nuoga

Ačiū G. Barciui už kilogramą cukraus po 3000–4000 litų
Ačiū G. Barciui už kilogramą cukraus po 3000–4000 litų (25) 2013.01.08 10:03 Ekspertai.eu anksčiau aprašytas vaistų lygiagrečiojo importo trukdymo biznis yra tik gėlytės, palyginti su už tūkstančius litų parduodamu kilogramu cukraus su laktozės priemaiša. Iš oscilokokcino, kurį Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT) užregistravo kaip vaistą, farmacininkai susikrauna milijonus litų.
Seksualiausia ekstremalė pristato vaizdo klipą tarp dangaus ir žemės
Seksualiausia ekstremalė pristato vaizdo klipą tarp dangaus ir žemės 2013.01.08 09:42 Buvusi vieno garsiausių, Psichu pravardžiuojamo, ekstremalo Jeb Corliss mylimoji, italų modelis Roberta Mancino - didelė B.A.S.E., wingsuit ir parašiutizmo gerbėja. Pirmadienį savo gerbėjams ji pristatė dar vieną įspūdingą klipą - „2 Elements - Air and Water“. „Men's Fitness“ skaitytojų išrinkta seksualiausia 2010 metų ekstremale ir sportininke, Roberta nuo 16 metų modeliu. Tačiau didžioji jos aistra - ekstremalus sportas: B.A.S.E. ir parašiutizmas.
Sekso fobijos (N-18)
Sekso fobijos (N-18) 2013.01.01 12:51 Dauguma mūsų yra bandę ar fantazavę apie seksą lauke. Bet esama ir tokių žmonių, kuriems mylėtis po atviru dangumi – vienintelė galimybė turėti lytinį gyvenimą apskritai. Mat juos yra užvaldžiusi viena iš seksualinio gyvenimo fobijų – nepaaiškinama, neracionali baimė mylėtis patalpoje. Seksas – viena natūraliausių ir smagiausių gyvenimo dalių. Tačiau jei seksualinis gyvenimas susijęs su kokia nors fobija – išties apmaudu: galima ir dalies malonumo netekti, ir prasitarti kam nors nesinori.
Vietnamo karo metu mistinė būtybė padėjo JAV kariams?
Vietnamo karo metu mistinė būtybė padėjo JAV kariams? (6) 2012.12.27 19:15 1960- ųjų pabaigoje JAV, skleisdama demokratiją šalyse kur bujojo komunizmas, įsitraukė į konfliktą Vietname. Vietnamas iki šiol prisimena konflikto laikotarpį kaip vieną iš pačių niūriausių savo istorijos periodų; tačiau nepaisant baisių karo epizodų šiame laikotarpyje yra ir keletas įdomių istorijų, kurios parodo ir kitą - mistinę -  šio žiauraus karo pusę. Be abejonės, kai kuriomis istorijomis yra sunku patikėti.
MI-6 žvalgybininkas „netyčia pats nusižudė“ vonioje sulindęs į sportinį krepšį
MI-6 žvalgybininkas „netyčia pats nusižudė“ vonioje sulindęs į sportinį krepšį (2) 2012.12.27 16:04 Britų detektyvai, tyrę MI-6 darbuotojo Gareto Williamso mirties aplinkybes, turėjo pripažinti, kad velionis greičiausiai netyčia pats nusižudė. G. Williamso nuogas kūnas buvo rastas užsegtame sportiniame krepšyje - manoma, kad save jis užsegė pats. Tačiau taip ir lieka mįslė, kodėl jis su savimi taip eksperimentavo savo buto vonioje. "Neradome jokių pašalinio asmens ar įsilaužimo žymių.
Studentė, pardavusi savo nekaltybę, pozavo vyrų žurnalui „Playboy“ prisidengusi tik pliušiniu meškinu
Studentė, pardavusi savo nekaltybę, pozavo vyrų žurnalui „Playboy“ prisidengusi tik pliušiniu meškinu (16) 2012.12.27 15:05 Catarina Migliorini - studentė iš Brazilijos, kuri internetiniame aukcione pardavė savo nekaltybę už 780 tūkst. JAV dolerių. Po šio įvykio, ryžtingosios merginos istorija susidomėjo australų kino kūrėjai, kurie ketina apie tai sukurti dokumentinę juostą. Dvidešimtmetės Catarinos Migliorini skaistybe internete susidomėjo 15 pirkėjų, tačiau didžiausią sumą pinigų pasiūlė vyras iš Japonijos, žinomas tik kaip Natsu.
Dizainerė V. Simanavičiūtė: besipuošdamos šventėms, nesusikraukite ant savęs visko, ką turite
Dizainerė V. Simanavičiūtė: besipuošdamos šventėms, nesusikraukite ant savęs visko, ką turite (1) 2012.12.22 19:45 Kalėdos ir Naujieji metai – jau visai čia pat. Jei dar nesugalvojote, kuo pasipuošti per šias šventes, galbūt apsispręsti Jums padės dizainerės Vidos Simanavičiūtės patarimai. Balsas.lt kalbinta dizainerė siūlo pirmenybę teikti ne ekstravagancijai, o klasikai ir elegancijai: „Visada gražu maža juoda suknelė, aukštakulniai elegantiški batai.
„Radži ieško žmonos“ paliko santūrioji Paula, Elena tęsia kovą dėl svajonių jaunikio širdies
„Radži ieško žmonos“ paliko santūrioji Paula, Elena tęsia kovą dėl svajonių jaunikio širdies (39) 2012.12.15 18:59 LNK studiją šeštadienio vakarą tiesiog alsavo intrigomis. O kaip kitaip, juk vyko tryliktąjį kartą tiesiogiai rodomos laidos "Radži ieško žmonos" filmavimas, kuriame netrūksta apkalbų, pykčių ir net muštynių. Nuotakų skaičiui negailestingai mažėjant, intrigos Taujėnų nesiliauja. Deja, intrigų dvaro durys visiems laikams užsivėrė Paulai. Mergina surinko 1194 balsus, o jos konkurentė 2134 balsus.
„Silikoninė gražuolė“ paviešino nuotrauką iš soliariumo, kur ji deginasi nuoga
„Silikoninė gražuolė“ paviešino nuotrauką iš soliariumo, kur ji deginasi nuoga (7) 2012.12.15 10:31 "Silikoninė gražuolė" Jodie Marsh ir toliau stebina savo gerbėjus ypač atviromis fotografijomis. Šį kartą ji paviešino pačios darytas nuotraukas iš soliariumo, kuriame ji deginasi nuoga. 33 metų kultūrizmo žvaigždė savo "Twitter" paskyroje pademonstravo kaip jai pavyksta įgauti tokį bronzinį įdegį. Soliariume ji guli nuoga, tik ranka prisidengusi savo iškilią krūtinę. Po nuotrauka britė rašė: "Ar man leidžiama publikuoti savo nuogos nuotraukas? Ups, jeigu ne, tai jau per vėlu. Čia labai karšta.
Sekso istorija: mokslo šaknys karčios, o vaisiai saldūs (N-18)
Sekso istorija: mokslo šaknys karčios, o vaisiai saldūs (N-18) 2012.12.15 10:12 Kantriai stoviniavau vėsioje fakulteto bibliotekoje, kol senyva bibliotekininkė lėtai bei kruopščiai žymėjo mano grąžinamas knygas. Dar vienas semestras baigtas ir mintyse jau vien atostogos... Staiga laukimą pertraukė visai nelauktas „labas“ gundančiai pakuždėtas į ausį kutenant nuogą kaklą iki skausmo pažįstama barzdele. Šiurpuliukai perbėgo per kūną ir tesugebėjau neatsigręždama atgal kažką murktelėti. Negalėjau pajudėti, o ir nenorėjau nutraukti šitos be galo malonios akimirkos.
C. Blanchett naujausio savo filmo premjeroje pademonstravo nuogą nugarą
C. Blanchett naujausio savo filmo premjeroje pademonstravo nuogą nugarą 2012.12.13 10:54 Australų aktorė Cate Blanchett garsėja ne tik talentu, bet ir išskirtiniu grožiu bei elegancija. Suvaidinusi viename iš laukiamiausių šių metų filmų „Hobitas: nelaukta kelionė“, ji buvo ir ryškiausia premjeros Londone žvaigždė. 43 metų aktorė sužavėjo minią, žaliu kilimu žengusi įspūdinga originalaus kirpimo balta suknia. Architektūriška suknia ilgomis rankovėmis ir „golfo“ kaklu priekyje atrodė uždara plati, bet atidengė visą nugarą.
Apskundęs nuosprendį pedofilas pasiuntė save į kalėjimą
Apskundęs nuosprendį pedofilas pasiuntė save į kalėjimą (2) 2012.12.11 14:56 Trejų metų nelaisvės bausme, jos laiką atidedant, nuteistas ir šį nuosprendį apeliacine tvarka apskundęs buvęs Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnas 42 metų Gintaras Karmonas prarado laisvę.
Lietuvos energetika: ar tikrai dėl visko kalti rusai?
Lietuvos energetika: ar tikrai dėl visko kalti rusai? (5) 2012.12.10 14:45 Ketverius metus valdžiusios koalicijos branduolį sudariusi ir rinkimus pralaimėjusi Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) su Rusija kovojo nesėkmingai. Rusijos sulaikymo strategiją, kurios viešai nebedrįsta nė prisiminti, turinti ir kelerius metus dėl rusų energetinės grėsmės raudanti TS-LKD vadovybė įsigudrino nepastebėti, kad tie energetiniai rusai iš Lietuvos nė nebuvo išėję.
Prieš Kalėdas „bohemiečiai“ dainuos „Arijas iš dušo“
Prieš Kalėdas „bohemiečiai“ dainuos „Arijas iš dušo“ (1) 2012.12.06 15:43 Prieš šventes kūnus ir sielas švarinantys operos "bohemiečiai" - "Vilnius City Opera" trupė nusprendė Kalėdų proga nudžiuginti klausytojus ne tik savo mėgstamiausiomis arijomis, bet ir pateikti staigmenų. Gruodžio 21 ir 22 dienomis Vilniaus kongresų rūmuose teatralizuotame koncerte "Arijos iš dušo" klausytojai turės retą progą išgirsti net aštuoniolika solistų - kai kurie iš jų Lietuvos scenoje girdimi itin retai, nors svetur pasiekę didelių kūrybinių laimėjimų.
Vienas karščiausių „Victoria's Secret“ angelų – A. Ambrosio – savo brazilišką grožį atskleidė pozuodama nuoga
Vienas karščiausių „Victoria's Secret“ angelų – A. Ambrosio – savo brazilišką grožį atskleidė pozuodama nuoga 2012.12.04 20:20 Vienas karščiausių „Victoria's Secret“ angelų -–modelis Alessandra Ambrosio, turėjusi garbės podiumu eiti vilkėdama 2,5 milijono vertės liemenėlę, savo gerbėjus pamalonino dar vienu pikantišku reginiu – fotosesija, kurioje tobulų formų gražuolė pasirodė...visiškai nuoga. 31-erių metų manekenė pozavo žurnalui „Made In Brasil“, todėl savo brazilišką grožį atskleidė su kaupu: modelis pozavo nuogut nuogutėlė paplūdimyje, viliojamai žvelgdama į objektyvą.
Modelis A. Rose paviešino atviras savo nėštumo nuotraukas
Modelis A. Rose paviešino atviras savo nėštumo nuotraukas 2012.12.03 11:44 JAV modelis Amber Rose, besilaukianti pirmagimio nuo sužadėtinio reperio Wizo Khalifos, pademonstravo savo gerbėjams dar labiau suapvalėjusį pilvuką. Ir nors vienoje iš „Twitter“ socialiniame tinklalapyje paviešintų nuotraukų ji atrodo visiškai nuoga, savo fanams modelis suskubo pasiaiškinti: „Prisiekiu, toje nuotraukoje aš su šortukais, tiesiog mano pilvas toks didelis, kad jų nesimato.
Anglijoje sulaikyti raganiai – prievartautojai
Anglijoje sulaikyti raganiai – prievartautojai 2012.11.30 09:18 Du save „baltaisiais raganiais“ vadinantys vyriškiai yra kaltinami mergaičių prievartavimu pagoniškų ritualų metu. Manoma, jog jie tai darė daugiau nei 40 metų, rašo Daily Mail. 72-ejų Peteris Petrauske yra kaltinamas dėl trijų išžaginimų ir vieno išprievartavimo, o 69-erių Jackas Kempas – 15 mažamečių lytiniu išnaudojimu. Raganių aukos teigė, jog jos buvo apsvaigintos alkoholiu, o tada išrengtos prieš minią mantijas vilkinčių vyrų.
Noras pranešti „nuogą teisybę“ trims moterims JAV baigėsi areštu
Noras pranešti „nuogą teisybę“ trims moterims JAV baigėsi areštu 2012.11.28 09:59 JAV sulaikytos trys nuogalės, kovojančios prieš atsainų valdžios požiūrį į sergančius AIDS. Trys moterys vakar dieną atvykusios į JAV Atstovų rūmų kongresmeno Johno Boehnerio ofisą išsirengė nuogai, praneša ABC News.  Protesto akcijos dalyviai taip tiesmukai norėjo pranešti visiems "nuogą teisybę" ir, reikia pripažinti, bent jau paskleisti "nuogą informaciją" per informavimo priemones joms pavyko.
„Tour de France“ nugalėtojas neatsispyrė nuogai moteriai
„Tour de France“ nugalėtojas neatsispyrė nuogai moteriai 2012.11.26 12:28 Garsus ispanų dviratininkas Alberto Contadoras, kartu su komanda „Saxo Bank“ besitreniruojantis Kanarų salose, tapo smagaus epizodo liudininku. Trasoje, kur sportinę formą palaiko „Saxo Bank“ dviratininkai, netikėtai pasirodė visiškai nuoga prancūzė. Ten ji buvo kartu su sutuoktiniu, kuris ėmėsi fotografuoti savo moterį. Šioje improvizacinėje fotosesijoje sudalyvavo ir A. Contadoras – pravažiuodamas pro nuogalę jis pristabdė ir išsiėmęs telefoną nufotografavo.
Paviešinusi pusnuogio C. Browno nuotrauką, Rihanna skelbia ir provokuojančius savo portretus
Paviešinusi pusnuogio C. Browno nuotrauką, Rihanna skelbia ir provokuojančius savo portretus 2012.11.26 11:46 Rihanna savo gerbėjus džiugina ne tik įspūdingais koncertais, bet ir dalindamasi asmeninio gyvenimo akimirkomis. Praėjusį šeštadienį ji paviešino nuotrauką, kurioje jos ilgametis vaikinas Chrisas Brownas pusnuogis guli ant lovos – po daugybės skandalų, muštynių, išsiskyrimų ir susitaikymų 24 metų Rihanna ir 23 metų Chrisas vėl kartu.   Na, o šią savaitę „Twitter“ dainininkė paskelbė nuotrauką, kurioje iki pusės nuoga – jau ji pati.
Japonijoje JAV karinių pajėgų jūreivis sulaikytas nuogas kavinėje
Japonijoje JAV karinių pajėgų jūreivis sulaikytas nuogas kavinėje 2012.11.23 14:21 Penktadienį netoli Tokijo esančiame Jokohamos mieste sulaikytas amerikiečių jūreivis, įtariamas nepadoriu elgesiu viešoje vietoje: pasak mačiusiųjų, jis nuogas vaikštinėjo po interneto kavinę. Be to, vyras pažeidė Japonijoje dislokuotiems JAV kariškiams galiojančią komendanto valandą.
Vienodos suknelės: elegantiškoji Ch. Theron prieš skandalistę L. Lohan
Vienodos suknelės: elegantiškoji Ch. Theron prieš skandalistę L. Lohan 2012.11.22 13:56 Kas galėjo pagalvoti, kad elegantiškoji aktorė Charlize Theron ir skandalistė, savo apranga dažnai šiurpinanti mados žinovus Lindsay Lohan pasirodys viešumoje su ta pačia suknele, dizainerio iš Australijos Dion Lee kūriniu. "Oskaro" laimėtoja Charlize Theron suknele iš rudens kolekcijos pasirodė renginyje"Big Screen Achievement Awards" balandžio mėnesį.
K. Brazauskienė: rytą pradedu šaltu dušu arba nuoga lediniame vandenyje
K. Brazauskienė: rytą pradedu šaltu dušu arba nuoga lediniame vandenyje (2) 2012.11.19 15:20 „Aš kiekvieną rytą pradedu šaltu dušu arba nuoga einu paplaukioti lediniame vandenyje“, – vos įžengusi į TV3 humoro šou „Stebuklų šalis“ studiją su šypsena ištars į Seimą nesėkmingai mėginusi pakliūti Kristina Brazauskienė. Jau rytoj, antradienį, 20.00 val. TV3 eteryje ponia Kristina negailės atvirų pasisakymų ir pateiks itin patrauklų pasiūlymą vienam iš laidos vedėjų – baletmeisteriui Jurijui Smoriginui. J. Smoriginas, pasirodo, taip pat mėgsta maudytis nuogas šaltame ežero vandenyje.
S. Johansson filmo premjeroje demonstravo paskutinį mados klyksmą – tamsios spalvos lūpas
S. Johansson filmo premjeroje demonstravo paskutinį mados klyksmą – tamsios spalvos lūpas 2012.11.19 13:37 Sekmadienio vakarą Niujorke vyko filmo „Hitchcock“ premjera, kurioje ypatingo dėmesio sulaukė dvi filme vaidmenis atlikusios aktorės Scarlett Johansson ir Jessica Biel. 27 metų Johansson ant raudonojo kilimo pozavo su juoda žaliais gėlių raštais dekoruota mini suknele, tuo tarpu neseniai su J. Timberlake'u sumainiusi žiedus J. Biel buvo pasipuošusi sidabro spalvos žėrinčiu kostiumėliu, kelnėmis bei pusilge palaidine.
Trumpi seko patarimai, kurių negali neišbandyti (N-18)
Trumpi seko patarimai, kurių negali neišbandyti (N-18) 2012.11.18 07:24 Sekso patarimai gali būti ilgi ir sudėtingi, tačiau šie – lengvai ir greitai „virškinami“, todėl nepraleisk progos jais pasinaudoti! Jeigu sunku patirti orgazmą Prieš seksą masturbuokis, tačiau sustok dar iki orgazmo. Kai pradėsi sekso žaidimus su partneriu, bus lengviau pasiekti kulminaciją! Jeigu niekada neturėjai orgazmo Masturbuokis! Sekso metu naudok PC raumenis Naudodama PC raumenis, suspausk vaikino varpą makštyje. Tai daryk jai įeinant ir išeinant.
Rihanna žurnalo viršeliui išsirengė nuogai
Rihanna žurnalo viršeliui išsirengė nuogai 2012.11.13 13:27 Seksualioji atlikėja iš Barbadoso, Rihanna, vėl išsirengė nuogai, šįkart - vyrų žurnalo „GQ“ gruodžio numerio viršeliui. 24 metų mergina fotosesijos metu pozavo visiškai nuoga, intymiąją vietą prisidengusi rankomis ir su ant pečių užmesta trumpa odine striuke, kuri leidžia gerbėjams pasigrožėti ne tik jos tobulu kūnu, bet ir tatuiruotėmis.
Nevykėlis chirurgas berniuką gali paversti moterimi
Nevykėlis chirurgas berniuką gali paversti moterimi (2) 2012.11.10 17:23 Pastaruoju metu plinta nauja intymi mada – berniukų apipjaustymas. Jos šalininkai tikina, esą apipjaustyti vyrai būnantys ne tik sveikesni, švaresni, bet ir pajėgesni lovoje. Šiaip ar taip, apipjaustymas – nors ir nesudėtinga, vis dėlto chirurginė operacija, galinti turėti pasekmių visam gyvenimui. Per nesėkmingą apipjaustymą kanadiečiui Briusui Reimeriui (1965–2004) dar kūdikiui buvo beveik amputuota varpa.
Žmogienos gabaliukai šaldytuve
Žmogienos gabaliukai šaldytuve (75) 2012.11.09 15:00 Gimnazistės Nedos R. žudikės Viktorija Vaitiekaitytė su Viktorija Lietuvninkaite teisme pagaliau davė parodymus: painiojosi, sakė daug ko neprisimenančios ir net melavo. Praeitų metų liepą nepilnametę bendramokslę Nedą R. nužudžiusios ir išmėsinėjusios gimnazistės V. Vaitiekaitytė (19 m.) bei V. Lietuvninkaitė (19 m.) Šiaulių apygardos teisme pagaliau davė parodymus.
Paskelbti „Seksualiausios miestietės“ rinkimai, jau sulaukę itin erotiškų nuotraukų
Paskelbti „Seksualiausios miestietės“ rinkimai, jau sulaukę itin erotiškų nuotraukų 2012.11.08 12:22 Nuo spalio pradžios paskelbtas naujas seksualių gražuolių konkursas – „Seksualiausia miestietė“. Jame kviečiamos dalyvauti pilnametės Lietuvos miestų gyventojos, kurios savo drąsa žada sudrebinti šalį. „Daug kas mano, jog lietuvaitės yra kuklios, ramaus būdo geltonkasės, mėlynakės merginos. Aš kažkada irgi taip galvojau, tačiau pamatęs pirmųjų pretendenčių nuotraukas, buvau maloniai nustebintas lietuvaičių drąsa. Merginos pozuoja net be liemenėlių.
Aktorė S. Miller besilaukdama dukters pozavo nuoga
Aktorė S. Miller besilaukdama dukters pozavo nuoga 2012.11.07 13:09 Aktorė ir mados ikona laikoma gražuolė Sienna Miller, kuri savo asmeninį gyvenimą slepia po devyniais užraktais, panašu, kad dėl meno ryžosi padaryti daug daugiau, negu iš jos kas nors galėjo tikėtis. Besilaukdama kūdikėlio S. Miller žinomam britų tapytojui Jonathanui Yeo ryžosi pozuoti nuoga.  Moteris tai padarė dar liepos mėnesį, likus kelioms savaitėms iki dukrelės gimimo. Šis portretas bus eksponuojamas Berlyne esančioje „Circle Culture“ galerijoje.
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!