gruodzio 21

Rusija šiandien: J. Stalino ir jo „žygdarbių“ reklama per visą sieną
Rusija šiandien: J. Stalino ir jo „žygdarbių“ reklama per visą sieną (2) 2014.10.29 07:00 Jeigu šiandien užsuktumėte į vieną iš ekonominių Tatarstano (Rusija) centrų – Almetejevską, gali būti, kad iš nuostabos turėtumėte prasitrinti akis. Ant vienos iš pagrindinių miesto parduotuvių sienos kabo reklaminis Josifo Stalino plakatas.
Erotinis horoskopas vyrams ir moterims
Erotinis horoskopas vyrams ir moterims (1) 2014.10.08 15:37 Ką jums ir jūsų partneriui lemia žvaigždės? Nežabotą geismą ar subtilius ir rafinuotus meilės žaidimus? Jūsų lovos meniu priklauso ne tik nuo judviejų charakterių, bet ir nuo to, po kokiu Zodiako ženklu gimėte. Avinas (kovo 21 - balandžio 20) Moteris Ji laikosi gana tvirtų principų, yra atkakli – o tai neišvengiamai persiduoda ir jos erotiniams polinkiams.
Žmogaus charakteris pagal Zodiako ženklą
Žmogaus charakteris pagal Zodiako ženklą (2) 2014.09.08 13:13 Astrologai teigia, kad žvaigždžių išsidėstymas mums gimstant lemia mūsų Zodiako ženklą, kuris gali itin daug papasakoti apie žmogaus asmenybę, charakterį, požiūrį į darbą bei santykius. Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.) Tai labai užsispyrusios, valingos, savo tikslų bet kokia kaina siekiančios asmenybės.
Ukrainiečių rašytojas: Putinas sveikas ir tvirtas, todėl ateityje bus dar daug problemų
Ukrainiečių rašytojas: Putinas sveikas ir tvirtas, todėl ateityje bus dar daug problemų (1) 2014.09.03 23:23 Šiuolaikinis pasaulis, tapęs mažas ir ranka pasiekiamas, kartais pažeria netikėtų bei malonių staigmenų. Mūsų kuklaus ir gerokai provincialaus miestelio gatvėje gali nelauktai sutikti visame pasaulyje žinomą žmogų, ramiai klaidžiojantį jo visiškai nepažįstančioje aplinkoje. Praėjusį savaitgalį Biržuose susitiko du ukrainiečiai rašytojai - Andrejus Kurkovas ir Jaroslavas Melnikas.
Italijoje nuteistas Vilniuje sulaikytas mafiozas
Italijoje nuteistas Vilniuje sulaikytas mafiozas 2014.08.14 07:26 Italijoje nuteista grupė „įteisintųjų vagių“, priklausančių Gruzijos Kutaisio klanui. Tarp nuteistųjų yra ir pernai Vilniuje Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnų sulaikytas vienas pagrindinių šios grupuotės narių – Temūras Nemsicveridzė, pravarde Cripa. Nušovė autoritetą Teismas vyko Italijos mieste Baryje. Kaip tik šiame mieste vyko kriminalinis karas tarp Kutaisio ir Tbilisio organizuotų grupuočių.
 Mirė monsinjoras A. Svarinskas
Mirė monsinjoras A. Svarinskas 2014.07.17 14:09 Mirė monsinjoras Alfonsas Svarinskas. Tai BNS patvirtino Kauno arkivyskupijos kurijos sekretorius. Jo teigimu, monsinjoras pastaruoju metu sirgo. Jam buvo 90 metų. Apie minsinjoro mirtį socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė Panevėžio vyskupas emeritas Jonas Kauneckas. „Mirė garsusis Lietuvos kovotojas, monsinjoras A. Svarinskas, visą gyvenimą atidavęs kovai už Dievą ir Lietuvą, net 22 metus praleidęs lageriuose ir kalėjimuose.
 Kodėl Lietuvoje nebeliko rinkimų kovos?
Kodėl Lietuvoje nebeliko rinkimų kovos? (19) 2014.04.14 14:49 Vytenis Radžiūnas, LRT.lt Rinkimai Lietuvoje tapo nuobodūs ir dėl politinių partijų, ir dėl visuomenės kaltės, portalui LRT.lt teigia politikos apžvalgininkas Rimvydas Valatka ir politologė Lidija Šabajevaitė. „Rinkimų nėra, yra tik perrinkimai. [...] Tai ir visuomenės kaltė, nes ji yra pavargusi, nebenori kovos“, – aiškina R. Valatka. Tuo metu partijos, pasak L. Šabajevaitės, net nesistengia išplėsti savo elektorato bei neakcentuoja skirtingų politinių principų.
Erotinis horoskopas visiems Zodiako ženklams
Erotinis horoskopas visiems Zodiako ženklams (2) 2014.04.09 07:45 Ką jums ir jūsų partneriui lemia žvaigždės? Nežabotą geismą ar subtilius ir rafinuotus meilės žaidimus? Jūsų lovos meniu priklauso ne tik nuo judviejų charakterių, bet ir nuo to, po kokiu Zodiako ženklu gimėte. Avinas (kovo 21 - balandžio 20) Moteris Ji laikosi gana tvirtų principų, yra atkakli – o tai neišvengiamai persiduoda ir jos erotiniams polinkiams.
25 tragiškiausios žmonijos istorijoje lėktuvų katastrofos (II)
25 tragiškiausios žmonijos istorijoje lėktuvų katastrofos (II) 2014.03.30 21:51 Jei jūs ar kas nors iš jūsų artimųjų per artimiausias 24 valandas ruošiasi skristi, tuomet geriau šio straipsnio neskaityti. Per dieną pakyla ir nusileidžia tūkstančiai lėktuvų, dažniausiai tai vyksta be jokių trikdžių. Tiesą sakant, didesnė tikimybė yra žūti automobilio avarijoje pakeliui į oro uostą, negu lėktuvo katastrofoje. Tai turėtų jus paguosti. Tęsinys 16. Erebuso kalno katastrofa – 257 žuvusieji 1979 m. lapkričio 28 d. apžvalginis skrydis iš Naujosios Zelandijos į Antarktidą.
 Lietuvos teisėjai paleidžia nusikalstamo pasaulio autoritetus
Lietuvos teisėjai paleidžia nusikalstamo pasaulio autoritetus (11) 2014.03.21 21:10 Neretai Lietuvos kriminalistai, operatyviniai darbuotojai ir prokurorai paburnoja prieš ikiteisminio tyrimo teisėjus, paleidžiančius į laisvę sunkiais nusikaltimais įtariamus nusikaltėlius: narkotikų platintojus, prekeivius žmonėmis, žagintojus ar sukčiavusiuosius itin stambiu mastu. Darbas veltui „Mūsų žmonės padeda daug pastangų, bandydami užkirsti kelią nusikaltimams, sugauti nusikaltėlius ir prikirpti jiems uodegas.
Prezidentiniai žaidimai: nuo 1993-ųjų iki 2014-ųjų
Prezidentiniai žaidimai: nuo 1993-ųjų iki 2014-ųjų (15) 2014.02.17 10:53 Įsisiūbuojant prezidentinei rinkimų kampanijai verta prisiminti ankstesnes. Su visomis intrigomis, dramomis bei komiškais elementais. Prezidentą Lietuva ėmė tiesiogiai rinkti po to, kai 1992 metų spalio 25 dieną referendumu patvirtino iki šiol galiojančią šalies Konstituciją. 1993-ieji – galutinis komunistų revanšas Jau 1993 metais įvyko pirmieji Prezidento rinkimai.
 Joniškio rajone registruoto trichineliozės protrūkio atgarsiai Kaune
Joniškio rajone registruoto trichineliozės protrūkio atgarsiai Kaune 2014.02.11 12:13 Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, 2014 m. vasario 7 d. Joniškio rajone užregistruotas trichineliozės židinys. Šiuo metu trichinelioze serga 12 asmenų, iš jų – 3 Joniškio miesto, 7 Joniškio rajono gyventojai ir 2 Kauno rajono gyventojai. Visi ligoniai gydomi ambulatoriškai. Židinio epidemiologinio tyrimo metu buvo nustatyta, kad ligoniai maistui vartojo rūkytos namų gamybos šernienos dešros.
Seimas nutarė: už itin žiaurią žmogžudystę įkalinimo iki gyvos galvos nebus
Seimas nutarė: už itin žiaurią žmogžudystę įkalinimo iki gyvos galvos nebus (38) 2014.01.21 11:54 Seimas nepritarė „tvarkiečio“ Petro Gražulio siūlymui už itin žiaurią žmogžudystę numatyti tik įkalinimo iki gyvos galvos bausmę. Antradienį Seimas 57 balsais už ir 20 prieš pritarė Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto išvadai, kad siūloma pataisa gali prieštarauti Konstitucijai. P. Gražulis siūlė priimti Baudžiamojo kodekso pataisą, kad tas, kas nužudė kankindamas ar kitaip itin žiauriai, baudžiamas laisvės atėmimu iki gyvos galvos.
Po sužadėtuvių D. Wade‘as prisipažino su kita moterimi turįs prieš mėnesį gimusį kūdikį
Po sužadėtuvių D. Wade‘as prisipažino su kita moterimi turįs prieš mėnesį gimusį kūdikį 2013.12.31 17:42 NBA klubo „Miami Heat“ Dwyane‘as Wade‘as, praėjus vos savaitei nuo sužadėtuvių su aktore Gabrielle Union, žiniasklaidai prisipažino su kita moterimi turįs sūnų, kuris gimė maždaug prieš mėnesį. „Mano gyvenimą visuomenė akylai stebi, taigi nėra prasmės slėpti... Žinote, aš visuomet stengiausi susikoncentruoti į dalykus, kurie yra svarbiausi man ir mano šeimai. Visada stengiausi būti geras tėvas, ir tai nesikeičia. Bet, taip, aš turėjau sunkių momentų.
Bolivija paleido pirmąjį savo palydovą
Bolivija paleido pirmąjį savo palydovą 2013.12.23 11:18 Galima ginčytis, ar į kosmosą iškeltas nanopalydovas su mokslo populiarinimo funkcinėmis galimybėmis reiškia naujos kosminės valstybės atsiradimą, ar ne. Kai kurie mano, jog tam reikia „normalaus“ mokslinio ar komercinio palydovo, o daugelis įsitikinę, kad kosminė valstybė privalo pati disponuoti kosminių aparatų iškėlimo į orbitą galimybėmis.
Policija sulaikė neturėjusį vairuotojo pažymėjimo ir važiavusį prieš eismą vyriškį
Policija sulaikė neturėjusį vairuotojo pažymėjimo ir važiavusį prieš eismą vyriškį 2013.12.22 22:45 Gruodžio 21 d. apie 19 val. Vilniuje, Geležinio Vilko g., D. M. (gimęs 1986 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (važiavo prieš eismą ir neturi teisės vairuoti), Vilniaus aps. VPK pareigūnui siūlė 210 litų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 2 d. D. M. uždarytas į areštinę.
 Gyvenimas gamtos ritmu
Gyvenimas gamtos ritmu 2013.12.22 21:51 Kiekviena sodyba savaip unikali. Šeimininkų pasaulėjautą dažnai atspindi trobesiai, kiemas, augalai. Užtenka kelių minučių ir aišku, kam šeimininkai teikia pirmenybę – prabangai ar harmonijai su gamta. Nijolė Baronienė Alantos girios pašonėje Piešiškių kaime besiglaudžianti Felikso Laivio sodyba stebina paprastumu ir ramybe.
Siūlė 100 litų, gavo ikiteisminį tyrimą
Siūlė 100 litų, gavo ikiteisminį tyrimą 2013.12.22 20:17 Gruodžio 21 d. 14 val. 15 min. Vilniuje, Metalo g., A. A. (gimęs 1981 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (vairuotojui atimta teisė vairuoti transporto priemones), Vilniaus aps. VPK pareigūnams siūlė 100 litų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 1 d. A. A. uždarytas į areštinę.
Bandęs aiškintis santykius su policininkais elektrėniškis uždarytas į areštinę
Bandęs aiškintis santykius su policininkais elektrėniškis uždarytas į areštinę (1) 2013.12.22 18:51 Gruodžio 21 d. apie 17 val. 50 min. Elektrėnuose, Šviesos g., neblaivus M. V. (gimęs 1982 m.), bandydamas išvengti sulaikymo, vienam Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK pareigūnui penkis kartus spyrė į galvą (pareigūnas stebėti paguldytas į ligoninę), o kitam pareigūnui tris kartus spyrė į krūtinę (gydomas ambulatoriškai). M. V. uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str.
Radviliškyje sumuštas pareigūnas
Radviliškyje sumuštas pareigūnas 2013.12.22 18:35 Gruodžio 21 d. 16 val. 08 min. Radviliškio r., Baisiogalos mstl., Maironio g., policijos pareigūnams sustabdžius patikrinti automobilį „BMW 316“, iš jo išlipęs neblaivus keleivis, išreikšdamas nepasitenkinamą dėl automobilio sustabdymo, kumščiu sudavė uniformuotam tarnybos metu Šiaulių aps. VPK Radviliškio r. PK pareigūnui į veidą. Pareigūnas dėl sumušimo į medikus nesikreipė. Įtariamasis neblaivus G. Ž. (gimęs 1970 m.) uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str.
Skuodo gyventojas policijai atidavė šautuvą, rastą bevalant mamos kambarį
Skuodo gyventojas policijai atidavė šautuvą, rastą bevalant mamos kambarį (3) 2013.12.22 17:10 Gruodžio 21 d. apie 13 val. Skuodo r., Gėsalų k., Detlaukės g., R. S. (gimęs 1958 m.), tvarkydamas savo mamos gyvenamo namo kambarį, už spintos rado nenustatytos markės šautuvą ir tris 12-to kalibro šovinius. Ginklas paimtas. Aplinkybės aiškinamos.
Dvidešimtmetis nenustatytiems asmenims pervedė 39 tūkst. litų
Dvidešimtmetis nenustatytiems asmenims pervedė 39 tūkst. litų 2013.12.22 16:20 Gruodžio 21 d. 9 val. Panevėžio r., Liūdynės k., Ramiojoje g., J. U. (gimęs 1994 m.) į užsienio bankų sąskaitas nenustatytiems asmenims pervedė 39 155 litus.
Išpažinti nuodėmes kvietė kelmui
Išpažinti nuodėmes kvietė kelmui (1) 2013.12.22 13:27 Ketvirtadienio vakarą miesto centre vyko neįprastas šurmulys – pagoniškais drabužiais apsirengę vyrai per Senvagę ir Laisvės aikštę vilkdami kelmą jam liejo savo nuoskaudas, išsakė nuodėmes. Prisijungti prie šių nuotaikingų, skirtų išlaisvinti Saulę iš kaustančios tamsos ir blogio apeigų persirengėliai kvietė ir panevėžiečius.
Sulaikyta peiliu besišvaisčiusi moteris
Sulaikyta peiliu besišvaisčiusi moteris 2013.12.22 12:30 Gruodžio 21 d. apie 16 val. Vilniuje, Minties g., bute, konflikto metu moteris peiliu sužalojo A. K. (gimusį 1973 m.), kuris dėl durtinės žaizdos nugaroje paguldytas į ligoninę. Įtariamoji neblaivi žmona O. K. (gimusi 1975 m.) uždaryta į areštinę.
Neblaivus vairuotojas bandė atsipirkti 1000 litų
Neblaivus vairuotojas bandė atsipirkti 1000 litų 2013.12.22 10:59 Gruodžio 21 d. apie 19 val. Kelmės r., Stulgių k., Kryžkalnio g., V. Ž. (gimęs 1963 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (vairavo neblaivus, 1,73 prom. alkoholio), Telšių aps. VPK Kelmės r. PK pareigūnams siūlė 1000 Lt kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 2 d. V. Ž. uždarytas į areštinę.
Sulaikyti Lenkijos piliečiai nuo J. Pilsudskio kapo sniegą valę Lietuvos vėliava
Sulaikyti Lenkijos piliečiai nuo J. Pilsudskio kapo sniegą valę Lietuvos vėliava (17) 2013.12.22 10:42 Gruodžio 21 d. 9 val. 40 min. Vilniuje, Rasų g., sulaikyti Lenkijos piliečiai R. M. (gimęs 1987 m.), P. M. (gimęs 1988 m.), K. M. S. (gimęs 1983 m.), M. E. N. (gimęs 1971 m.), L. A. T. (gimęs 1984 m.) ir M. K. T. (gimusi 1984 m.), kurie tą pačią dieną Vilniuje, Rasų kapinėse Lietuvos Respublikos valstybės vėliava valė sniegą nuo J. Pilsudskio paminklo. Įtariamieji Lenkijos piliečiai M. E. N. ir L. A. T. sulaikyti.
Aplankęs savo sodybą prieniškis rado ją išplėštą
Aplankęs savo sodybą prieniškis rado ją išplėštą 2013.12.22 09:08 2013 m. gruodžio 21 d. gautas B. N. gimusio 1956m., pareiškimas apie tai, kad apie 17.30 val. sugrįžęs į savo sodybą, esančią adresu Prienų r. sav., pastebėjo, jog sugadinti garažo, ūkinio pastato ir kalvės durų užraktai. Iš patalpų pagrobta: 260 litrų dyzelinio kuro,15 litrų variklinės alyvos, du benzininiai pjūklai Jonsered, keturios akumuliatorinės baterijos, du remontinių raktų rinkiniai, hidraulinis keltuvas ir kampinis šlifuoklis.Turtas nedraustas, apsaugos signalizacija neįrengta.
 Prieššventinį savaitgalį – daugybė renginių
Prieššventinį savaitgalį – daugybė renginių 2013.12.21 13:08 LRT.lt Iki pačių gražiausių žiemos švenčių liko jau visai nedaug, o tinklalapis LRT.lt ragina pasinerti į šventinę karuselę bei pajausti kalėdinę nuotaiką. Kaip ir kiekvieną savaitgalį, LRT.lt pateikia šeštadienio bei sekmadienio renginius. Išsirinkite jums patinkančius! VILNIUS Pilaitės mikrorajono gyventojai ir svečiai kviečiami apsilankyti pirmoje kalėdinėje mugėje „Sukurta Pilaitėje“. Visi atvykusieji galės įsigyti originalių, unikalių rankų darbo Pilaitės amatininkų dirbinių.
Horoskopas gruodžio 21 d., šeštadieniui
Horoskopas gruodžio 21 d., šeštadieniui 2013.12.21 00:02 Avinas Galite išgirsti apkalbų savo adresu, tačiau jos veikiausiai nežeis. Galbūt netgi būsite suinteresuoti, kad tie gandai plistų ir tokiu būdu didintų jūsų populiarumą. Jūsų elgesys ar paslaptingumas gali būti keistai suprastas, bet šiandien išeis į naudą. Tauras Šiandien jums norėsis linksmintis, puoštis, džiuginti kitus. Kažkas gali jus paremti materialiai, sumokėti už paslaugą arba suteikti reikalingos informacijos, kuri jums padės pasipelnyti.
„Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje lietuvius vertins ir tarptautinė komisija
„Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje lietuvius vertins ir tarptautinė komisija 2013.12.20 17:14 LRT.lt Šeštadienį, gruodžio 21 d. „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje riedės ašaros, o ore tvyranti įtampa prislėgs net ir scenos senbuvius. Konkurso dalyvių pasirodymus pirmą kartą vertins komisija, sudaryta ne tik iš lietuvių, bet ir užsienio valstybių „Eurovizijos” profesionalų. Jau šį šeštadienį LRT televizijos eteryje kovą dėl kelialapio į „Euroviziją“ Danijoje pradės pirmasis nacionalinės atrankos dalyvių dešimtukas. Iš jo į kitą etapą pateks vos penki laimingieji.
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!