rastas negyvas

Ebolos virusas jau Airijoje?
Ebolos virusas jau Airijoje? (1) 2014.08.22 08:18 Airijos pareigūnai tiria „įtariamą užsikrėtimo Ebolos virusu“ atvejį, kai buvo rastas negyvas žmogus, kuris buvo nukeliavęs į tos ligos protrūkio apimtą Afrikos regioną, ketvirtadienį pranešė sveikatos apsaugos tarnyba.
Namuose rastas negyvas jaunas vaikinas
Namuose rastas negyvas jaunas vaikinas 2014.08.16 12:47 Rugpjūčio 15 d. apie 18 val. 23 min. Radviliškio r., Veriškių k., namuose, rastas 1993 m. gimusio vyro kūnas su kraujosrūvomis krūtinėje....
Norvegijoje šachmatų olimpiados pabaigą aptemdė dviejų dalyvių mirtis
Norvegijoje šachmatų olimpiados pabaigą aptemdė dviejų dalyvių mirtis 2014.08.15 19:18 Didelis tarptautinis šachmatų turnyras Norvegijos šiaurėje baigėsi niūria gaida – vienas dalyvis mirė žaidimo viduryje, o kitas buvo rastas negyvas viešbučio kambaryje. Organizatoriai pranešė, kad 67 metų žaidėjas iš Seišelių komandos ketvirtadienį susmuko ir mirė per paskutinį Trumsėje vykusios šachmatų olimpiados ratą.
Paskutinė R. Williamso žinutė – jautrus sveikinimas dukrai
Paskutinė R. Williamso žinutė – jautrus sveikinimas dukrai (1) 2014.08.12 11:25 Paskutinis 63 – ejų Holivudo žvaigždės Robino Williamso įrašas socialiniame tinkle „Instagram“ buvo skirtas aktoriaus dukrai. Švęsdamas 25 – tąjį atžalos Zeldos Rae gimtadienį, Williamsas pasidalijo savo ir mergaitės nuotrauka iš jos vaikystės. Po juodai balta nuotrauka aktorius rašė: „Ketvirtadalis amžiaus šiandien bet tu visuomet būsi mano mažoji mergaitė. Laimingo gimtadienio @zeldawilliams Myliu tave!“. Aktorius rastas negyvas savo namuose, Kalifornijoje.
 Mirė aktorius R. Williamsas
Mirė aktorius R. Williamsas 2014.08.12 07:33 63 metų JAV aktorius Robinas Williamsas rastas negyvas savo namuose, remdamasis Kalifornijos policija praneša BBC naujienų portalas. R. Williamsas žinomas už vaidmenis tokiuose filmuose kaip „Labas rytas, Vietname“, „Mirusių poetų draugija“, „Džiumandži“ „Gerasis Vilas Hantingas“. „Šiuo metu Šerifo biuro koronerio padalinys įtaria, kad mirtis yra savižudybė uždusus, tačiau prieš darant galutines išvadas turi būti atliktas išssamus tyrimas“, teigiama policijos pranešime, kurį cituoja BBC.
Vyriškio namus „susprogdino“ elektroninė cigaretė
Vyriškio namus „susprogdino“ elektroninė cigaretė 2014.08.11 20:33 Reklamose yra skambėję žodžiai, jog rūkyti namuose nevalia, nebent tarp pirštų laikote elektroninę cigaretę. Tačiau vis tik to daryti nereiktų. 62 metų Liverpoolio gyventojas rastas negyvas savo bute, namams užsiplieskus po nedidelio elektroninės cigaretės sprogimo, rašoma dailymail.co.uk. „Kol tiriamos išsamesnės vyro žūties aplinkybės, ekspertai nustatė, jog vyro miegamasis užsiplieskė kraunant elektroninės cigaretės baterijas “, – praneša policija.
 Negerk, broleli, negerk trečios...
Negerk, broleli, negerk trečios... 2014.08.09 20:00 Policijos suvestinėse vos ne kiekvieną dieną galime rasti pranešimų apie surastus naminės ar kitokių surogatų gamybos fabrikėlius. Nuo juose gaminamų gėrimų, taip pat ir nuo alkoholio, pirkto parduotuvėse, Lietuvoje kasdien miršta vidutiniškai trys žmonės. Apsinuodijusių mažėja Kiek smagiau gal tik tai, kad nors ir po truputį, bet mažėja ir išgeriamo alkoholio kiekis, ir mirštančiųjų nuo alkoholio.
Japonijoje nusižudė susikompromitavęs kamieninių ląstelių tyrėjas
Japonijoje nusižudė susikompromitavęs kamieninių ląstelių tyrėjas 2014.08.05 12:24  Japonijoje garsus kamieninių ląstelių tyrėjas, kartu su kitais autoriais parašęs straipsnį, kurio rezultatai vėliau buvo paneigti, buvo rastas negyvas – veikiausiai nusižudęs, antradienį pranešė policija ir pareigūnai. 52 metų Yoshiki Sasai buvo rastas pasikoręs pastato, kuriame įsikūręs Rikeno vystymosi biologijos centras, laiptinėje. Šis institutas yra viena iš didžiausią prestižą turinčių Japonijos mokslo tyrimų centrų. Tas biuras yra įsikūręs vakariniame Kobės mieste.
Filmuose apie Harį Poterį vaidinęs aktorius rastas negyvas JAV Mirties slėnyje
Filmuose apie Harį Poterį vaidinęs aktorius rastas negyvas JAV Mirties slėnyje 2014.07.12 17:05 Didžiosios Britanijos aktorius Davidas Legeno (Deividas Ledženas), vaidinęs vilkolakį filmuose apie berniuką burtininką Harį Poterį, rastas negyvas Kalifornijoje esančiame Mirties slėnyje, pranešė Jungtinių Valstijų policija. Jis veikiausiai mirė dėl „priežasčių, susijusių su kaitra“, nurodė vietos šerifas, kai 50-mečio aktoriaus palaikai buvo rasti netoli Zabriski Pointo – garsios vaizdingos vietovės, susijusios su Holivudo filmais.
Vyras rastas negyvas darbe
Vyras rastas negyvas darbe 2014.06.18 13:00 Birželio 17 d. apie 13 val. 10 min. Pakruojo r., Petrašiūnų k., Dolomito g., dirbtuvėse, rastas darbuotojo D. S. (gimusio 1974 m.) kūnas su prakirstu antakiu.
Baro prie stoties kieme rastas negyvas vyras
Baro prie stoties kieme rastas negyvas vyras 2014.06.09 13:29 Birželio 8 d. 17 val. Joniškyje, Geležinkelio g., baro kieme rastas A. S. (gimusio 1968 m.) kūnas nubrozdintu veidu. Mirties priežastis ir aplinkybės nustatinėjamos.
Tragiškos Velykos: mirtiną šūvį į žentą paleidęs uošvis rastas negyvas
Tragiškos Velykos: mirtiną šūvį į žentą paleidęs uošvis rastas negyvas (1) 2014.04.21 09:41 Šv. Velykų rytas Palangoje gyvenančiai šeimai tapo tragedija. Kaip teigiama policijos pranešime, apie 10 val. 55 min. Palangoje, Šventojoje, Ošupio take, P. S. (gimusio 1945 m.) ūkiniame pastate kilusio ginčo metu namo šeimininkas, iššovęs iš nenustatyto ginklo, sužalojo žentą A. J. (gimusį 1966 m.), kuris dėl šautinių žaizdų galvoje ir krūtinėje buvo paguldytas į Klaipėdos ligoninę. Vėliau ūkiniame pastate su šautine žaizda galvoje rastas šeimininko R. S. kūnas.
Iš skęstančio kelto išgelbėtas Pietų Korėjos mokyklos direktoriaus pavaduotojas nusižudė
Iš skęstančio kelto išgelbėtas Pietų Korėjos mokyklos direktoriaus pavaduotojas nusižudė 2014.04.18 19:55 Iš Pietų Korėjos kelto, kuris nuskendo su šimtais moksleivių, išgelbėtas mokyklos direktoriaus pavaduotojas penktadienį buvo rastas negyvas ir manoma, kad jis nusižudė, pranešė policija. Čindo salos policijos pareigūnai sakė, kad 52 metų direktoriaus pavaduotojo Kang Min-Kyu (Kango Minkju) palaikai buvo rasti netoli gimnazijos, kur apsistojo 268-ių vis dar dingusiais laikomų žmonių artimieji.
Pietų Korėjoje iš skęstančio kelto išgelbėtas mokyklos direktoriaus pavaduotojas nusižudė
Pietų Korėjoje iš skęstančio kelto išgelbėtas mokyklos direktoriaus pavaduotojas nusižudė 2014.04.18 13:56 Vienos Pietų Korėjos vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotojas, išgelbėtas iš skęstančio kelto, kuris vėliau nugrimzdo į vandenį su šimtais tos mokyklos moksleivių, penktadienį buvo rastas negyvas – veikiausiai nusižudęs, pranešė žiniasklaida. Čindo salos policija rado 52 metų direktoriaus pavaduotojo Kang Min-kyu (Kang Minkju) buvo rastas netoli mokyklos sporto salės, kurioje yra apsistoję 268 iki šiol nerastų kelte buvusių žmonių artimieji.
Savo namuose rastas negyvas garsus modelis ir aukštuomenės persona
Savo namuose rastas negyvas garsus modelis ir aukštuomenės persona (1) 2014.04.07 20:34 Paslaptingomis aplinkybėmis mirė garsi Didžiosios Britanijos žurnalistė ir modelis Peaches Goldef. 25-erių moteris rasta negyva savo namuose. Policija aiškinasi jos mirties aplinkybes, tačiau įvardija, kad šią mirtį gaubia daug paslapčių. Dviejų vaikų motina niekada nesiskundė sveikatos problemomis, tačiau buvo įnikusi į narkotikų liūną.  Paskutinį kartą P. Goldef lankėsi F+F madų šou, kur nestokojo geros nuotaikos. Tiesa, tą kartą renginyje moteris pasirodė be savo antrosios pusės.
Tragedija Biržų rajone: namuose rastas negyvas 4 mėnesių kūdikis
Tragedija Biržų rajone: namuose rastas negyvas 4 mėnesių kūdikis (1) 2014.03.03 09:30 Skaudi nelaimė užregistruota ankstyvą sekmadienio rytą, apie 7 val. Į medikus pagalbos kreipėsi Papilio miestelyje (Biržų r.) gyvenanti šeima. Šeimos nariai pranešė, kad iš ryto namuose rastas miręs 4 mėnesių kūdikis. Pirminės apžiūros metu išorinių smurto žymių nerasta. Mirties priežastį įvardys medicinos ekspertai. Apie galbūt turėtas mažylio sveikatos problemas – nepranešama.
TOP 10: žiauriausi serijiniai žudikai, palikę kruvinus pėdsakus pasaulio istorijoje
TOP 10: žiauriausi serijiniai žudikai, palikę kruvinus pėdsakus pasaulio istorijoje (3) 2014.02.17 22:30 Visi žinome, kad yra sukurta daugybė filmų apie serijinius žudikus, tačiau, kas baisiausia, jų scenarijai dažniausiai yra rašomi remiantis realiais įvykiai, rašo listcrown.com. Pateikiame šio puslapio sudarytą brutaliausių serijinių žudikų dešimtuką. SVARBU: įspėjame, kad šiame straipsnyje pateikiami serijinių žudikų aprašymai gali šokiruoti ne tik 18 metų neturinčius, bet ir vyresnius asmenis.
JAV ir Didžioji Britanija kenčia nuo gamtos stichijų
JAV ir Didžioji Britanija kenčia nuo gamtos stichijų (1) 2014.02.14 08:58 Dar viena virš Atlanto vandenyno susiformavusi audra penktadienį slenka Didžiosios Britanijos link, grasindama išlieti mėnesio kritulių normą ant miestų ir miestelių, jau smarkiai nukentėjusių nuo drėgniausios žiemos per pastaruosius 250 metų. Britanijos meteorologijos biuras pranešė, kad šaliai vėl gresia „daugiakryptė ataka“: smarkūs vėjai, lietus ir sniegas čaižys didelę šalies dalį, audrai penktadienį paryčiais pasiekus sausumą Pietvakarių Anglijoje.
Gandai paneigti: Sočyje nebuvo rastas miręs žmogus, kaltas dėl olimpinio žiedo neišsiskleidimo
Gandai paneigti: Sočyje nebuvo rastas miręs žmogus, kaltas dėl olimpinio žiedo neišsiskleidimo (22) 2014.02.09 16:09  Žmogus, kuris buvo atsakingas už nesėkmę, kai per olimpinių žaidynių atidarymą neišsiskleidė vienas olimpinis žiedas, rastas negyvas Sočyje, tokie gandai apskriejo užsienio žiniasklaidos priemones. Vis dėlto, šie gandai yra netikri. Buvo teigiama, kad žuvo technikos specialistas ir olimpiados atidaryme jis buvo atsakingas už olimpinių žiedų išsiskleidimo dalį. Per olimpinių žaidynių atidarymą turėjo iš gėlės žiedų išsiskleisti penki olimpiniai žiedai, tačiau išsiskleidė tik keturi.
„Oskaro“ laimėtojas P. S. Hoffmanas rastas negyvas
„Oskaro“ laimėtojas P. S. Hoffmanas rastas negyvas (2) 2014.02.02 21:07 Liūdna žinia – „Oskaro laimėtojas“, aktorius Phillipas Seymouras Hoffmanas šį rytą rastas negyvas savo bute Niujorke. Mirties priežastis kol kas yra tiriama, bet įtariama, kad aktorius perdozavo narkotinių medžiagų, nuo kurių priklausomybės anksčiau gydėsi. 46 metų mirusį aktorių rado jo asistentas. „Oskarą“ P. S. Hoffmanui pelnė pagrindinis vaidmuo apie Trumaną Kapotę tokio paties pavadinimo filme.
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!