ilgu plauku sukuosenos

Įžymybių plaukų metamorfozės: nuo rožinės spalvos iki plikai skustos galvos
Įžymybių plaukų metamorfozės: nuo rožinės spalvos iki plikai skustos galvos (1) 2012.09.01 14:01 Žinomi žmonės dažnai šmėžuoja spaudoje, televizijoje, reklamose ir renginiuose. Kur jie bebūtų ir ką beveiktų – visų žvilgsniai nuolat į juos krypsta, domimasi ką jie valgo, su kuo draugauja, ką sako ir, žinoma, kaip atrodo. Visos moterys stengiasi rūpintis savo plaukais, nes niekam ne paslaptis, kad jie – itin svarbi išvaizdos detalė, o dar kai moteris yra žinoma – visi puola aptarinėti išvaizdą, o plaukus – ypatingai.
Madingiausi 2012 metų trumpų plaukų kirpimai
Madingiausi 2012 metų trumpų plaukų kirpimai (3) 2012.03.13 08:14 Nors 2012 metais ilgų plaukų šukuosenos vis dar laikomos vienomis madingiausių, trumpų plaukų savininkės šiltaisiais sezonais taip pat galės atrodyti ne mažiau įspūdingai. Žinoma, tik tuo atveju, jei išdrįs surizikuoti ir atskleisti save visai kitu kampu. Atsikratykite suskilinėjusių plaukų galiukų, kurie taps puikiai matomi nušvitus skaisčiai pavasario saulei, ir sekdamimados diktuojamas tendencijas, išsirinkite sau tinkančią ir patinkančią šukuoseną.
Šviesių plaukų mada ritasi per Europą
Šviesių plaukų mada ritasi per Europą (1) 2010.12.20 09:24 Iškilus politikei Julijai Tymošenko, Ukrainoje vėl tapo madingos tradicinės kasos. Daugybė moterų Vakaruose taip pat bando mėgdžioti ukrainietės politikės šukuoseną, todėl vis daugiau rytų europiečių parduoda savo kasas. Plaukų verslas klesti. Garsiojoje Soročincų mugėje yra visko. Taip prieš daugiau kaip pusantro šimto metų parašytoje apysakoje tvirtino Ukrainos kaime gimęs rašytojas Nikolajus Gogolis. Tik viena Gogolio laikais būtų buvę neįsivaizduojama: kad mugėje būtų superkami plaukai.
M. Jampolskis nusirėžė plaukus
M. Jampolskis nusirėžė plaukus (9) 2010.11.10 09:48 Laidų vedėjas Marius Jampolskis net ir artėjant šaltajam metų sezonui nepagailėjo ilgų plaukų šukuosenos ir iškeitė ją į plikę. Antradienio vakarą laidos filmavime pasirodęs vyras nustebino susirinkusius. Sako, kad moterys po dramatiškų išgyvenimų keičia išvaizdą. Nauja šukuosena joms reiškia naują gyvenimo etapą.
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!