sokeju

Krepšinio šventės svečių lauks pramogų gausa
Krepšinio šventės svečių lauks pramogų gausa 2014.03.25 12:33 Artėjantis DNB LKF taurės finalo ketvertas kovo 29-30 dienomis Panevėžyje žiūrovams pasiūlys ne tik atkaklias krepšinio kovas, bet ir gausybę pramogų.„Siekiame surengti tikrą krepšinio fiestą, kurioje ir kunkuliuotų krepšinio aistros, ir džiugintų teigiama bei linksma atmosfera“, - sako Lietuvos krepšinio federacijos sporto ir renginių direktorius Tomas Rimkus.
Kino centre „Garsas“ visą savaitę šurmuliuos tarptautinis filmų festivalis „Europos kinas ir dieną, ir naktį“
Kino centre „Garsas“ visą savaitę šurmuliuos tarptautinis filmų festivalis „Europos kinas ir dieną, ir naktį“ 2014.03.20 08:49 Šiemet dešimtąjį jubiliejų švenčiantis tarptautinis filmų festivalis „Europos kinas ir dieną, ir naktį“ kovo 21 – 27 dienomis plačiai atvers duris gero kino žiūrovams. Visą savaitę kino centre „Garsas“ bus šurmuliuojama net keturiolika skirtingų kalbų – būtent iš tiek šalių atkeliauja įvairiuose festivaliuose visame pasaulyje kino kritikų įvertinti ir žiūrovų pripažinti filmai.
Kauno „Žalgirio“ šokėjos laimėjo Eurolygos konkursą ir šoks Milane
Kauno „Žalgirio“ šokėjos laimėjo Eurolygos konkursą ir šoks Milane 2014.03.19 15:05 Kauno „Žalgirio“ šokėjos triumfavo Eurolygos šokėjų konkurse „EFESTA Dance Challenge“. Žalgirietės finaliniame etape nugalėjo Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komandą ir laimėjo pagrindinį prizą – kelionę į Milaną, rašo zalgiris.lt. Gegužės 16-18 d. Italijos madų sostinėje bus surengtos Eurolygos finalo ketverto varžybos, kuriose ir pasirodys „Žalgirio“ šokėjos. „EFESTA Dance Challenge“ konkurse lietuvaitės įveikė tris etapus.
„Golden Parazyth“ retrospektyvos koncertų turą užbaigs Kaune ir Klaipėdoje
„Golden Parazyth“ retrospektyvos koncertų turą užbaigs Kaune ir Klaipėdoje 2014.03.19 13:03 Esamos „Golden Parazyth“ kūrybos retrospektyva ir pavasario koncertų turas „Looking Backward, Moving Forward“ artėja į pabaigą. Pirmieji 5 turo koncertai buvo daugiau nei pavykę – susidomėjimas buvo toks, kad visi norintys netilpo į koncertus, o visi kiti gailėjosi praleidę tokią progą kartu švęsti gyvenimą. Šį savaitgalį Lietuvos festivalių pažibos rengia tokią pačią daugiau nei poros valandų koncertinę programą Kaunui ir Klaipėdai.
E. Daniūtė piktinasi portalų komentatorių kultūra: tai terpė reikštis iškrypėliams
E. Daniūtė piktinasi portalų komentatorių kultūra: tai terpė reikštis iškrypėliams (21) 2014.03.12 18:00 Kai trečiadienio rytą viena geriausių Lietuvos šokėjų 34 metų šokėja Edita Daniūtė pamatė savo naują automobilį „BMW X6“ be vandalų išluptų žibintų, jai pasidarė šlykštu. Tačiau dar didesnis siaubas ją apėmė paskaičius apie tai informavusio portalo delfi.lt skaitytojų komentarus. „Kas jis tokia? Dar viena dziundzes paradaveja? Kiekviena nakti vagiama, tai ka dabar daryti?“ arba „maziau issidirbinesi grazuole sekanti karta.
E. Daniūtė apie vandalų nuniokotą naują automobilį „BMW X6“: gal visiems reikėtų opeliais važinėtis?
E. Daniūtė apie vandalų nuniokotą naują automobilį „BMW X6“: gal visiems reikėtų opeliais važinėtis? (18) 2014.03.12 13:32 Viena geriausių Lietuvos šokėjų Edita Daniūtė šį rytą buvo šokiruota. Uždarame Kauno senamiesčio kieme pastatytą naują automobilį „BMW X6“ ji rado suniokotą vandalų – išlupti žibintai ir sumaigytas priekis. „Jau ne skaudu, o paprasčiausiai šlykštu“, - balsas.lt komentavo 34 metų šokėja. Pasaulio ir Europos WDSF profesionalų lygos klasikinių šokių čempionė atskleidė, kad jos automobilis niokojomas ne pirmą kartą.
Lietuvos porų pergalės tarptautinėse sportinių šokių varžybose Maskvoje
Lietuvos porų pergalės tarptautinėse sportinių šokių varžybose Maskvoje 2014.03.10 18:13 Savaitgalį Rusijos sostinėje vykusiose pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) profesionalų lygos atviroje standartinių šokių grupėje nugalėjo Kauno "Sūkurio" šokių klubo atstovai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė. Antroji vieta šešių porų varžybose atiteko varžybų šeimininkams Igoriui Potovinui ir Darija Ševelilovai, o trečiąja pozicija tenkinosi dar viena rusų - Jegoro Bezukladnikovo bei Darjos Jerochinos - pora.
Stulbinantį „Radistų” gimtadienį tiesiogiai transliuos LNK GO
Stulbinantį „Radistų” gimtadienį tiesiogiai transliuos LNK GO 2014.03.06 15:59 Didieji pokyčiai Teatro arenoje pasiekė piko tašką – jau penktadienį ši erdvė virs didžiausiu naktiniu klubu Vilniuje. Čia aidės vietoje nustygti neleidžiantys šeštojo „Radistų” gimtadienio dūžiai, gausus didžėjų bei atlikėjų būrys ir oš visa minia draugų. Visa tai tiesioginės transliacijos metu internete išvys ir LNK GO žiūrovai.
Dėl „Šokių ant ledo“ projekto iš Honkongo atskrenda E. Daniūtė
Dėl „Šokių ant ledo“ projekto iš Honkongo atskrenda E. Daniūtė 2014.03.06 14:30 Jau šį sekmadienį, 19.30 val. per LNK televiziją šokėjų poros žiūrovams ir teisėjams dovanos savo naujus pasirodymus ant ledo. Praėjusį sekmadienį teisėjų kėdėse sėdėjo Margarita ir Povilas, atvykę iš Rusijos, o šį kartą savo įvertinimus ir pastebėjimus atskleis griežtoji Edita Daniūtė, į „Šokius ant ledo“ atskrisianti tiesiai iš Honkongo. Po ilgos pertraukos į TV ekranus vėl grįžtanti Edita Daniūtė - gerai visiems žinoma sportinių šokių šokėja, Europos ir pasaulio čempionė.
 Kauno fotografijos galerijoje eksponuojamos A. Fischerio fotografijos
Kauno fotografijos galerijoje eksponuojamos A. Fischerio fotografijos 2014.03.06 11:27 Nuo kovo 14 d. Goethe’s institutas Lietuvoje ir Kauno fotografijos galerija kviečia į parodą „Arno Fischer. Fotografija“, kuri pateiks vieno reikšmingiausių XX a. antrosios pusės Vokietijos fotografų ir fotografijos mokytojo Arno Fischerio (1927-2011) kūrybos apžvalgą. Paroda Kauno fotografijos galerijoje bus atidaryta kovo 14 d. 17.30 val. ir veiks iki balandžio 25 d. Arno Fischerio kūrybos retrospektyvą atidaryme pristatys jos kuratorius, menotyrininkas Matthias Flügge.
Šiauliuose paaiškėjo Lietuvos Lotynų Amerikos šokių čempionai
Šiauliuose paaiškėjo Lietuvos Lotynų Amerikos šokių čempionai 2014.03.04 14:30 2014 m. kovo 1–2 dienomis „Šiaulių arenoje“ vyko 2014 metų Lotynų Amerikos šokių Lietuvos čempionatas ir pirmenybės. Iš viso varžybose dalyvavo 380 šokėjų porų. Čempionate teisėjavo 9 užsienio teisėjai. Geriausios Lietuvos poros vyks į pasaulio ir Europos čempionatus bei Taurių varžybas, praneša LSŠF.
Karnavalas Brazilijoje: karštos šokėjos, futbolas ir Auksinis Ronaldo
Karnavalas Brazilijoje: karštos šokėjos, futbolas ir Auksinis Ronaldo 2014.03.03 11:19 Brazilijoje – išties karšta. Iki pasaulio futbolo čempionato dar liko trys mėnesiai, tačiau jau dabar puošniuose karnavaluose dominuoja futbolas. Ir Ronaldo. 37 metų auksinis brazilų berniukas su auksiniu kostiumu tarp pusnuogių sambos šokėjų.
Klubo „PORT by BarBar'a“ šou dalimi tapo R. Mammadlis
Klubo „PORT by BarBar'a“ šou dalimi tapo R. Mammadlis 2014.03.01 14:38 Nuolatos savo lankytojus stebinantis ir staigmenas rengiantis Klaipėdos naktinis klubas „PORT by BarBar'a“ penktadienį surengė vakarėlį „Driule & The Gang“, kuriame ant šokėjų pakilų savo šokių judesių plastiką demonstravo ir garsusis Raulis Mammadlis.
Žinomos Lietuvos moterys išbandė jėgas šokių aikštelėje
Žinomos Lietuvos moterys išbandė jėgas šokių aikštelėje 2014.02.28 09:49 Savo lankstumą ir jėgas šokių treniruotėje kartu su „Žalgirio“ krepšinio klubo šokėjomis išbandė žinomos Lietuvos moterys. Įžymybių pamėgtame sporto klube vyko „adidas“ šokių treniruotė. Nors beveik visos merginos scenoje praleidžia didžiąją savo gyvenimo dalį, tačiau ši treniruotė ne vienai buvo iššūkis. Pradžioje surengtas parodomasis „Žalgirio“ krepšinio klubo šokėjų pasirodymas daugeliui sukėlė nuostabą.
 „Golden Parazyth“ skelbia esamos kūrybos retrospektyvą ir koncertų turą
„Golden Parazyth“ skelbia esamos kūrybos retrospektyvą ir koncertų turą 2014.02.26 13:01 Lietuvos festivalių pažibos „Golden Parazyth“ žadina pavasarį ir kviečia į esamos kūrybos retrospektyvą bei koncertų turą „Looking Backward, Moving Forward“. Pirmasis šio turo koncertas vyks jau kovo 1 d. (šeštadienį) Vilniaus muzikos klube „Studio 9“. Bene labiausiai elektroninės muzikos scenoje linksniuojamas duetas „Golden Parazyth“ su koncertais taip pat aplankys Šiaulius, Panevėžį, Druskininkus, Marijampolę, Kauną ir Klaipėdą. „Tiek daug visko įvyko per pastaruosius metus.
Vyriški šokiai su aukštakulniais tapo interneto sensacija
Vyriški šokiai su aukštakulniais tapo interneto sensacija (3) 2014.02.25 19:47 Jauno prancūzų choreografo, Y. Marshallo, sukurtas šokis tapo tikra interneto sensacija. Šis jaunas vaikinukas su šokėjų grupe Paryžiuje surengė tikrą šokio spektaklį. Tiesa, vaikinai šoko su aukštakulniais. Marshallas yra vienas iš nedaugelio Prancūzijos choreografų, šokančių ir mokančių šokti su aukštakulniais. Garso takelyje skamba visiems puikiai pažįstamos grupės „Spice Girls“ dainos. Nauja meno forma? Įvertinkite patys.
35 garsiausių trenerių ir sportininkų dukros (II)
35 garsiausių trenerių ir sportininkų dukros (II) 2014.02.25 19:16 Jos – garsių sportininkų ir trenerių dukros, kurios maudosi savo tėvų šlovės spinduliuose ir sau gali leisti viską. Portalas bleacherreport.com pristato 35 gražiausias atletų ir strategų dukras. 20. Cassie Trammell – Dalaso „Cowboys“ komandos šokėjų trenerės Judy Trammell dukra.     19. Avery Schlereth – buvusio NFL žaidėjo Marko Schlereto dukra.   18. Laila Ali – legendinio boksininko Muhammado Ali dukra.
LTOK vadovė D. Gudzinevičiūtė: tikėti, kad kažkas staiga laimės medalį, naivoka
LTOK vadovė D. Gudzinevičiūtė: tikėti, kad kažkas staiga laimės medalį, naivoka (2) 2014.02.24 11:22 Įspūdinga uždarymo ceremonija baigėsi Sočio žiemos olimpinės žaidynės. LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė lietuvių pasirodymą vertina gerai „Negaliu patikėti, kad esame uždarymo ceremonijoje. Labai džiaugiuosi, kad važiuojame namo, bet šiuos prisiminimus branginsiu amžinai“, – po Sočio olimpinių žaidynių uždarymo iškilmių emocijas liejo ledo šokėja Isabella Tobias.
10 atlečių, kurios Sočyje vertinamos kaip sekso simboliai, o ne kaip sportininkės
10 atlečių, kurios Sočyje vertinamos kaip sekso simboliai, o ne kaip sportininkės (4) 2014.02.23 10:08  „Noriu būti vertinama tik kaip sportininkė, o ne kaip seksualioji“, - neseniai žiniasklaidai pareiškė Rusijos kerlingo komandos kapitonė Ana Sidorova. Vis dėlto, kaip kurios sportininkės Sočyje vertinamos ne dėl savo talentų ir sugebėjimų, o dėl seksualios ir patrauklios išvaizdos. Dauguma iš jų yra nusifotografavusios viliojančiose fotosesijose. JAV portalas www.nydailynews.com sudarė sąrašą Sočio sekso simbolių.
Sočyje nefinišavęs R. Zaveckas: trasos būklė buvo tragiška
Sočyje nefinišavęs R. Zaveckas: trasos būklė buvo tragiška (2) 2014.02.22 19:54 104-tas startavęs kalnų slidininkas 17-metis Rokas Zaveckas jau pirmame nusileidime neišsilaikė duobėtoje slalomo trasoje. Jis griuvo, kėlėsi, lipo iki praleistų vartų, bet po to vėl griuvo. Ir baigė Lietuvos sportininkų pasirodymą Sočio olimpinėse varžybose. Iš viso Sočio olimpinių žaidynių slalomo rungtyje startavo 115 slidininkų. Pirmo nusileidimo finišą pasiekė tik 77. Iš trijų latvių finišavo tik Martinas Onskulis, Robertas Rodė ir Kristapas Zveiniekas trasos neįveikė.
Kelialapis į pasaulinį kokteilių čempionatą Maskvoje netikėtai padalytas į tris dalis
Kelialapis į pasaulinį kokteilių čempionatą Maskvoje netikėtai padalytas į tris dalis 2014.02.21 13:05 Ketvirtadienio vakarą Vilniaus rotušėje kokteilius plakė geriausi Baltijos šalių barmenai, kovoję dėl kelialapio į pasaulinį „Bacardi Global Legacy Cocktail Competition“ kokteilių čempionatą. Atėjus lemiamai apdovanojimų akimirkai, visus nustebino komisijos sprendimas – į Maskvoje vyksiantį čempionato finalą vyks po vieną atstovą iš kiekvienos šalies.
K. Minogue surengė pasirodymą sporto klube
K. Minogue surengė pasirodymą sporto klube 2014.02.19 13:10 Galbūt Kylie Minogue ir yra pop muzikos princesė, tačiau tokia, kuri nevengia koncertuoti ir kelis žiūrovus surenkančioje salėje. Kylie nustebino ištikimą gerbėją iš Londono, Adamą Milnerį, surengdama privatų pasirodymą sporto klube, kuriame šis vyrukas sportuoja. Pradėjusi dainuoti naująjį savo singlą „Into The Blue“, Kylie surengė tikrą šou, pagardiną konfeti ir šokėjų pasirodymais.
„Eurovizijoje“ vienas svarbiausių klausimų: kokia daina skambės Lietuvos vardu?
„Eurovizijoje“ vienas svarbiausių klausimų: kokia daina skambės Lietuvos vardu? 2014.02.18 20:12 Karolina Drigotaitė, LRT.lt Didžiojoje LRT studijoje antradienio vakarą trys atlikėjai pristato tris finalines „Eurovizijos“ dainas. Komisijai bei žiūrovams teks sunki užduotis – išrinkti dainą, kuri skambės Lietuvos vardu Kopenhagos scenoje. Komisijos narių gretose: Vytenis Pauliukaitis, Deividas Zvonkus, Ramūnas Zilnys ir Edmundas Seilius.
Sočio olimpiada: dailiojo čiuožimo šokėjų grimasos ant ledo
Sočio olimpiada: dailiojo čiuožimo šokėjų grimasos ant ledo 2014.02.17 15:43 Sočio žiemos olimpinės žaidynių dailiojo čiuožimo atstovai – vieni artistiškiausių. Tiesa, įvairių veido išraiškų meistrai kartais neišvengia ir nevalingų veido grimasų. Šios atsiranda įveikiant sudėtingiausias technines figūras arba neišsilaikius ant pačiūžų.
I. Tobias po pimojo pasirodymo Sočyje: su gimtadieniu, Lietuva!
I. Tobias po pimojo pasirodymo Sočyje: su gimtadieniu, Lietuva! (3) 2014.02.16 19:57 Vasario 16-ąją kulminacija tapo mūsų šalies šokėjų Isabellos Tobias ir Deivido Stagniūno pirmasis pasirodymas ant olimpinio ledo. Visai neseniai Lietuvos pilietybę gavusi šokėja po pasirodymo besišypsodama pabučiavo savo partnerį ir žvelgdama į kameras lietuviškai tarė: „Su gimtadieniu, Lietuva!“...
D. Stagniūnas ir I. Tobias sėkmingai debiutavo olimpinėse žaidynėse
D. Stagniūnas ir I. Tobias sėkmingai debiutavo olimpinėse žaidynėse (4) 2014.02.16 16:15 Nors Sočio olimpinės žaidynės jau gerokai įpusėjo, tačiau lietuviai bene labiausiai laukė mūsų šalies dailiojo čiuožimo poros Deivido Stagniūno ir Isabellos Tobias pasirodymo. Mūsiškiai surinkę 56,40 balo pateko į kitą etapą ir pirmadienį atliks savo laisvąją programą, kuri lems, kas iškovos olimpinius medalius. Ištraukus burtus paaiškėjo, kad mūsiškiai trumpąją programą pradėjo 11-i, 18 val. 41 min. Lietuvos laiku. Iš viso ledo šokių varžybose rungėsi 24 geriausi pasaulio ledo šokėjų duetai.
Pilvo šokis nėra vyrų viliotinis
Pilvo šokis nėra vyrų viliotinis 2014.02.15 20:54 Justina DIKŠAITĖ Profesionali pilvo šokių mokytoja Elena AGERAVIČIENĖ Lietuvoje gyvena 18 metų. Savarankiškai išmoko lietuvių kalbos, priėmė Lietuvos pilietybę. Pasakodama apie savo užsiėmimą, ji šypsosi: „Pilvo šokius atradau tik Šiauliuose. Nuo tada jie tapo mano gyvenimo dalimi“. Atviliojo meilė Kislovodske (Kaukazas) gimusi ir Luganske (Ukraina) augusi Elena į Lietuvą atvyko prieš 18 metų. Į Šiaulius aukštą, išraiškingų veido bruožų kaukazietę atviliojo meilė lietuviui.
Sočio žaidynėse – D. Stagniūno vestuvės
Sočio žaidynėse – D. Stagniūno vestuvės (2) 2014.02.14 15:30 Deividas Stagniūnas žada originaliai švęsti Valentino dieną – susituokti su savo drauge Madison. Tiesa, santuoka galios tik olimpiniame kaimelyje. Po trumpos, bet intensyvios treniruotės Sočio olimpinio parko pratybų arenoje Lietuvos ledo šokėjai Isabella Tobias ir Deividas Stagniūnas buvo puikiai nusiteikę. Atėjusių į antrą arenos aukštą pasikalbėti su žurnalistais olimpiečių veiduose švietė šypsenos.
LNK eteryje Lietuvą sveikins ir R. Mikelkevičiūtė, ir J. Statkevičius
LNK eteryje Lietuvą sveikins ir R. Mikelkevičiūtė, ir J. Statkevičius 2014.02.12 12:03 Violeta Urmanavičiūtė-Urmana, Juozas Statkevičius, Marius Ivaškevičius, Algimantas Čekuolis, Robertas Javtokas, Saulius Štombergas, Rūta Ščiogolevaitė, Merūnas Vitulskis, Karina Krysko-Skambinė, Giedrė Kilčiauskienė, Evelina Sašenko, Sasha Song, Monika Linkytė, Paulius Bagdanavičius, Milita Daikerytė, grupės „Rondo“, „Pikaso“, „Žalvarinis“, „Kitava“, latvių rokenrolo grupė „Keksi“, Kauno chorai „Cantante Domino“, „Te Deum“ ir Vytauto Didžiojo universiteto mišrusis choras, orkestras, keliasdešimt...
TV3 eteryje  – grandiozinės piršlybos
TV3 eteryje – grandiozinės piršlybos 2014.02.12 09:45 Bene labiausiai intriguojanti žiūrimiausios televizijos TV3 ir žinomiausios televizijos internete TV3 Play staigmena šv. Valentino dienos proga žiūrovų laukia jau šį penktadienį. 18.10 val. – projekto „Didžiosios piršlybos“ premjera. „Didžiosios piršlybos“ – projektas, kuriam prireikė dviejų intensyvaus pasiruošimo mėnesių. „Buvo atsakingai „klijuojama“ idėja, kaip mūsų būsimasis jaunikis sugebės šv. Valentino dieną originaliai nustebinti savo išrinktąją.
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!