dvasios

Horoskopas balandžio 16 d., trečiadieniui
Horoskopas balandžio 16 d., trečiadieniui 2014.04.16 00:02 Avinas Būkite atidūs, kuo galima pasitikėti, o ko derėtų vengti – sėkmė labai priklausys nuo jūsų sąjungininkų. Įsimylėjėlių dėmesiui: tinkama proga piršlyboms. Tauras Nervinė įtampa didelė, vertinimai dažnai neobjektyvūs. Tik būdami su mylimu žmogumi atgausite dvasios pusiausvyrą. Netinkamas laikas rizikuoti pinigais. Dvyniai Tai palankus metas ir geriausia būtų pasikliauti savaimine įvykių eiga. Puikus laikas romantiškai išvykai, šeimos, draugų šventei. Geras laikas kelionėms, pramogauti.
Baltijos cirko vadovas P. Variakojis: Cirko artisto dalia Lietuvoje - tarsi dūšia be vietos?
Baltijos cirko vadovas P. Variakojis: Cirko artisto dalia Lietuvoje - tarsi dūšia be vietos? 2014.04.15 13:05 Balandžio 19 d. penktąjį kartą bus minima Pasaulinė cirko diena. Ne tik šia proga džiaugtis gali Kaune įsikūrusio Baltijos cirko darbuotojai – šįmet jie mini cirko 20-metį ir skaičiuoja pirmuosius Kauno cirko meno akademijos bei vienintelio Lietuvoje Kamerinio stacionaraus cirko įkūrimo metus (Drobės g. 31, Kaunas). Baltijos cirko įkūrėjas ir direktorius Petras Variakojis bei projektų vadovė Ieva Variakojytė-Reynshtrom - vienos seniausių Lietuvos cirko dinastijų atstovai - tarp paruošiamųjų dar...
Atidaryta nauja universali sporto salė Palangoje
Atidaryta nauja universali sporto salė Palangoje 2014.04.14 17:30 Savaitgalį Palangoje šventiškai atidaryta nauja universali sporto salė, talpinanti daugiau kaip 1000 žiūrovų ir keletą skirtingų sporto šakų. Bendromis valstybės investicijų programos, Europos Sąjungos paramos bei savivaldybės lėšomis per 1,5 metų pastatytas objektas bus atviras ir profesionaliems sportininkams, ir mėgėjams, teigiama pranešime spaudai. Pusė objekto vertės padengta iš Valstybės investicijų programos – Kūno kultūros ir sporto departamentas skyrė 7,4 mln. litų. Dar 1,8 mln.
10 nuostabiausių vilų Italijoje už 500 tūkst. eurų (II)
10 nuostabiausių vilų Italijoje už 500 tūkst. eurų (II) (1) 2014.04.12 20:00 Svajojate apie gražų gyvenimą? Jūsų svajonės gali išsipildyti „vos“ už porą milijonų litų. Jei žavitės Italija (jei dar nesižavite, tai susižavėsite), jums tikrai patiks šios puikios vilos nuostabia gamta ir nepabostančiu maistu garsėjančioje šalyje, rašo Swide. Pirmąją dalį rasite čia.  Vila „Casa Capellino“, Caprese Michelangelo (Arecas, Torskanija) – 450 tūkst.
Leidykla „Tyto alba“ pristato 25 istorijas apie vidinę ramybę
Leidykla „Tyto alba“ pristato 25 istorijas apie vidinę ramybę 2014.04.10 10:21 Christophe André (Kristofas Andrė; g. 1956) – prancūzų psichiatras ir psichoterapeutas, vienas iš pagrindinių biheivioristinės, kognityvinės ir elgesio terapijos atstovų Prancūzijoje, vienas pirmųjų psichoterapijoje ėmęs taikyti meditaciją. Jo specializacija – nerimo sutrikimai ir depresijos būklės. Ch.
Operos „Sevilijos kirpėjas“ statytojai siūlo džiaugtis gyvenimu
Operos „Sevilijos kirpėjas“ statytojai siūlo džiaugtis gyvenimu 2014.04.09 11:04 Balandžio 11, 12 ir 13 d. Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre – Gioachino Rossini operos „Sevilijos kirpėjas“ premjera. Kaip per spaudos konferenciją sakė spektaklio statytojai iš Ispanijos, šiuo pastatymu jie nori perteikti publikai andalūzišką gyvenimo džiaugsmą. Operos veiksmas vyksta Sevilijoje – pagrindiniame Pietų Ispanijos regiono Andalūzijos mieste.
Erotinis horoskopas visiems Zodiako ženklams
Erotinis horoskopas visiems Zodiako ženklams (2) 2014.04.09 07:45 Ką jums ir jūsų partneriui lemia žvaigždės? Nežabotą geismą ar subtilius ir rafinuotus meilės žaidimus? Jūsų lovos meniu priklauso ne tik nuo judviejų charakterių, bet ir nuo to, po kokiu Zodiako ženklu gimėte. Avinas (kovo 21 - balandžio 20) Moteris Ji laikosi gana tvirtų principų, yra atkakli – o tai neišvengiamai persiduoda ir jos erotiniams polinkiams.
Kaip atsikratyti liguisto pasiaukojimo
Kaip atsikratyti liguisto pasiaukojimo 2014.04.07 12:27 Jei norite mėgautis laimingu gyvenimu, svarbu atrasti pusiausvyrą tarp „kiek galite duoti“ ir „ką norite gauti“ iš santykių. Prof. Robertas Holdenas tikina, kad santykiuose, nesvarbu šeiminiuose ar profesiniuose, egzistuoja dviejų rūšių pasiaukojimas – sveikas ir liguistas. Pastarasis, nors ir su pačiais geriausiais ketinimais, niekada neduoda teigiamų rezultatų.
Psichoterapeutė: „undinėlės“ ieško ne vyro, o motiniškos globos
Psichoterapeutė: „undinėlės“ ieško ne vyro, o motiniškos globos 2014.04.06 18:48  Agnė Kairiūnaitė, LRT „Klasikos“ laida „Manasis aš“, LRT.lt „Nemažai moterų linkusios įkliūti į pernelyg didele priklausomybe pasižyminčius tarpasmeninius santykius. Pasaka apie undinėlę perspėja, kas gali nutikti, jei tapsi per daug priklausoma nuo kito žmogaus, jei jį sureikšminsi iki begalybės, padarysi savo pasaulio, savo sielos centru. Vis dėlto sielos centras turi būti tu pats“, – sako gydytoja psichiatrė psichoterapeutė Agnė Kirvaitienė.
Nepamirštama kelionė po Australiją su Jekaterina: tai mano pirmųjų kartų šalis (I)
Nepamirštama kelionė po Australiją su Jekaterina: tai mano pirmųjų kartų šalis (I) (1) 2014.04.05 21:46 Astra Petkūnaitė | KelioniuManija.lt „Kai buvau dar vaikas, valandų valandas prasėdėdavau prie televizoriaus ekrano, žiūrėdama laidas apie tolimų kraštų gyvūniją, keliones, džiungles ir žmones, vis dar nepasiglemžtus civilizacijos.
Kelionių fotografija: sustabdytas akimirkos grožis
Kelionių fotografija: sustabdytas akimirkos grožis 2014.04.02 17:20 Pateikiama Jums „National Geographic Traveler 2014“ konkurso fotografijas, besivaržančias trijose konkurso kategorijose: kelionių portretų, lauko fotografijos, vietos dvasios bei spontaniškų akimirkų.
Roko baro atidarymo metu – originalios muzikos plokštelės, elektrinės gitaros ir rokeriškas švarkas iš gyvų augalų
Roko baro atidarymo metu – originalios muzikos plokštelės, elektrinės gitaros ir rokeriškas švarkas iš gyvų augalų (1) 2014.04.01 23:27 Kauno Rotušės aikštėje esančiuose XV a. rūsiuose atidarytas pirmasis roko muzikos baras „Rock Pub“. Atidarymo proga atgaivinta ne tik geriausia visų laikų Europos, JAV ir net Lietuvos roko muzika, bet ir sukurta originaliausia roko stilių atspindinčio įvaizdžio interpretacija. Po beveik keturias valandas trukusio floristo Antano Mažono triūso, pristatytas rekordinis meno kūrinys - rokeriškas švarkas iš daugiau nei 50 skirtingų augalų rūšių.
Parodoje „Pelenė“ dalyvausiantys kosmetologai pataria naudoti saugią kosmetiką
Parodoje „Pelenė“ dalyvausiantys kosmetologai pataria naudoti saugią kosmetiką (2) 2014.03.27 10:22 Šiandien kiekviena moteris gali apgauti laiko tėkmę, sustabdyti prabėgusių metų atspindžius savo veide, ilgiau mėgautis sveika ir švytinčia oda bei dailiomis kūno linijomis. Tereikia pasitelkti kosmetologų žinias ir patirtį. Ir tai visai nesudėtinga, nes jau balandžio 4 dieną prasidedančioje tarptautinėje grožio industrijos parodoje „Pelenė“ kosmetikos ir kosmetologijos naujienas pristatys visas būrys profesionalų.
Taikomosios Dailės Muziejuje atidaroma L. Tuleikio paroda
Taikomosios Dailės Muziejuje atidaroma L. Tuleikio paroda (1) 2014.03.27 09:19 Lietuvos dailės muziejus kovo 28 d., penktadienį, 16 val. kviečia į Taikomosios dailės muziejuje (Arsenalo g. 3A, Vilnius) atidaromą jubiliejinę retrospektyvinę dailininko Leonardo Tuleikio parodą „Tapybos atspindžiai“ (veiks iki birželio 8 d.). Lankytojams pristatoma 130 kūrinių iš dailininko dirbtuvės, muziejaus rinkinių bei privačių kolekcijų. „Leonardas Tuleikis – vienas žymiausių lietuvių tapytojų, nuosekliai puoselėjančių XX a. modernizmo dailės tradicijas.
Filmo „Muzika lede“ filmavimo metu Vilniuje bus ribojamas eismas
Filmo „Muzika lede“ filmavimo metu Vilniuje bus ribojamas eismas 2014.03.19 23:06 Kovo 22 – 30 dienomis filmuojant filmą „Muzika lede“ Vilniuje bus ribojamas eismas. Filmavimo metu periodiškai iki 3 minučių stabdant transporto eismą: Kovo 23 d. 7–19 val. Šv. Dvasios gatvėje; Kovo 24 d. 7–19 val. Arklių gatvėje; Draudžiamas transporto eismas: Kovo 24 d. 7–19 val. pasažo skersgatvyje; Draudžiama naudotis automobilių stovėjimo aikštelėmis (išskyrus rezervuotas įmonėms ar jų klientams vietas): Nuo kovo 22 d. 8 val. iki kovo 24 d. 20 val.
Putinas kasa duobę Rusijai ir nesąmoningai padeda Ukrainai?
Putinas kasa duobę Rusijai ir nesąmoningai padeda Ukrainai? (12) 2014.03.18 09:32 Edmundas Jakilaitis, LRT televizijos laida „Dėmesio centre“, LRT.lt „Manau, ką padarė ši krizė, tai neįtikėtinai suvienijo euroatlantinę bendriją. Ir tai, kad dabar NATO šalys vieningai kalbėtų, kad teiks paramą Ukrainai, sunku buvo tuo patikėti. Šie procesai yra gana pozityvūs, tad Rusija nelabai daug išlošė“, – mano Gediminas Kirkilas.
Romantiškame filme „Ji“ – naujos meilės formos, atsidavimas technologijoms ir dirbtinio intelekto aušra
Romantiškame filme „Ji“ – naujos meilės formos, atsidavimas technologijoms ir dirbtinio intelekto aušra 2014.03.17 14:54 Modernios technologijos ima viršų daugelio žmonių gyvenime – retas beįsivaizduoja dienas be mobilaus ryšio, kompiuterio, daugybės elektronikos prietaisų ir kitų inžinierių išradimų. Į Lietuvos kino teatrus balandžio 11 dieną atkeliaus graži ir stebinanti romantinė Spike‘o Jonze‘o drama „Ji“, parodysianti netikėtas ir sunkiai suvokiamas technologijos galimybes. „The Guardian“ kino kritikų teigimu, filmą „Ji“ turėtų pamatyti kiekvienas, priklausomas nuo interneto.
 Birštono atradimas: sveikata per harmoniją
Birštono atradimas: sveikata per harmoniją 2014.03.13 10:00 Kovo 15 dieną senąjį Birštoną galėsime, jeigu tik to pageidausime, atrasti iš naujo: šio miesto parke bus surengtas pažintinis sportinis žaidimas „Atrask Birštoną“ , o jį vainikuos nugalėtojų apdovanojimai bei koncertas. Miesto savivaldybė, neseniai pristačiusi naują kurorto logotipą, ne juokais siekia paversti Birštoną pirmuoju sveikatinimo kurortu Lietuvoje. Iššūkis varžovams Druskininkams? Tikrai ne: S.Kneipo sveikatos filosofija nepripažįsta nesveiko lenktyniavimo.
 T. Shahas: iš vakariečių pavogta nuostabi prieblandos zona
T. Shahas: iš vakariečių pavogta nuostabi prieblandos zona 2014.03.11 17:15 Agnė Kairiūnaitė, LRT Klasikos laida „Manasis aš“, LRT.lt „Fantastikoje yra to, kas prakalbina dalykus, glūdinčius labai giliai mumyse. Tai [...] kažkas tokio, kam atsispirti yra tiesiog ne mūsų jėgoms“, – sako rašytojas Tahiras Shahas. Jis priduria, kad būtent dėl šios priežasties fantastiniai filmai ir romanai yra tokie populiarūs.
TOP 10: žymūs genijai ir keisčiausi jų įpročiai (II)
TOP 10: žymūs genijai ir keisčiausi jų įpročiai (II) 2014.03.07 22:06 J. Kerouacas alkoholizmą laikė savo dvasios tyrimo priemone. Benas Franklinas kiekvieną dieną pradėdavo pusvalandį stovėdamas nuogas prie atviro lango – kad suaktyvintų savo protines galias. T. S. Eliotas veidą ištepdavo žalios spalvos veido pudra ir dar lūpdažį naudodavo. O štai jo kolegą Friedrichą von Schillerį įkvėpdavo supuvusių obuolių kvapas. Jei jaučiate, kad jums reikia įkvėpimo – galite pasinaudoti šiais pavyzdžiais. Tęsinys 5. Albertas Einsteinas   Jis nebuvo tik genijus.
Kodėl man patinka Kovo 8-oji?
Kodėl man patinka Kovo 8-oji? (8) 2014.03.06 23:41 Zita Čepaitė Prieš gerą dešimtį metų aš, kaip, regis, dauguma mano tautiečių, buvau užsikrėtusi Kovo 8-osios niekinimo manija. Bet dabar Tarptautinė moters diena man ima patikti. Pirmiausia dėl to, kad nei prezidentė Grybauskaitė, nei Seimo pirmininkė Graužinienė šios dienos nešvenčia ir tuščiažodžių sveikinimų fabrikuose ar viešbučiuose nugaras lenkiančioms emigrantėms nesiuntinėja. Jos kovoja savąsias politikos poniučių kovas. Tiesą sakant 2G yra lygiavertės priešininkės.
XIV Tarptautinio būgnų ir perkusijos festivalio dalyvis, 30 metų grojantis mušamaisiais Piotr Sutt atvyksta į Lietuvą!
XIV Tarptautinio būgnų ir perkusijos festivalio dalyvis, 30 metų grojantis mušamaisiais Piotr Sutt atvyksta į Lietuvą! 2014.03.06 22:52 Nuo kada Jūs pradėjote groti mušamaisiais instrumentais? Man atrodo vėlai. Pradėjau groti mušamaisiais būdamas 16 metų. Prieš tai grojau pianinu. Ar yra Jūsų šeimoje muzikantų? Taip, mes visi muzikantai, mano mama suflerė, tėtis – dirigentas, mano žmona – smuikininkė, kaip ir dukra, o sūnus groja mušamaisiais. Tai fantastiška – mes visda turime ką veikti drauge ir niekados nestokojame temų diskusijoms.
TOP 10: žymūs genijai ir keisčiausi jų įpročiai (I)
TOP 10: žymūs genijai ir keisčiausi jų įpročiai (I) 2014.03.06 20:45 J. Kerouacas alkoholizmą laikė savo dvasios tyrimo priemone. Benas Franklinas kiekvieną dieną pradėdavo pusvalandį stovėdamas nuogas prie atviro lango – kad suaktyvintų savo protines galias. T. S. Eliotas veidą ištepdavo žalios spalvos veido pudra ir dar lūpdažį naudodavo. O štai jo kolegą Friedrichą von Schillerį įkvėpdavo supuvusių obuolių kvapas. Jei jaučiate, kad jums reikia įkvėpimo – galite pasinaudoti šiais pavyzdžiais.
Savaitgalio karuselėje vaikams – geriausia Europos animacija ir dirbtuvėlės
Savaitgalio karuselėje vaikams – geriausia Europos animacija ir dirbtuvėlės 2014.03.06 11:48 Prasmingai praleisti laiką šeimas su vaikais šį savaitgalį kvies pati geriausia europietiška animacija. Tai naujausia lėlinės animacijos meistrų iš Latvijos rinktinė „Animacijos karuselė“ ir garsių Prancūzų animatorių H.Giraud ir Th.Szabo naujausias kūrinys „Didžioji skruzdėlyčių karalystė“. Tuo metu žingeidžiausi galės iš arčiau patyrinėti lėlinės animacijos techniką – animatorė Sandra Latanauskaitė ves animacijos dirbtuvėles vaikams.
Kino filmo „Gustavo nuotykiai“ kūrėjai dalijasi pirmaisiais  vaizdais
Kino filmo „Gustavo nuotykiai“ kūrėjai dalijasi pirmaisiais vaizdais 2014.03.06 11:40 Pirmoji lietuviška kompiuterinės animacijos kino juosta, „Gustavo nuotykiai“, jau rudenį pasieks Lietuvos kino teatrus. Pagrindinis herojus, specialusis korespondentas Gustavas lietuviams puikiai pažįstamas iš populiarios laidos „Gustavo enciklopedija“. Naująją, visai šeimai skirtą juostą kuria būtent šios laidos autoriai ir kino filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ prodiuseris Žilvinas Naujokas bei kompiuterinės grafikos studija OKTA.
Lietuvą gelbės parazitų emigrantų vaikai
Lietuvą gelbės parazitų emigrantų vaikai (21) 2014.03.01 07:32 Zita Čepaitė Apsilankiusi Lietuvoje visada grįžtu nuliūdusi. Ne dėl to, kad palieku gimtąjį kraštą, o todėl, kad tas kraštas kaip buvo sovietinės dvasios persmelktas, taip ir liko. Kad valdžioms keičiantis nei požiūris į žmogų, nei valdymo principai nekinta. Mano manymu, per pastarąjį dešimtmetį sovietinis raugas Lietuvoje tik sustiprėjo. Ypač to raugo pilni tie, kas sovietmetį labiausiai keikia.
Konstitucinis perversmas tęsiamas: sveikatos apsauga
Konstitucinis perversmas tęsiamas: sveikatos apsauga (8) 2014.02.27 15:36 Povilas Gylys Konstitucinis Teismas (KT) ir toliau išdarinėja teisinius, o iš tiesų - ir ideologinius bei politinius triukus. Sveikatos apsaugos ministro Vytenio Andriukaičio prašymu jis išaiškina, kaip reikėtų suprasti mūsų Konstitucijos 53 straipsnio 1 dalį. Pradžiai, kad būtų aiškiau, pacituosiu šią mūsų svarbiausio teisinio dokumento pastraipą.
 Vilniaus knygų mugės meduoliai ir magaryčios
Vilniaus knygų mugės meduoliai ir magaryčios 2014.02.22 18:14 Juokaujama, kad kasmetė Vilniaus knygų mugė tapo kone religine švente, įsiterpiančia tarp Kalėdų ir Velykų. Ir šiemet į Lietuvos parodų ir kongresų centrą „Litexpo“ jau nuo ketvirtadienio plaukia minios maldininkų iš Lietuvos ir viso pasaulio. Savaitgalį čia laukiama tokios spūsties, kokia būna tik per iškilmingas mišias aplink popiežių.
Pabėgimas nuo lietuviškų speigų – atostogos Balkanuose (IV)
Pabėgimas nuo lietuviškų speigų – atostogos Balkanuose (IV) 2014.02.21 12:11 Vėsokas Vasario 2-osios rytas. Nepaisant kiek subjurusio oro, kaip ir praėjusią dieną, susiruošiame į turkiškąją Kipro pusę. Tik šį kartą vietoj šiaurės suksime į rytus, kur yra įsikūręs Famagusta (turk. Magusa) miestas, rašo kelionių tinklalapis Makalius.lt. Kuo ši vietovė patraukė mūsų dėmesį? Tai yra šalies pasidalijimo į graigišką ir turkišką dalis simbolis.
Penki keisčiausi santuokos ritualai pasaulyje
Penki keisčiausi santuokos ritualai pasaulyje 2014.02.18 12:11 Mes, lietuviai, per vestuves vystome vaikus, kariame piršlį, geriame degtinę, miegame baltoje mišrainėje... Tačiau pasaulis margas kaip genys! Keistenybių pilni pakampiai! Pristatome pačias didžiausias iš jų. Nuotakos pagrobimas (praktikuojama romų bendruomenėje). Romų bendruomenėje jau šimtmečius gyvuoja nuotakų grobimo tradicija. Jei vyras sugeba pagrobti merginą ir laikyti ją savo žinioje 2-3 dienas, ji oficialiai tampa jo žmona.
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!