nuoga

Paviešinusi pusnuogio C. Browno nuotrauką, Rihanna skelbia ir provokuojančius savo portretus
Paviešinusi pusnuogio C. Browno nuotrauką, Rihanna skelbia ir provokuojančius savo portretus 2012.11.26 11:46 Rihanna savo gerbėjus džiugina ne tik įspūdingais koncertais, bet ir dalindamasi asmeninio gyvenimo akimirkomis. Praėjusį šeštadienį ji paviešino nuotrauką, kurioje jos ilgametis vaikinas Chrisas Brownas pusnuogis guli ant lovos – po daugybės skandalų, muštynių, išsiskyrimų ir susitaikymų 24 metų Rihanna ir 23 metų Chrisas vėl kartu.   Na, o šią savaitę „Twitter“ dainininkė paskelbė nuotrauką, kurioje iki pusės nuoga – jau ji pati.
Japonijoje JAV karinių pajėgų jūreivis sulaikytas nuogas kavinėje
Japonijoje JAV karinių pajėgų jūreivis sulaikytas nuogas kavinėje 2012.11.23 14:21 Penktadienį netoli Tokijo esančiame Jokohamos mieste sulaikytas amerikiečių jūreivis, įtariamas nepadoriu elgesiu viešoje vietoje: pasak mačiusiųjų, jis nuogas vaikštinėjo po interneto kavinę. Be to, vyras pažeidė Japonijoje dislokuotiems JAV kariškiams galiojančią komendanto valandą.
Vienodos suknelės: elegantiškoji Ch. Theron prieš skandalistę L. Lohan
Vienodos suknelės: elegantiškoji Ch. Theron prieš skandalistę L. Lohan 2012.11.22 13:56 Kas galėjo pagalvoti, kad elegantiškoji aktorė Charlize Theron ir skandalistė, savo apranga dažnai šiurpinanti mados žinovus Lindsay Lohan pasirodys viešumoje su ta pačia suknele, dizainerio iš Australijos Dion Lee kūriniu. "Oskaro" laimėtoja Charlize Theron suknele iš rudens kolekcijos pasirodė renginyje"Big Screen Achievement Awards" balandžio mėnesį.
K. Brazauskienė: rytą pradedu šaltu dušu arba nuoga lediniame vandenyje
K. Brazauskienė: rytą pradedu šaltu dušu arba nuoga lediniame vandenyje (2) 2012.11.19 15:20 „Aš kiekvieną rytą pradedu šaltu dušu arba nuoga einu paplaukioti lediniame vandenyje“, – vos įžengusi į TV3 humoro šou „Stebuklų šalis“ studiją su šypsena ištars į Seimą nesėkmingai mėginusi pakliūti Kristina Brazauskienė. Jau rytoj, antradienį, 20.00 val. TV3 eteryje ponia Kristina negailės atvirų pasisakymų ir pateiks itin patrauklų pasiūlymą vienam iš laidos vedėjų – baletmeisteriui Jurijui Smoriginui. J. Smoriginas, pasirodo, taip pat mėgsta maudytis nuogas šaltame ežero vandenyje.
S. Johansson filmo premjeroje demonstravo paskutinį mados klyksmą – tamsios spalvos lūpas
S. Johansson filmo premjeroje demonstravo paskutinį mados klyksmą – tamsios spalvos lūpas 2012.11.19 13:37 Sekmadienio vakarą Niujorke vyko filmo „Hitchcock“ premjera, kurioje ypatingo dėmesio sulaukė dvi filme vaidmenis atlikusios aktorės Scarlett Johansson ir Jessica Biel. 27 metų Johansson ant raudonojo kilimo pozavo su juoda žaliais gėlių raštais dekoruota mini suknele, tuo tarpu neseniai su J. Timberlake'u sumainiusi žiedus J. Biel buvo pasipuošusi sidabro spalvos žėrinčiu kostiumėliu, kelnėmis bei pusilge palaidine.
Trumpi seko patarimai, kurių negali neišbandyti (N-18)
Trumpi seko patarimai, kurių negali neišbandyti (N-18) 2012.11.18 07:24 Sekso patarimai gali būti ilgi ir sudėtingi, tačiau šie – lengvai ir greitai „virškinami“, todėl nepraleisk progos jais pasinaudoti! Jeigu sunku patirti orgazmą Prieš seksą masturbuokis, tačiau sustok dar iki orgazmo. Kai pradėsi sekso žaidimus su partneriu, bus lengviau pasiekti kulminaciją! Jeigu niekada neturėjai orgazmo Masturbuokis! Sekso metu naudok PC raumenis Naudodama PC raumenis, suspausk vaikino varpą makštyje. Tai daryk jai įeinant ir išeinant.
Rihanna žurnalo viršeliui išsirengė nuogai
Rihanna žurnalo viršeliui išsirengė nuogai 2012.11.13 13:27 Seksualioji atlikėja iš Barbadoso, Rihanna, vėl išsirengė nuogai, šįkart - vyrų žurnalo „GQ“ gruodžio numerio viršeliui. 24 metų mergina fotosesijos metu pozavo visiškai nuoga, intymiąją vietą prisidengusi rankomis ir su ant pečių užmesta trumpa odine striuke, kuri leidžia gerbėjams pasigrožėti ne tik jos tobulu kūnu, bet ir tatuiruotėmis.
Nevykėlis chirurgas berniuką gali paversti moterimi
Nevykėlis chirurgas berniuką gali paversti moterimi (2) 2012.11.10 17:23 Pastaruoju metu plinta nauja intymi mada – berniukų apipjaustymas. Jos šalininkai tikina, esą apipjaustyti vyrai būnantys ne tik sveikesni, švaresni, bet ir pajėgesni lovoje. Šiaip ar taip, apipjaustymas – nors ir nesudėtinga, vis dėlto chirurginė operacija, galinti turėti pasekmių visam gyvenimui. Per nesėkmingą apipjaustymą kanadiečiui Briusui Reimeriui (1965–2004) dar kūdikiui buvo beveik amputuota varpa.
Žmogienos gabaliukai šaldytuve
Žmogienos gabaliukai šaldytuve (75) 2012.11.09 15:00 Gimnazistės Nedos R. žudikės Viktorija Vaitiekaitytė su Viktorija Lietuvninkaite teisme pagaliau davė parodymus: painiojosi, sakė daug ko neprisimenančios ir net melavo. Praeitų metų liepą nepilnametę bendramokslę Nedą R. nužudžiusios ir išmėsinėjusios gimnazistės V. Vaitiekaitytė (19 m.) bei V. Lietuvninkaitė (19 m.) Šiaulių apygardos teisme pagaliau davė parodymus.
Paskelbti „Seksualiausios miestietės“ rinkimai, jau sulaukę itin erotiškų nuotraukų
Paskelbti „Seksualiausios miestietės“ rinkimai, jau sulaukę itin erotiškų nuotraukų 2012.11.08 12:22 Nuo spalio pradžios paskelbtas naujas seksualių gražuolių konkursas – „Seksualiausia miestietė“. Jame kviečiamos dalyvauti pilnametės Lietuvos miestų gyventojos, kurios savo drąsa žada sudrebinti šalį. „Daug kas mano, jog lietuvaitės yra kuklios, ramaus būdo geltonkasės, mėlynakės merginos. Aš kažkada irgi taip galvojau, tačiau pamatęs pirmųjų pretendenčių nuotraukas, buvau maloniai nustebintas lietuvaičių drąsa. Merginos pozuoja net be liemenėlių.
Aktorė S. Miller besilaukdama dukters pozavo nuoga
Aktorė S. Miller besilaukdama dukters pozavo nuoga 2012.11.07 13:09 Aktorė ir mados ikona laikoma gražuolė Sienna Miller, kuri savo asmeninį gyvenimą slepia po devyniais užraktais, panašu, kad dėl meno ryžosi padaryti daug daugiau, negu iš jos kas nors galėjo tikėtis. Besilaukdama kūdikėlio S. Miller žinomam britų tapytojui Jonathanui Yeo ryžosi pozuoti nuoga.  Moteris tai padarė dar liepos mėnesį, likus kelioms savaitėms iki dukrelės gimimo. Šis portretas bus eksponuojamas Berlyne esančioje „Circle Culture“ galerijoje.
Nusikaltimo „palikimas“ – prievartos vaisius
Nusikaltimo „palikimas“ – prievartos vaisius (20) 2012.11.06 13:01 100 000 litų už sutryptą svajonę būti vienuole ir visiškai pakeistus gyvenimo planus neketinus tapti motina. Taip savo skaudžius išgyvenimus įvertino labai religinga akla kaunietė (21 m.), po išžaginimo tapusi nėščia ir ryžusis gimdyti prievartos vaisių. O kita panašaus likimo mergina – tauragiškė (19 m.) – tokią savo padėtį pavertė šou reginiu.
Radži įsimylėjusi Daiva šaltą rudens dieną demonstravo nuogas kojas
Radži įsimylėjusi Daiva šaltą rudens dieną demonstravo nuogas kojas (37) 2012.10.31 09:57 „Radži ieško žmonos" dalyvė Daiva Pudžemytė (22), jei tik turi galimybę, būtinai pademonstruoja kuo daugiau apnuoginto savo kūno. Vakar Daiva savo apranga pribloškė kitas projekto dalyves. Mat spalio pabaigoje, pučiant šaltokam vėjui, dvaro sode mergina vaikštinėjo plikomis kojytėmis. „Man tikrai nešalta, – užsispyrusi tvirtino Daiva, avėjusi atviras basutes ir trumpučiukę, kūno linijas išryškinančią suknelę, – šiandien labai norėjau atrodyti seksualiai.
Labiausiai traukia moterų akis vyriškio užpakalis
Labiausiai traukia moterų akis vyriškio užpakalis (1) 2012.10.30 07:19 Turbūt dauguma vyrų galvoja, kad labiausiai traukia moterų akis raumeningi, atletiški vyrai. Tačiau tai – ne visai taip. Žinoma, niekas neneigia , kad plačiapečiai vyrai ir stiprios jų rankos nėra gera užuovėja trapioms būtybėms.
V. Uspaskich: prezidentė neišgirdo manęs, bet gal išgirs Japonijos ekonomistą, sakiusį tą patį
V. Uspaskich: prezidentė neišgirdo manęs, bet gal išgirs Japonijos ekonomistą, sakiusį tą patį (105) 2012.10.29 16:46 Nenoriu šmaikštauti ar kaip nors įžeisti, tenoriu nuoširdžiai pasakyti — kadangi premjero postas yra mūsų Prezidentės nuosavybė, geriausia būtų, jeigu ji paskirtų tokį premjerą, kuris atsižvelgtų į tai, ką pasakė Japonijos ekonomistas Richardas C. Koo. Tad patikėkite, kalbu ne apie save. Suprantu, kad aš netinku šiam postui nei dėl įvaizdžio, nei dėl kilmės, o svarbiausia — nepriklausau sistemai ir sąžiningai kovoju už savo tiesą ir nuomonę.
Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės (II dalis)
Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės (II dalis) 2012.10.23 07:10 Praeitoje dalyje pristatėme įžanginę dalį ir trumpai supažindinome su „žaidimų“ sąvoka ir esme. Šioje dalyje pristatysime keletą „žaidimų“. Pirmąją straipsnio dalį skaitykite čia. „Žaidimai“ apima visas mūsų gyvenimo sritis – tai galima pastebėti iš „žaidimų“ klasifikacijos: gyvenimo, sutuoktinių, vakarėlių, seksualiniai, nusikaltėlių pasaulio, „žaidimai“ psichiatrijos kabinete ir panašiai.
Teisybė ar gandas, kad vyro vaisingumas priklauso nuo nešiojamų apatinių?
Teisybė ar gandas, kad vyro vaisingumas priklauso nuo nešiojamų apatinių? 2012.10.21 11:11 Iki šių dienų nėra atlikta išsamių tyrimų su tvirtomis išvadomis, kad nuo vyro dėvimų apatinių priklauso jo vaisingumas. Tačiau daugelis esate girdėję patarimų nešioti kuo laisvesnius arba visai nedėvėti, bent jau miegant, jokių apatinių. Beveik pusė visų atvejų, kai moteris negali pastoti, kaltas būna vyro nevaisingumas. Dažniausios to priežastys būna mažas spermatozoidų kiekis sėkloje, per mažas jų judrumas arba neįprasta (išsigimusi) jų forma.
Kaip elgtis su moters krūtimis? (N-18)
Kaip elgtis su moters krūtimis? (N-18) 2012.10.20 11:43 Lygiai taip pat kaip vyrui svarbu penio dydis, moteriai – krūtinės. Todėl jei norite sugundyti moterį intymiems santykiams, niekada nesakykite jai, kad jos krūtinė negraži arba maža. Visada kalbėkite damai, kaip jums patinka jos krūtys. Sėkmingi komplimentai šiems papuošalams tikrai jums padės.
Teisiamas nėščią moterį nužudęs 24 metų klaipėdietis
Teisiamas nėščią moterį nužudęs 24 metų klaipėdietis 2012.10.19 18:38 24 metų Vadimas Brytkovas teisiamas už tai, kas pernai spalį nužudęs nėščią moterį ir išniekino jos palaikus. Nuogą moters lavoną spalio 27 dieną aptiko uostamiesčio Lipkių gatvėje einantis benamis.
Naujai „iškeptas“ tėvelis R. Williamsas šėliojo su pusnuoge mergina
Naujai „iškeptas“ tėvelis R. Williamsas šėliojo su pusnuoge mergina 2012.10.19 13:52 Nors vedęs ir turi vaiką, Robbie Williamsas nepabijojo pasirodyti scenoje artimai prisiglaudęs prie pusnuogės moters. Italijos „X Factor“ realybės šou metu atlikėjas savo gerbėjams priminė, kad jo šėlionės, net ir po šeimos pagausėjimo, taip greitai nesibaigs. 38 metų hito „Feel“ atlikėjas sukosi aplink pusnuogę moterį, kuri dėvėjo tik apatines kelnaites, akinius nuo saulės ir aukštakulnius, o nuogą krūtinę buvo prisidengusi ranka.
J. Smoriginas: užsiauginus talentą – galima ir apsinuoginti
J. Smoriginas: užsiauginus talentą – galima ir apsinuoginti (4) 2012.10.19 11:43 „Tegul žmonės meta į mane akmenį, jei jiems nepatinka, kad aš viešai apsinuoginau, ir dar tokiame amžiuje. Prieš tai aš išpopuliarinau save ir savo talentą, o užsiauginus talentą – galima ir apsinuoginti“, – įsitikinęs baletmeisteris Jurijus Smoriginas, kurio apsinuoginimą TV3 laidos „Nuodėmių dešimtukas“ žiūrovai išrinko labiausiai šokiruojančiu. Pikantiškas Lietuvos garsenybių, nusimetusių drabužius, dešimtukas – jau šįvakar, spalio 19-ąją, 17.10 val.
Apie ką tyli vyrai (N-18)
Apie ką tyli vyrai (N-18) (1) 2012.10.18 11:37 Būkime atviri: seksualinis švietimas pasiekė neregėtų viršūnių. Vyrai aptarinėja statistinius duomenis, kokio pobūdžio orgazmą patiria dauguma moterų, o moterys prieš intymų aktą dalykiniu tonu teiraujasi: "Ar turi prezervatyvą?" Mes jau reiškiame savo emocijas beveik neraudonuodami. Bent jau tada, kai kalbame apie svarbiausias vertybes. Tačiau pačius intymiausius niuansus vis dėlto nutylime ir kritikuodami partnerį demonstruojame neapsakomą delikatumą. Kurgi ne.
Žymiausios pasaulio nusikaltėlės: sekso ištroškusios demonės (II)
Žymiausios pasaulio nusikaltėlės: sekso ištroškusios demonės (II) 2012.10.14 17:20 Panašių atvejų, kaip 1993-iaisiais atsitiko Džekui Bobitui, kuriam buvo nupjautos genitalijos, yra pasitaikę ir gerokai anksčiau. Būta ir žiaurių grupinių vyrų išžaginimų. Apkrėtė venerine liga Vieną ankstų 1923 metų lapkričio rytą Rusijos Tambovo gubernijos kaimo gyventoja 24 metų Anastazija virtuviniu peiliu nurėžė savo vyrui penį. Su savo mylimuoju Anastazija susipažino Darbininkų fakultete.
Tvirkinimu kaltinama moteris nežino, kas jos vaiko tėvas – 15-metis ar 17-metis?
Tvirkinimu kaltinama moteris nežino, kas jos vaiko tėvas – 15-metis ar 17-metis? (2) 2012.10.10 22:20 Claire Louise Roundill yra  32 metų ištekėjusi moteris, kuri augina tris vaikus, tačiau šiuo metu ji dienas leidžia kalėjime, o nėščiai moteriai pateikti kaltinimai itin rimti, rašo dailymail.cu.uk. Moteris kaltinama seksualiai išnaudojusi 15-metį ar 17-metį jaunuolius, kurie yra broliai. C. L. Roundill siuntė savo nuogos fotografijas 15-mečiui, o vėliau su juo turėjo intymių santykių savo automobilyje.
Rengiama tarptautinė fotografijos paroda-konkursas „Gyvos žemės mintys“
Rengiama tarptautinė fotografijos paroda-konkursas „Gyvos žemės mintys“ 2012.10.10 15:51 Nėra nieko pastovesnio už ilgametes tradicijas – tolimame Lietuvos kampelyje, Mažeikiuose, vėl rengiama tarptautinė fotografijos paroda-konkursas „Gyvos žemės mintys“. Parodos sumanytojai, puikūs organizatoriai Angelė Rupkutė ir Jonas Strazdauskas, eilinį kartą pakvietė fotografus pateikti savo darbus net šešiose temose: žmogaus įtaka gamtai (teigiama ar neigiama),  žemė, vanduo, gyvūnija, augmenija, žmogaus sąlytis su jį supančiu pasauliu, gamtos apsauga, ekologinės problemos ir mus supa...
Gimdyti iš užsienio – į tualetą Lietuvoje
Gimdyti iš užsienio – į tualetą Lietuvoje (1) 2012.10.09 19:40 Nors Lietuvoje yra jau aštuoni gyvybės langeliai, pradėti steigi nuo 2009-ųjų lapkričio, nužudytų naujagimių sąrašas vis tiek ilgėja. „Akistatos“ paskaičiavimu, per tuos beveik trejus metus, kai gyvybės langeliai pas mus veikia, Lietuvoje buvo aptikta mažiausiai 20 negyvų kūdikių (kasmet panašiai tiek, kiek ir iki 2009-ųjų) – miške, griovyje, vandens telkinyje, šiukšlyne, krosnyje, savo lovelėje... Tiesa, ne visi šie kūdikiai buvo nužudyti – kai kurie mirė neprižiūrėti, tiesiog numesti.
JAV karių žmonos išsirengė, kad padėtų jiems įveikti depresiją
JAV karių žmonos išsirengė, kad padėtų jiems įveikti depresiją (2) 2012.10.09 14:45 JAV karininkų, tarnavusių karštuosiuose taškuose, žmonos nusprendė savo vyrus, siekiančius sugrįžti į normalų gyvenimą, nestandartiškai palaikyti. Daugelis karininkų, išgyvenusių realius karo veiksmus Irake ir Afganistane, kenčia nuo potraumatinių sutrikimų. Paaiškėjo, kad kariuomenės vadovybė neskiria pakankamai dėmesio savo veteranų reabilitacijos procesui. Karininkų žmonos nusprendė atkreipti dėmesį į šią problemą, praneša newsru.com.
Visuomenę skaldantis spektaklis vadinamas tikinčiųjų vienybės išbandymu
Visuomenę skaldantis spektaklis vadinamas tikinčiųjų vienybės išbandymu (2) 2012.10.07 12:29 Popiežiaus paskelbtų Tikėjimo metų išvakarėse šį savaitgalį Vilniuje rodomas italų spektaklis „Apie Dievo Sūnaus veido koncepciją“, suskaldęs visuomenę, yra didelis iššūkis tikintiesiems ir proga visiems krikščionims patikrinti savo vienybę. Po šeštadienio vakarą parodyto spektaklio bažnyčiose už katalikų vienybę meldžiamasi sekmadienio Šv.
22 dalykai, kuriuos turi mokėti, kol tau sukaks 30
22 dalykai, kuriuos turi mokėti, kol tau sukaks 30 (2) 2012.10.03 11:02 Kaip protingiausia atsikratyti to beviltiško praėjusios nakties tipo? Ką apsirengti, kad po penkių minučių atrodyčiau super? Ką daryti, kad nuotraukos visada būtų puikios? Mūsų gyvenimo būdo ekspertai atskleidžia geriausius triukus, kurie tavo gyvenimą padarys daug malonesnį ir stilingesnį! 1. Greitai susikurk super stilių. Skubi į pasimatymą ir turi tik penkias minutes pasipuošti. Be to, parlėkei iš darbo vos gyva.
I. Norkutė-Žvinienė: Meda nėra kalė, ji tik pasirūpina savimi
I. Norkutė-Žvinienė: Meda nėra kalė, ji tik pasirūpina savimi 2012.10.02 11:10 Jau visai netrukus, spalį, šeštąjį sezoną pradėsiantis kultinis TV3 serialas „Moterys meluoja geriau“ žiūrovams žada nostalgiškų sugrįžimų, nuotykių ir adrenalino kupinus vakarus. Naujausiame sezone daug veiksmo suksis aplink sumaniąją šviesiaplaukę Medą, kurią įkūnija aktorė Inga Norkutė-Žvinienė. Pasirodo, ji savo sužadėtinį Marijų (akt. Ramūnas Rudokas) paliks nuogą ir basą... „Ar Meda – aferistė? Žmogus tiesiog moka gyventi!“ – šypteli aktorė ir prisipažįsta kartais pavydinti savo veikėjai.
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!