Joanna Moro (nuotr. asm. archyvo)

Joanna Moro (nuotr. asm. archyvo)

Jau gegužės 13 d. Pirmojo Baltijos kanalo eteryje serialas „Ana German“ – apie talentingą dainininkę, vadintą Baltuoju scenos angelu. Pagrindinį vaidmenį seriale atliko Joanna Moro, lenkų aktorė gimusi ir užaugusi Vilniuje.

Ana German – dieviško balso dainininkė, kuri draugams ir gerbėjams buvo daugiau nei žemiška realybė. Anos gyvenimas buvo trumpas ir dramatiškas, bet jos žvaigždė - akinanti. Jai buvo siūlomi solidūs kontraktai ir turtingas gyvenimas Vakaruose. Tačiau ji pasirinko gyvenimą mažame bute ir koncertus Sovietų Sąjungoje. Šį pasaulį Ana German paliko vos 46-erių. Ji dainavo net septyniomis kalbomis. Jos dainos skambėjo visame pasaulyje, dainininkė apkeliavo Jungtines Amerikos Valstijas, Kanadą, Didžiąją Britaniją, Prancūziją ir daugelį kitų šalių.

Ana German (nuotr. asm. archyvo)

Ana German (nuotr. asm. archyvo)

Sėkmingai susiklostė ne tik Anos German karjera, bet ir asmeninis gyvenimas. Su vyru scenos žvaigždė susipažino 1960 metais Vroclave. Teigiama, kad tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Kartu jie praleido 22 metus, kol Anos gyvybę pasiglemžė vėžys. Su klastinga liga dainininkė kovojo dvejus metus, deja, šią kovą ji pralaimėjo.

Anos German gyvenimas nebuvo ilgas, tačiau jos šlovė neblėsta iki šiol. 2011 metais atlikėjos gyvenimas buvo perkeltas į ekranus. Pagrindinį vaidmenį seriale „Ana German“ atliko vilnietė aktorė Joanna Moro. Gimusi ir užaugusi Lietuvos sostinėje 2003 metais Joanna išvyko studijuoti į Lenkiją. Čia ji pelnė pripažinimą bei žiūrovų simpatijas, taip pat šioje šalyje sutiko savo gyvenimo meilę – vyrą Miroslavą Špilevskį (Mirosław Szpilewski), su juo susilaukė dviejų sūnų. Šiuo metu aktorė gyvena ir dirba Varšuvoje.

Apie tai, kad yra filmuojamas serialas „Ana German“, Joanna Moro sužinojo netyčia. Jos draugė patarė nueiti į atranką, nes  Vilniuje užaugusi aktorė mokėjo rusų kalbą. Daugiausia, ko ji tikėjosi, – antraplanis vaidmuo. Tačiau filmo kūrėjai pastebėjo išorinį panašumą tarp aktorės ir garsios atlikėjos ir pasiūlė pagrindinį vaidmenį. Pati Moro yra įsitikinusi, kad tai vienas svarbiausių vaidmenų jos karjeroje. „Tai mano gyvenimo vaidmuo – nuostabus, puikus, sudėtingas. Kai kurios aktorės tokios galimybės laukia visą gyvenimą. Esu dėkinga likimui, kad turėjau progą dalyvauti šiame projekte. Be abejo, sunkiausia buvo išsiskirti su šeima, filmavimai truko 8 mėnesius, o aš namie palikau mažą kūdikį. Niekada anksčiau nebuvau buvusi Ukrainoje, ypač Kryme, tame mieste niekas nepasikeitė. Pamatyti vaizdai man priminė Lietuvą prieš 20 metų“, – pasakoja Joanna Moro. Aktorė neatmeta galimybės grįžti į Lietuvą ir suvaidinti teatre. „Spektakliai, kuriami Lietuvoje, yra labai vertinami, be abejonės, norėtųsi išbandyti savo jėgas ir Lietuvoje, juolab kad vis dar puikiai kalbu lietuviškai ir labai myliu šią kalbą“, – sako Moro.

Serialas „Ana German“ pelnė milžinišką populiarumą Rusijoje ir Lenkijoje. Teigiama, kad vien Lenkijoje jį pamatė daugiau nei 6 milijonai žiūrovų, o Rusijoje Anos German gyvenimo istoriją sekė, net 22 milijonai žiūrovų.

Pirmojo Baltijos kanalo žiūrovai turės puikią galimybę išgirsti Baltojo angelo dainas laidoje „Nacionalinė vertybė. Jau šį sekmadienį, gegužės 12d., 17.35 populiarias dainas atliks garsiausios Rusijos scenos žvaigždės.  

Parašyk komentarą


  Užsienio įžymybės

  J. Alba su vyru C. Warrenu (nuotr. Getty)
  Garsenybių ir paprastų mirtingųjų santuokos 2014.04.23 17:45 Pristatome 10 Holivudo žvaigždžių, kurios aukso žiedus sumainė ne su kolega, kurį sutiko prabangiame „Oskarų“ ceremonijos vakarėlyje. 1. Mattas Damonas ir Luciana Barroso   Susipažino Majamyje, kur Luciana dirbo barmene. Kartu turi tris vaikus: Stellą, Gią ir Isabellą.   2. Jessica Alba ir Cashas ...
  L. Nyongo (M. Seliger nuotr./fubiz.net)
  Žurnalas „People“ išrinko gražiausią pasaulio moterį (3) 2014.04.23 16:15 Žurnalas „People“ paskelbė, kam atiteko gražiausios moters titulas. Šiemet šis garbingas apdovanojimas atiteko „Oskaro“ laureatei aktorei Lupitai Nyongo. Į gražiausiųjų moterų sąrašą įtrauktos ir aktorės Julia Roberts, Juliana Marguilles bei Jennifer Lawrence.
  Demi Moore (nuotr. SCANPIX)
  D. Moore grįžta 2014.04.23 15:21 Artimo aktorei Demi Moore šaltinio teigimu, buvusio vyro, aktoriaus Ashtono Kutcherio sužadėtuvės ir jo merginos Milos Kunis nėštumas, neaptemdys Moore planų. „Skyrybų laikotarpiu Demi sustabdė savo karjerą ir tik dabar pradėjo skaityti scenarijus ir derėtis dėl vaidmenų keliuose filmuose.
  Elizabeth Hurley (nuotr. SXC)
  E. Hurley paviešino sūnaus nuotrauką 2014.04.23 14:25 Akylai savo asmeninį gyvenimą sauganti aktorė bei modelis Elizabeth Hurley paviešino sūnaus fotografiją. 12-metis Damianas, kurio krikštatėviais tapo geri Hurley draugai seras Eltonas Johnas ir Hugh Grantas, buvo atidžiai saugomas nuo smalsių fotografų dėmesio.
  Jamesas Franco (glamourmagazine.co.uk) (nuotr. Balsas.lt)
  Aktoriai J. Franco ir K. Allenas pasišaipė iš asmenukės fenomeno 2014.04.23 13:01 Aktorius Jamesas Franco socialiniame tinkle „Instagram“ paviešino asmenukės fenomeną pašiepiančią fotografiją. Kartu su geru draugu, aktoriumi Keeganu Allenu, Franco nusifotografavo lovoje. „Lovos asmenukė kartu su Keeganu!“, - po šmaikščiomis fotografijomis rašė Franco.
  S. Gomez (M. Seliger nuotr./fubiz.net)
  S. Gomez ir T. Swift draugystė nutrūko? 2014.04.23 13:00 Tokią išvadą galima daryti iš aktorės ir dainininkės Selenos Gomez elgesio. 21 metų žvaigždutė iš socialinių tinklų pašalino visus keturiolika į draugų sąrašą įtrauktų žmonių. Tarp jų – geriausią draugę Taylor Swift, aktores Reese Witherspoon, Vanesą Hudgens, Ashley Benson ir realybės šou žvaigždutes Kendall ir Kylie ...
  R. Hall ir J. Deppas (nuotr. „Acme Film“ arhyvo)
  Mylinčią žmoną filme „Viešpatavimas“ įkūnijusi R. Hall nerimavo, kad gyvai nepamatys J. Deppo 2014.04.23 12:50 Anglijos aktorė Rebecca Hall išgarsėjo dėl vaidmenų filmuose „Prestižas“, „Viki Kristina Barselona“, „Frostas prieš Niksoną“, „Geležinis Žmogus 3“ ir kitų. Jau nuo gegužės 2 dienos žiūrovai ją galės išvysti naujajame trileryje „Viešpatavimas“ (angl. „Transcendence“), kuriame R.Hall atliko mokslininkės ir besąlygiškai savo ...
  Katherine Heigl (nuotr. usmagazine.com)
  TOP 100: Holivudo žvaigždės be makiažo, kaip jis jas pakeičia? (II) (1) 2014.04.23 11:32   Pačios žavingiausios Holivudo žvaigždės kartkartėmis į viešumą išeina be makiažo, ir daugelį tai nustebina. Tokiais atvejais savo darbą puikiai atlieka paparacai, nes užfiksuoja žvaigždę, kuri neatrodo kaip iš atviruko. Pristatome antrąją dalį.  Pirmą dalį galite skaityti čia.
  Danny DeVito (nuotr. SCANPIX)
  D. DeVito apie D. Beckhamą: jis turi nuostabų užpakalį 2014.04.23 11:24 Garsus Holivudo aktorius Danny DeVito žurnalistus nustebino juokeliais apie populiarųjį futbolininką Davidą Beckhamą. „Beckhamas? Vyrukas su tuo nuostabiu užpakaliu? Žinau jį“, – žurnalistams teigė DeVito. Aktorius, kuris šiuo metu valdo ir likerio gamybos verslą, nustebo, sužinojęs, kad Beckhamas yra futbolo žvaigždė. ...
  Meryl Streep (nuotr. SCANPIX)
  M. Streep: galvojau, kad esu per bjauri būti aktore 2014.04.23 11:10 Viena talentingiausių Holivudo aktorių tituluojama Meryl Streep prisipažino, kad ją pačią galimybė tapti filmų žvaigžde labai gąsdino.  „Maniau, kad būti aktore buvo tuštybės išraiška. Be to, manau, jog buvau per bjauri, kad būčiau aktore. Akiniai nebuvo tuomet itin madingi“, – atsiimdama Indianos universiteto ...
  Kristen Bell (nuotr. Alloverpress.ee)
  K. Bell atskleidė tobulas kūno formas atviroje fotosesijoje 2014.04.23 10:06 Gegužės mėnesio žurnalo „Allure“ fotosesijoje drabužius nusimetė ir Holivudo aktorė Kristen Bell. Prieš 13 mėnesių pagimdžiusi pirmagim, vardu Lincoln, Bell pareiškė, kad visai nesijaudina dėl po gimdymo pasikeitusių kūno linijų.  „Turėjau nustoti jaudintis dėl savo išvaizdos, svorio, nes tai kelionės, turint kūdikį, ...
  Drew Barrymore (nuotr. SCANPIX)
  Aktorė D. Barrymore antrą kartą tapo mama 2014.04.23 08:54 Aktorė Drew Barrymore susilaukė antrosios atžalos. Garsiai Holivudo aktorei gimė mergaitė. Barrymore kartu su vyru Willu Kopelmanu naujagimę pavadino Frankie vardu. Sutuoktiniai jau turi vieną atžalą, 19 mėnesių mergaitę Olive.
  Leighton Meester (nuotr. usmagazine.com)
  TOP 100: Holivudo žvaigždės be makiažo, kaip jis jas pakeičia? (I) (6) 2014.04.22 23:20 Pačios žavingiausios Holivudo žvaigždės kartkartėmis į viešuma išeina be makiažo ir daugelį tai nustebinai. Savo darbą puikiai atlieka šioje vietoje paparaciai, nes užfiksuoja žvaigždę, kuri neatrodo kaip iš atviruko. Pristatome pirmąją dalį.
  Jessica Biel (nuotr. SCANPIX)
  Žvaigždės virtuvėje: žvilgnis į J. Biel restorano valgiaraštį 2014.04.22 17:45 Aktorė Jessica Biel pastaruoju metu buvo itin užsiėmusi. Kartu su drauge dizainere Estee Stanley ir virtuvės šefu Vicu Casanova Jessica dirbo kurdama savo restorano valgiaraštį. Restorano „Au Fudge“, kuris turėtų atsidaryti po pusės metų Los Andžele, atstovai jau paviešino keletą  būsimojo valgiaraščio fotografijų. ...
  Kadras iš filmo (nuotr. „Acme Film“ arhyvo)
  T. Cruise’as ir E. Blunt bus priversti daugybę kartų mirti ir vėl atgimti veiksmo filme „Ties riba į rytojų“ 2014.04.22 16:39 Veiksmo filmų „Ponas ir ponia Smitai“ bei „Bornas: Sunaikinta tapatybė“ režisierius Doughas Limanas į pasaulio kino teatrus atgabena naują hitą – fantastinę veiksmo juostą „Ties riba į rytojų“ (angl. „Edge of Tomorrow“). Lietuvą gegužės 30 dieną pasieksiantis filmas savyje suvienys daugybę kovos scenų ir intriguojančią ...
  Kate Middleton ir Princas Williamas (nuotr. Alloverpress.ee)
  Karališkoji šeima: prieš 31 metus ir dabar 2014.04.22 16:30 Kembridžo hercogas Williamas ir hercogienė Kate tęsia savo kelionę po Australiją. Šiandien pasirodė fotografijos, kuriuose Williamas ir Kate pozuoja prie garsiosios Uluru uolos. Lygiai prieš 31 metus prie šios uolos įsiamžino ir Williamo tėvai – Velso princas Charlesas ir princesė Diana.
  Kim Kardashian ir Kanye Westas (nuotr. SCANPIX)
  Beyonce ir Jay Z ruošia prabangią dovaną K. Kardashian ir K. Westui 2014.04.22 15:40 Panašu, kad Jay Z ir Beyonce nenori susipykti su artimu draugu, reperiu Kanye Westu. Atmetę kvietimą į jo bei Kim Kardashian vestuves, kadangi nenori patekti į realybės šou kamerų akiratį, Beyonce ir Jay Z yra pasirengę išpirkti savo kaltę dovanomis. Poros medaus mėnesiui Jay Z išleis 100 tūkstančių dolerių. Už juos ...
  O. Wilde ir J. Sudeikis (nuotr. Alloverpress.ee)
  Nėščia aktorė O. Wilde: jaučiuosi kaip deivė 2014.04.22 15:15 Pirmagimio su lietuvių kilmės Holivudo aktoriumi Jasonu Sudeikiu besilaukianti aktorė Olivia Wilde neslepia džiaugsmo dėl artėjančios motinystės. Interviu, skirtame žurnalui „Lucky“, Wilde prisipažino, kad jaučiasi kaip deivė. „Pažiūrėkite į mane, aš sukūriau žmogų. Esu deivė“, – šypsodamasi žurnalistams teigė ...
  Liz Gorman (nuotr. SCANPIX)
  TOP 15: sportininkės, kurias išgarsino ne rezultatai, o seksualumas (1) 2014.04.22 14:30 Dažnai žmonės ne visada žino, ar sportininkė išties gera dėl savo rezultatų, ar dėl modelio scenos vertos išvaizdos. „Karštas“ įvaizdis dažnai joms leidžia mėgautis daug didesniu žiniasklaidos dėmesiu. Rantsports.com pristato 15 sportininkių, garsių tik dėl išorinio grožio. 15. Summer Rae Buvusi amerikietiškojo futbolo ...
  Beyonce atostogos (nuotr. Tumblr)
  Beyonce laukiasi antrojo kūdikio? 2014.04.22 13:30 Artimi Beyonce ir Jay Z draugai yra įsitikinę – atlikėja laukiasi antrojo vaikelio.  „Vyksta tie patys dalykai, kurie vyko, kuomet ji laukėsi Blue Ivy. Jos dieta pasikeitė, ji nuolat rausta ir juokiasi, jos nėštumas akivaizdus“, – tvirtino porai artimas šaltinis, atskleidęs, kad galingiausia pramogų pasaulio pora ...
  «
  Dėkojame už išsakytą nuomonę!