Šios meninės instaliacijos pagrindas – senas „Chevrolet“ mikroautobusas. (nuotr. Gamintojo)

Šios meninės instaliacijos pagrindas – senas „Chevrolet“ mikroautobusas. (nuotr. Gamintojo)

Ar atsimenate gero lagamino dydžio praėjusio amžiaus devinto dešimtmečio magnetofonus? Tokį kadaise turėjo ir šių eilučių autorius, kažkokiame Kauno komise už tokią paauglystės svajonę teko pakloti visos vasaros uždarbį... Prisiminti tokių muzikos centrų laikus nusprendė „linksmų plaučių“ kompanija iš Amerikos, kuri specialiai festivaliui „Burning Man“ surentė milžinišką riedantį magnetofoną. Šios meninės instaliacijos pagrindas – senas „Chevrolet“ mikroautobusas su V8 tipo benzininiu varikliu.

Šios meninės instaliacijos pagrindas – senas „Chevrolet“ mikroautobusas. (nuotr. Gamintojo)

Šios meninės instaliacijos pagrindas – senas „Chevrolet“ mikroautobusas. (nuotr. Gamintojo)

Alternatyvaus meno festivalis Nevados dykumoje „Burning Man“ yra unikalus savo formatu ir aplinka – nuo alinančio dykumos karščio, smėlio audrų iki festivalio dalyvių. Čia susirenka įvairiausi menininkai, keistuoliai ir net garsiausios pasaulio žvaigždės. O šiame festivalyje riedančios transporto priemonės – išvis atskiras žanras.

Savo kūrinį tūlas Derek Wunder pavadino „RockBox“. Viduje likusi tik vieta vairuotojui, tačiau keistos transporto priemonės viršuje yra nemaža aikštelė, kur gali įsitaisyti didžėjus ir būrys keleivių. Sutikite, toks muzikinis centras riedantis dykuma atrodo nerealiai. Beje, už šį bendrojo naudojimo keliams netinkamą automobilį-meninę instaliaciją jo kūrėjas dabar prašo 13 tūkst. „žaliųjų“.

 

Parašyk komentarą


  Įvairenybės

  Siūlome jums pasigrožėti tikromis, tačiau niekam nepavojingomis gaudynėmis. youtube.com iliustr
  Nepavojingos gaudynės 2014.04.18 17:30 Siūlome pasigrožėti tikromis, tačiau niekam nepavojingomis gaudynėmis. Be to, čia nėra jokio kriminalo.
  „Ferrari F12 N-Largo“. (nuotr. Gamintojo)
  Moterys: brangius sportinius automobilius vairuoja arogantiški pasipūtėliai? 2014.04.18 14:01 Bloga žinia visiems vyrams, kurie rinkdamiesi ekstravagantiškus ir galingus sportinius automobilius mano, kad taip užsitikrins didesnį priešingos lyties atstovių dėmesį – remiantis Didžiojoje Britanijoje atliktos apklausos duomenimis, sportiškų automobilių vairuotojai moterims nėra tokie patrauklūs.
  „Mercedes-Benz“ sunaikino nelegalią klasikinio „300SL“ kopiją. (nuotr. Gamintojo)
  „Mercedes-Benz” sunaikino nelegalią klasikinio modelio kopiją 2014.04.18 10:30 Vokiečių kompanija „Mercedes-Benz“ sunaikino klasikinio sportiško praėjusio amžiaus 50-ųjų metų superautomobilio „300SL Gulwing“ kopiją.
  Policijos patrulių automobilis (nuotr. Policijos departamento)
  Rado būdą sužinoti, kur patruliuoja kelių policija (4) 2014.04.17 14:41 „Mirktelėti“ ilgosiomis šviesomis ir taip kitus vairuotojus įspėti apie patruliuojantį kelių policijos ekipažą – nebemadinga. Dabar sėdint prie kompiuterio per dieną galima gauti keliasdešimt pranešimų apie tai, kur mieste stovi tarnybiniai patrulių automobiliai arba nepažymėti policijos automobiliai su įmontuota greičio ...
  Vaizdo registratorių kronikos: laimingiausias pėstysis. (nuotr. iš vaizdo įrašo)
  Vaizdo registratorių kronikos: laimingiausias praeivis 2014.04.16 17:01 Šį kartą siūlome jums užmesti akį į trumpą vaizdelį iš Slovakijos. Čia užfiksuota stebuklingai pasibaigusi pėsčiojo akistata su mirtimi.
  Šis „Mustang“ yra automobilio kopija sudėliota iš „Lego“ komponentų. (nuotr. Gamintojo)
  „Lego“ mėgėjamas skirtas „Ford Mustang“ 2014.04.16 14:01 Tai „Ford Mustang Schelby GT500“, viena iš ambicingiausių šių dienų „Mustang“ versijų. Tačiau šiuo automobiliu niekas nevežios merginų po naktinius didmiesčius.
  Rusiškas virvės tempimas: sena „Lada“ prieš visureigį. (nuotr. iš vaizdo įrašo)
  Rusiškas virvės tempimas: sena „Lada“ prieš visureigį 2014.04.16 08:03 Ir vėl siūlome jums trumpą vaizdelį iš Rusijos platybių. Tiesiog ten gausu nesąmonių ir be politikos ir didžiavalstybinių ambicijų.
  Ką daryti, kai reikia pervežti automobilį, o autovežiui pinigų nėra? (nuotr. iš vaizdo įrašo)
  Biudžetinis autovežis pagal rusus (2) 2014.04.15 08:00 Ir vėl vaizdelis iš Rusijos kelių. Tiesa, šį kartą tai ne vaizdo registratoriaus užfiksuota avarija ar kokios muštynės prie šviesoforo.
  Švedų ekstremalas savo „Rebellion R2K“ gainioja kalnuose, slidinėjimo trasoje. (nuotr. iš vaizdo įrašo)
  Švedų ekstremalas kalnų trasas šturmavo su lietuvių nužiūrėtu superautomobiliu 2014.04.14 17:01 Žiemos sporto šakų ekstremalas iš Švedijos Jonas Olssonas – aistringas automobilių gerbėjas. Na o naujausia jo dovana tikriems automobilių vertintojams – filmukas, kuriame švedų ekstremalas savo „Rebellion R2K“ gainioja kalnuose, slidinėjimo trasoje.
  Amerikiečiai sukūrė elektrifikuotą riedantį lagaminą. (nuotr. Gamintojo)
  Amerikiečiai sukūrė elektrifikuotą riedantį lagaminą 2014.04.14 14:25 Amerikiečių kompanija „Green Energy Motors“ sukūrė įdomų ir jau serijinei gamybai parengtą miesto transporto priemonės prototipą. Tai lagaminas, kurį greitai galima transformuoti į elektrinį paspirtuką.
  Vokietijos pietinėje dalyje užsidegė vos prieš kelias savaites iš pardavėjų salono išriedėjęs prabangus „Mercedes-Benz S-class“. automobilemag.com iliustr.
  Brangūs gaisrai: liepsnoja ne tik italų superautomobiliai 2014.04.14 10:55 Šiomis dienomis Europos automobiliniuose leidiniuose pasirodė žinutė, kad Vokietijos pietinėje dalyje užsidegė vos prieš kelias savaites iš pardavėjų salono išriedėjęs prabangus „Mercedes-Benz S-class“. Tokios nelaimės su naujutėlaičiais šios markės automobiliais atsitinka labai retai.
  „BMW“ ir lėktuvo dvikova. (nuotr. iš vaizdo įrašo)
  Dvikova: „BMW“ prieš lėktuvą 2014.04.14 08:13 Kaip manote, kas greitesnis – iki 550 arklio galių „paspaustas“ ir vadinamajam driftui pritaikytas „BMW“, ar pilotažinis lėktuvas?
  Alvaro Bautista (nuotr. SCANPIX)
  Kas bus greičiausias: 2014-ųjų „MotoGP“ favoritai 2014.04.12 16:30 Ar naujokas ir toliau diktuos sąlygas? Kuris iš veteranų grąžins tvarką? Kas bus greitesni – „Honda“ ar „Yamaha“? Naujajame „MotoGP“ čempionato starte – daugybė intrigų. Žinoma, didžiausia iš jų – kas taps absoliučiu čempionu. Susipažinkite su pagrindiniais šio sezono „MotoGP“ favoritais. Marcas Marquezas ...
  Dviračiai (nuotr. Fotodiena.lt/Pauliaus Peleckio)
  Dviračių rinka: kas vokiečiui šiukšlė, mums – prekė (1) 2014.04.12 13:37 Karolina Stažytė Atšilus orams ne vienas užsinori automobilį iškeisti į dviratę transporto priemonę. Net ir tie, kurie lieka ištikimi mašinoms ir toliau kasdien jomis rieda į darbą, vakare užsigeidžia prasklaidyti mintis mindami pedalus artimiausio atokaus gamtos kampelio link. Susidomėjimas dviračiais Tauragėje ėmė augti ...
  Kadras iš avarijon patekusio motociklininko šalmo kameros. (nuotr. iš vaizdo įrašo)
  Klaidų analizė griūnant nuo 176 km/val greičiu skriejančio motociklo 2014.04.10 17:06 Ir vėl vaizdelis iš kelių. Tiesa, šį kartą tai bus ne Rusijos tyrai, kur vaizdo registratorių užfiksuoti vaizdeliai dažnai tampa tikrai interneto topais. Šį kartą vaizdo kamera buvo pritvirtinta prie Australijos provincijos keliu skriejančio motociklininko šalmo.
  Įspūdį palieka ne tik pats važiavimas, bet ir keleivių mimika. youtube.com iliustr. (nuotr. Balsas.lt)
  Kai veža pats Markas Veberis 2014.04.10 13:06 „Porsche 911 GT2 RS“ nėra įprastas automobilis. Net ir šalia visų kitų „Porsche 911“ tai jau kažkas ypatingo. Su „911 GT2 RS“ galima važinėti bendrojo naudojimo keliais, bet pagal visą savo filosofiją tai yra ne transporto priemonė, o profesionalus įrankis lenktynių trasoms.
  Veido transformacijos skriejant 200 km/h greičiu be šalmo. (nuotr. iš vaizdo įrašo)
  Veido transformacijos skriejant 200 km/h greičiu be šalmo 2014.04.10 09:00 Nors sezonas dar tik prasideda, siūlome užmesti akį į vasarišką vaizdelį iš motociklininkų pasaulio. Tai pavojingas eksperimentas, arba dienos vaizdelis iš labai kvailo motociklininko gyvenimo.
  Klaidų kartais neišvengia ir profesionalai. (nuotr. iš vaizdo įrašo)
  Kam reikalingas rankinis stabdis? 2014.04.09 17:06 Saugos kameros neretai užfiksuoja labai įdomių nutikimų. Taip pat ir iš automobilių pasaulio. Šį kartą siūlome jums užmesti akį į Jungtinėse Amerikos Valstijose įamžintą situaciją.
  „Audi“ vairuotojas (nuotr. iš vaizdo įrašo)
  Policija prašo gyventojų pagalbos: ar pažįstate šį kelių „erelį“? (16) 2014.04.09 11:53 Kovo 25 dieną interneto svetainėje Youtube.com į vartotojo „Double Power“ paskyrą buvo įkeltas vaizdo įrašas, kuriame asmuo, vairuojantis „Audi“ automobilį, važiuoja dideliu greičiu ir sukelia grėsmę savo bei kitų eismo dalyvių saugumui. Jaunuolis „lakstė“ Kaune, Šilainių mikrorajone. Kauno apskrities vyriausiojo ...
  Prieš vairuotojų akis griūvantys tiltai Rusijoje egzotiškai atrodo tik vakariečiams. (nuotr. iš vaizdo įrašo)
  Rusijos keliai: kai prieš akis griūna tiltas 2014.04.09 09:21 Apie Rusijos kelius būtų galima kalbėti labai daug. Žinoma, dabar šioje šalyje yra nemažai tikrai gerų kelių, tačiau dauguma kitų atvejų tai yra unikalūs pagreitinto automobilių resursinio bandymo stendai. Todėl Rusijos kelių tema tapo ir naujausių laikų interneto folkloro dalimi.
  «
  Dėkojame už išsakytą nuomonę!