autoplius

Padaugėjo nelegalius degalus perkančių vairuotojų
Padaugėjo nelegalius degalus perkančių vairuotojų 2014.04.15 10:45 Prieš metus atlikta apklausa parodė, jog nelegaliai degalus pirko 46 proc. vairuotojų. Per 2013-uosius nelegaliai degalus perkančių vairuotojų padaugėjo 9 proc. punktais.
Greičiausi Lietuvoje parduodami automobiliai
Greičiausi Lietuvoje parduodami automobiliai 2014.03.29 09:00 318 km/h – tokį greitį išvysto vienas greičiausių šiuo metu Lietuvoje parduodamų automobilių. Tai prabangus sidabrinės spalvos „Bentley Continental“ kupė. Autoplius.lt duomenimis, šiuo metu Lietuvoje automobilių, galinčių pasiekti didesnį nei 300 km/h greitį, rinkoje yra kelios dešimtys.
Galiūnas Ž. Savickas mes iššūkį 700 AG turinčiam „drifto“ automobiliui
Galiūnas Ž. Savickas mes iššūkį 700 AG turinčiam „drifto“ automobiliui 2014.03.12 11:38 Devyniolika pasaulio rekordų savo kišenėje turintis ir naujų iššūkių nevengiantis galiūnas Žydrūnas Savickas save išbandys dar viename vaidmenyje. Balandžio 13-ą dieną „Žalgirio“ arenoje stipriausiu planetos žmogumi tituluojamas sportininkas bandys įveikti 700 AG išvystantį „drifto“ automobilį, prie kurio vairo sėdės vienas labiausiai patyrusių Lietuvos „drifterių“ Timas Simniška, teigiama pranešime spaudai. Galiūnas prieš automobilį kovos virvės traukimo rungtyje.
„Drifto“ sezono pradžia – „Žalgirio“ arenoje
„Drifto“ sezono pradžia – „Žalgirio“ arenoje 2014.02.25 17:40 Kauno „Žalgirio“ arenoje gali vykti ir automobilių sporto varžybos – praėjusių metų pavasarį tai įrodė „drifto“ varžybas šioje neįprastoje vietoje surengę organizatoriai. Tai buvo pirmas šoninio slydimo renginys Europoje, vykęs uždaroje arenoje, teigiama pranešime spaudai. Nematytą reginį prieš metus įvertino ne tik tūkstantinė žiūrovų minia, bet ir sportininkai, „drifto“ sezono atidarymą pažymėję labai neįprastoje vietoje.
Kaip girti vairuotojai pensininkus gelbėjo
Kaip girti vairuotojai pensininkus gelbėjo (1) 2014.02.17 08:12 Nauji mokesčiai kelia migreną, tačiau biudžeto lėšos savaime neatsiranda. O Vyriausybė nusprendė taip, kad dabar pusgirtis automobiliu namo grįžęs anūkas galės drąsiai atrėžti žilagalvei senolei – „geriu, nes rūpinuosi tavo rytojumi“. Prieš kelis metus siautęs ekonomikos uraganas bankroto keliu pasiuntė ne tik ištisas gvardijas verslininkų. Išdžiūvus valstybės finansų kraičiui lėšas teko kapoti visur – ne išimtis ir pensinio amžiaus sulaukę piliečiai, kurių ilgi darbo metai imti vertinti mažiau.
„Autoplius Fast Lap: Ice Attack“ laukia geresnių orų
„Autoplius Fast Lap: Ice Attack“ laukia geresnių orų 2014.02.13 11:23 Neįprastai šilti vasario mėnesiui orai koreguoja lenktynių ant ežero planus. Varžybų organizatoriai „Fast Lap Events“ vasario 15 dieną ant Jiezno ežero planuotas lenktynes yra priversti nukelti į kovo 22 dieną. Nors ežero ledo storis yra tinkamas, tačiau koją „Autoplius Fast Lap: Ice Attack“ lenktynių vykdymui pakišo nuo lietaus ir teigiamos oro temperatūros pažliugęs privažiavimas prie ežero, kuriame dalyviai tiesiog užklimptų.
Lietuvos vairuotojai įžūlūs, tačiau padėkoti nepamiršta
Lietuvos vairuotojai įžūlūs, tačiau padėkoti nepamiršta 2014.02.10 10:31 Beveik ketvirtadalis šalies gyventojų mano, jog lietuvių vairavimo kultūra – pasibaisėtina, o įžūlus elgesys prie vairo jau tapo norma. Vos 12 proc. gyventojų Lietuvos vairuotojus vertina kaip pagarbius ir kultūringus.
Šypseną keliančių automobilių numerių fobija
Šypseną keliančių automobilių numerių fobija (1) 2014.02.09 07:00 Moterims smulkmena, o vyrams – reikšminga detalė! Ir tai – ne automobilio variklis, bėgių dėžė ar padangos. Ne vienas pasiryžęs pakloti triženklę pinigų sumą už tai, kad būtų pakeistas automobilio valstybinis numeris. Apklausos rodo, kad kas antram vairuotojui valstybinis numeris yra vienas iš svarbiausių automobilio išskirtinumo elementų. Tik už pinigus Mažiau nei penktadalis (18 proc.
Lenktynės, į kurias vietos išgraibstomos akimirksniu
Lenktynės, į kurias vietos išgraibstomos akimirksniu 2014.02.07 12:12 Trys dienos. Tiek laiko tereikia dalyvių sąrašui užsipildyti, nors registracijai buvo skirta pusantros savaitės. „Autoplius Fast Lap: Ice Attack“, kaip jau išduoda pavadinimas, yra automobilių lenktynės ant ledo. Sėkmingas organizatorių „Fast Lap Events“ , Prienų savivaldybės, Jiezno seniūnijos bendradarbiavimas žada ne tik įtemptas lenktynes, bet ir gražų reginį Jiezno miestelio svečiams, kuris vyks Vasario 15 d. ant Jiezno ežero ledo, teigiama pranešime spaudai.
Pinigai iš kojinių – automobiliams
Pinigai iš kojinių – automobiliams (1) 2014.02.04 08:58 Giedrė Sankauskaitė  Praėję metai Lietuvos automobilių rinkai buvo rekordiniai. Drąsiai galima teigti, kad ši rinka atsigavo po krizės, o prieš įvedant eurą Lietuvoje tikimasi dar aktyvesnio pardavimo. Pernai šalyje užfiksuota 388,5 tūkst. naujų ir naudotų automobilių pirkimo ir pardavimo sandorių. Tai yra 1,7 proc. daugiau nei 2008-aisiais, kurie iki šiol buvo vadinami rekordiniais. Kitais žodžiais tariant, automobilį pirko arba pardavė kas aštuntas Lietuvos gyventojas.
Automobilių rinka: sandorių rekordas ir brangimas
Automobilių rinka: sandorių rekordas ir brangimas 2014.01.28 12:12 Giedrė Sankauskaitė Šalies automobilių rinka atsigavo – viršyti prieškriziniai pardavimų rodikliai. Pernai šalyje užfiksuota 388,5 tūkst. sandorių. Tai yra 1,7 proc. daugiau nei 2008-aisiais, kurie iki šiol buvo vadinami rekordiniais. Tokius automobilių rinkos pokyčius rodo transporto skelbimų portalo Autoplius.lt ir valstybės įmonės „Regitra“ duomenys. Kaip žurnalistams antradienį pasakojo Autoplius.
Naudoti automobiliai: iš kurios šalies geriausia įsigyti
Naudoti automobiliai: iš kurios šalies geriausia įsigyti 2014.01.20 09:38 Geras naudotas automobilis visų pirma yra tas, kuris turėjo gerą šeimininką, sako ekspertai. Vis dėlto jie pripažįsta, kad iš kai kurių šalių atvežtos transporto priemonės laikomos patikimesnėmis. Renkantis automobilį iš Vokietijos ar Prancūzijos, svarbu, iš kurio regiono jis atgabentas. Dėmesio taip pat vertos Lenkijos ir Šveicarijos rinkos. Keturi penktadaliai lietuvių įsitikinę, kad geresnės kokybės automobiliai yra tie, kurie dar nėra važiavę Lietuvos keliais.
Automobilių sporto gerbėjams – patogi renginių paieška
Automobilių sporto gerbėjams – patogi renginių paieška 2014.01.16 17:47 Lietuvos automobilių sporto fanams ir lenktynininkams planuoti savo kalendorių dabar bus paprasčiau: internetinėje erdvėje jau pasiekiamas naujas projektas pavadinimu „Lietuvos automobilių sporto kalendorius“ (www.lask.lt). Čia bus galima rasti visus šios sporto šakos renginius vienoje vietoje, teigiama pranešime spaudai.
Metų skaitomiausieji: daugiausia dėmesio sulaukusios verslo naujienos
Metų skaitomiausieji: daugiausia dėmesio sulaukusios verslo naujienos (3) 2013.12.28 07:35 Skaitomiausi straipsniai 2013-aisiais – intriguojantys, stebinantys arba šokiruojantys. Labiausiai skaitytojus domino neįtikėtinos paprastų žmonių sėkmės ir praturtėjimo istorijos, taip pat interneto sensacijos bei, žinoma, turtingiausių lietuvių piniginės storis.
Greičio ir gerų emocijų užtaisas: geriausios 2013 metų „Autoplius Fast Lap“ akimirkos
Greičio ir gerų emocijų užtaisas: geriausios 2013 metų „Autoplius Fast Lap“ akimirkos 2013.12.11 12:28 Praėjusį savaitgalį internetinė sporto televizija „SportoTV.lt“ lankėsi kino teatre „Romuva”, kuriame vyko populiariųjų jaunimo lenktynių „Autoplius Fast Lap“ sezono uždarymo vakaras. Vakaro kulminacija tapo režisieriaus Deniso Čerepovičiaus sukurtas dokumentinis filmas. Unikalų filmą sudarė siužetai filmuoti visos šalyse, kuriose vyko lietuviškos kilmės lenktynės: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.
Lietuvoje auga itin prabangių automobilių rinka
Lietuvoje auga itin prabangių automobilių rinka 2013.12.10 10:18 776 tūkst. litų – tiek kainuoja brangiausiai Lietuvoje parduodamas automobilis. Tai 2013 metais pagamintas prabangus “Bentley Mulsanne” sedanas. Lankomiausio skelbimų portalo Autoplius.lt duomenimis, šiuo metu Lietuvoje tai vienintelis automobilis, kurio pardavimo kaina viršija pusę milijono litų. Ištaigingas juodos spalvos sedanas turi galingą 6,8 litro tūrio variklį.
„Autoplius Fast Lap“ metus užbaigia dokumentinio filmo premjera
„Autoplius Fast Lap“ metus užbaigia dokumentinio filmo premjera 2013.12.05 15:50 Gruodžio 6 dieną Kaune, kino teatre „Romuva” vyks populiariųjų jaunimo lenktynių „Autoplius Fast Lap“ sezono uždarymo vakaras, kurio kulminacija taps režisieriaus Deniso Čerepovičiaus dokumentinis filmas, teigiama pranešime spaudai. Filmą sudarys siužetai filmuoti visos šalyse, kuriose vyko lietuviškos kilmės lenktynės: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Dokumentika bus siurprizas patiems lenktynių organizatoriams - kartu su visais susirinkusiais filmą jie pamatys pirmą kartą.
Vyrai dviprasmiškus automobilio numerius keistų dažniau nei moterys
Vyrai dviprasmiškus automobilio numerius keistų dažniau nei moterys 2013.11.26 12:13 DEB, LOH, FUC, GEJ. Vieniems vairuotojams tokie dviprasmiški raidžių junginiai ant automobilių valstybinių numerių – problema jų reputacijai, kitiems – tik nereikšminga detalė.
9 sunkiausiai parduodami automobiliai Lietuvoje
9 sunkiausiai parduodami automobiliai Lietuvoje (7) 2013.11.10 20:33 Karolis Birgilas / Ekonomika.lt Europos automobilių rinkos atsigavimo ženklų laukiama su nerimu, o rezultatai kiekvienąkart pasitinkami su džiugesiu. Dabar akivaizdu, kad tiek naujų, tiek naudotų automobilių rinkos atsigauna. Vis dėlto nereikia užmigti ant lauru ir apžvelgti kokiems modeliams sunkiausiai sekasi skintis kelią į lietuvių garažus. Skelbiame portalo Autoplius.lt sudarytą prasčiausiai parduotų automobilių per pirmuosius 9 metų mėnesius sąrašą.
 11 brangiausių Lietuvos automobilių
11 brangiausių Lietuvos automobilių (3) 2013.11.05 07:41 Saulėtas spalis. Vilniaus senamiesčio gatvės pilnos įprasto automobilių ir praeivių triukšmo. Visgi vieno gausmo nebuvo galima neišgirsti. Tokį garsą gali skleisti tik tūkstantinė „Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse” kaimenė. Portalo Autoplius.lt duomenimis, tai yra brangiausias Lietuvoje parduotas automobilis. Jei prie šviesoforo išsirikiuotų 10 įprastų automobilių – jų bendra galia nepranoktų šio „Bugatti”. Po pastarojo variklio gaubtu sumontuotas 1,2 tūkst. arklio galių motoras.
 V. Daukšas: protinga suma automobiliui – 5 atlyginimai
V. Daukšas: protinga suma automobiliui – 5 atlyginimai (2) 2013.11.05 06:58 Vytenis Radžiūnas, LRT.lt Vokiečiai automobilių turguje renkasi naujus ir naudotus automobilius Emmeringas (Vokietija), Reuters/Scanpix nuotr.  Protinga suma automobiliui įsigyti Lietuvoje yra penki vidutiniai atlyginimai, interviu naujienų tinklalapiui LRT.lt sako lengvųjų automobilių rinkos ekspertas Viktoras Daukšas. Tačiau, anot eksperto, pirkdami automobilį tautiečiai dažnai pasitiki tik savo žiniomis ir pagaili šimtinės kitos automobilį apžiūrėti servise.
Automobilių rinka atsigauna: latviai škodų važiuos į Lietuvą
Automobilių rinka atsigauna: latviai škodų važiuos į Lietuvą 2013.10.30 13:16 Karolis Birgilas Atsigaunanti Lietuvos ekonomika teigiamai veikia ir šalies automobilių rinką. Trečiąjį ketvirtį parduotų automobilių skaičius buvo didesnis nei 2008-ųjų, kurie vadinami rekordiniais. Liepos-rugsėjo mėnesiais, portalo Autoplius.lt ir valstybės įmonės „Regitra“ duomenimis, šalyje sudaryta 140 tūkst. pardavimo sandorių, o tai yra 6,4 proc. daugiau nei prieš šešerius metus. Daugiausiai – 60,6 tūkst. – sandorių buvo užfiksuota Lietuvoje.
Draugiškose „Time Attack” varžybose Estijoje niekas nepavijo J. Poškaus
Draugiškose „Time Attack” varžybose Estijoje niekas nepavijo J. Poškaus 2013.10.23 11:08 Šeštadienį Estijoje, Pernu lenktynių trasoje vyko atvirų durų dienos visiems Skandinavijos šalių „Time Attack” lenktynių dalyviams. Draugiškose varžytuvėse geriausią laiką parodė „Autoplius Fast Lap” varžybų daugkartinis nugalėtojas Jonas Poškus su aštuntos kartos „Mitsubishi Lancer Evo” bolidu, aplenkęs tikrai stiprius konkurentus iš Švedijos ar Suomijos. Atvirų durų dienos Skandinavijos šalių „Time Attack” lenktynininkus Estijos Pernu trasos vadovai pakvietė į svečius.
Geriausi Lietuvos „drifteriai“ buvo apdovanoti Kaune
Geriausi Lietuvos „drifteriai“ buvo apdovanoti Kaune 2013.10.22 13:05 Praėjusį savaitgalį Kauno naktiniame klube įvyko Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) „drifto“ komiteto organizuotas apdovanojimų vakaras. Jo metu buvo įteiktos padėkos geriausiai Lietuvoje 2013-aisiais pasirodžiusiems „drifteriams“ ir partneriam, teigiama pranešime spaudai.
Kylančios degalų kainos: trečdalis važinėja rečiau
Kylančios degalų kainos: trečdalis važinėja rečiau 2013.10.21 11:57  Per pastaruosius kelerius metus pakilusios degalų kainos pakoregavo trečdalio lietuvių važiavimo automobiliu įpročius. Trečdalis pripažįsta, kad nuosavu automobiliu naudojasi rečiau. Vis dėlto didesnės dalies vairuotojų (59 proc.) nuolat brangstantys degalai negąsdina: jie važinėja tiek pat ar netgi dažniau. Tokią vairuotojų nuomonę rodo lankomiausio transporto skelbimų portalo autoplius.lt apklausa. Pasak Viktoro Daukšo, autoplius.
Bręsta Šiaurės Europos „Time Attack“ čempionatas
Bręsta Šiaurės Europos „Time Attack“ čempionatas 2013.10.14 11:05 Geriausia Baltijos šalyse „auto24ring” lenktynių trasa Pernu mieste Estijoje ateinantį savaitgalį taps Baltijos ir Skandinavijos šalių „Time attack” lenktynių asamblėja dalyviams ir šio tipo lenktynių organizatoriams. Lietuvą šio susitikimo metu atstovaus „Autoplius Fast Lap” varžybų organizatoriai, teigiama pranešime spaudai.
A. Vasiliauskas susišlavė visus įmanomus paskutinių „drifto“ varžybų apdovanojimus
A. Vasiliauskas susišlavė visus įmanomus paskutinių „drifto“ varžybų apdovanojimus 2013.09.30 12:44 Kauniečiai okupavo paskutinių Lietuvos „drifto“ varžybų nugalėtojų podiumą. Sekmadienį Kačerginės „Nemuno žiede“ vykusiose dvejose šoninio slydimo varžybose („Autoplius Lietuvos drifto čempionato“ ir „D1Sport drifto čempionato“) iš 6 prizininkų penki buvo laikinosios sostinės atstovai, o vietos sirgalių numylėtinis Andrius Vasiliauskas abukart stojo ant aukščiausio nugalėtojų pakylos laiptelio, teigiama pranešime spaudai.
Po metų pertraukos į trasą sugrįžo buvę „Drifto karaliai“: T. Simniška ir E. Kovalenka
Po metų pertraukos į trasą sugrįžo buvę „Drifto karaliai“: T. Simniška ir E. Kovalenka 2013.09.26 19:41  Patyrę Lietuvos „drifteriai“ grįžta į trasą. Šiais metais „Drift Allstars“ varžybose Lietuvoje bei trečiame „Autoplius Lietuvos drifto čempionato“ etape dalyvavo du buvę šalies „Drifto karaliai“, padarę daugiau nei metų pertrauką sporte: Timas Simniška ir Evaldas Kovalenka. Pirmasis tokį titulą iškovojo 2008-aisiais, antrasis – 2010 metais.
Kas turi daugiausia šansų tapti Lietuvos „Drifto karaliumi“?
Kas turi daugiausia šansų tapti Lietuvos „Drifto karaliumi“? 2013.09.23 13:02  Iki „Autoplius Lietuvos drifto čempionato“ pabaigos likus vos vienam etapui Kačerginės „Nemuno žiede“, klausimas, kas taps 2013-ųjų Lietuvos „Drifto karaliumi“, dar neatsakytas. Teorinių šansų tapti geriausiu „drifteriu“ Lietuvoje šiemet turi dar penki vairuotojai. Už pirmą vietą Lietuvos čempionato varžybose skiriama 100 taškų, tad teorinių šansų tapti „Drifto karaliumi“ turi visi, atsiliekantis dviženkliu taškų skaičiumi nuo pirmojo Andriaus Čibirkos.
Lietuviai ištikimi turimų automobilių markėms: perka tas, kurias vairavo
Lietuviai ištikimi turimų automobilių markėms: perka tas, kurias vairavo 2013.09.18 10:02 Lietuvius drąsiai galima vadinti konservatyviais automobilių pirkėjais. Net jei leistų finansinės galimybės, kas antras vairuotojas pirktų tos pačios markės automobilį, kurį vairuoja dabar, tik naujesnį ir brangesnį. Tokius lietuvių automobilių pirkimo įpročius parodė lankomiausio transporto skelbimų portalo autoplius.lt apklausa. Pasak Viktoro Daukšo, autoplius.
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!