sokeju

Buvęs politikas suvedžiojo šokėjas
Buvęs politikas suvedžiojo šokėjas 2014.04.14 07:15 Inga Kontrimavičiūtė Panevėžio bendruomenių rūmų renginių organizatorių, buvusį miesto Tarybos narį Tomą Tarulį kelių šokių kolektyvų vadovės ir vietos verslininkas bus įsiminę ilgam ne dėl kokio jo suorganizuoto įspūdingo renginio, o dėl į teismą atvedusios patalpų nuomos istorijos. Salę miesto centre išsinuomojusį ir šokių kolektyvams pernuomojusį T. Tarulį vaikosi ir pinigus už nuomą jam sumokėjusios vadovės, ir patalpų šeimininkas.
18-ajame „Naujojo Baltijos šokio“ festivalyje – Lietuvos ir dar 13 valstybių šokis
18-ajame „Naujojo Baltijos šokio“ festivalyje – Lietuvos ir dar 13 valstybių šokis (1) 2014.04.10 15:15 Gegužės 9-15 d. Vilnius vėl pasiners į šokio sūkurį. 18-asis tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis“ žiūrovams pristatys pasaulines ir labai lauktas šiuolaikinio šokio žvaigždes, užsienyje gyvenančių ir kuriančių lietuvių choreografų bei šokėjų darbus, Auksinių scenos kryžių laureatų ir Lietuvos trupėse gimusius spektaklius. Trys užsienio grandai „Energija, kuri keičia“ – tokiu šūkiu pasitinka gegužę vyksiantis „Naujojo Baltijos šokio“ festivalis. Ir ne veltui.
Operos „Sevilijos kirpėjas“ statytojai siūlo džiaugtis gyvenimu
Operos „Sevilijos kirpėjas“ statytojai siūlo džiaugtis gyvenimu 2014.04.09 11:04 Balandžio 11, 12 ir 13 d. Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre – Gioachino Rossini operos „Sevilijos kirpėjas“ premjera. Kaip per spaudos konferenciją sakė spektaklio statytojai iš Ispanijos, šiuo pastatymu jie nori perteikti publikai andalūzišką gyvenimo džiaugsmą. Operos veiksmas vyksta Sevilijoje – pagrindiniame Pietų Ispanijos regiono Andalūzijos mieste.
Naujasis 3D filmas „Nepaprastas Žmogus-voras 2“ privers aikčioti stebint  vaizdo efektus
Naujasis 3D filmas „Nepaprastas Žmogus-voras 2“ privers aikčioti stebint vaizdo efektus 2014.04.07 11:27 Naujasis, jau po poros savaičių Lietuvos kino teatrus pasieksiantis veiksmo filmas „Nepaprastas Žmogus-voras 2“ (angl. „The Amazing Spider-Man 2“) taps tikru manifestu vaizdo efektų meistrams. Šimtai milijonų dolerių, išleisti naujausioms technologijoms ir aktualiausioms kompiuterinės grafikos naujienoms, teigiama, atsipirko su kaupu ir žiūrovai stebėdami juostą 3D formatu patirs įtikinamiausius Žmogaus-voro skrydžius bei didingus susirėmimus su priešais tarsi patys būtų Niujorke.
R. Ščiogolevaitės šeimą aplankys gandrai
R. Ščiogolevaitės šeimą aplankys gandrai 2014.04.02 15:18 Atlikėjai Rūtai Ščiogolevaitei sėkmingai pavyko nuslėpti savo nėštumą penkis mėnesius. Tačiau pilnėjančių formų, dainininkė ir buvusi televizijos laidos „X Faktorius“ teisėja, slėpti nebegali. Rūtos Ščiogolevaitės ir jos vyro Rolando Damijonaičio šeimą vasaros pabaigoje aplankys gandrai. Su buvusiu mylimuoju, šokėju Deividu Meškausku, dainininkė susilaukė sūnaus Adomo.
A. Valentaitė per itin trumpą laiką pasiruošė tarptautiniam šokių konkursui
A. Valentaitė per itin trumpą laiką pasiruošė tarptautiniam šokių konkursui 2014.04.02 12:55 Gražiai šokančios poros, žėrinčios suknelės, šokėjų santykis poroje visuomet žavėjo Astą Valentaitę. Vos prieš porą savaičių atvykusi į pirmąją šokių pamoką balandžio 6 d. Asta jau išbandys savo jėgas tarptautiniame šokių konkurse „Dance Stars Ball 2014“, kuris įvyks „Le Meridien“ viešbutyje. „Atėjau šokti dėl savęs. Norėjau pasitempti kūną, pagerinti laikyseną. Pradėjusi šokti savo malonumui atradau dar daugiau teigiamų šokio aspektų.
Lietuvos šokėjai pateko į Europos čempionato finalą, tačiau liko šešti
Lietuvos šokėjai pateko į Europos čempionato finalą, tačiau liko šešti 2014.03.31 15:16 Praėjusį savaitgalį Maskvoje vyko Pasaulio sportinių šokių federacijos Europos suaugusiųjų ir pasaulio jaunių čempionatai, praneša LSŠF. Europos suaugusiųjų standartinių šokių čempionate į finalą pateko ir 6-ąją vietą iškovojo Lietuvos čempionai, Vilniaus sšk „Dileksa“ šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva. Per žingsnį nuo finalo liko mūsų šalies vicečempionai, Kauno sšk „Kaspinas“ atstovai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė. Jie čempionate pasidalijo 8-9-a vietomis.
„Leader Dance“ šokėjos – pirmosios Europos kregždės ant NBA parketo
„Leader Dance“ šokėjos – pirmosios Europos kregždės ant NBA parketo (4) 2014.03.25 14:50 Iš 11 dienų viešnagės Čikagoje grįžę Klaipėdos universiteto „Leader Dance“ grupės šokėjai verda įspūdžiais. „Kai reikėjo atsisveikinti oro uoste beveik visi verkė“, – Balsas.lt pasakojo grupės vadovė docentė Bronelė Švitrienė. FIBA Europos ir pasaulio krepšinio čempionatuose per pertraukas žiūrovus įspūdingais akrobatiniais triukais ir žavia choreografija užvedanti KU „Leader Dance“ grupė tapo pirmąja iš Senojo žemyno, užlipusia ant NBA arenos parketo.
Išdaužę žalgiriečio J. Dentmono automobilio stiklą vagys pavogė jo „iPhone“
Išdaužę žalgiriečio J. Dentmono automobilio stiklą vagys pavogė jo „iPhone“ 2014.03.25 13:28 Kauno „Žalgirio“ legionierius Justinas Dentmonas nukentėjo nuo vagių. Užsukęs šįryt į garažą, krepšininkas rado gerokai suniokotą klubo jam skirtą „Renault“ automobilį. Ilgapirščiai norėjo žūtbūt patekti į J. Dentmono automobilį, tad priemonių nesirinko – nepavykus išlaužti priekinių durų keleivio pusės užrakto, jie išdaužė langą. Kaip socialiniame tinkle rašo pats JAV krepšininkas, vagių tikslas buvo „Iphone“ telefonas, kuris, matyt, nebuvo paslėptas nuo vagių akių.
Krepšinio šventės svečių lauks pramogų gausa
Krepšinio šventės svečių lauks pramogų gausa 2014.03.25 12:33 Artėjantis DNB LKF taurės finalo ketvertas kovo 29-30 dienomis Panevėžyje žiūrovams pasiūlys ne tik atkaklias krepšinio kovas, bet ir gausybę pramogų.„Siekiame surengti tikrą krepšinio fiestą, kurioje ir kunkuliuotų krepšinio aistros, ir džiugintų teigiama bei linksma atmosfera“, - sako Lietuvos krepšinio federacijos sporto ir renginių direktorius Tomas Rimkus.
Kino centre „Garsas“ visą savaitę šurmuliuos tarptautinis filmų festivalis „Europos kinas ir dieną, ir naktį“
Kino centre „Garsas“ visą savaitę šurmuliuos tarptautinis filmų festivalis „Europos kinas ir dieną, ir naktį“ 2014.03.20 08:49 Šiemet dešimtąjį jubiliejų švenčiantis tarptautinis filmų festivalis „Europos kinas ir dieną, ir naktį“ kovo 21 – 27 dienomis plačiai atvers duris gero kino žiūrovams. Visą savaitę kino centre „Garsas“ bus šurmuliuojama net keturiolika skirtingų kalbų – būtent iš tiek šalių atkeliauja įvairiuose festivaliuose visame pasaulyje kino kritikų įvertinti ir žiūrovų pripažinti filmai.
Kauno „Žalgirio“ šokėjos laimėjo Eurolygos konkursą ir šoks Milane
Kauno „Žalgirio“ šokėjos laimėjo Eurolygos konkursą ir šoks Milane 2014.03.19 15:05 Kauno „Žalgirio“ šokėjos triumfavo Eurolygos šokėjų konkurse „EFESTA Dance Challenge“. Žalgirietės finaliniame etape nugalėjo Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komandą ir laimėjo pagrindinį prizą – kelionę į Milaną, rašo zalgiris.lt. Gegužės 16-18 d. Italijos madų sostinėje bus surengtos Eurolygos finalo ketverto varžybos, kuriose ir pasirodys „Žalgirio“ šokėjos. „EFESTA Dance Challenge“ konkurse lietuvaitės įveikė tris etapus.
„Golden Parazyth“ retrospektyvos koncertų turą užbaigs Kaune ir Klaipėdoje
„Golden Parazyth“ retrospektyvos koncertų turą užbaigs Kaune ir Klaipėdoje 2014.03.19 13:03 Esamos „Golden Parazyth“ kūrybos retrospektyva ir pavasario koncertų turas „Looking Backward, Moving Forward“ artėja į pabaigą. Pirmieji 5 turo koncertai buvo daugiau nei pavykę – susidomėjimas buvo toks, kad visi norintys netilpo į koncertus, o visi kiti gailėjosi praleidę tokią progą kartu švęsti gyvenimą. Šį savaitgalį Lietuvos festivalių pažibos rengia tokią pačią daugiau nei poros valandų koncertinę programą Kaunui ir Klaipėdai.
E. Daniūtė piktinasi portalų komentatorių kultūra: tai terpė reikštis iškrypėliams
E. Daniūtė piktinasi portalų komentatorių kultūra: tai terpė reikštis iškrypėliams (21) 2014.03.12 18:00 Kai trečiadienio rytą viena geriausių Lietuvos šokėjų 34 metų šokėja Edita Daniūtė pamatė savo naują automobilį „BMW X6“ be vandalų išluptų žibintų, jai pasidarė šlykštu. Tačiau dar didesnis siaubas ją apėmė paskaičius apie tai informavusio portalo delfi.lt skaitytojų komentarus. „Kas jis tokia? Dar viena dziundzes paradaveja? Kiekviena nakti vagiama, tai ka dabar daryti?“ arba „maziau issidirbinesi grazuole sekanti karta.
E. Daniūtė apie vandalų nuniokotą naują automobilį „BMW X6“: gal visiems reikėtų opeliais važinėtis?
E. Daniūtė apie vandalų nuniokotą naują automobilį „BMW X6“: gal visiems reikėtų opeliais važinėtis? (18) 2014.03.12 13:32 Viena geriausių Lietuvos šokėjų Edita Daniūtė šį rytą buvo šokiruota. Uždarame Kauno senamiesčio kieme pastatytą naują automobilį „BMW X6“ ji rado suniokotą vandalų – išlupti žibintai ir sumaigytas priekis. „Jau ne skaudu, o paprasčiausiai šlykštu“, - balsas.lt komentavo 34 metų šokėja. Pasaulio ir Europos WDSF profesionalų lygos klasikinių šokių čempionė atskleidė, kad jos automobilis niokojomas ne pirmą kartą.
Lietuvos porų pergalės tarptautinėse sportinių šokių varžybose Maskvoje
Lietuvos porų pergalės tarptautinėse sportinių šokių varžybose Maskvoje 2014.03.10 18:13 Savaitgalį Rusijos sostinėje vykusiose pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) profesionalų lygos atviroje standartinių šokių grupėje nugalėjo Kauno "Sūkurio" šokių klubo atstovai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė. Antroji vieta šešių porų varžybose atiteko varžybų šeimininkams Igoriui Potovinui ir Darija Ševelilovai, o trečiąja pozicija tenkinosi dar viena rusų - Jegoro Bezukladnikovo bei Darjos Jerochinos - pora.
Stulbinantį „Radistų” gimtadienį tiesiogiai transliuos LNK GO
Stulbinantį „Radistų” gimtadienį tiesiogiai transliuos LNK GO 2014.03.06 15:59 Didieji pokyčiai Teatro arenoje pasiekė piko tašką – jau penktadienį ši erdvė virs didžiausiu naktiniu klubu Vilniuje. Čia aidės vietoje nustygti neleidžiantys šeštojo „Radistų” gimtadienio dūžiai, gausus didžėjų bei atlikėjų būrys ir oš visa minia draugų. Visa tai tiesioginės transliacijos metu internete išvys ir LNK GO žiūrovai.
Dėl „Šokių ant ledo“ projekto iš Honkongo atskrenda E. Daniūtė
Dėl „Šokių ant ledo“ projekto iš Honkongo atskrenda E. Daniūtė 2014.03.06 14:30 Jau šį sekmadienį, 19.30 val. per LNK televiziją šokėjų poros žiūrovams ir teisėjams dovanos savo naujus pasirodymus ant ledo. Praėjusį sekmadienį teisėjų kėdėse sėdėjo Margarita ir Povilas, atvykę iš Rusijos, o šį kartą savo įvertinimus ir pastebėjimus atskleis griežtoji Edita Daniūtė, į „Šokius ant ledo“ atskrisianti tiesiai iš Honkongo. Po ilgos pertraukos į TV ekranus vėl grįžtanti Edita Daniūtė - gerai visiems žinoma sportinių šokių šokėja, Europos ir pasaulio čempionė.
 Kauno fotografijos galerijoje eksponuojamos A. Fischerio fotografijos
Kauno fotografijos galerijoje eksponuojamos A. Fischerio fotografijos 2014.03.06 11:27 Nuo kovo 14 d. Goethe’s institutas Lietuvoje ir Kauno fotografijos galerija kviečia į parodą „Arno Fischer. Fotografija“, kuri pateiks vieno reikšmingiausių XX a. antrosios pusės Vokietijos fotografų ir fotografijos mokytojo Arno Fischerio (1927-2011) kūrybos apžvalgą. Paroda Kauno fotografijos galerijoje bus atidaryta kovo 14 d. 17.30 val. ir veiks iki balandžio 25 d. Arno Fischerio kūrybos retrospektyvą atidaryme pristatys jos kuratorius, menotyrininkas Matthias Flügge.
Šiauliuose paaiškėjo Lietuvos Lotynų Amerikos šokių čempionai
Šiauliuose paaiškėjo Lietuvos Lotynų Amerikos šokių čempionai 2014.03.04 14:30 2014 m. kovo 1–2 dienomis „Šiaulių arenoje“ vyko 2014 metų Lotynų Amerikos šokių Lietuvos čempionatas ir pirmenybės. Iš viso varžybose dalyvavo 380 šokėjų porų. Čempionate teisėjavo 9 užsienio teisėjai. Geriausios Lietuvos poros vyks į pasaulio ir Europos čempionatus bei Taurių varžybas, praneša LSŠF.
Karnavalas Brazilijoje: karštos šokėjos, futbolas ir Auksinis Ronaldo
Karnavalas Brazilijoje: karštos šokėjos, futbolas ir Auksinis Ronaldo 2014.03.03 11:19 Brazilijoje – išties karšta. Iki pasaulio futbolo čempionato dar liko trys mėnesiai, tačiau jau dabar puošniuose karnavaluose dominuoja futbolas. Ir Ronaldo. 37 metų auksinis brazilų berniukas su auksiniu kostiumu tarp pusnuogių sambos šokėjų.
Klubo „PORT by BarBar'a“ šou dalimi tapo R. Mammadlis
Klubo „PORT by BarBar'a“ šou dalimi tapo R. Mammadlis 2014.03.01 14:38 Nuolatos savo lankytojus stebinantis ir staigmenas rengiantis Klaipėdos naktinis klubas „PORT by BarBar'a“ penktadienį surengė vakarėlį „Driule & The Gang“, kuriame ant šokėjų pakilų savo šokių judesių plastiką demonstravo ir garsusis Raulis Mammadlis.
Žinomos Lietuvos moterys išbandė jėgas šokių aikštelėje
Žinomos Lietuvos moterys išbandė jėgas šokių aikštelėje 2014.02.28 09:49 Savo lankstumą ir jėgas šokių treniruotėje kartu su „Žalgirio“ krepšinio klubo šokėjomis išbandė žinomos Lietuvos moterys. Įžymybių pamėgtame sporto klube vyko „adidas“ šokių treniruotė. Nors beveik visos merginos scenoje praleidžia didžiąją savo gyvenimo dalį, tačiau ši treniruotė ne vienai buvo iššūkis. Pradžioje surengtas parodomasis „Žalgirio“ krepšinio klubo šokėjų pasirodymas daugeliui sukėlė nuostabą.
 „Golden Parazyth“ skelbia esamos kūrybos retrospektyvą ir koncertų turą
„Golden Parazyth“ skelbia esamos kūrybos retrospektyvą ir koncertų turą 2014.02.26 13:01 Lietuvos festivalių pažibos „Golden Parazyth“ žadina pavasarį ir kviečia į esamos kūrybos retrospektyvą bei koncertų turą „Looking Backward, Moving Forward“. Pirmasis šio turo koncertas vyks jau kovo 1 d. (šeštadienį) Vilniaus muzikos klube „Studio 9“. Bene labiausiai elektroninės muzikos scenoje linksniuojamas duetas „Golden Parazyth“ su koncertais taip pat aplankys Šiaulius, Panevėžį, Druskininkus, Marijampolę, Kauną ir Klaipėdą. „Tiek daug visko įvyko per pastaruosius metus.
Vyriški šokiai su aukštakulniais tapo interneto sensacija
Vyriški šokiai su aukštakulniais tapo interneto sensacija (3) 2014.02.25 19:47 Jauno prancūzų choreografo, Y. Marshallo, sukurtas šokis tapo tikra interneto sensacija. Šis jaunas vaikinukas su šokėjų grupe Paryžiuje surengė tikrą šokio spektaklį. Tiesa, vaikinai šoko su aukštakulniais. Marshallas yra vienas iš nedaugelio Prancūzijos choreografų, šokančių ir mokančių šokti su aukštakulniais. Garso takelyje skamba visiems puikiai pažįstamos grupės „Spice Girls“ dainos. Nauja meno forma? Įvertinkite patys.
35 garsiausių trenerių ir sportininkų dukros (II)
35 garsiausių trenerių ir sportininkų dukros (II) 2014.02.25 19:16 Jos – garsių sportininkų ir trenerių dukros, kurios maudosi savo tėvų šlovės spinduliuose ir sau gali leisti viską. Portalas bleacherreport.com pristato 35 gražiausias atletų ir strategų dukras. 20. Cassie Trammell – Dalaso „Cowboys“ komandos šokėjų trenerės Judy Trammell dukra.     19. Avery Schlereth – buvusio NFL žaidėjo Marko Schlereto dukra.   18. Laila Ali – legendinio boksininko Muhammado Ali dukra.
LTOK vadovė D. Gudzinevičiūtė: tikėti, kad kažkas staiga laimės medalį, naivoka
LTOK vadovė D. Gudzinevičiūtė: tikėti, kad kažkas staiga laimės medalį, naivoka (2) 2014.02.24 11:22 Įspūdinga uždarymo ceremonija baigėsi Sočio žiemos olimpinės žaidynės. LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė lietuvių pasirodymą vertina gerai „Negaliu patikėti, kad esame uždarymo ceremonijoje. Labai džiaugiuosi, kad važiuojame namo, bet šiuos prisiminimus branginsiu amžinai“, – po Sočio olimpinių žaidynių uždarymo iškilmių emocijas liejo ledo šokėja Isabella Tobias.
10 atlečių, kurios Sočyje vertinamos kaip sekso simboliai, o ne kaip sportininkės
10 atlečių, kurios Sočyje vertinamos kaip sekso simboliai, o ne kaip sportininkės (4) 2014.02.23 10:08  „Noriu būti vertinama tik kaip sportininkė, o ne kaip seksualioji“, - neseniai žiniasklaidai pareiškė Rusijos kerlingo komandos kapitonė Ana Sidorova. Vis dėlto, kaip kurios sportininkės Sočyje vertinamos ne dėl savo talentų ir sugebėjimų, o dėl seksualios ir patrauklios išvaizdos. Dauguma iš jų yra nusifotografavusios viliojančiose fotosesijose. JAV portalas www.nydailynews.com sudarė sąrašą Sočio sekso simbolių.
Sočyje nefinišavęs R. Zaveckas: trasos būklė buvo tragiška
Sočyje nefinišavęs R. Zaveckas: trasos būklė buvo tragiška (2) 2014.02.22 19:54 104-tas startavęs kalnų slidininkas 17-metis Rokas Zaveckas jau pirmame nusileidime neišsilaikė duobėtoje slalomo trasoje. Jis griuvo, kėlėsi, lipo iki praleistų vartų, bet po to vėl griuvo. Ir baigė Lietuvos sportininkų pasirodymą Sočio olimpinėse varžybose. Iš viso Sočio olimpinių žaidynių slalomo rungtyje startavo 115 slidininkų. Pirmo nusileidimo finišą pasiekė tik 77. Iš trijų latvių finišavo tik Martinas Onskulis, Robertas Rodė ir Kristapas Zveiniekas trasos neįveikė.
Kelialapis į pasaulinį kokteilių čempionatą Maskvoje netikėtai padalytas į tris dalis
Kelialapis į pasaulinį kokteilių čempionatą Maskvoje netikėtai padalytas į tris dalis 2014.02.21 13:05 Ketvirtadienio vakarą Vilniaus rotušėje kokteilius plakė geriausi Baltijos šalių barmenai, kovoję dėl kelialapio į pasaulinį „Bacardi Global Legacy Cocktail Competition“ kokteilių čempionatą. Atėjus lemiamai apdovanojimų akimirkai, visus nustebino komisijos sprendimas – į Maskvoje vyksiantį čempionato finalą vyks po vieną atstovą iš kiekvienos šalies.
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!