nuoga

Nuoga K. Moss mėgavosi saulės voniomis Sen Tropeze
Nuoga K. Moss mėgavosi saulės voniomis Sen Tropeze 2012.08.21 10:53 Supermodelis Kate Moss prabangioje jachtoje mėgavosi saule, jūra ir nuostabiu oru. Viena garsiausių Anglijos manekenių į šalį nusimetė maudymosi kostiumėlio viršų ir įžymybių pamėgtame Žydrojo kranto kurorte Sen Tropezas deginosi be jo. K. Moss leido laiką prabangioje Jean Yves Le Fur jachtoje. 38-erių metų gražuolė buvo kaip niekad geros nuotaikos, šypsojosi, gėrė gėrimą iš stilingos žydros taurės.
E. Johnas vyrų vakarėlyje jachtoje rodė nuogą užpakalį
E. Johnas vyrų vakarėlyje jachtoje rodė nuogą užpakalį (1) 2012.08.14 15:04 Legendinis dainininkas Eltonas Johnas jachtoje, pilnoje vyrų, nė kiek nesidrovėdamas rodė savo plikut plikutėlį užpakalį. Nuotraukas pamatyti galite paspaudę čia. 65-erių metų atlikėjas jachtoje su savo sutuoktiniu Davidu Furnishu kitų vyrų draugijoje kažką itin linksmai šventė.
Paviešintos nuogos gražuolės manekenės M. Kerr fotosesijos akimirkos
Paviešintos nuogos gražuolės manekenės M. Kerr fotosesijos akimirkos 2012.08.09 14:08 Internete paplito pikantiškos garsios gražuolės manekenės Mirandos Kerr nuotraukos, kuriose ji – visiškai nuoga. Vienas prancūzų fotografas savo oficialiame puslapyje išpublikavo itin erotišką ir seksualią fotosesiją, kurioje gražuolė pozuoja visiškai nuoga. Tiesa, nuotraukos darytos 2009-aisiais, tačiau tik dabar fotografas išdrįso jas paviešinti. Kam buvo skirta tokia gundanti fotosesija – neatskleidžiama, bet moteriškos ir gundančios manekenės kūno linijos nepaliko abejingų.
Nuoga Lady Gaga intymiai leido laiką baseine su mylimuoju
Nuoga Lady Gaga intymiai leido laiką baseine su mylimuoju 2012.08.07 11:05 Skandalingoji atlikėja Lady Gaga su savo išrinktuoju, aktoriumi Taylor Kinney, susipažino praėjusiais metais, filmuodamiesi jos dainos „You and I“ video klipe. Ji buvo undinė, o jis jos mylimasis. Akivaizdu, kad pora panoro atkartoti jų pažinties akimirkas: vakar jiedu romantiškai leido laiką baseine, kuriame atlikėja buvo visiškai nuogut nuogutėlė. Dainininkė pikantiškas nuotraukas paviešino asmeninėje internetinėje svetainėje LittleMonsters.com.
E. Johnas išvadino Madonną pigia striptizo šokėja
E. Johnas išvadino Madonną pigia striptizo šokėja 2012.08.06 15:21 Dainininkas Eltonas Johnas viešai sukritikavo pop karalienės Madonnos išvaizdą, veiksmus ir elgesį. Vienam australų televizijos kanalui duodamas interviu dainininkas negalėjo suvaldyti neigiamos kritikos Madonnai: „Na kodėl ji taip siaubingai elgiasi? Atleiskite, bet jos karjera jau baigta, o muzikinis turas buvo tiesiog tragiškas, negaliu įsivaizduoti didesnio mėšlo! Jeigu Madonna turėtų nors kažkiek proto, ji laikytųsi atokiau nuo šokių scenoje ir tiesiog įrašinėtų dainas, galėtų leisti puik...
Pakistane policininkai vedžiojo gatvėmis nuogus suimtuosius
Pakistane policininkai vedžiojo gatvėmis nuogus suimtuosius 2012.08.05 11:43 Keli Pakistano policijos darbuotojai buvo laikinai nušalinti nuo pareigų po to, kai privertė išeiti į gatvę nuogus vyrą ir moterį, įtariamus nesantuokiniais santykiais. Tai sekmadienį pranešė BBC. Incidentas įvyko Sindo provincijos Gambato mieste. BBC žiniomis, kaimynai ne kartą skundė policijai vietos gyventoją Mumtazą Mirbaharą (Mumtaz Mirbahar), kuris esą rengė vakarėlius su alkoholiu per musulmonams šventą ramadano mėnesį.
Olimpiada kitaip: 1170 metų gyvavęs „antikinis Vudstokas“, kur sportas – tik tarp kitko (I)
Olimpiada kitaip: 1170 metų gyvavęs „antikinis Vudstokas“, kur sportas – tik tarp kitko (I) (1) 2012.07.30 21:43 Pasaulis artimiausias porą savaičių gyvens olimpiniu ritmu. Sunku patikėti, tačiau antikinės Olimpinės žaidynės su romantika ir idealais praktiškai neturėjo nieko bendra. Taip tvirtina ir iš koto verčiančius argumentus dėsto istorikas Tony Perrotetas. Jo pastebėjimai – išties netikėti ir net šokiruojantys.
Kriminalistai nepastebėjo sofoje pasislėpusio žudiko
Kriminalistai nepastebėjo sofoje pasislėpusio žudiko (1) 2012.07.30 20:48 Didžiojoje Britanijoje emigrantas iš Vengrijos nužudė du kolegas ir nuo policijos pasislėpė sofos dėžėje. Ten jis praleido net dvi paras. Mėgo vakarėlius Vengras Atila Banas (32 m.) su tautiečiu Tiboru Vasu (20 m.) ir jo mergina Alisa Adams (20 m.) dirbo prabangiame viešbutyje „Radisson Edwardian“, esančiame šalia Hitrou oro uosto. Abu vengrai kartu gyveno šalia viešbučio esančiame vieno kambario bute. Ten dažnai vakarodavo ir Alisa Adams.
Lady Gagos akibrokštas: gerbėjams skirta jos nuogos nuotrauka
Lady Gagos akibrokštas: gerbėjams skirta jos nuogos nuotrauka (70) 2012.07.27 16:04 Ekstravagantiškoji atlikėja Lady Gaga nuo pat pirmųjų populiarumo dienų nevengė demonstruoti savo apnuoginto kūno ir seksualių drabužių, todėl nenuostabu, kad kartais populiarioji dainininkė palepina gerbėjus erotiškomis asmeninėmis nuotraukomis.
Jei kūdikiai turėtų savo forumą internete
Jei kūdikiai turėtų savo forumą internete 2012.07.26 07:53 Jei kūdikiai turėtų savo forumą internete, tai jiems būtų apie ką pasitarti... Devintą vakaro guldo miegoti. Ir jums taip būna? Kaip su tuo kovojate? Naujos sauskelnės mane storina. Rekomenduokite patikimą modelį. Kokia poza miegoti, kad namiškiai nefotografuotų? Tos blykstės taip trukdo... Apžiūrinėdama mano pilną naktipuodį, mama be galo džiaugiasi. Gal žinote jai patikimą psichoterapeutą? Katę maitina skaniau. Bandau atimti jos maistą, bet nuolat pagauna ir skanų maistą slepia.
Pirmą kartą žurnalo „Playboy“ viršelį papuošė indė
Pirmą kartą žurnalo „Playboy“ viršelį papuošė indė 2012.07.25 16:28 Bolivudo žvaigždė Sherlyn Chopra tapo pirmąja inde, nusimetusia drabužius „Playboy“ žurnalo viršeliui. Po fotosesijos mergina pasakojo, kad „nebuvo lengva pozuoti žurnalui“. Sherlyn teigė, kad „negalėjo praleisti progos nuoga įsiamžinti populiariausiame pasaulyje suaugusiems skirtame žurnale.“ Žurnalo įkūrėjas Hughas Hefneris socialiniame tinklapyje „Twitter“ paskelbė, kad aktorė papuoš lapkričio mėnesio numerį.
K. Kardashian suknelė užgožė išsinuoginusias merginas
K. Kardashian suknelė užgožė išsinuoginusias merginas (4) 2012.07.24 09:19 Seksualioji Kim Kardashian tikrai moka atkreipti dėmesį į save. Atvykusi į Majamyje surengtą paplūdimio vakarėlį reperio Kanye Westo mylimoji atvyko pasipuošusi itin seksualia suknele. K. Kardashian atvyko pasipuošusi balta suknele, kuri buvo puošta ne tik jūros žvaigždėmis, bet ir kitais jūros gyventojais. Suknelė tobulai išryškino įspūdingų formų realybės šou žvaigždės figūrą, kad susirinkę negalėjo atitraukti nuo jos akių.
Meilė kaip jausmas ir būties pamatas D. H. Lawrence'o romane „Mylinčios moterys“
Meilė kaip jausmas ir būties pamatas D. H. Lawrence'o romane „Mylinčios moterys“ 2012.07.19 11:55 Leidyklos „Metodika“ pastangomis dienos šviesą išvydo naujas Davido Herberto Lawrence'o romano „Mylinčios moterys“ leidimas. Ta proga norėtųsi tarti keletą žodžių apie rašytoją ir pagvildenti pagrindines temines romano gaires.
Nuoga Lady Gaga kvepalų reklamoje savo intymias vietas pridengė vyrais
Nuoga Lady Gaga kvepalų reklamoje savo intymias vietas pridengė vyrais (2) 2012.07.18 10:41 Skandalingoji žvaigždė apsinuogino savo kvepalų reklamai. Lady Gaga pristatė savo pirmuosius sukurtus kvepalus, kuriuos jau pradėjo reklamuoti. Kaip ir būdinga Lady Gagai, atlikėja tą padarė jai įprastu – skandalingu – būdu. Lietuvoje koncertuosianti atlikėja šį kartą nemąstė, kaip nustebinti savo gerbėjus įspūdingais kostiumais. Pirmajai reklamai Lady Gaga tiesiog nusimetė visus drabužius ir pozavo visiškai nuoga. Tačiau, ekstravagantiškoji atlikėja neliko visai nuoga.
14 patarimų merginoms kaip būnant nuogai atrodyti super seksualiai
14 patarimų merginoms kaip būnant nuogai atrodyti super seksualiai (4) 2012.07.14 07:19 Nors moterys nėra pernelyg kritiškos vertindamos partnerio trūkumus - juk jis yra tik žmogus - dauguma moterų ypatingai pergyvena dėl su jų pačių kūnų susijusių problemų. Ir šis mąstymas tikrai apsunkina dalinimąsi savimi su mylimiausiu žmogumi.Nesvarbu, ar jus erzina spuogai, drovitės pernelyg plokščia krūtine arba tuo, kad vis dar negalite numesti tų 5 (ar net 15) užsispyrusių kilogramų, nenusiminkite.
Perduoti olimpinį deglą sutrukdė nuogalius
Perduoti olimpinį deglą sutrukdė nuogalius 2012.07.12 18:51 Didžiojoje Britanijoje, Londone, policija sulaikė 27-erių metų nuogą vyrą, kuris nuogas demonstravosi prieš minią. Visa tai įvyko prieš perduodant olimpinį deglą buvusiam olimpiečiui Steve'ui Redgrave'ui. Iki šiol buvo perspėta žiūrovus laikytis atokiau nuo ugnies, jai keliaujant per Didžiąją Britaniją ir Airiją. Prieš olimpines žaidynes organizatoriai skelbė, kad pasirodymas nuogam viešoje vietoje išsišokėliams kainuos 20 000 svarų sterlingų baudą.
Sekso žaidimai baigėsi mirtimi
Sekso žaidimai baigėsi mirtimi (3) 2012.07.10 13:18 Už nužudymus per lytinį aktą (beje, jie nėra tokie reti) teismai paprastai linkę skirti griežtas bausmes. Tokios žmogžudystės gali būti pripažįstamos netyčinėmis, jeigu vienas iš partnerių kitą nužudė to nenorėdamas, tik įsiaudrinęs tenkindamas aistras.
Britų žurnalistės košmaras Egipte: sekso ištroškusi minia ir prievartavimai
Britų žurnalistės košmaras Egipte: sekso ištroškusi minia ir prievartavimai (52) 2012.06.28 16:56 Jauna žurnalistė iš Didžiosios Britanijos Egipte patyrė tikrą siaubą. Dirbdama reportere per Egipto rinkimus, ji buvo užpulta šimtų vyrų. Natasha Smith baiminosi, kad jai nebepavyks ištrūkti gyvai, praneša „The Daily Mail“. Užpuolimas įvyko birželio 24 dieną, sekmadienį, kai minios šventė „Musulmonų brolijos“ kandidato į prezidentus pergalę rinkimuose. „Jie buvo tarsi gyvulių gauja. Jie mane tiesiog draskė kaip šviežią mėsą“, – su siaubu prisimena žurnalistė.
Dukters tvirkinimu kaltinamas danas tikina tiesiog „moderniai auklėjęs“ vaiką
Dukters tvirkinimu kaltinamas danas tikina tiesiog „moderniai auklėjęs“ vaiką (19) 2012.06.26 15:46 Danijos pilietis Bjarkė Šulcas (49 m.), prieš mėnesį nuteistas už studentės išprievartavimą ir išžaginimą, dabar teisiamas dėl savo mažametės dukters tvirkinimo. Jis pats tikina esantis ne iškrypėlis, bet inteligentas, o atsilikusios, neišprususios lietuvaitės tenorinčios jį sužlugdyti.
J. Bieberis savo gerbėjoms pademonstravo nuogą krūtinę ir bicepsą
J. Bieberis savo gerbėjoms pademonstravo nuogą krūtinę ir bicepsą (17) 2012.06.24 09:05 Vos tik jis pasirodo scenoje, neretai prireikia medikų pagalbos nuo „Bieberio karštinės“ apalpusioms ir į susistumdymą papuolusioms merginoms. Taigi, jo sprendimas apsinuoginti iki pusės dokumentinės juostos „All Around The World“ filmavimo metu, daugeliui gali pasirodyti neatsakingas. 18-metis paauglių numylėtinis pademonstravo savo krūtinę ir „grėsmingą“ bicepsą užkulisiuose koncertinio turo „Believe“ metu.
Belgrado centru vaikščiojo visiškai nuoga moteris (N-18)
Belgrado centru vaikščiojo visiškai nuoga moteris (N-18) (9) 2012.06.21 15:39 Jauna serbų menininkė Teodora Stamenkovič surengė kiek neįprastą performansą pačiame Belgrado centre – gatve perėjo visiškai nuoga, praneša Newsru.com. Akcija, kuri, beje, vyko su policijos palaiminimu, buvo surengta šviesiu paros metu pačiame Serbijos sostinės centre, centrinėje miesto gatvėje. Pasirodymas buvo filmuojamas ir paviešintas „YouTube“ tinklalapyje, kur yra prieinamas pilnamečiams užsiregistravusiems vartotojams.
Nuogas meno kūrinys
Nuogas meno kūrinys (5) 2012.06.21 15:35 Praeiviai, tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje buvę Belgrado centre, galėjo stebėti jaunos serbų dailininkės Teodoros Stamenkovič performansą. Ji visiškai nuoga (kūną dengė tik raudonų dažų sluoksnis) pavaikštinėjo kunigaikščio Michailo gatve, šitaip bandydama estetiškai išreikšti erotiško kūno esmę. Ką tai reiškia, suprasti keblu, užtat žiūrėti visai įdomu.
Fotografas atskleidė erotinių fotografijų paslaptis
Fotografas atskleidė erotinių fotografijų paslaptis 2012.06.21 10:23 Аmerikiečių fotografas, pornografas ir režisierius Ričardas Kernas, išpopuliarėjęs bendradarbiaudamas su garsiais visame pasaulyje žurnalais vyrams Hustler ir Hustler's Leg Show magazines, atskleidė savo meistriškumo paslaptis. Fotografas neturi būti panašus į „aptarnaujantį personalą“ 1990- ųjų metų pradžioje Kernas ėmė intensyviai darbuotis erotinių fotografijų srityje Jo mėgstamiausi žanrai tapo fetišizmas, bondažas ir glamūras.
„Santa Barbaroje“ prie Marijampolės šūviai nusinešė merginos gyvybę
„Santa Barbaroje“ prie Marijampolės šūviai nusinešė merginos gyvybę (6) 2012.06.18 22:20 Artima draugystė su nusikalsti linkusiais broliais jaunai marijampolietei kainavo gyvybę. Ji nušauta brolių name, lovoje, kai ankstų rytą buvo pažadinta pirmųjų šūvių. Žmones prikėlė kulkos Vakar Marijampolės teisėsaugininkai dar negalėjo pasigirti sulaikę ar bent išaiškinę asmenis, ankstų šeštadienio rytą įžūliai apšaudžiusius medinį gyvenamąjį namą prie pat Marijampolės esančio Katiliškių kaimo pakraštyje.
„Femen“ aktyvistė: planuojame seksualinę ataką prieš UEFA bosą M. Platini
„Femen“ aktyvistė: planuojame seksualinę ataką prieš UEFA bosą M. Platini 2012.06.18 15:05 Vokiečių dienračio „Bild“ korespondentai apsilankė skandalingai pagarsėjusios Ukrainos moterų organizacijos „Femen“ būstinėje Kijeve. Čia pat jos įsirengusios ir treniruočių stovyklą. Įvairiomis akcijomis prieš Europos futbolo čempionatą visame pasaulyje išgarsėjusių „Femen“ aktyvisčių būstinėje matyti prisitraukimams atlikti skirtas įrenginys. „Treniruojamės, kad būtume stiprios ir galėtume pasipriešinti policijai“, - aiškina 22 metų „Femen“ narė Ina Ševčenka.
Proginė šukuosena: kaip išsirinkti?
Proginė šukuosena: kaip išsirinkti? 2012.06.18 13:49 Išsirinkti tobulą šukuoseną išleistuvėms, vestuvėms, jubiliejui ar kitai iškilmingai progai – ne taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Besąlygiškai atsiduoti į kirpėjos rankas? Jeigu su savo kirpėja, kaip sakoma, ne vienas pūdas druskos suvalgytas ir ji jau bent keletą kartų įrodė, jog moka atspėti ir geba įgyvendinti jūsų norus – puiku. Tačiau tokių laimingųjų, turinčių Pelenės krikštamotės fėjos vardo vertas kirpėjas – vienetai.
Seksas su ateiviais: neįtikėtinos istorijos, kuriomis jau susidomėjo mokslas
Seksas su ateiviais: neįtikėtinos istorijos, kuriomis jau susidomėjo mokslas (46) 2012.06.14 21:30 Seksas su ateiviais. Pats žodžių junginys skamba absurdiškai ir keistai, bet ilgainiui dauguma viso pasaulio mokslininkų ir teisėsaugos darbuotojų ima abejoti tokių pareiškimų absurdiškumu. O kodėl, spręskite patys. Visai neseniai moterys, kurios viešai prabildavo apie tai, kad jos turėjo lytinių santykių su ateiviais, sukeldavo didelį juoką arba abejones dėl jų psichinės sveikatos.
Madonnos striptizas tęsiasi: parodžiusi krūtį, pademonstravo ir užpakalį
Madonnos striptizas tęsiasi: parodžiusi krūtį, pademonstravo ir užpakalį (9) 2012.06.14 11:11 Visame pasaulyje puikiai žinoma dainininkė Madonna nebesuvaldo savo poelgių – viename koncerte parodžiusi nuogą krūtį, kitame pademonstravo savo užpakalį. 53-ejų metų scenos žvaigždė šiuo metu vykdo pasaulinių gastrolių MDNA koncertinį turą, kurio metu nesiliauja šokiruoti savo gerbėjų.
Švedai dvikovai su anglais ruošiasi smūgiuodami kamuolius į nuogą vartininko užpakalį
Švedai dvikovai su anglais ruošiasi smūgiuodami kamuolius į nuogą vartininko užpakalį (2) 2012.06.14 10:29 Švedijos rinktinė žino, kas kaltas dėl pralaimėjimo ukrainiečiams. Dėlto, kad Ukrainos žvaigždė Andrejus Ševčenka į jų vartus įmušė du įvarčius, kaltu pripažintas mače net nepasirodęs antras ekipos vartininkas Johandas Wilandas! Rinktinės treniruotėje vartų sargui likę futbolininkai liepė nusimauti kelnes ir stoti prie sienos, o patys iš penkiolikos metrų atstumo bandė pataikyti vartininkui į minkštąją.
K. Moss: jei apsirengčiau kaip tipinė žmona – mano vyras išprotėtų
K. Moss: jei apsirengčiau kaip tipinė žmona – mano vyras išprotėtų 2012.06.13 10:22 Supermodelis Kate Moss, kuri ne kartą yra pozavusi nuoga, moterims pataria, kaip derėtų rengtis vasarą. 38 metų moteris yra įsitikinusi, kad vasaros metu moterys per daug išsirengia ir renkasi netinkamus drabužius. Kita vertus, Kate prisipažįsta, kad jei ji pati apsirengtų kaip tipinė žmona, jos vyras Jamie Hunce turbūt išprotėtų. „Jam patinka kai esu kažkas panašaus į „rock'n'roll“ merginą“, – sako Kate.
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!