rastas negyvas

 Nelaimė Alytaus rajone: mirtinai nukraujavo sode susižeidęs vyras
Nelaimė Alytaus rajone: mirtinai nukraujavo sode susižeidęs vyras 2014.10.09 14:10 Spalio 8 d. apie 16 val. Alytaus r., Muiželėnų k., sodo sklype, rastas negyvas 1960 m. gimęs vyras, kuris pas 1939 m. gimusią kaimynę, pjaudamas su elektriniu kampiniu šlifuokliu vaismedžių šakas, nusipjovė koją ir mirtinai nukraujavo.
Vietoj raudų – turtų paieška
Vietoj raudų – turtų paieška 2014.09.29 11:56 2011 metų spalio 23-iosios pavakarę šalį apskriejo liūdna žinia – Druskininkuose rastas negyvas verslininkas, koncerno „Achemos grupė“ įkūrėjas ir pagrindinis savininkas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos vadovas Bronislovas Lubys. Nepriklausomybės Akto signataro, 1992–1993 metais vadovavusio Vyriausybei, širdis staiga sustojo besivažinėjant dviračiu. Redakcija turi įrodymų, kad, velionio dar nepašarvojus, našlė Lyda Lubienė suskubo po visą Lietuvą ieškoti vyro turtų.
 Širvintų r. rastas negyvas vyriškis
Širvintų r. rastas negyvas vyriškis 2014.09.29 11:53 Rugsėjo 28 d. apie 11 val. 50 min. Širvintų r., Medžiukų k., namo rūsyje, rastas 1948 m. gimusio vyro kūnas sužalota galva. Įtariamasis neblaivus posūnis R. P. (gimęs 1968 m.) uždarytas į areštinę. Aplinkybės nustatinėjamos.
Vietoj raudų – turtų paieška
Vietoj raudų – turtų paieška (6) 2014.09.28 14:40 2011 m. spalio 23-iosios pavakarę šalį apskriejo liūdna žinia: Druskininkuose rastas negyvas verslininkas, koncerno „Achemos grupė“ įkūrėjas ir pagrindinis savininkas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos vadovas Bronislovas Lubys. Nepriklausomybės Akto signataro, 1992–1993 m. vadovavusio Vyriausybei, širdis staiga sustojo važinėjantis dviračiu. Redakcija turi įrodymų, kad, velionio kūno dar nepašarvojus, našlė Lyda Lubienė suskubo po visą Lietuvą ieškoti vyro turtų.
Vietoj raudų – turtų paieška
Vietoj raudų – turtų paieška (22) 2014.09.19 09:00  2011 metų spalio 23-iosios pavakarę šalį apskriejo liūdna žinia – Druskininkuose rastas negyvas verslininkas, koncerno „Achemos grupė“ įkūrėjas ir pagrindinis savininkas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos vadovas Bronislovas Lubys. Nepriklausomybės Akto signataro, 1992–1993 metais vadovavusio Vyriausybei, širdis staiga sustojo besivažinėjant dviračiu. Redakcija turi įrodymų, kad, velionio dar nepašarvojus, našlė Lyda Lubienė suskubo po visą Lietuvą ieškoti vyro turtų.
Prisirinkę grybų grybautojai nesuranda namų
Prisirinkę grybų grybautojai nesuranda namų 2014.09.10 19:00 Ilgai laukę grybautojai plūstelėjo į miškus. Šiemet kaip niekada pridygo daug baravykų. Tačiau jų prisirinkus pilnus krepšius ne visiems pavyksta sėkmingai surasti namus. Policijos departamentas kasdien informuoja apie pasiklydusius grybautojus. Pirmosios geros žinios apie grybų gausą šiemet pirmiausia plūstelėjo iš Žemaitijos. Internete pasirodė daugybė nuotraukų, kaip žemaičiai iš lapuočių miškų kibirais tempia baravykus. Kai kurie gyrėsi, kad per porą valandų vos ne pilną priekabą pripjovė.
Tariamai Ukrainoje įkalintas rusų žurnalistas paskelbtas žuvęs prieš mėnesį
Tariamai Ukrainoje įkalintas rusų žurnalistas paskelbtas žuvęs prieš mėnesį 2014.09.03 09:52 Rusų fotografas Andrejus Steninas, kuris buvo dingęs nuo rugpjūčio pradžios, Ukrainoje rastas negyvas, trečiadienį pranešė naujienų agentūra „RIA-Novosti“, kurioje jis dirbo. „Mūsų kolega, fotografas Andrejus Steninas, mirė. Pasirodo, kad jis buvo ne belaisvis, o mėnuo kaip miręs“, – sakė agentūros vadovas Dmitrijus Kiseliovas. „Į jo automobilį pataikė šūviai, jis sudegė kelyje netoli Donecko“, – sakė D.Kiseliovas, paminėdamas Rytų Ukrainos separatistų bastioną.
Ebolos virusas jau Airijoje?
Ebolos virusas jau Airijoje? (1) 2014.08.22 08:18 Airijos pareigūnai tiria „įtariamą užsikrėtimo Ebolos virusu“ atvejį, kai buvo rastas negyvas žmogus, kuris buvo nukeliavęs į tos ligos protrūkio apimtą Afrikos regioną, ketvirtadienį pranešė sveikatos apsaugos tarnyba.
Namuose rastas negyvas jaunas vaikinas
Namuose rastas negyvas jaunas vaikinas 2014.08.16 12:47 Rugpjūčio 15 d. apie 18 val. 23 min. Radviliškio r., Veriškių k., namuose, rastas 1993 m. gimusio vyro kūnas su kraujosrūvomis krūtinėje....
Norvegijoje šachmatų olimpiados pabaigą aptemdė dviejų dalyvių mirtis
Norvegijoje šachmatų olimpiados pabaigą aptemdė dviejų dalyvių mirtis 2014.08.15 19:18 Didelis tarptautinis šachmatų turnyras Norvegijos šiaurėje baigėsi niūria gaida – vienas dalyvis mirė žaidimo viduryje, o kitas buvo rastas negyvas viešbučio kambaryje. Organizatoriai pranešė, kad 67 metų žaidėjas iš Seišelių komandos ketvirtadienį susmuko ir mirė per paskutinį Trumsėje vykusios šachmatų olimpiados ratą.
Paskutinė R. Williamso žinutė – jautrus sveikinimas dukrai
Paskutinė R. Williamso žinutė – jautrus sveikinimas dukrai (1) 2014.08.12 11:25 Paskutinis 63 – ejų Holivudo žvaigždės Robino Williamso įrašas socialiniame tinkle „Instagram“ buvo skirtas aktoriaus dukrai. Švęsdamas 25 – tąjį atžalos Zeldos Rae gimtadienį, Williamsas pasidalijo savo ir mergaitės nuotrauka iš jos vaikystės. Po juodai balta nuotrauka aktorius rašė: „Ketvirtadalis amžiaus šiandien bet tu visuomet būsi mano mažoji mergaitė. Laimingo gimtadienio @zeldawilliams Myliu tave!“. Aktorius rastas negyvas savo namuose, Kalifornijoje.
 Mirė aktorius R. Williamsas
Mirė aktorius R. Williamsas 2014.08.12 07:33 63 metų JAV aktorius Robinas Williamsas rastas negyvas savo namuose, remdamasis Kalifornijos policija praneša BBC naujienų portalas. R. Williamsas žinomas už vaidmenis tokiuose filmuose kaip „Labas rytas, Vietname“, „Mirusių poetų draugija“, „Džiumandži“ „Gerasis Vilas Hantingas“. „Šiuo metu Šerifo biuro koronerio padalinys įtaria, kad mirtis yra savižudybė uždusus, tačiau prieš darant galutines išvadas turi būti atliktas išssamus tyrimas“, teigiama policijos pranešime, kurį cituoja BBC.
Vyriškio namus „susprogdino“ elektroninė cigaretė
Vyriškio namus „susprogdino“ elektroninė cigaretė 2014.08.11 20:33 Reklamose yra skambėję žodžiai, jog rūkyti namuose nevalia, nebent tarp pirštų laikote elektroninę cigaretę. Tačiau vis tik to daryti nereiktų. 62 metų Liverpoolio gyventojas rastas negyvas savo bute, namams užsiplieskus po nedidelio elektroninės cigaretės sprogimo, rašoma dailymail.co.uk. „Kol tiriamos išsamesnės vyro žūties aplinkybės, ekspertai nustatė, jog vyro miegamasis užsiplieskė kraunant elektroninės cigaretės baterijas “, – praneša policija.
 Negerk, broleli, negerk trečios...
Negerk, broleli, negerk trečios... 2014.08.09 20:00 Policijos suvestinėse vos ne kiekvieną dieną galime rasti pranešimų apie surastus naminės ar kitokių surogatų gamybos fabrikėlius. Nuo juose gaminamų gėrimų, taip pat ir nuo alkoholio, pirkto parduotuvėse, Lietuvoje kasdien miršta vidutiniškai trys žmonės. Apsinuodijusių mažėja Kiek smagiau gal tik tai, kad nors ir po truputį, bet mažėja ir išgeriamo alkoholio kiekis, ir mirštančiųjų nuo alkoholio.
Japonijoje nusižudė susikompromitavęs kamieninių ląstelių tyrėjas
Japonijoje nusižudė susikompromitavęs kamieninių ląstelių tyrėjas 2014.08.05 12:24  Japonijoje garsus kamieninių ląstelių tyrėjas, kartu su kitais autoriais parašęs straipsnį, kurio rezultatai vėliau buvo paneigti, buvo rastas negyvas – veikiausiai nusižudęs, antradienį pranešė policija ir pareigūnai. 52 metų Yoshiki Sasai buvo rastas pasikoręs pastato, kuriame įsikūręs Rikeno vystymosi biologijos centras, laiptinėje. Šis institutas yra viena iš didžiausią prestižą turinčių Japonijos mokslo tyrimų centrų. Tas biuras yra įsikūręs vakariniame Kobės mieste.
Filmuose apie Harį Poterį vaidinęs aktorius rastas negyvas JAV Mirties slėnyje
Filmuose apie Harį Poterį vaidinęs aktorius rastas negyvas JAV Mirties slėnyje 2014.07.12 17:05 Didžiosios Britanijos aktorius Davidas Legeno (Deividas Ledženas), vaidinęs vilkolakį filmuose apie berniuką burtininką Harį Poterį, rastas negyvas Kalifornijoje esančiame Mirties slėnyje, pranešė Jungtinių Valstijų policija. Jis veikiausiai mirė dėl „priežasčių, susijusių su kaitra“, nurodė vietos šerifas, kai 50-mečio aktoriaus palaikai buvo rasti netoli Zabriski Pointo – garsios vaizdingos vietovės, susijusios su Holivudo filmais.
Vyras rastas negyvas darbe
Vyras rastas negyvas darbe 2014.06.18 13:00 Birželio 17 d. apie 13 val. 10 min. Pakruojo r., Petrašiūnų k., Dolomito g., dirbtuvėse, rastas darbuotojo D. S. (gimusio 1974 m.) kūnas su prakirstu antakiu.
Baro prie stoties kieme rastas negyvas vyras
Baro prie stoties kieme rastas negyvas vyras 2014.06.09 13:29 Birželio 8 d. 17 val. Joniškyje, Geležinkelio g., baro kieme rastas A. S. (gimusio 1968 m.) kūnas nubrozdintu veidu. Mirties priežastis ir aplinkybės nustatinėjamos.
Tragiškos Velykos: mirtiną šūvį į žentą paleidęs uošvis rastas negyvas
Tragiškos Velykos: mirtiną šūvį į žentą paleidęs uošvis rastas negyvas (1) 2014.04.21 09:41 Šv. Velykų rytas Palangoje gyvenančiai šeimai tapo tragedija. Kaip teigiama policijos pranešime, apie 10 val. 55 min. Palangoje, Šventojoje, Ošupio take, P. S. (gimusio 1945 m.) ūkiniame pastate kilusio ginčo metu namo šeimininkas, iššovęs iš nenustatyto ginklo, sužalojo žentą A. J. (gimusį 1966 m.), kuris dėl šautinių žaizdų galvoje ir krūtinėje buvo paguldytas į Klaipėdos ligoninę. Vėliau ūkiniame pastate su šautine žaizda galvoje rastas šeimininko R. S. kūnas.
Iš skęstančio kelto išgelbėtas Pietų Korėjos mokyklos direktoriaus pavaduotojas nusižudė
Iš skęstančio kelto išgelbėtas Pietų Korėjos mokyklos direktoriaus pavaduotojas nusižudė 2014.04.18 19:55 Iš Pietų Korėjos kelto, kuris nuskendo su šimtais moksleivių, išgelbėtas mokyklos direktoriaus pavaduotojas penktadienį buvo rastas negyvas ir manoma, kad jis nusižudė, pranešė policija. Čindo salos policijos pareigūnai sakė, kad 52 metų direktoriaus pavaduotojo Kang Min-Kyu (Kango Minkju) palaikai buvo rasti netoli gimnazijos, kur apsistojo 268-ių vis dar dingusiais laikomų žmonių artimieji.
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!