autoplius

Žiema, o kas dvidešimtas vairuotojas važinėja su vasarinėmis padangomis
Žiema, o kas dvidešimtas vairuotojas važinėja su vasarinėmis padangomis 2014.12.10 09:44 Važinėti vasarinėmis padangomis draudžiama jau visą mėnesį. Tačiau, kaip rodo lankomiausio transporto skelbimų portalo Autoplius.lt atlikta apklausa, kas dvidešimtas Lietuvos vairuotojas po lapkričio 10 dienos vis dar važinėja vasarinėmis padangomis ir laukia, kol iškris gausesnis sniegas. Už tai jiems gresia nuobaudos. Viktoras Daukšas, Autoplius.lt plėtros vadovas, sako, kad vairuotojai, kurie po lapkričio 10 dienos vis dar važinėja vasarinėmis padangomis, rizikuoja dideliais nemalonumais.
Autorinkoje –  ir geriausi sezono rezultatai, ir antirekordas
Autorinkoje – ir geriausi sezono rezultatai, ir antirekordas (1) 2014.10.29 12:11 Artėjant euro įvedimui šalies automobilių rinkoje pastebėti neįprasti pokyčiai. Liepos – rugsėjo mėnesiais į šalį įvežtas rekordiškai mažas naudotų automobilių skaičius, o naujų automobilių pardavimuose fiksuojamas geriausias trečio ketvirčio rezultatas. Tokios tendencijos pastebimos analizuojant lankomiausio transporto skelbimų portalo Baltijos šalyse Autoplius.lt, valstybės įmonės „Regitra“ ir „Autotyrimai“ duomenis. Per trečiąjį šių metų ketvirtį Lietuvoje įvyko 99,1 tūkst.
Lietuvos drifto karalius – Andrius Čibirka
Lietuvos drifto karalius – Andrius Čibirka 2014.10.02 17:25 Praeitą savaitgalį Kėdainiuose buvo oficialiai uždarytas „Autoplius Lietuvos drifto čempionatas“. 5 etapų serijoje intrigų netrūko iki paskutinio sudegintų padangų komplekto. Sekmadienio rytą aerodromo teritorijoje „D1Sport“ ekipos surengtame renginyje taip pat galiojo tik viena esminė taisyklė – viskas arba nieko, teigiama pranešime spaudai.
Kėdainiuose – tris dienas vyksianti „drifto“ fiesta
Kėdainiuose – tris dienas vyksianti „drifto“ fiesta 2014.09.25 08:51 Jau šį savaitgalį Kėdainiuose laukia įspūdingas renginys, kokio dar nebuvo – trys driftingo trasos, trys lygos, naktinis driftas ir netgi dvi pilotės.
Vairuotojai: nauja automobilių įregistravimo tvarka naudos neduos
Vairuotojai: nauja automobilių įregistravimo tvarka naudos neduos 2014.09.18 07:37 Du trečdaliai vairuotojų naują tvarką, kuomet prieš registraciją automobilis turi pereiti privalomąją techninę apžiūrą, vertina neigiamai. Esą tai pailgins ir pabrangins registracijos procedūrą. Tokias Lietuvos vairuotojų nuotaikas parodė portalo Autoplius.lt atlikta apklausa. “Už techninę apžiūrą ir automobilio remontą bet kokiu atveju sumoka pirkėjas, nes pardavėjas šias išlaidas įtraukia į automobilio kainą.
Vairuotojai: nauja automobilių įregistravimo tvarka naudos neduos
Vairuotojai: nauja automobilių įregistravimo tvarka naudos neduos 2014.09.17 09:49 Du trečdaliai vairuotojų naują tvarką, kuomet prieš registraciją automobilis turi pereiti privalomąją techninę apžiūrą, vertina neigiamai. Esą tai pailgins ir pabrangins registracijos procedūrą. Tokias Lietuvos vairuotojų nuotaikas parodė lankomiausio transporto skelbimų portalo Autoplius.lt atlikta apklausa. “Už techninę apžiūrą ir automobilio remontą bet kokiu atveju sumoka pirkėjas, nes pardavėjas šias išlaidas įtraukia į automobilio kainą.
Ar vairavimo mokyklos kaltos dėl žemos vairavimo kultūros?
Ar vairavimo mokyklos kaltos dėl žemos vairavimo kultūros? (4) 2014.09.10 11:08 Nuo 2000 metų Lietuvos keliuose žuvo 7260 eismo dalyvių, sužeista – 82 622. Beveik tiek pat gyvena Panevėžio mieste. Todėl ypač draudikus, kuriems dažnai tenka padengti eismo įvykiuose padarytą materialinę ir moralinę žalą, domina, kokios vairuotojų grupės dažniausiai sukelia avarijas, kuriose sužeidžiami eismo dalyviai ir nusinešama tūkstančiai jų gyvybių. Vyrai kelyje - pavojingesni Vieną išsamiausių tyrimų neseniai paskelbė ne gyvybės draudimo bendrovė BTA.
„Drift Allstars“ dalyviai jau keliauja į Kauną
„Drift Allstars“ dalyviai jau keliauja į Kauną 2014.09.05 10:44 Aukščiausios klasės šoninio slydimo varžybos „Drift Allstars“ įvyks jau rytoj, o jų lyderiai pradėjo keliones į Lietuvą. Šeštadienį geriausių Europos šoninio slydimo sportininkų pačiame Kauno centre laukia treniruotės bei kvalifikacinis etapas, o sekmadienį – poriniai važiavimai, teigiama pranešime spaudai. Kaune paaiškės ne tik vienų varžybų nugalėtojas, bet ir „Drift Allstars“ 2014 metų čempionas.
„Autoplius Fast Lap“ sezono finalas buvo toks dinamiškas, kaip šis vaizdo siužetas
„Autoplius Fast Lap“ sezono finalas buvo toks dinamiškas, kaip šis vaizdo siužetas 2014.09.04 17:35 „Quiet Films“ pristato šviežią savo darbą – „Autoplius Fast Lap“ finalinio etapo vaizdo siužetą. Šis etapas pamušė visų dalyvių skaičiaus rekordus. Lyg žinodami, orgaizatoriai jam suteikė išskirtinį pavadinimą – „Max Attack“. Jis išsipildė – dalyviai ieškojo greičio visur kur įmanoma. Ir dauguma rado – jų ratų įveikimo laikai buvo sekundėmis geresni nei pavasarį, teigiama pranešime spaudai. „Reikia pagirti mūsų lenktynininkus, kurie be perstojo tobulėja patys ir tobulina savo automobilius.
„Drift Allstars“ varžybose Kaune iššūkį Europos lyderiams mes dvylika lietuvių
„Drift Allstars“ varžybose Kaune iššūkį Europos lyderiams mes dvylika lietuvių 2014.09.02 12:55 Artėjantį savaitgalį Kaune vyks Europos šoninio slydimo čempionato „Drift Allstars“ finalas. Jame paaiškės 2014-ųjų Europos šoninio slydimo čempionas, kuriuo tapti pretenduoja penki sportininkai. Jiems kortas sumaišyti bandys ir saujelė lietuvių. Specialiai „Drift Allstars“ renginiui bus uždarytos kelios didelės Kauno gatvės: Karaliaus Mindaugo prospektas, M.K.Čiurlionio bei Kaunakiemio g. Timas Simniška 700 AG – toks „arklių“ skaičius slepiasi po T.Simniškos „Lexus SC“ variklio gaubtu.
Greitesnio suomio Lietuvoje dar nebuvo
Greitesnio suomio Lietuvoje dar nebuvo 2014.08.29 15:07 Penktojo „Autoplius Fast Lap“ sezono finalas bus ne tik didžiausias iki šiol pagal dalyvių skaičių, bet panašu, kad ir stipriausias matuojant dalyvių technikos pajėgumu ir vairuotojų meistriškumu. „Autoplius Fast Lap“ varžybose šeštadienį dalyvaus ir greičiausias kada nors Lietuvoje lenktyniavęs suomis Toni Rasmus Ruokonenas, teigiama pranešime spaudai.
M. Mikuckas: treniruotės suteikia daugiau greičio nei papildoma variklio galia
M. Mikuckas: treniruotės suteikia daugiau greičio nei papildoma variklio galia 2014.08.28 17:48 Norint būti greičiausiam „Autoplius Fast Lap“ varžybose neužtenka turėti maišo pinigų greitam automobiliui. Treniruotės ir įgūdžiai — kiekvieno sporto pamatas, kurį Lietuvos lenktynininkai dažnai apleidžia ir savo pinigus bei laiką skiria automobilių galios didinimui. Sėkmingiausio Lietuvos „startupo“ vienas įkūrėjų ir vadovų Mantas Mikuckas reta ir graži išimtis — greičiau augančio ir tobulėjančio lenktynininko Lietuvoje sunkiai rastum, teigiama pranešime spaudai.
Daugkartinis čempionas E. Dapšas grįžta į lentynes – startuos „Autoplius Fast Lap“ finale
Daugkartinis čempionas E. Dapšas grįžta į lentynes – startuos „Autoplius Fast Lap“ finale 2014.08.27 08:27 Daugkartinis Lietuvos žiedinių lenktynių čempionas, 1000 km lenktynių nugalėtojas Egidijus Dapšas rugpjūčio 30 dieną po kelerių metų pertraukos grįš į automobilių sportą. Turbūt tam, kad pamokytų jaunus „Autoplius Fast Lap“ karštakošius kaip iš tikrųjų reikia vairuoti. Sugrįžta dėl sūnaus Žiedinės lenktynės yra tokia sporto šaka, kur patirtis ne visada lemia geresnį rezultatą. Dažnai jaunesnių sportininkų reakcija būna greitesnė, o kartais karštakošiškumas ir veržlumas išeina į naudą.
K. Kelpša apie sekmadienio varžybas: neskubėkit manęs nurašyti
K. Kelpša apie sekmadienio varžybas: neskubėkit manęs nurašyti 2014.08.15 18:02  „Drift Devils“ komandos lyderis Kęstutis „Kipšas“ Kelpša nesnaudžia – sekmadienio varžybose šis pakvaišęs pilotas ir auksarankis mechanikas ruošiasi pateikti savo oponentams staigmeną. Jau ne kartą „arklio galių“ trasa praminta sekmadienio „Nemuno žiedo“ konfigūracija „AutoPlius Lietuvos drifto čempionato“ pilotams atrodo pakankamai įkandama, tačiau be pusšimčio „arklių“ ten rodytis neverta.
Sekmadienio drifto čempionate linksmybės visiems slystantiems šonu
Sekmadienio drifto čempionate linksmybės visiems slystantiems šonu 2014.08.15 15:24  Šį sekmadienį Kačerginės „Nemuno žiede“ laukiamame „Autoplius Lietuvos drifto čempionate“ netruks nei intrigų, nei gerų vaizdų, nei veiklos visiems, norintiems ir galintiems slysti šonu. Į profesionalų gretas nepatenkantiems, tačiau driftui prijaučiantiems entuziastams renginio organizatoriai paruošė visiškai atskirą trasą su savitomis pramogomis.
Kiek trunka viena dešimtoji sekundės autosporte?
Kiek trunka viena dešimtoji sekundės autosporte? 2014.08.13 11:34 Kiek trunka viena šimtoji sekundės? Viena dešimtoji sekundės? Akimirką? Deja ne – kai kuriems viena šimtoji, dešimtoji ar keletas jų trunka mėnesius treniruočių, sudegintų stabdžių trinkelių ar suvažiuotų padangų komplektų. Kaip jas sutaupyti? Kaip jas atrasti? Mokytis tai daryti iš geriausiųjų! Būtent to nusprendė imtis du iš „AutoPlius FAST LAP“ dalyvių: Aleksandras Iljinas ir Gediminas Zabotkus.
 Lietuviai vis dažniau persėda į naujus automobilius
Lietuviai vis dažniau persėda į naujus automobilius 2014.07.24 21:20 Artėjant euro įvedimui Lietuvoje nuperkama vis daugiau automobilių. Šių metų balandžio – birželio mėnesiais užfiksuota net 4,5 tūkst. naujų automobilių sandorių, t. y. 22,6 proc. (838 vnt.) daugiau nei pernai tuo pačiu laikotarpiu. Šie antrojo ketvirčio pardavimai kompensavo naujai įvežtų naudotų automobilių skaičių. Tokius automobilių rinkos pokyčius rodo skelbimų portalo Autoplius.lt, valstybės įmonės „Regitra“ ir „Autotyrimai“ duomenys.
Lietuvoje – naujų automobilių pardavimų šuolis
Lietuvoje – naujų automobilių pardavimų šuolis 2014.07.23 12:55 Artėjant euro įvedimui Lietuvoje nuperkama vis daugiau naujų automobilių. Šių metų balandžio-birželio mėnesiais užfiksuota net 4,5 tūkst. naujų automobilių sandorių, t.y. 22,6 proc. (838 vienetais) daugiau nei pernai tuo pačiu laikotarpiu. Šie antrojo ketvirčio pardavimai kompensavo sumažėjusį naujai įvežtų naudotų automobilių skaičių. Tokius automobilių rinkos pokyčius rodo lankomiausio transporto skelbimų portalo Baltijos šalyse Autoplius.
„Smart Taxi Racing Team“ lenktynėse naudoja ekologiška kurą
„Smart Taxi Racing Team“ lenktynėse naudoja ekologiška kurą 2014.06.30 15:49 Estijos „Auto24Ring“ trasoje vykusiame „Autoplius Fast Lap“ lenktynių antrajame etape „Smart Taxi Racing Team“ automobilis iš kitų konkurentų išsiskyrė ne tik mažu automobiliu, bet ir lenktynėse naudotu ekologišku, variklio galią didinančiu bioetanolio kuru, teigiama pranešime spaudai.
Lietuviai netiki, kad grąžinti baudos balai pažabos kelių erelius
Lietuviai netiki, kad grąžinti baudos balai pažabos kelių erelius 2014.06.30 10:24 Kaip rodo apklausos duomenys, beveik pusė lietuvių per metus yra nors kartą nubaudžiami už kelių eismo taisyklių pažeidimus. 43 proc. apklausos dalyvių vidutiniškai nubaudžiami 1-2 kartus, apie 3 proc. – 3-4 kartus.
A. Kyguolis: „driftas“ kasmet vis stipresnis ir profesionalesnis
A. Kyguolis: „driftas“ kasmet vis stipresnis ir profesionalesnis 2014.06.30 10:10 Įpusėjus drifto sezonui, Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) Drifto komiteto pirmininkas Antanas Kyguolis įvardija čempionato lyderius, naujai kylančias žvaigždes ir pasakoja, kokias varžybas turėtų savo akimis pamatyti didžiausi drifto gerbėjai. Antanai, koks, Jūsų nuomone, yra šių metų drifto sezonas? Ar atsirado naujovių? Driftas, galima sakyti, kiekvienais metais vis geresnis – tobulėja technika, vairuotojai.
Lietuviško eksporto sekmė: dvigubai didesnis „Autoplius Fast Lap“ etapas Estijoje
Lietuviško eksporto sekmė: dvigubai didesnis „Autoplius Fast Lap“ etapas Estijoje 2014.06.20 12:54 Populiarių lenktynių „Autoplius Fast Lap“ organizatoriai džiaugiasi dvigubai didesniu etapo Estijoje populiarumu. Pirmadienį vyksiančiose antrose šių metų sezono lenktynėse startuos net 76 lenktynininkai. Lenktyniauti akis į akį ir lenktyniauti su laiku Tradiciškai, „Autoplius Fast Lap“ varžybose vyks dvejos skirtingos lenktynės – „Time Attack“, kur varžomasi dėl kuo geresnio vieno rato įveikimo laiko, bei „Race“, kur siekiama aplenkti visus konkurentus ir finišą pasiekti pirmam.
„Drifto“ varžybose Vilniuje pasirodys penki Lietuvos „Drifto karaliai“
„Drifto“ varžybose Vilniuje pasirodys penki Lietuvos „Drifto karaliai“ 2014.06.19 18:51  Šeštadienį Vilniuje, BRC autocentro aikštelėje (greta plento Vilnius-Panevėžys), vyks trečias „Autoplius Lietuvos drifto čempionato“ etapas. Jame pasirodys net penki Lietuvos „Drifto karaliai“ bei neeilinis svečias iš Latvijos – visos Europos šoninio slydimo varžybose į prizininkus besitaikantis ElvijusKezis. Šoninio slydimo varžybos BRC aikštelėje vyks pirmą kartą. „Tai erdvi aikštelė.
Prieš eurą: ar verta įsigyti automobilį
Prieš eurą: ar verta įsigyti automobilį (2) 2014.06.04 07:00 Giedrė Sankauskaitė Apie apimančią akcijų psichozę, kai perkame ne visada reikalingus daiktus, esame girdėję kiekvienas. Tačiau vis tiek perkame. Gerėjant gyventojų lūkesčiams vis dažniau įsigyjama ir didesnės vertės pirkinių, pavyzdžiui, automobilių. Vis dėlto ir šiuos ne visada apsimoka įsigyti. Greičiausiai artėjantis euro įvedimas nemažą dalį visuomenės verčia peržiūrėti santaupas ir jas išleisti įsigyjant vertingų pirkinių.
„Plius“ skelbimų portalų grupėje galima atsiskaityti elektroniniais pinigais
„Plius“ skelbimų portalų grupėje galima atsiskaityti elektroniniais pinigais 2014.05.30 16:10 Pirmoji Lietuvoje elektroninių pinigų įstaiga „EVP International“ pradėjo teikti paslaugas UAB „Plius“, administruojančiai projektus Autoplius.lt, Domoplius.lt bei Plius.lt. Bendradarbiavimo sutartis leidžia už mokamas skelbimų portalų paslaugas atsiskaityti elektroniniais pinigais tiesiai iš Paysera (Mokėjimai.lt) sąskaitos. „Dauguma smulkių ir vidutinių parduotuvių jau priima šį mokėjimo būdą, nes nuo senai yra Paysera klientai.
„Gumball 3000“ dizaineris britas T. Huttonas sukūrė specialų „Fast Lap“ logotipą laisvalaikio rūbams
„Gumball 3000“ dizaineris britas T. Huttonas sukūrė specialų „Fast Lap“ logotipą laisvalaikio rūbams 2014.05.30 09:29 „Autoplius Fast Lap“ varžybų organizatoriai turi žinių mados departamente. Praėjusiais metais užsimezgusi draugystė su „Gumball 3000“ ralio organizatoriais įgavo prasmę – itin populiaraus renginio dizaineris Timas Huttonas lietuviams sukūrė laisvalaikio aprangai skirtą grafinį dizainą, teigiama pranešime spaudai. Draugystė su „Gumball 3000“ „Praėjusiais metais padėjome „Gumball 3000“ ralio organizatoriams surengti stotelę Vilniuje.
Mūšis dėl automobilių
Mūšis dėl automobilių 2014.05.28 13:03 Nors „Toyota“ jau ne vienerius metus tituluojama žurnalistų ralio automobiliu, o šios markės japoniškoms mašinoms pirmenybę teikia daugelis žiniasklaidos atstovų, tačiau gegužės 30 d. Panevėžyje startuosiančio jau devynioliktojo „Press ralio 2014“ lenktynių trasomis skries ne vien tik šios markės automobiliai, teigiama pranešime spaudai. Moterims skirto portalo Autoledi.
Siūloma bausti už suklastotą automobilio ridą
Siūloma bausti už suklastotą automobilio ridą 2014.05.22 10:01 Seime užregistruota Baudžiamojo kodekso pataisa, siūlanti bausti už automobilio ridos klastojimą.
Pirmas „Autoplius Fast Lap“ etapas atrodė taip – oficialus varžybų vaizdo siužetas
Pirmas „Autoplius Fast Lap“ etapas atrodė taip – oficialus varžybų vaizdo siužetas 2014.05.20 12:28 Pirmas „Autoplius Fast Lap“ baigėsi su trenksmu – lenktynių metai prasidėjo puikiu oru, rekordiniu skaičiumi žiūrovų ir naujais nugalėtojais. Tačiau populiarios lenktynės niekada nebuvo tik lenktynės – tai ir laisvalaikio praleidimo forma, ir bendraminčių susitikimas, ir nuotabūs reginiai akims. Visa tai – oficialiame vaizdo siužete. Kiekviename „Autoplius Fast Lap“ etape darbuojasi būrys žurnalistų, fotografų ir vaizdo operatorių.
„Autoplius Fast Lap“ naujas sezonas atnešė naujus nugalėtojus
„Autoplius Fast Lap“ naujas sezonas atnešė naujus nugalėtojus 2014.05.17 21:17  Pirmas šių metų „Autoplius Fast Lap“ etapas pasibaigė. Ir turime daug naujienų – nauji „Time Attack“ nugalėtojai, naujas „Race“ lenktynių herojus ir naujas žiūrovų rekordas. „Autoplius Fast Lap“ sezonas prasidėjo su trenksmu. Didžiausias ir esminis šeštadienio lenktynių akcentas – visa galva pagreitėję lenktynininkai. Daugiau arklio galių, mažiau svorio ir greitesni lenktynininkai šiais metais tikrai bus madoje.
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!