gyvates

L. Adomaičio gimtadienio dovanos – nuo senovinio telefono automato iki gyvatės butelyje
L. Adomaičio gimtadienio dovanos – nuo senovinio telefono automato iki gyvatės butelyje 2013.04.11 14:33 Muzikos prodiuseris ir dainininkas Linas Adomaitis, vakar šventęs savo gimtadienį, sulaukė malonios staigmenos: bičiuliai visai netikėtai jį nusivežė į barą, kuriame jau laukė būrys pačių artimiausių ir brangiausių žmonių su šypsenomis, gėlėmis ir dovanomis.
Uždrausti ritualai, kurie vis dar atliekami
Uždrausti ritualai, kurie vis dar atliekami (2) 2013.04.09 22:30 Vieni ritualai yra tik paprastos tylios maldos, o kiti, ypač tie, kuriuose dalyvauja didelė asmenų grupė, gali būti labai žiaurūs. Listverse.com pristato keistus ir gąsdinančius ritualus, atliekamus pasaulyje. 10. Kanibalizmas ir maitinimasis pūvančia mėsa Aghori Babas genties žmonės, gyvenantys Varanasi (Indijoje), garsėja papročiu valgyti mirusiuosius. Jie tiki, kad žmogus labiausiai bijo mirties ir ši baimė trukdo pasiekti dvasinį nušvitimą.
Kleopatra: nepamirštamos karalienės istorija
Kleopatra: nepamirštamos karalienės istorija 2013.04.01 17:25 Egipto valdovė Kleopatra – neabejotinai viena garsiausių visų laikų karalienių. Jos meilės ir mirties peripetijos iki šiol žavi menininkus bei romantikus, o istorikai pripažįsta, kad šios moters valdomas Egiptas tuo metu klestėjo ir buvo itin galinga valstybė. Ptolemėjų dinastijos palikuonė Ptolemėjų dinastija iškilo IV amžiuje prieš Kristų. Per Babilono padalijimą 323 metais pr. Kr.
Netikėti žmonių žudikai gyvūnų pasaulyje
Netikėti žmonių žudikai gyvūnų pasaulyje (2) 2013.03.31 21:00 Kuomet mąstome apie gyvūnus, galinčius mus nugalabyti akimirksniu, paprastai įsivaizduojame liūtus, tigrus, ryklius ir t.t. Tačiau nemažai žmonėms mirtiną pavojų keliančių gyvūnų paprastai nelaikomi grėsme. Listverse.com siūlo pasidomėti gyvūnais, kurių patartina saugotis. 10. Žmones ėdantis ruonis Paprašius įvardyti žmones puolančius gyvūnus, apie ruonį pagalvotų tikriaisiai labai mažai žmonių. Tačiau Antarktidoje gyvena pavojingas žinduolis vadinamas leopardiniu ruoniu.
Senovės mitų horoskopas
Senovės mitų horoskopas 2013.03.31 14:24 Daugelis senovės tautų turėjo ne tik šviesųjį, Zodiako horoskopą, bet ir kitą, jį papildantį Šešėlių horoskopą, pasakojantį apie tamsiuosius žmogaus polinkius ir jo ydas. Štai 10 ženklų, padėsiančių pažinti tai, apie ką nutyli tradicinis horoskopas. Kentauras (01 08 – 02 12). Kentauras – pusiau žmogus, pusiau arklys. Nors po Kentauro ženklu gimusiesiems vietoj kojų kanopos ir neauga, jie dažnai būna pasmerkti balansuoti tarp žmogiškos ir gyvuliškos prigimties.
Mažasis Krokodilas Dandis: 3-metis berniukas, kuris dievina krokodilus ir gyvates
Mažasis Krokodilas Dandis: 3-metis berniukas, kuris dievina krokodilus ir gyvates (1) 2013.03.30 16:03 Trimetis australas Charlie Parkeris yra nepaprastas berniukas, mat jis pamišęs dėl krokodilų ir kitų reptilijų, o vaiko žaidimų aikštelė – Ballarat Wildlife gamtos parkas, kuris įsikūręs šalia Melborno, rašo portalas nydailynews.com. Berniukas tapo jauniausiu parko prižiūrėtoju jo istorijoje. Mažametis labai mėgsta žaisti su parke gyvenančiais aligatoriais, tiesa, šiuos žaidimus stebi vaiko tėvai. Berniuko tėtis taip pat dirba šiame gamtos parke.
Viskas apie margučių marginimą
Viskas apie margučių marginimą 2013.03.29 15:52  Kiaušinių dažymo ir jais keitimosi paprotys yra senesnis už krikščionybę. Beveik visos senojo pasaulio tautos šį paprotį žinojo. Kiaušinis buvo laikomas ne tik pavasario, gamtos atgimimo simboliu, bet ir gyvybės simboliu. Tokiu simboliu kiaušinį laikė senovės egiptiečiai, žydai, romėnai. Kad margučiai buvo žinomi dar iki krikščionybės patvirtina ir archeologiniai kasinėjimai. Seniausi dažyti ir brūkšneliais marginti kiaušiniai buvo rasti IVa. mergaitės kape Vokietijoje.
Astrologės pranašystės: ką žvaigždės žada V. Poderytei ir R. Skaisgiriui?
Astrologės pranašystės: ką žvaigždės žada V. Poderytei ir R. Skaisgiriui? (2) 2013.03.28 13:39 „Visi norime, kad gyvenime plūstelėtų nauji vėjai ir kaip nors pavyktų laiku pagauti sėkmės paukštę. Ar pagavo savo laimės paukštę garsioji pora – Vaida Poderytė ir Rolandas Skaisgirys?“ – paklausė astrologė Lilija ir nutarė pažvelgti į žvaigždes, kad išsiaiškintų garsios poros likimą. Žinomas prodiuseris Rolandas Skaisgirys, stebinantis originalumu ir kūrybingumu, gali džiaugtis sėkmingais metais.
Kelionės: kokius pasaulio renginius verta aplankyti 2013-aisiais?
Kelionės: kokius pasaulio renginius verta aplankyti 2013-aisiais? 2013.03.26 09:24 Planuodami keliones įsivaizduojame tam tikrą miestą, šalį ar regioną. Tačiau aplankyti galima ne tik egzotines šalis ar vietoves, garsėjančias istoriniais bei architektūriniais paminklais. Aistringi keliautojai vis dažniau renkasi ir visame pasaulyje garsius renginius, kuriuose privalu pabuvoti bent kartą gyvenime. Kelionių agentūra „BPC Travel“ sudarė svarbiausių šių metų renginių sąrašą. „Pirmasis kelionių „alkis“ atgavus nepriklausomybę, jau numalšintas.
G. M. Jagger nusifilmavo seksualioje ir provokuojančioje kvepalų reklamoje
G. M. Jagger nusifilmavo seksualioje ir provokuojančioje kvepalų reklamoje 2013.03.08 11:49 Modelis Georgia May Jagger iš savo tėvo, legendinio rokerio Micko Jaggerio, neabejotinai paveldėjo žavesį, charizmą ir sugebėjimą pritraukti dėmesį. 21 metų mergina neseniai nusifilmavo seksualioje ir provokuojančioje, „S“ ženklu pažymėtoje „Just Cavalli“ kvepalų reklamoje. Apsitempusi gyvatės odos rašto kelnėmis, visus kitus drabužius ji, erotiškai flirtuodama su tamsiaplaukiu vaikinu, begėdiškai nusimeta.
Pavasarį parneš paukščiai
Pavasarį parneš paukščiai 2013.03.04 07:52  Irena BUDRIENĖ Nors savaitgalį žiema rodė ragus – drėbė sniegą ir pūtė stiprokas vėjas, gamtininkai ir etnologai jau stebi pavasario ženklus. „Žemė neįšalusi, todėl augalų vegetacija bus ankstyva“, – prognozavo Šiaulių rajono Kurtuvėnų regioninio parko ekologas Vidmantas Lopeta. Galveles kelia snieguolės „Saulės atokaitoje jau žydi snieguolės“, – pirmąsias pavasario pranašes pastebėjo Šiaulių rajono Kurtuvėnų regioninio parko ekologas Vidmantas Lopeta. Bet paukščiai dar neskuba sugrįžti.
Gyvačių vynas varguoliui iš Kinijos sukrovė milijonus
Gyvačių vynas varguoliui iš Kinijos sukrovė milijonus 2013.02.27 19:29 Rytų Kinijos Zhejiango provincijoje yra mažas miestelis Zisiqiao, kuris dar vadinamas gyvačių miesteliu ir slepia kraupią paslaptį – jame galima atrasti itin daug šių daugeliui siaubą keliančių sutvėrimų rūšių, rašo odditycentral.com. Gyvatės – plačiai naudojamos kinų tradicinėje medicinoje, iš jų net gaminamas „vynas“, mat tikima, kad gyvatės ištrauka gali labai pagelbėti stiprinant imunitetą. Per metus šis kaimelis parduoda apie 3 mln.
Gyvūnai, dievinantys seksualinius ištvirkimus
Gyvūnai, dievinantys seksualinius ištvirkimus (1) 2013.02.25 19:42 Kai kurie gyvūnai nesibodi seksualinių eksperimentų. Ir šie eksperimentai neretai svyruoja ant iškrypimų ir patologijos ribos, rašoma bbc.co.uk. Jeigu jūs plėsite savo seksualinės vaizduotės ribas, praktiškai kiekvieną netradicinio sekso rūšį viena ar kita forma galite sutikti gyvūnų pasaulyje. Tiesa, per daug jautriems skaitytojams šio „iškrypusio“ straipsnio skaityti nerekomenduojame. Žirafos Kartas nuo karto patinai atvyksta pas patelių grupes tam, kad parinktų sau partneres poravimuisi.
Kas laukia Juodosios Vandens Gyvatės metais gimusių Lietuvos žvaigždžių?
Kas laukia Juodosios Vandens Gyvatės metais gimusių Lietuvos žvaigždžių? 2013.02.21 13:19 Pagal kinų kalendorių Juodosios Vandens Gyvatės metai prasidėjo vasario 10 dieną. „Gimę Juodosios Vandens Gyvatės metais nemėgsta triukšmo, yra nenuspėjami, pasitikintys savimi. Gyvatė – traukia turtą, sėkmę, todėl visi gimę Gyvatės metais be įpatingų pastangų praturtėja, juos lydi sėkmė. Kad taptume laimingi Gyvatės metais, būkime ryžtingi, padorūs, visapusiški, stiprinkite šeimos ryšius, skaičiuokite pinigus. Už šias savybes „Gyvatė“ suteiks laimės.“, – pasakoja astrologė Lilija.
Gyvačių, musmirių ir skruzdėlių gydomosios savybės
Gyvačių, musmirių ir skruzdėlių gydomosios savybės 2013.02.19 16:53 Musmirė (raudonoji). Šalnos nepakąstas trijų centimetrų skersmens musmirių galvutes sukišdavo į trilitrinį stiklainį ir įkasę į žemę bei apdėję arklių mėšlu laikydavo mėnesį. Arklių mėšlas reikalingas, matyt, tam, kad stiklainyje laikytųsi vienoda temperatūra. Po mėnesio apačioje nusistojusios musmirių sultys buvo vartojamos vienos arba konservuojamos su degtine. Gydymą pradėdavo nuo vieno lašo į šaukštą vandens tris kartus per dieną 20 minučių prieš valgį.
Rytų horoskopas kitai savaitei
Rytų horoskopas kitai savaitei 2013.02.17 09:00  Ožiaragiai pirmosiomis naujųjų metų pagal Mėnulio kalendorių dienomis turėtų laukti įvykių, kurie nulems visą jų veiklą kelis artimiausius mėnesius. Galimas daiktas, kad sulauksite pažiūrėti viliojančių pasiūlymų. Neskubėkite priimti sprendimo. Apskritai kitą savaitę stenkitės nesusaistyti savęs jokiais pažadais. Vandeniai turėtų susilaikyti nuo bet kokių eksperimentų, siekdami norimų rezultatų. Verčiau taikykite išmėgintus metodus.
Jelgava viliojo ledo planeta
Jelgava viliojo ledo planeta 2013.02.12 16:17 Tris dienas Jelgavoje (Latvija) vykusiame XV tarptautiniame ledo skulptūrų festivalyje ledo magiją atskleidė dešimties šalių skulptoriai. Ledo planetoje veikė ir ledo baras, ledo pirtis. Ledo pasaulis Mažasis Princas, Geležinis vilkas, pingvinų šeimynos, kosmonautai, gyvatė, angelas, elektros lemputė, dviratininkas ar šluota – tik dalis Uzvaras parke eksponuojamų iš ledo iškaltų skulptūrų.
Kinų astrologai: vandens gyvatės metai bus neramūs ir Azijoje, ir Europoje
Kinų astrologai: vandens gyvatės metai bus neramūs ir Azijoje, ir Europoje 2013.02.10 07:00 Kinų astrologai tvirtina, kad vasario 10 dieną prasidėsiantys Gyvatės metai bus nestabilūs ir atneš daug sukrėtimų. Astrologai primena, kad sukrėtimų netrūko ir ankstesniais Gyvatės metais, rašo ABC straipsnyje, parengtame pagal agentūrų COLPSA ir „France Press“ pranešimus.
Kinai švenčia Naujuosius metus, prasideda tikrieji gyvatės metai
Kinai švenčia Naujuosius metus, prasideda tikrieji gyvatės metai 2013.02.09 12:27 Kinijos gyventojai naktį į vasario 10 d. pasitinka Gyvatės metus gana kukliomis iškilmėmis ir, rūpindamiesi dėl oro švaros, beveik be petardų ir fejerverkų, informuoja "RIA Novosti". Kinijos, Šiaurės ir Pietų Korėjos, Vietnamo, Indonezijos, Malaizijos, Singapūro, Tailando, Filipinų gyventojai, taip pat visame pasaulyje gyvenantys kinai šią šventę vadina svarbiausia metų švente.
Naminiai gyvūnai: 13-metis berniukas gyvena ir miega su pitonu
Naminiai gyvūnai: 13-metis berniukas gyvena ir miega su pitonu 2013.02.06 20:00 Kinų šeima, gyvenanti Dongguan (Kinija), pateko į žiniasklaidos akiratį tada, kai paaiškėjo, kad jų 13-mečio sūnaus geriausias draugas yra 15 pėdų ilgio pitonas, kuris berniuką prižiūri tėvams išvykus, informuoja odditycentral.com. Dauguma suaugusiųjų, pamatę šį grobuonį, ne tik nusisuktų, bet ir bėgtų, kiek kojos neša, tačiau 13-metis Azhe‘is Liu su pitonu sutaria puikiai. Nuo tada, kai vaikui buvo vos keli mėnesiai, pitonas miega su juo ir dabar draugai yra tiesiog neišskiriami.
 Pirmą kartą pašto ženkle bus vaizduojami kinų Naujieji metai
Pirmą kartą pašto ženkle bus vaizduojami kinų Naujieji metai 2013.02.06 10:33 Vasario 9-ąją, šeštadienį, bus išleistas naujas pašto ženklas "Kinų Naujieji metai". Dailininko Mindaugo Gribausko sukurtame pašto ženkle vaizduojama gyvatė - 2013-ųjų simbolis. Pašto ženklas leidžiamas 80 tūkst. tiražu, jo nominali vertė - 2,90 lito. Kartu su pašto ženklu bus išleisti ir pirmosios dienos vokas bei suvenyrinis lapas. Šeštadienį pašto korespondencija, apmokama naujuoju pašto ženklu, Vilniaus centriniame pašte bus antspauduojama pirmosios dienos datos spaudu.
Gyvatės metus pagal kinų kalendorių Londonas vėl pasitiks Trafalgaro aikštėje
Gyvatės metus pagal kinų kalendorių Londonas vėl pasitiks Trafalgaro aikštėje 2013.02.05 13:09 Vienas iš didžiausių ir įspūdingiausių kasmetininių renginių Londono širdyje – kinų Naujieji metai. Prasidėjusius Juodosios Vandens Gyvatės metus londoniečiai minės vasario 10 dieną. Šis festivalis – vienas iš tų, kuriuos gyvenant Londone būtina pamatyti bent kartą. Spalvingiausias pilkos Londono žiemos renginys šiemet vyks vasario 10 dieną. Šiemet šventė prasidės eisena iš Trafalgaro aikštės į Ruperto gatvę, vėliau vyks ceremonija Trafalgaro aikštėje ir daugybė pasirodymų.
Žmonės, kurie nejaučia baimės, išsigąsta įkvėpę anglies dioksido
Žmonės, kurie nejaučia baimės, išsigąsta įkvėpę anglies dioksido 2013.02.04 12:09 Kai kuri žmonės kenčia nuo keisto smegenų sutrikimo – jie nieko neišsigąsta, išskyrus tuos atvejus, kai įkvepia anglies dvideginio, „rašo Science News“. Ne visa baimė yra vienoda. Pavyzdžiui, moteris gali juoktis žiūrėdama baisiausius siaubo filmus, be baimės liesti pavojingas gyvates, ramiai susitaria su peiliu ginkluotu vyru, tačiau ją apima baimė įkvėpus anglies dvideginio. Poreikis kvėpuoti yra vienas svarbiausiu dalykų, kad žmogus išliktų gyvas.
Latviškas „Dartz“ visureigis už 1 mln. dolerių: „Mercedes-Benz“ mazgai ir ikrai klientams
Latviškas „Dartz“ visureigis už 1 mln. dolerių: „Mercedes-Benz“ mazgai ir ikrai klientams 2013.01.31 14:10 Ekstravagantiškieji „Dartz“ kompanijos latviai praėjusią savaitę paskelbė apie savo ketinimus pristatyti specialiai Kinijos rinkai skirtą naują „Black Snake“ visureigį. Kaip galima spręsti pagal pavadinimą modelis skirtas paminėti gyvatės metus ir yra sukonstruotas „Mercedes-Benz GL63 AMG“ visureigio pagrindu. Kaip skelbia „Forbes“ tai bus pirmas šios kompanijos nešarvuotas automobilis.
2013 metų horoskopas: Gyvatė žada daug permainų
2013 metų horoskopas: Gyvatė žada daug permainų 2013.01.26 17:00 Šie metai buvo sunkūs? Giliai įkvėpkite, iškvėpkite ir suimkite save į rankas: ateinantieji žada būti dar sudėtingesni, bet naudos iš jų galite tikėtis nepalyginamai daugiau. Visiems Zodiako ženklams daug ką teks pradėti iš naujo, nuolat koreguoti planus. Bet tai nereiškia, kad Gyvatė nesuteiks laimės. Paprasčiausiai teks iš naujo permąstyti tokias sąvokas, kaip džiaugsmas, malonumas, meilė, laimė.
F. Maqueira: kai paskutinis muziejaus lankytojas išeina, atvykstu aš ir pradedu savo naktinį šou
F. Maqueira: kai paskutinis muziejaus lankytojas išeina, atvykstu aš ir pradedu savo naktinį šou 2013.01.16 14:31 „Siekiu parodyti, kad muziejus yra dvasinga, mįslinga vieta, kur susijungia menas, žmogus, politika ir galbūt tikėjimas, religija – kažkas dvasinga“, – sako naktimis muziejus fotografuojantis fotomenininkas Fernando Maqueira. Anot jo, naktį galime išvysti visai kitokį muziejaus veidą nei dieną.
Keleiviai pakraupo pamatę milžinišką pitoną ant lėktuvo sparno
Keleiviai pakraupo pamatę milžinišką pitoną ant lėktuvo sparno (1) 2013.01.11 12:13 „Qantas Airways“ avialinijų bendrovės reiso Australija – Papua-Naujoji Gvinėja keleiviai skrydžio metu apstulbę stebėjo kaip sekasi skristi keleiviui be bilieto – trimetriniam pitonui, užsikabinusiam už lėktuvo sparno. Skrydžio metu viena iš keleivių pastebėjo kažką plazdant ant lėktuvo sparno. Gerai įsižiūrėjus, ji suprato, kad tai didžiulis pitonas, įstrigęs ir negalintis išsilaisvinti.
Gyvūnai mūsų sapnuose: ką bando pranešti pasąmonė
Gyvūnai mūsų sapnuose: ką bando pranešti pasąmonė 2013.01.09 07:19 Mes neretai sapnuojame įvairius gyvūnus. Jų santykis su mumis sapnuose gali būti įvairus: jie gali būti nusiteikę draugiškai, kalbėti, pulti ar tiesiog likti antrame kokio nors veiksmo plane. Nuo to, ką sapne veikia gyvūnai, priklauso sapno interpretacija. 1. Žvėrys. Sapnuose gali pasirodyti tiek laukiniai, tiek ir naminiai gyvūnai, nors dažniau sapnuojame laukinius žvėris.
Mirė filmo „Gyvatės lėktuve“ režisierius Davidas R. Ellis
Mirė filmo „Gyvatės lėktuve“ režisierius Davidas R. Ellis 2013.01.08 14:50 Eidamas 61-us metus mirė filmo „Gyvatės lėktuve“ (angl. Snakes on a Plane) režisierius Davidas R. Ellisas. Apie sėkmingo režisieriaus ir aktoriaus mirtį vakar spaudos atstovams pranešė jo vadybininkas Davidas Gardneris. D. R. Elliso kūnas buvo rastas viešbučio kambaryje Johanesburgo mieste (Pietų Afrikos Respublika), kuriame buvo filmuojamas paskutinis jo režisuotas filmas „Aitvaras“ (angl. Kite). Režisieriaus mirties priežastis kol kas neatskleista.
V. Budraitytė ragina A. Šedžių atidėti vestuves – jei tuoksis metų pradžioje, santuoka žlugs
V. Budraitytė ragina A. Šedžių atidėti vestuves – jei tuoksis metų pradžioje, santuoka žlugs 2013.01.07 11:13 Turtai, šlovė ir pripažinimas ar dar didesnis skurdas bei neviltis? Kas kiekvieno iš mūsų laukia 2013-aisiais, kurie dar vadinami Juodosios vandens gyvatės metais? Šiomis dienomis garsi būrėja bei astrologė Vaiva Budraitytė klausimų apie ateitį sulaukia itin daug. Tiems, kurie ieško kelių į žinomos moters namus, rūpi ne tik Lietuvos ateitis, bet ir asmeninės perspektyvos. Šį pirmadienio vakarą 20.55 val.
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!