Christopheris Dorneris youtube.com iliustr

Christopheris Dorneris youtube.com iliustr

 Buvęs Los Andželo policijos pareigūnas Christopheris Dorneris sukėlė visą Los Andželo policiją ant kojų po to, kai prisipažino nužudęs buvusio savo vado dukrą ir jos sužadėtinį. Bandant jį sulaikyti, vyriškis atsišaudė ir vieną policininką nušovęs, o kitą sužeidęs, paspruko kol kas nenustatyta kryptimi.

Socialiniame tinkle Ch. Dorneris prisipažino sekmadienį nušovęs Monicą Quan ir jos sužadėtinį Keithą Lawrence'ą. 28-ių metų merginos tėvas iki 2002-ųjų buvo Los Andželo policijos kapitonas. Ch. Dorneris iš policijos buvo atleistas 2008-ais metais.

Ch. Dorneris Los Andželo policijos departamente dirbo 2005-2008 metais, kuomet buvo atleistas dėl to, kad neteisingai apkaltino savo kolegą. Prieš tai Ch. Dorneris tarnavo JAV jūrų pėstininku ir dalyvavo karinėse misijose Afganistane.

M. Quan tėvas, buvęs Los Andželo policijos kapitonas, vėliau dirbęs teisininku, atstovavo Ch. Dornerį teisme, kurio sprendimu policininkas buvo atleistas iš teisėsaugos struktūrų, praneša AP.

Chrisas Dorneris prie savo „užsiėmimų“ „Facebook“ tinklo paskyroje nurodė: „Atgauti savo gerą vardą“ (nuotr. facebook.com)

Chrisas Dorneris prie savo „užsiėmimų“ „Facebook“ tinklo paskyroje nurodė: „Atgauti savo gerą vardą“ (nuotr. facebook.com)

Savo manifeste, paskelbtame „Facebook“ tinkle, vyras skelbia, kad jo gyvenimas baigėsi, kai jį atleido iš policijos. Jo žodžiais, darbui jis paaukojo viską – šeimą, draugus, ir pašalintas iš teisėsaugos struktūrų jautėsi išduotas. Taip pat jis teigė nematęs kitos išeities ir, norėdamas išsaugoti savo gerą vardą, privalėjo nužudyti Monicą Quan. „Aš neturėjau galimybės sukurti šeimą, aš naikinsiu jūsų“, - rašė jis savo pareiškime. Policijos vadovybei ir jų šeimų nariams iš karto buvo paskirta apsauga.

Pasak žiniasklaidos, Ch. Dorneris pirmas puolė policijos ekipažą, kuris per atsitiktinumą sustojo toje pačioje stovėjimo aikštelėje, kurioje slapstėsi ir buvęs policininkas. Vienas iš pareigūnų, sužeistas į galvą, žuvo, dar du su šautinėmis žaizdomis pristatyti į ligoninę. Ch. Dorneris paspruko iš nusikaltimo vietos džipu, jo paieškai mestos didžiulės policijos pajėgos.

Buvęs policininkas Ch. Dorneris apibūdinamas kaip puikus šaulys, idealios fizinės būklės ir itin pavojingas. Pats Ch. Dorneris prisipažino, kad mirties nebijo, nes žmogus jame mirė 2008-ais, kai jį atleido iš Los Andželo policijos. Kol kas nenustatytas asmuo paskambino į policiją ir pagrasino grįžti į vietą, kurioje žuvo policininkai ir tęsti žudymus. Policija vietovę paskelbė nesaugia vieta, gyventojams patariama nepalikti namų.

 

info@balsas.lt

Naujienų portalo Balsas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB Balsas.lt sutikimo draudžiama.

Skaityti komentarus 7 Parašyk komentarą


  Likęs pasaulis

  I. Strelkovo ir A. Borodajaus vadovaujami rusų būriai Donbase (nuotr. SCANPIX)
  Ką reiškia Igorio Strelkovo išpažintis? (1) 2014.11.24 21:15 „Karo, kuris vyksta iki šiol, mašiną, paleido mūsų būrys,“ – tokie prisipažinimai įvyksta retai, gali būti, kartą per šimtą karų, ir Igorio Strelkovo žodžiai Donecko kare – tai svarbi naujiena, nesvarbu nuo to, teisybę jis pasakė ar ne, teigiama „slon.ru“ Olego Kašino publikacijoje. Apie tai, kad karas prasidėjo būtent ...
  (nuotr. bikesarena.com)
  Kaip gyvūnai džiaugiasi žiema? 2014.11.24 20:15 Atėjusia žiema ir pirmu sniegu džiaugiamės ne tik mes, bet ir mūsų augintiniai bei miško gyventojai. Juokingai kadrai, kur užfiksuoti pusnyse šėlstantys gyvūnai.
  Latvija netoli savo krantų užfiksavo Rusijos karo laivą (nuotr. SCANPIX)
  Rusijos gynybos ministerija „dėkoja“ Latvijos kolegoms už rusų laivyno viešųjų ryšių kampaniją 2014.11.24 19:38  Ironizuodama Rusijos gynybos ministerija savo socialinių tinklų „Facebook“ ir „Twitter“ oficialiose paskyrose padėkojo Latvijos kolegoms už tęsiamą aktyvią Rusijos karinio jūrų laivyno viešųjų ryšių kampaniją. „Latvijos žiniasklaidos priemonės, perėmusios estafetę iš savo kolegų švedų sensacingai pasauliui pranešė ...
  „The New York Times“: Chuckas Hagelis verčiamas iš JAV gynybos sekretoriaus posto (nuotr. SCANPIX)
  „The New York Times“: Chuckas Hagelis verčiamas iš JAV gynybos sekretoriaus posto 2014.11.24 17:02   Spaudžiamas JAV gynybos sekretorius Chuckas Hagelis (Čakas Heigelis) atsistatydins pirmadienį, kaip pranešama laikraštyje „The New York Times“, po kritikos kampanijų Afganistane ir smūgių džihadistų judėjimą „Islamo valstybė“ atžvilgiu.   Pasak dienraščio, 68-erių buvęs senatorius ir Vietnamo karo veteranas ...
  (nuotr. Evgeni Dinev)
  TOP-20: kvapą gniaužiantys žiemos vaizdai 2014.11.24 15:45 Nors kalendorinė žiema prasidės tik po savaitės, tačiau pirmu sniegu jau spėjome pasidžiaugti. Dabar siūlome minutę atokvėpio per kurią galite pasigrožėti nuostabiai gražiais žiemos vaizdais.
  Recepas Tayyipas Erdoğanas papasakojo feministėms, ką islamas sako apie moterį (nuotr. SCANPIX)
  Recepas Tayyipas Erdoğanas papasakojo feministėms, kur yra moters vieta 2014.11.24 14:58 Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoğanas (Redžepas Tajipas Erdohanas) pirmadienį pareiškė, kad moterys nėra lygios vyrams, ir piktai užsipuolė feministes Turkijoje, kurios esą atmeta motinystės idėją. Kalbėdamas per Stambule surengtą susitikimą dėl teisingumo moterims, prezidentas, kuris yra uolus musulmonas, sakė, ...
  Žaislinis pistoletas (nuotr. YouTube)
  JAV supurtė dar vienas policijos skandalas 2014.11.24 12:45 Klivlande pradėtas tyrimas dėl incidento, kai policija nušovė vieną 12-metį, turėjusį pistoletą, kuris pasirodė esantis žaislinė ginklo kopija. Tuo tarpu viena vietos įstatymų leidėja paragino tokius ginklus gaminti tik ryškių spalvų arba specialiai pažymėtus.
  Imperatoriškas Temidės atstovo V. Pšonkos gyvenimas (nuotr. SCANPIX)
  „Imperatoriui Pšonkai“ atėjo galas? Rusijos Dūmoje siūloma atsikratyti vagių iš Ukrainos 2014.11.24 11:47  Rusijos Valstybės Dūmos atstovai siūlo išduoti pabėgėlius Ukrainos valdininkus. Siūloma ekstradicija paliestų buvusį premjerą Mykolą Azarovą, jo sūnų Aleksejų, buvusį generalinį prokurorą Viktorą Pšonką, tačiau nebūtų taikoma pasprukusiam prezidentui Viktorui Janukovyčiui. Apie tai praneša „Lifenews.
  Rusija dėl sankcijų per metus praras apie 40 mlrd. dolerių, sako finansų ministras (nuotr. SCANPIX)
  Rusija dėl sankcijų per metus praras apie 40 mlrd. dolerių, sako finansų ministras (papildyta) 2014.11.24 11:00   Rusija, kuriai Vakarų šalys yra paskelbusios sankcijas dėl konflikto Ukrainoje, per metus praras apie 40 mlrd. JAV dolerių, pirmadienį perspėjo finansų ministras Antonas Siluanovas.   „Mes netenkame apie 40 mlrd. dolerių per metus dėl geopolitinių sankcijų, taip pat netenkame 90–100 mlrd. dolerių per metus dėl ...
  Tenka pripažinti, kad rusai iš tiesų tiki savo dvasinio pasaulio, išskirtinės misijos pasaulyje būtinybe (nuotr. SCANPIX)
  Pabaiga vis tiek ateis (9) 2014.11.24 09:52 Visos istorijos turi vienokią ar kitokią pabaigą. Komunistinis socializmas baigėsi. Laukinis 10-asis dešimtmetis baigėsi. Netgi „Santa Barbara“, ir ta baigėsi. Karas Ukrainoje irgi baigsis, Rusijos atsargos baigsis, VVP (Rusijoje taip vadinamas šalies prezidentas – Vladimiras Vladimirovičius Putinas) taip pat neišvengs ...
   Pasaulio galios svarsto galimybę pratęsti derybas dėl Irano branduolinės programos (nuotr. SCANPIX)
  Pasaulio galios svarsto galimybę pratęsti derybas dėl Irano branduolinės programos 2014.11.24 09:28 Iranas ir šešios įtakingiausios pasaulio valstybės sekmadienį vėlai vakare ėmė svarstyti galimybę skirti sau daugiau laiko pasiekti susitarimą dėl Teherano branduolinės programos, nes likus mažiau nei parai iki nustatyto galutinio termino jį pasirašyti tarp šalių vis dar buvo didžiulių nuomonių skirtumų.
   (nuotr. SCANPIX)
  Australijoje apkaltinta motina, kurios kūdikis penkias dienas išgyveno pakelės griovyje 2014.11.24 08:29 Australijoje pirmadienį bandymu nužudyti buvo apkaltinta motina, kurios naujagimis Sidnėjuje buvo rastas verkiantis pakelės griovio dugne, kur, kaip mano policija, jis išgyveno penkias dienas. Anksti sekmadienį pro šalį važiavę dviratininkai išgirdo verksmą iš 2,5 m gylio griovio prie dviračių tako ir magistralės ...
  Rinkimai Tunise (nuotr. SCANPIX)
  Tunisas balsuoja itin svarbiuose prezidento rinkimuose 2014.11.23 11:55 Tunisiečiai sekmadienį balsuoja savo pirmuosiuose prezidento rinkimuose po „arabų pavasarį“ išprovokavusios 2011 metų revoliucijos, kurie turi užbaigti dažnai sudėtingą pereigą prie demokratijos. Tarp 27 kandidatų favoritu yra laikomas buvęs premjeras Beji Caidas Essebsi (Bedžis Kaidas Esebsis), 87 metų politikos ...
  JAV ir Iranas tęsia diskusijas dėl branduolinės programos (nuotr. AFP/Scanpix)
  JAV tikisi susitarimo su Iranu, bet aiškinasi „galimybes“ 2014.11.23 09:49 Jungtinės Valstijos vis dar tikisi iki pirmadienio termino sudaryti su Iranu susitarimą branduoliniu klausimu, bet taip pat aiškinasi kitas „galimybes“, šeštadienį vakare pirmą kartą sakė JAV aukšto rango pareigūnas. „Diskusijų dėmesio centre lieka susitarimas, bet mes ir tarp savęs, ir su savo partneriais aptarinėjame ...
  Barakas Obama (nuotr. Reuters/Scanpix)
  JAV prezidentas ragina jo plano kritikus priimti imigracijos reformos įstatymą 2014.11.22 17:38 JAV prezidentas Barackas Obama (Barakas Obama) šeštadienį savo savaitiniame kreipimesi ragino priimti įstatymus, pagal kuriuos būtų atlikta nuodugni imigracijos sistemos reforma, dar kartą mėgindamas apginti savo vienašališką sprendimą apsaugoti nuo deportacijos milijonus dokumentų neturinčių imigrantų.
  JAV ir Iranas tęsia diskusijas dėl branduolinės programos (nuotr. AFP/Scanpix)
  JAV ir Iranas tęsia diskusijas dėl branduolinės programos 2014.11.22 11:52 JAV valstybės sekretorius Johnas Kerry (Džonas Keris) ir Irano užsienio reikalų ministras Mohammadas Javadas Zarifas (Mohamadas Džavadas Zarifas) diskutuoja dėl naujų idėjų, siekdami išeiti iš aklavietės derybose tarp Teherano ir šešių galingųjų šalių dėl šiitiškos respublikos branduolinės programos, penktadienį sakė ...
  Orientalizmas (nuotr. AFP/Scanpix)
  Atgaivintas orientalizmas: kolonijinė galvosena Vakarų analitikų komentaruose apie Ukrainą (1) 2014.11.22 09:36 Fabio Belafatti, Šiuolaikinės Vidurio Azijos studijų centro koordinatorius (Vilniaus Universiteto Orientalistikos Centras) ir Vilniaus universiteto lektorius Pastaruosius keletą mėnesių prorusiški komentatoriai daugelyje Vakarų šalių nušviečia įvykius Ukrainoje remdamiesi stereotipais, kurie primena kadaise buvusią ...
  Molotovo-Ribentropo pakto pasirašymas (nuotr. Wikipedia)
  Lietuva neparėmė Rusijos rezoliucijos Jungtinėse Tautose 2014.11.21 23:24 Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos Trečiajame komitete lapkričio 21 d. balsavimu priimta Rusijos Federacijos teikta rezoliucija dėl kovos su nacizmo šlovinimu ir kitomis šiuolaikinėmis rasizmo formomis. Už rezoliucijos projektą balsavo 115 valstybių, prieš – 3, 55 valstybės susilaikė. Lietuva, kaip ir visos Europos ...
  Rusija: dėl dažnesnių jos lėktuvų skrydžių Baltijos šalių pašonėje kalta NATO (nuotr. Reuters/Scanpix)
  Rusija: dėl dažnesnių jos lėktuvų skrydžių Baltijos šalių pašonėje kalta NATO 2014.11.21 22:58  Rusijos ambasadorius prie NATO Aleksandras Gruško dėl dažnesnių Rusijos lėktuvų skrydžių perėmimų Baltijos šalių pašonėje kaltina pastaruoju metu sustiprintas NATO oro policijos pajėgas regione.
  Rusijos komunistų partija siūlo nutraukti diplomatinius ryšius su Lietuva (nuotr. SCANPIX)
  Rusijos Dūmoje siūloma nutraukti diplomatinius santykius su Lietuva (papildyta)(28) 2014.11.21 11:12 Komunistų frakcija Rusijos Dūmoje pasiūlė nutraukti diplomatinius santykius su Lietuva, o taip pat įvesti mums sankcijas, praneša „lenta.ru“. Pasak jų, tai būtų tinkamas atsakymas į „chamiškus ir ciniškus“ Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės pareiškimus. Komunistų frakcija Rusijos Dūmoje pasiūlė nutraukti ...

  Oras Lietuvos žemėlapyje

  Antradienis, 2014 m. lapkričio 25 d.
  Alytus
  0
  3.1 m/s
  Kaunas
  +1
  3.6 m/s
  Vilnius
  0
  3.1 m/s
  Panevėžys
  0
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +1
  3.1 m/s
  Šiauliai
  0
  2.2 m/s
  Utena
  0
  3.1 m/s

  Vilnius

  Debesuota
  0
  Debesuota
  Toks jausmas lyg būtų -18
  «
  Dėkojame už išsakytą nuomonę!