rastas negyvas

Savo namuose rastas negyvas garsus modelis ir aukštuomenės persona
Savo namuose rastas negyvas garsus modelis ir aukštuomenės persona (1) 2014.04.07 20:34 Paslaptingomis aplinkybėmis mirė garsi Didžiosios Britanijos žurnalistė ir modelis Peaches Goldef. 25-erių moteris rasta negyva savo namuose. Policija aiškinasi jos mirties aplinkybes, tačiau įvardija, kad šią mirtį gaubia daug paslapčių. Dviejų vaikų motina niekada nesiskundė sveikatos problemomis, tačiau buvo įnikusi į narkotikų liūną.  Paskutinį kartą P. Goldef lankėsi F+F madų šou, kur nestokojo geros nuotaikos. Tiesa, tą kartą renginyje moteris pasirodė be savo antrosios pusės.
Tragedija Biržų rajone: namuose rastas negyvas 4 mėnesių kūdikis
Tragedija Biržų rajone: namuose rastas negyvas 4 mėnesių kūdikis (1) 2014.03.03 09:30 Skaudi nelaimė užregistruota ankstyvą sekmadienio rytą, apie 7 val. Į medikus pagalbos kreipėsi Papilio miestelyje (Biržų r.) gyvenanti šeima. Šeimos nariai pranešė, kad iš ryto namuose rastas miręs 4 mėnesių kūdikis. Pirminės apžiūros metu išorinių smurto žymių nerasta. Mirties priežastį įvardys medicinos ekspertai. Apie galbūt turėtas mažylio sveikatos problemas – nepranešama.
TOP 10: žiauriausi serijiniai žudikai, palikę kruvinus pėdsakus pasaulio istorijoje
TOP 10: žiauriausi serijiniai žudikai, palikę kruvinus pėdsakus pasaulio istorijoje (3) 2014.02.17 22:30 Visi žinome, kad yra sukurta daugybė filmų apie serijinius žudikus, tačiau, kas baisiausia, jų scenarijai dažniausiai yra rašomi remiantis realiais įvykiai, rašo listcrown.com. Pateikiame šio puslapio sudarytą brutaliausių serijinių žudikų dešimtuką. SVARBU: įspėjame, kad šiame straipsnyje pateikiami serijinių žudikų aprašymai gali šokiruoti ne tik 18 metų neturinčius, bet ir vyresnius asmenis.
JAV ir Didžioji Britanija kenčia nuo gamtos stichijų
JAV ir Didžioji Britanija kenčia nuo gamtos stichijų (1) 2014.02.14 08:58 Dar viena virš Atlanto vandenyno susiformavusi audra penktadienį slenka Didžiosios Britanijos link, grasindama išlieti mėnesio kritulių normą ant miestų ir miestelių, jau smarkiai nukentėjusių nuo drėgniausios žiemos per pastaruosius 250 metų. Britanijos meteorologijos biuras pranešė, kad šaliai vėl gresia „daugiakryptė ataka“: smarkūs vėjai, lietus ir sniegas čaižys didelę šalies dalį, audrai penktadienį paryčiais pasiekus sausumą Pietvakarių Anglijoje.
Gandai paneigti: Sočyje nebuvo rastas miręs žmogus, kaltas dėl olimpinio žiedo neišsiskleidimo
Gandai paneigti: Sočyje nebuvo rastas miręs žmogus, kaltas dėl olimpinio žiedo neišsiskleidimo (22) 2014.02.09 16:09  Žmogus, kuris buvo atsakingas už nesėkmę, kai per olimpinių žaidynių atidarymą neišsiskleidė vienas olimpinis žiedas, rastas negyvas Sočyje, tokie gandai apskriejo užsienio žiniasklaidos priemones. Vis dėlto, šie gandai yra netikri. Buvo teigiama, kad žuvo technikos specialistas ir olimpiados atidaryme jis buvo atsakingas už olimpinių žiedų išsiskleidimo dalį. Per olimpinių žaidynių atidarymą turėjo iš gėlės žiedų išsiskleisti penki olimpiniai žiedai, tačiau išsiskleidė tik keturi.
„Oskaro“ laimėtojas P. S. Hoffmanas rastas negyvas
„Oskaro“ laimėtojas P. S. Hoffmanas rastas negyvas (2) 2014.02.02 21:07 Liūdna žinia – „Oskaro laimėtojas“, aktorius Phillipas Seymouras Hoffmanas šį rytą rastas negyvas savo bute Niujorke. Mirties priežastis kol kas yra tiriama, bet įtariama, kad aktorius perdozavo narkotinių medžiagų, nuo kurių priklausomybės anksčiau gydėsi. 46 metų mirusį aktorių rado jo asistentas. „Oskarą“ P. S. Hoffmanui pelnė pagrindinis vaidmuo apie Trumaną Kapotę tokio paties pavadinimo filme.
Persistengta: pozuojantis nužudyto boksininko lavonas
Persistengta: pozuojantis nužudyto boksininko lavonas (2) 2014.02.01 21:54 Christopheris Rivera Amaras atrodo pasiruošęs stoti į kovą dėl dar vieno titulo, tačiau tai tik jo lavonas. Boksininkas praėjusį penktadienį buvo rastas negyvas, rašo dailymail.co.uk. Šimtai gedinčiųjų renkasi į San Chuano sporto centrą, kur pašarvotas jų dievukas. Tiesa, šeima nusprendė, kad C. R. Amaras turi gulėti ne karste ar būti sudegintas, tačiau pastatytas ringe, kur prie jo lavono gali nusifotografuoti žmonės.
V. Klyčko: lemiamas vaidmuo atiteks Europai
V. Klyčko: lemiamas vaidmuo atiteks Europai (3) 2014.01.25 07:02  BNS, LRT radijas, LRT televizijos naujienų tarnyba, DELFI.lt, ELTA, LRT.lt Vienas iš opozicijos lyderių Vitalijus Klyčko, susitikęs su EK plėtros komisaru Stefanu Fule, pareiškė, kad derybų tarp Ukrainos opozicijos ir valdžios ateitis priklausys nuo Europos Sąjungos. Pertvarkys vyriausybę? Anot Kijeve dirbančio LRT korespondento Giedriaus Vitkausko, Ukrainos žiniasklaida pranešė, kad Viktoras Janukovyčius, susitikęs su šalies dvasininkais, teigė, kad ketina pertvarkyti vyriausybę.
 Ukrainoje paskelbta apie dingusį garsų opozicijos aktyvistą
Ukrainoje paskelbta apie dingusį garsų opozicijos aktyvistą 2014.01.24 19:28 Kijeve dingo garsus opozicijos veikėjas Dmytro Bulatovas; anksčiau taip pat minėtas dviejų prezidento Viktoro Janukovyčiaus oponentų pagrobimas, iš jų vienas rastas negyvas. 35-erių D.Bulatovas yra Automaidano grupės narys; ši grupė vienija vairuotojus, kurie sutelkia ratuotus žmones protestuoti prieš V.Janukovyčių. Apie D.Bulatovo dingimą ketvirtadienį vėlai vakare pranešė jo žmona, nurodė Kijevo milicija. „Bulatovo žmona per advokatą kreipėsi į sostinės miliciją dėl savo vyro dingimo.
Apkaltinęs visą pasaulį nusižudė Azerbaidžano LGBT lyderis
Apkaltinęs visą pasaulį nusižudė Azerbaidžano LGBT lyderis (3) 2014.01.23 14:10 Vienas iš azerbaidžaniečių kampanijos už gėjų teises lyderių nusižudė internete parašęs atsisveikinimo laišką, kuriame teigė negalintis toliau gyventi „šioje šalyje ir šiame pasaulyje“, ketvirtadienį pranešė policija. 20 metų Isa Sahmarli (Isa Šachmarlis), Baku įsikūrusios gėjų teisių organizacijos „Azad LGBT (Azerbaijan Free LGBT)“ pirmininkas, trečiadienį buvo rastas negyvas, tikriausiai pasikoręs vaivorykštės spalvų vėliava.
Paauglių noras svaigintis klijais: nekaltas žaidimas, galintis net pražudyti
Paauglių noras svaigintis klijais: nekaltas žaidimas, galintis net pražudyti 2014.01.20 12:00 Atvejis Kazlų Rūdoje, kai namuose rastas negyvas 16-metis, priminė, kokie pavojai tyko paauglių, turinčių polinkį svaigintis chemikalais. Pirminiais duomenimis, paauglys bandė uostyti chemikalus. Šis įprotis galėjo tapti jo mirties priežastimi. Tikslias nelaimės priežastis įvardys medicinos ekspertai, tačiau iš komentarų internete ir viešai pateiktų nuomonių akivaizdu, kad tokia, atrodytų išguita problema kaip klijų uostymas iki šiol yra gaji tarp paauglių.
Metų skaitomiausieji: daugiausia dėmesio sulaukusios verslo naujienos
Metų skaitomiausieji: daugiausia dėmesio sulaukusios verslo naujienos (3) 2013.12.28 07:35 Skaitomiausi straipsniai 2013-aisiais – intriguojantys, stebinantys arba šokiruojantys. Labiausiai skaitytojus domino neįtikėtinos paprastų žmonių sėkmės ir praturtėjimo istorijos, taip pat interneto sensacijos bei, žinoma, turtingiausių lietuvių piniginės storis.
Su apsauga gyvenanti S. Milinytė dėl nesaugumo bėga iš Lietuvos
Su apsauga gyvenanti S. Milinytė dėl nesaugumo bėga iš Lietuvos (2) 2013.12.16 13:59 Iš pirmo žvilgsnio dainininkė Simona Milinytė galėtų priminti eilinę aštuoniolikmetę – daili mergaičiukė, turinti didžiulių ambicijų lipti į sceną ir savo dainomis pavergti viso pasaulio klausytojų širdis. Jaunatviškas maksimalizmas, noras būti žinomai – viskas atrodo laiku ir vietoje.
Žmogžudystė Dalase: penki dešimtmečiai paslapčių
Žmogžudystė Dalase: penki dešimtmečiai paslapčių (1) 2013.12.10 22:17 PARENGĖ AISTIS GIRNIUS Tragiškos ir įtartinai paslaptingos JAV prezidento Džono F. Kenedžio mirties istoriją, tiksliau – jos oficialiąją versiją, žino bene kiekvienas, tam net nereikia būti amerikiečiu. Ir visi žino, kiek daug joje nepaaiškintų faktų ir nesutapimų. 1963 metų rudenį jauniausias iš visų kada nors išrinktų Amerikos prezidentų važinėjo po šalį – vyko rinkimų kampanija ir Džonas Ficdžeraldas Kenedis siekė būti perrinktas antrai kadencijai.
Į Ukrainos sostinę juda ir Lietuviai
Į Ukrainos sostinę juda ir Lietuviai (2) 2013.12.06 18:23 Aistė Plaipaitė, LRTradijas, LRT.lt Ukrainoje tęsiasi protestai. Opozicija baiminasi valdžios provokacijų. Taip pat į Kijevą važiuoja ir lietuviai – ten jų jau apie 40. Vyriausybė pasiuntė milicijos pajėgas išvaikyti minią, tačiau pareigūnai nesikišo į protesto akciją. Demonstrantų vadovai paprašė nepulti policininkų. LRT korespondentas Kijeve Giedrius Vitkauskas sako, kad kol kas situacija Kijeve nesikeičia. „Aukščiausiosios Rados, Prezidentūros ir Euromaidano centrinėje aikštėje.
Įžymūs žmonės, kurių netekome 2013-aisiais
Įžymūs žmonės, kurių netekome 2013-aisiais (6) 2013.12.01 21:16 Likus vienam mėnesiui iki Naujųjų metų, prisiminkime tuos talentingus ir įžymius žmones, kurie mus paliko 2013-aisiais ir be kurių šis pasaulis niekada nebebus toks, koks buvo. Birželio mėnesį pasaulį netikėtai paliko televizijos serialo „Sopranai“ („The Sopranos“) žvaigždė Jamesas Gandolfini. Jis tuo metu atostogavo Romoje su 13-mečiu sūnumi ir seserimi. Aktorius mirė nuo širdies smūgio.
„iPhone“ mirtinai nutrenkė savo šeimininką
„iPhone“ mirtinai nutrenkė savo šeimininką (1) 2013.11.26 10:00 Vieną Tailando gyventoją, pirminiais tyrimo duomenimis, mirtinai nutrenkė prie elektros tinklo krauti prijungtas „iPhone 4S“ išmanusis telefonas, pranešė „Bangkok Post“. 28 metų P. Charnglekas rastas negyvas savo namuose. Jo rankoje buvo telefonas „iPhone 4S“, prijungtas prie kroviklio. Ant vyro rankos ir krūtinės buvo nudegimų žymės, sakoma pranešime. Manoma, kad vyras mirė nutrenktas elektros srovės. Ar šio telefono kroviklis buvo firminis, ar kokio kito gamintojo, nepranešama.
Pavogtas šuo rastas negyvas tvenkinyje
Pavogtas šuo rastas negyvas tvenkinyje (4) 2013.11.22 21:05 Dalia KARPAVIČIENĖ Užvakar rytą Kukečiuose (Kelmės rajonas) gyvenanti Emilija Maziliauskienė, nuėjusi pašerti šuns, rado tik tuščią kabliu užkabintą voljerą – 8 mėnesių vokiečių aviganis buvo dingęs. Po pietų netoliese esančiame tvenkinyje jau negyvą veislinį šunį pastebėjo kaimynas. Tuščias voljeras buvo užkabintas kabliu 80-metei Emilijai Maziliauskienei šuo buvo nuolatinis jos draugas. Šunį nupirko jos sūnus Raimondas Maziliauskas, dirbantis Šiauliuose.
Pavogtas šuo rastas negyvas tvenkinyje
Pavogtas šuo rastas negyvas tvenkinyje (3) 2013.11.22 09:26 Dalia Karpavičienė Užvakar rytą Kukečiuose (Kelmės rajonas) gyvenanti Emilija Maziliauskienė, nuėjusi pašerti šuns, rado tik tuščią kabliu užkabintą voljerą – 8 mėnesių vokiečių aviganis buvo dingęs. Po pietų netoliese esančiame tvenkinyje jau negyvą veislinį šunį pastebėjo kaimynas. Tuščias voljeras buvo užkabintas kabliu 80-metei Emilijai Maziliauskienei šuo buvo nuolatinis jos draugas. Šunį nupirko jos sūnus Raimondas Maziliauskas, dirbantis Šiauliuose.
JAV siautėjantys tornadai neša mirtį: žuvo mažiausiai penki žmonės
JAV siautėjantys tornadai neša mirtį: žuvo mažiausiai penki žmonės 2013.11.18 09:15 Mažiausiai penki žmonės žuvo, o dar dešimtys buvo sužeisti sekmadienį per smarkias audras ir tornadus JAV Vidurio Vakarų regione, pranešė pareigūnai, kurie perspėjo, kad aukų ir nukentėjusių skaičius dar tikriausiai padidės. Buvo atšaukti skrydžiai, o dešimtys tūkstančių namų liko be elektros. Smarkūs vėjai vartė automobilius ir didelius medžius, traukė elektros laidus. Didelė dalis Vašingtono miesto Ilinojuje buvo sulyginta su žeme.
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!