologai laiko tarsi įprasta, bet dejuoja, kad ir moterys juos vejasi. O juk moterų romanai „iš šalies“ griauna santuokas dažniau nei vyrų žygiai... Kokie keisti tie stereotipai: prieš prasidedant vasarai visi vienu balsu aptarinėja kurortinių romanų spindesį ir skurdą, jai pasibaigus vertina vasaros ...
  Akimirkos dviese (nuotr. facebook.com)
  Apie ką dažniausiai meluojama? 2014.04.13 18:25 Kiekvienas gyvenime ieško savo antrosios puselės. Vieni susitinka draugų vakarėlyje, kiti parke, treti kavinėse, o nemaža dalis santykius užmezga internetiniuose pažinčių portalų puslapiuose. Tiesa, čia susipažįstantys žmonės sako, kad didžiausia tokių pažinčių problema: ar tikrai galima patikėti visa pateikiama medžiaga? ...
  Šokoladas (nuotr. blogspot.com)
  Kaip pakelti moterišką libido? 2014.04.10 15:10 Jums nesinori net pagalvoti apie seksą? Kaip išspręsti šią problemą žino seksologai. Beje, šis metodas labiausiai tinka būtent moterims. Moksliniai tyrimai rodo, kad sužadinti moters geismą padeda kava. Eksperimentų metu nustatyta, kad stipri kava pažadina iš snaudulio dailiosios lyties atstovių seksualinį troškimą. ...
  Erotiškos linksmybės su Andrea
  Erotiškos linksmybės su Andrea 2014.04.09 18:27 Vyrams skirtame žurnale „Hombre Magazine“ pasirodė erotiška panelės Andreos Escalona fotosesija. Andrea yra garsi (bet mums vargu ar žinoma) meksikiečių muilo operų aktorė, tačiau kai taip atrodo – mums visiškai nesvarbu, kur ji vaidina. Penas akims ir sielai.
  Neįtikėtinos Jordan formos (nuotr. blogspot.com)
  Neįtikėtinos Jordan formos 2014.04.09 15:22 Čia nėra jokių nuogybių, nors bent kiek veikiančiai vaizduotei jų ir nereikia – viskas labai aišku ir akivaizdu. Jordan Carver – itališko kraujo turintis modelis iš Vokietijos.
  Krūtys (blogspot.com) (nuotr. Balsas.lt)
  12 dalykų, kurių nežinojote apie krūtis 2014.04.08 18:27 1. Didžiausios krūtys pasaulyje Didžiausios krūtinės savininkė 2009 metų pradžioje pateko į Guinnesso pasaulio rekordų knygą. Ji turi didžiausius pasaulyje implantus. Devynios operacijos ir daugiau nei 10 litrų silikono buvo panaudota jos krūtims patobulinti. Taip pat verta paminėti, kad Norma Stitz turi didžiausią ...
  Seksas (blogspot.com) (nuotr. Balsas.lt)
  Drovus vyras lovoje – kaip „kinder siurprizas“ (1) 2014.04.08 14:40 „Man 26-eri. O aš vis dar skaistus. Taip yra dėl to, kad esu labai drovus ir nemoku gėdijuosi bendrauti su moterimis. Aš ne tik bijau prakalbinti man patikusią merginą, net į jos pusę pažiūrėti nedrįstu. Gal tai ir atrodo juokingai, tačiau man jau seniai nelinksma. Mano baimės slypi giliai ir jokie draugų raginimai „nėra ...
  Krūtys (askmen.com) (nuotr. Balsas.lt)
  Kaip pasididinti krūtinę be skalpelio pagalbos 2014.04.01 21:06 Moterys, trokštančios pasididinti krūtinę, turės alternatyvą: chirurgo skalpelis arba... pyragaičiai! Viena Japonijos kompanija pasiskelbė gaminsianti pyragaičius, kurių užvalgius po kiek laiko padidėja krūtinė. Pyragaičiai pavadinti „F-Cup Cookies“ (F dydžio kaušelio pyragėliai). Kompanijos atstovų teigimu, tereikia ...
  Mano šeimininkas – idiotas (IX) (nuotr. blogspot.com)
  Mano šeimininkas – idiotas (IX) 2014.04.01 07:47 Sakoma, jog šuo yra geriausias žmogaus draugas, tačiau tai nereiškia, kad iš draugų galima tyčiotis. Vis labiau populiarėja ne tik šunų rūbai, bet ir šunų bei kačių karnavaliniai kostiumai.
  Mano šeimininkas – idiotas (VII) (nuotr. blogspot.com)
  Mano šeimininkas – idiotas (VIII) 2014.03.31 07:13 Sakoma, jog šuo yra geriausias žmogaus draugas, tačiau tai nereiškia, kad iš draugų galima tyčiotis. Vis labiau populiarėja ne tik šunų rūbai, bet ir šunų bei kačių karnavaliniai kostiumai.
  Mano šeimininkas – idiotas (VIII) (nuotr. blogspot.com)
  Mano šeimininkas – idiotas (VII) (1) 2014.03.30 07:11 Sakoma, jog šuo yra geriausias žmogaus draugas, tačiau tai nereiškia, jog iš draugų galima tyčiotis. Vis labiau populiarėja ne tik šunų rūbai, bet ir šunų bei kačių karnavaliniai kostiumai.
  Prostitucija (blogspot.com) (nuotr. Balsas.lt)
  Animatronika: jau greitai klubuose gali pasirodyti robotai 2014.03.29 11:35 Animatronika – judančių robotų, mėgdžiojančių gyvūnus, jų tarpe ir žmones, kūrimo menas. Žemiau pateiktame video pamatysite menininko ir dizainerio Džordano Vulfsono (ang. Jordan Wolfson) sukurtą darbą, eksponuojamą Niu Jorke, Deivido Zvirnerio galerijoje (ang.
  Mano šeimininkas – idiotas (III) (nuotr. blogspot.com)
  Mano šeimininkas – idiotas (VI) 2014.03.29 07:10 Sakoma, jog šuo yra geriausias žmogaus draugas, tačiau tai nereiškia, jog iš draugų galima tyčiotis. Vis labiau populiarėja ne tik šunų rūbai, bet ir šunų bei kačių karnavaliniai kostiumai.
  Moterys (blogspot.com) (nuotr. Balsas.lt)
  Keturi dalykai, kurių vyrai iš tikrųjų nori iš moterų 2014.03.28 11:24 Visi esame girdėję apie stereotipus, kuriais remdamiesi vyrai renkasi moteris, tačiau atėjo laikas juos sulaužyti: 1. Grožis Vyrai nori gražios moters. Aišku, neturi atrodyti kaip modelis, tiesiog būk geriausia savo versija. Jei turi gražias akis, išryškink jas ir pasistenk paslėpti trūkumus. 2. Smegenys, smegenys, ...
  Mano šeimininkas – idiotas (IV) (nuotr. blogspot.com)
  Mano šeimininkas – idiotas (V) 2014.03.28 07:08 Sakoma, jog šuo yra geriausias žmogaus draugas, tačiau tai nereiškia, jog iš draugų galima tyčiotis. Vis labiau populiarėja ne tik šunų rūbai, bet ir šunų bei kačių karnavaliniai kostiumai.
  «
  Dėkojame už išsakytą nuomonę!