nuoga

F. Taunytės patarimai žiemai: miegokime visi, nes ir gamtoje tuo metų laiku niekas seksu neužsiima
F. Taunytės patarimai žiemai: miegokime visi, nes ir gamtoje tuo metų laiku niekas seksu neužsiima (2) 2013.02.10 10:00  Žiemą naktys ilgos, todėl miegame po dvylika valandų per dieną . <...> Mažai valgome, daug geriame, nes tuo laiku mūsų organizmo ląstelės gerai pasisavina vandenį. Mėsos užtenka 100 gramų per parą. Visai savaitei – 700 gramų. Valgome duoną, rupiai maltų avižų, kviečių, perlinių kruopų košes – jos išvalys organizmą.
Dainininko B. Adamso nuotraukų parodoje – nuoga Pink ir velionė A. Winehouse
Dainininko B. Adamso nuotraukų parodoje – nuoga Pink ir velionė A. Winehouse (2) 2013.02.01 16:39 Vokietijos mieste Diuseldorfe duris atvėrė žinomo muzikanto Bryano Adamso fotografijų paroda. Iš Kanados kilusi muzikos žvaigždė niekada neslėpė, kad fotografija – viena iš jo didžiausių aistrų, kuri yra įvertinta ir daugybe apdovanojimų. Nuotraukų parodoje, kuri vyks nuo vasario 2 d. iki gegužės 22 d., galima išvysti tokių garsenybių kaip velionės Amy Winehouse ir maištingosios Pink portretus. Pataroji įsiamžino nusimetusi drabužius ir rūkydama.
Mokytoja, paviešinusi nuotraukas, kuriose ji apsinuoginusi ir apsvaigusi nuo narkotikų, neteko darbo
Mokytoja, paviešinusi nuotraukas, kuriose ji apsinuoginusi ir apsvaigusi nuo narkotikų, neteko darbo (39) 2013.02.01 11:09 23 metų matematikos mokytoja buvo laikinai nušalinta nuo darbo, kai paaiškėjo, kad naujai sukurtoje „Twitter“ paskyroje ji paviešino savo pusnuogės fotografijas bei juokavo apie narkotikų vartojimą mokykloje. Apie mokytojos paskyrą socialiniame tinklalapyje „9News“ žinių kanalui pranešė anoniminis to paties soc. tinklalapio vartotojas.
Ant debesies bulvės neauga
Ant debesies bulvės neauga (29) 2013.01.30 07:02 Regina MUSNECKIENĖ „Gyvenu kaip paukštis. Šokinėdama nuo šakos ant šakos. Bedarbė. Benamė. Registruota prie seniūnijos. Nereikalinga. Gal mano vieta kapuose arba prie konteinerio?“ Taip apie sudėtingą savo būtį kalba meniškos prigimties tytuvėniškė Birutė Volskytė. Kartais aplinkiniai jos nesupranta, nes yra kitokia. Nemoka įkibti į žemiškuosius turtus. Skendi skurde, bet eina iškelta galva. Nuoga patirtis Senas, apleistas namas. Daugelį metų čia niekas negyveno.
L. Zigmantaitė scenoje atkartojo legendinį A. Jolie įvaizdį su „ispanišku prieskoniu“
L. Zigmantaitė scenoje atkartojo legendinį A. Jolie įvaizdį su „ispanišku prieskoniu“ 2013.01.28 21:18 Operos daininkė Laura Zigmantaitė atsiskleidė nauju amplua – buvusi projekto „Triumfo arka“ dalyvė į konkurso „Auksinis balsas“ sceną žengė su ryškia raudona suknele ir tiesiog prikaustė publikos žvilgsnius. Dailią šlaunį atidengęs suknelės skeltukas nenusileido garsiajai aktorės Angelinos Jolie suknelei, o pasirodymo kulminacija tapo aistringas pasadoblis su šokių partneriu, įkūnijusiu toreadorą.
Kai parodoma per daug: netyčia išsprūdusi merginų krūtis
Kai parodoma per daug: netyčia išsprūdusi merginų krūtis (13) 2013.01.26 11:00 Kartais nutinka taip, kad per daug atvira apranga parodo tai, ko tikrai nereikėjo – nuogą krūtinę. Šios merginos – puikus to pavyzdys. Per maža liemenėlė, per gili iškirptė ar nusmukęs maudymosi kostiumėlis atidengia tai, ko tikrai nereikėtų demonstruoti viešai.
Pedofilas už grašius bandė iš motinos nusipirkti 9-metę
Pedofilas už grašius bandė iš motinos nusipirkti 9-metę (4) 2013.01.23 23:03 Rusijoje, Samaros apskrityje sulaikytas įtariamas pedofilija pagyvenęs vyriškis. Vyras iš moters, sutikusios parduoti savo 9 metukų dukrą, bandė nusipirkti mergaitę lytinių poreikių tenkinimui. Iškrypėlio norams sutrukdė tai, kad moteris pasirodė esanti policijos agentė. 61—ių metų vyriškis suimtas ir laukia teismo, praneša newsru.com. Pasak tyrėjų, 2013 m. sausio 18 d. įtariamasis susitiko su moterimi, kuri padeda policijai vykdant operatyvines bylas.
 Žemėje niekas nepastebėjo netoli įvykusio neutroninių žvaigždžių susidūrimo
Žemėje niekas nepastebėjo netoli įvykusio neutroninių žvaigždžių susidūrimo 2013.01.23 13:56 Astrofizikai išsiaiškino, kad pavojingai arti Saulės sistemos susidūrė dvi neutroninės žvaigždės. Po susidūrimo įvyko galingas gama spindulių žybsnis, į kurį Žemėje niekas taip ir neatkreipė dėmesio, nors mūsų planetą pasiekė ir persmelkė žmonių sveikatai ir apskritai visai Žemės gyvybei pavojingų didelės energijos dalelių štormas. Tos spinduliuotės energija 10 tūkst. kartų viršijo Hirošimoje susprogdintos atominės bombos paskleistos spinduliuotės energiją.
Akmeninę sieną taranavusi vairuotoja – girta ir beveik nuoga
Akmeninę sieną taranavusi vairuotoja – girta ir beveik nuoga (1) 2013.01.22 22:45 Vairuotoja, kuri kaip skelbia liudininkai buvo beveik nuoga ir nevilkėdama nieko išskyrus pasegtą švarkelį penktadienį, sausio 18 d. Naujajame Džersyje trenkėsi į akmeninę sieną ir pabėgo iš įvykio vietos greičiausiai bus baudžiama už vairavimą apsvaigus nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų. Pareigūnas moters automobilį sustabdė praėjus vos kelioms minutėms po avarijos.
 Pedofilas ant stogo
Pedofilas ant stogo (11) 2013.01.20 15:01 Tai įvyko Jonavoje 1970 m. šilto rudens sutemoje. Aš dirbau Jonavos "Azotinių trąšų gamykloje" ir studijavau KPI neakivaizdiniame skyriuje. Ruošiau diplominį darbą. Gyvenau vidurinėje laiptinėje, ketvirtame aukšte. Atėjo verkdama kaimynė iš penkto aukšto. Skundėsi: "Ką tik pirmą kartą išėjo mergaitė į kiemą su vaikais pažaisti, išbėgau jos ieškoti niekur nerandu. Man lyg tai girdisi jos balsas ant stogo". Vidurinėje laiptinėje buvo kopetaitės užlipti ant stogo.
Žiopli pardavėjai: kai dviračio nuotraukoje – užpakalis, o virdulio – nuogalius
Žiopli pardavėjai: kai dviračio nuotraukoje – užpakalis, o virdulio – nuogalius (1) 2013.01.17 22:44  Pinigai, gauti už daiktus, kuriuos nusprendžiate parduoti internetiniame aukcione „eBay“ gali išties papildyti jūsų piniginę. Tačiau kartais nutinka taip, kad daugiausiai dėmesio sulaukia visai ne parduodamas daiktas, o jo nuotrauka.
Kvailiausi automobilių vagys: nepagarbūs gestai policininkams, žioplos avarijos ir lavonai bagažinėje
Kvailiausi automobilių vagys: nepagarbūs gestai policininkams, žioplos avarijos ir lavonai bagažinėje 2013.01.17 19:10 Nuvaręs iš gamyklos galingą „Ural-375“, nusikaltėlis turėjo šansą likti nesučiuptas. Tačiau iš džiaugsmo, kad vagystė pavyko, pravažiuodamas pro VAI postą jis policininkams pademonstravo į viršų iškeltą vidurinį pirštą. Už tai vagis buvo sustabdytas ir sulaikytas. Visiškai nuoga amerikietė pasinaudojo policininkų sumišimu ir nuvarė patrulių automobilį. Jos vytis puolė visa miesto policija. Policininkai iki šiol nesupranta – kodėl moteris buvo nusirengusi ir kur buvo jos drabužiai.
Moters lytinis potraukis
Moters lytinis potraukis 2013.01.17 14:00 Moters lytinis potraukis stipriai priklauso nuo jos dvasinės būsenos, jai labai svarbūs tarpusavio santykiai su vyru ir jo elgesys. Žiūrėti į nuogą nežinomo vyro kūną jai ne tik nėra malonu, bet ir gali kelti šleikštulį. Todėl fizinis suartėjimas su vyru moteriai yra visų pirma tam tikras santykių etapas, o ne vien tik fizinė iškrova – jai svarbu vyro asmenybė, būdas, įpročiai, elgsena, jausmai, švelnumas ir kt.
M. Petruškevičius: jeigu mergina pigi – su brangia suknia ji gerai neatrodys
M. Petruškevičius: jeigu mergina pigi – su brangia suknia ji gerai neatrodys (2) 2013.01.16 13:12 Stiliaus ekspertas Giedrius Drukteinis ir mados žinovas Mantas Petruškevičius Lietuvos garsenybėms duoda velnių – kur tai matyt, į  prestižinius muzikos apdovanojimus ir ant raudonojo kilimo – su džinsais, kelnėm ar net purvinais batais!? Juk kvietime aiškiai parašyta: būtinas smokingas ir vakarinė suknelė! „Į kai kurias damas pasižiūrėjus, susidaro vaizdas, kad jos į vakarėlį susiruošė per penkiolika minučių”, – vertindamas M.A.M.A. apdovanojimų svečių aprangą piktinosi Mantas Petruš...
Striptizas namie: žingsnis po žingsnio (N-18)
Striptizas namie: žingsnis po žingsnio (N-18) (1) 2013.01.13 07:21 Psichologai teigia, kad norint sujaudinti vyrą, reikia nusirenginėti kiek įmanoma lėčiau. Atrodo, nėra čia nieko sudėtingo. Vis dėl to, kas jau yra bandę sušokti savo brangiausiam striptizą, žino, kad tikrai nėra taip lengva išlaikyti lėtą tempą. Sunkiausiai yra užpildyti pauzes po kiekvieno drabužėlio nusivilkimo. Todėl striptizui, kaip ir kitam šokiui, reikalingas scenarijus.
Naujas Kinijos „supermodelis“ – 72 metų senukas, dėvintis moteriškus rūbus
Naujas Kinijos „supermodelis“ – 72 metų senukas, dėvintis moteriškus rūbus (3) 2013.01.10 19:14 72 metų amžiaus kinas tapo vienu iš populiariausių savo šalies modelių. Ir jis demonstruoja ne vyriškus rūbus, o moteriškus, praneša „The Wall Street Journal“. Liu Qianpingas – 72 metų modelis, pozuojantis su rožine suknele, baltu kailiu arba žaliomis pėdkelnėmis. Jo populiarumas toks nežmoniškas, kad jis jau spėjo tapti vadinamųjų interneto „mimų“ personažu. Liu, dabar jau buvęs ryžių augintojas iš Kinijos Chuanio provincijos, už dabartinį savo populiarumą turi dėkoti savo anūkei Liu Tin.
Policija: laiptinėje kūdikį palikusi moteris rasta
Policija: laiptinėje kūdikį palikusi moteris rasta (13) 2013.01.10 13:32 Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai po intensyvaus tyrimo nustatė moterį, kuri sausio 8-ąją, antradienį, galbūt paliko savo pagimdytą kūdikį vieno sostinės Žirmūnų gatvės daugiabučio namo laiptinėje. Anot komisariato pranešimo, mergaitės sveikatos būklė šiuo metu yra patenkinama ir stabili. Ikiteisminis tyrimas tęsiamas. Verkiančią naujagimę antradienį rado minėtame name gyvenantis jaunuolis. Jis pranešė savo kaimynei, kuri nuogą kūdikį įsuko į rankšluostį ir pledą.
Ačiū G. Barciui už kilogramą cukraus po 3000–4000 litų
Ačiū G. Barciui už kilogramą cukraus po 3000–4000 litų (25) 2013.01.08 10:03 Ekspertai.eu anksčiau aprašytas vaistų lygiagrečiojo importo trukdymo biznis yra tik gėlytės, palyginti su už tūkstančius litų parduodamu kilogramu cukraus su laktozės priemaiša. Iš oscilokokcino, kurį Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT) užregistravo kaip vaistą, farmacininkai susikrauna milijonus litų.
Seksualiausia ekstremalė pristato vaizdo klipą tarp dangaus ir žemės
Seksualiausia ekstremalė pristato vaizdo klipą tarp dangaus ir žemės 2013.01.08 09:42 Buvusi vieno garsiausių, Psichu pravardžiuojamo, ekstremalo Jeb Corliss mylimoji, italų modelis Roberta Mancino - didelė B.A.S.E., wingsuit ir parašiutizmo gerbėja. Pirmadienį savo gerbėjams ji pristatė dar vieną įspūdingą klipą - „2 Elements - Air and Water“. „Men's Fitness“ skaitytojų išrinkta seksualiausia 2010 metų ekstremale ir sportininke, Roberta nuo 16 metų modeliu. Tačiau didžioji jos aistra - ekstremalus sportas: B.A.S.E. ir parašiutizmas.
Sekso fobijos (N-18)
Sekso fobijos (N-18) 2013.01.01 12:51 Dauguma mūsų yra bandę ar fantazavę apie seksą lauke. Bet esama ir tokių žmonių, kuriems mylėtis po atviru dangumi – vienintelė galimybė turėti lytinį gyvenimą apskritai. Mat juos yra užvaldžiusi viena iš seksualinio gyvenimo fobijų – nepaaiškinama, neracionali baimė mylėtis patalpoje. Seksas – viena natūraliausių ir smagiausių gyvenimo dalių. Tačiau jei seksualinis gyvenimas susijęs su kokia nors fobija – išties apmaudu: galima ir dalies malonumo netekti, ir prasitarti kam nors nesinori.
Vietnamo karo metu mistinė būtybė padėjo JAV kariams?
Vietnamo karo metu mistinė būtybė padėjo JAV kariams? (6) 2012.12.27 19:15 1960- ųjų pabaigoje JAV, skleisdama demokratiją šalyse kur bujojo komunizmas, įsitraukė į konfliktą Vietname. Vietnamas iki šiol prisimena konflikto laikotarpį kaip vieną iš pačių niūriausių savo istorijos periodų; tačiau nepaisant baisių karo epizodų šiame laikotarpyje yra ir keletas įdomių istorijų, kurios parodo ir kitą - mistinę -  šio žiauraus karo pusę. Be abejonės, kai kuriomis istorijomis yra sunku patikėti.
MI-6 žvalgybininkas „netyčia pats nusižudė“ vonioje sulindęs į sportinį krepšį
MI-6 žvalgybininkas „netyčia pats nusižudė“ vonioje sulindęs į sportinį krepšį (2) 2012.12.27 16:04 Britų detektyvai, tyrę MI-6 darbuotojo Gareto Williamso mirties aplinkybes, turėjo pripažinti, kad velionis greičiausiai netyčia pats nusižudė. G. Williamso nuogas kūnas buvo rastas užsegtame sportiniame krepšyje - manoma, kad save jis užsegė pats. Tačiau taip ir lieka mįslė, kodėl jis su savimi taip eksperimentavo savo buto vonioje. "Neradome jokių pašalinio asmens ar įsilaužimo žymių.
Studentė, pardavusi savo nekaltybę, pozavo vyrų žurnalui „Playboy“ prisidengusi tik pliušiniu meškinu
Studentė, pardavusi savo nekaltybę, pozavo vyrų žurnalui „Playboy“ prisidengusi tik pliušiniu meškinu (16) 2012.12.27 15:05 Catarina Migliorini - studentė iš Brazilijos, kuri internetiniame aukcione pardavė savo nekaltybę už 780 tūkst. JAV dolerių. Po šio įvykio, ryžtingosios merginos istorija susidomėjo australų kino kūrėjai, kurie ketina apie tai sukurti dokumentinę juostą. Dvidešimtmetės Catarinos Migliorini skaistybe internete susidomėjo 15 pirkėjų, tačiau didžiausią sumą pinigų pasiūlė vyras iš Japonijos, žinomas tik kaip Natsu.
Dizainerė V. Simanavičiūtė: besipuošdamos šventėms, nesusikraukite ant savęs visko, ką turite
Dizainerė V. Simanavičiūtė: besipuošdamos šventėms, nesusikraukite ant savęs visko, ką turite (1) 2012.12.22 19:45 Kalėdos ir Naujieji metai – jau visai čia pat. Jei dar nesugalvojote, kuo pasipuošti per šias šventes, galbūt apsispręsti Jums padės dizainerės Vidos Simanavičiūtės patarimai. Balsas.lt kalbinta dizainerė siūlo pirmenybę teikti ne ekstravagancijai, o klasikai ir elegancijai: „Visada gražu maža juoda suknelė, aukštakulniai elegantiški batai.
„Radži ieško žmonos“ paliko santūrioji Paula, Elena tęsia kovą dėl svajonių jaunikio širdies
„Radži ieško žmonos“ paliko santūrioji Paula, Elena tęsia kovą dėl svajonių jaunikio širdies (39) 2012.12.15 18:59 LNK studiją šeštadienio vakarą tiesiog alsavo intrigomis. O kaip kitaip, juk vyko tryliktąjį kartą tiesiogiai rodomos laidos "Radži ieško žmonos" filmavimas, kuriame netrūksta apkalbų, pykčių ir net muštynių. Nuotakų skaičiui negailestingai mažėjant, intrigos Taujėnų nesiliauja. Deja, intrigų dvaro durys visiems laikams užsivėrė Paulai. Mergina surinko 1194 balsus, o jos konkurentė 2134 balsus.
„Silikoninė gražuolė“ paviešino nuotrauką iš soliariumo, kur ji deginasi nuoga
„Silikoninė gražuolė“ paviešino nuotrauką iš soliariumo, kur ji deginasi nuoga (7) 2012.12.15 10:31 "Silikoninė gražuolė" Jodie Marsh ir toliau stebina savo gerbėjus ypač atviromis fotografijomis. Šį kartą ji paviešino pačios darytas nuotraukas iš soliariumo, kuriame ji deginasi nuoga. 33 metų kultūrizmo žvaigždė savo "Twitter" paskyroje pademonstravo kaip jai pavyksta įgauti tokį bronzinį įdegį. Soliariume ji guli nuoga, tik ranka prisidengusi savo iškilią krūtinę. Po nuotrauka britė rašė: "Ar man leidžiama publikuoti savo nuogos nuotraukas? Ups, jeigu ne, tai jau per vėlu. Čia labai karšta.
Sekso istorija: mokslo šaknys karčios, o vaisiai saldūs (N-18)
Sekso istorija: mokslo šaknys karčios, o vaisiai saldūs (N-18) 2012.12.15 10:12 Kantriai stoviniavau vėsioje fakulteto bibliotekoje, kol senyva bibliotekininkė lėtai bei kruopščiai žymėjo mano grąžinamas knygas. Dar vienas semestras baigtas ir mintyse jau vien atostogos... Staiga laukimą pertraukė visai nelauktas „labas“ gundančiai pakuždėtas į ausį kutenant nuogą kaklą iki skausmo pažįstama barzdele. Šiurpuliukai perbėgo per kūną ir tesugebėjau neatsigręždama atgal kažką murktelėti. Negalėjau pajudėti, o ir nenorėjau nutraukti šitos be galo malonios akimirkos.
C. Blanchett naujausio savo filmo premjeroje pademonstravo nuogą nugarą
C. Blanchett naujausio savo filmo premjeroje pademonstravo nuogą nugarą 2012.12.13 10:54 Australų aktorė Cate Blanchett garsėja ne tik talentu, bet ir išskirtiniu grožiu bei elegancija. Suvaidinusi viename iš laukiamiausių šių metų filmų „Hobitas: nelaukta kelionė“, ji buvo ir ryškiausia premjeros Londone žvaigždė. 43 metų aktorė sužavėjo minią, žaliu kilimu žengusi įspūdinga originalaus kirpimo balta suknia. Architektūriška suknia ilgomis rankovėmis ir „golfo“ kaklu priekyje atrodė uždara plati, bet atidengė visą nugarą.
Apskundęs nuosprendį pedofilas pasiuntė save į kalėjimą
Apskundęs nuosprendį pedofilas pasiuntė save į kalėjimą (2) 2012.12.11 14:56 Trejų metų nelaisvės bausme, jos laiką atidedant, nuteistas ir šį nuosprendį apeliacine tvarka apskundęs buvęs Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnas 42 metų Gintaras Karmonas prarado laisvę.
Lietuvos energetika: ar tikrai dėl visko kalti rusai?
Lietuvos energetika: ar tikrai dėl visko kalti rusai? (5) 2012.12.10 14:45 Ketverius metus valdžiusios koalicijos branduolį sudariusi ir rinkimus pralaimėjusi Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) su Rusija kovojo nesėkmingai. Rusijos sulaikymo strategiją, kurios viešai nebedrįsta nė prisiminti, turinti ir kelerius metus dėl rusų energetinės grėsmės raudanti TS-LKD vadovybė įsigudrino nepastebėti, kad tie energetiniai rusai iš Lietuvos nė nebuvo išėję.
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!