sokeju

Pasaulio čempionato finale – ne tik JAV ir Serbija, bet ir Lietuva
Pasaulio čempionato finale – ne tik JAV ir Serbija, bet ir Lietuva 2014.09.14 22:12 Veikiausiai visi prisimena merginas, kurios daugelį metų Kauno Sporto halėje iš savo vietų priversdavo pakilti bene 5 tūkstančius krepšinio aistruolių. Tai – Klaipėdos universiteto šokių merginų grupė „Leader Dance“, kurioms pasaulio pirmenybės Ispanijoje yra antros, tačiau čempionatas jau aštuntas. Nors mūsiškių pasaulio pirmenybių finale Ispanijoje nėra, tačiau yra klaipėdietės, kurios žiūrovus džiugins savo išskirtiniu šou.
Grįžę krepšininkai bus pasveikinti prie Vilniaus Rotušės
Grįžę krepšininkai bus pasveikinti prie Vilniaus Rotušės (2) 2014.09.14 14:24  Ketvirtąją vietą Pasaulio taurėje užėmusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pirmadienį bus pasveikinta Vilniaus Rotušės aikštėje. Nuo 18 val. ten vyks įspūdingas šou, kuris tęsis dvi valandas ir bus tiesiogiai transliuojamas per TV3. Sirgaliai turės galimybę prisiminti įsūdingiausius Pasaulio taurės momentus ir pasveikinti rinktinės vyrus, o krepšininkai – padėkoti sirgaliams už palaikymą pasirengimo ciklo ir pasaulio čempionato metu.
„Ledynmečio“ herojai spalvingame šou ant ledo prabils Lietuvos įžymybių balsais
„Ledynmečio“ herojai spalvingame šou ant ledo prabils Lietuvos įžymybių balsais 2014.09.12 10:52 Neprilygstama pramoga visai šeimai jau gruodžio 12-14 dienomis Kauno “Žalgirio“ arenoje padės iš anksto pajusti Kalėdų nuotaiką. Pasaulyje pripažintas šou ant ledo „Ledynmetis. Live!” („Ice Age Live!“) pirmą kartą bus parodytas Lietuvoje. Ir vaikų, ir jų tėvelių pamėgti animacinių filmų „Ledynmetis“ personažai savo linksmą istoriją pasakos ant ledo – tai padaryti jiems padės žinomi Lietuvos aktoriai ir atlikėjai.
Geros nuotaikos užtaisas: tobulas vaiko šokis
Geros nuotaikos užtaisas: tobulas vaiko šokis 2014.09.11 20:37 Daugeliui pažįstamas jausmas, kai tavo vakarėlyje kas nors pasirodo geriau nei tu. Panašiai nutiko ir šiose vestuvėse. Pradėjęs judėti mažametis visus svečius privertė išsižioti iš nuostabos, rašoma etonline.com. Šokis, kurį jis pademonstravom per kelias dienas virto interneto sensacija. Juokaujama, jog jei šis vaikas užaugęs netaps garsiu šokėju – pasaulyje nėra teisybės.
KTU ekspertė: ateities specialistai – tarpininkai tarp IT paslaugų užsakovų ir programuotojų
KTU ekspertė: ateities specialistai – tarpininkai tarp IT paslaugų užsakovų ir programuotojų 2014.09.09 15:20 „Universitetai neparengia tiek programuotojų, kiek jų reikia rinkai. Ateityje šis trūkumas tik didės“, – įsitikinusi Kauno technologijos universiteto (KTU) Jaunųjų kompiuterininkų mokyklos (JKM) vadovė ir įkūrėja Danguolė Rutkauskienė. Jos nuomone, jei šiemet Europai reikia 300 tūkstančių programuotojų, po kelerių metų šis skaičius padidės keletą kartų.
FIBA 2014: Rusijos šokėjoms – sirgalių nepasitenkinimas
FIBA 2014: Rusijos šokėjoms – sirgalių nepasitenkinimas (8) 2014.09.07 13:00 Iš Bilbao ir Las Palmo persikėlę į Barseloną krepšinio aistruoliai vėl gali pasinerti į planetos pirmenybių linksmybes. Niekam ne paslaptis, kad Gran Kanarijos arenoje sirgalius džiugino ne kas kitas, o geriausia Lietuvos šokėjų grupė „Leaderdance“. Tuo tarpu Katalonijos sostinėje, tai mėgina padaryti Rusijos krepšinio klubo Maskvos srities „Khimki“ šokėjos.
Prie Baltojo tilto vyks saugaus eismo renginys visai šeimai
Prie Baltojo tilto vyks saugaus eismo renginys visai šeimai 2014.09.05 13:19 Šį šeštadienį, rugsėjo 6 d., 11–18 val. vaikai su tėvais kviečiami į nemokamą saugaus eismo renginį visai šeimai „Eismo kiškiai“, kuriame galės išmokti ar pasikartoti, kaip saugiai elgtis kelyje. Renginys vyks Vilniuje prie Baltojo tilto – jo metu policijos, Raudonojo Kryžiaus ir „Regitros“ atstovai mokys mažuosius ir suaugusius saugaus eismo principų, renginio dalyvių laukia ir šventinis koncertas.
TOP 15: žavingiausios pasaulio krepšinio čempionato šokėjos
TOP 15: žavingiausios pasaulio krepšinio čempionato šokėjos 2014.09.05 11:03 Pasaulio krepšinio čempionato Ispanijoje aikštėse verda kova, o per pertraukas įkaitusią atmosferą išsklaidyti mėgina šokėjų grupės. Šokių ir aprangos įvairove žiūrovus lepinančios šokėjos nors ir trumpai, tačiau sulaukia nemažiau dėmesio nei patys krepšininkai. Balsas.lt pateikia 15 įspūdingiausių fotografijų su Ispanijoje krepšinio gerbėjus linksminančiomis šokėjomis. Čia savo įspūdingus pasirodymus demonstruoja ir Klaipėdos universiteto „Leader dance“ šokių grupė.
 Kaip saugaus eismo savo atžalas moko žinomi žmonės?
Kaip saugaus eismo savo atžalas moko žinomi žmonės? 2014.09.03 13:56 Mokslo metų pradžia visuomet pareikalauja daugiau eismo dalyvių atidumo – ir ne tik dėl to, kad orai pabjursta, o automobilių srautai ženkliai išauga. Būtent tokiu metų laiku vaikai pradeda pirmąsias savo savarankiškas keliones į mokyklą. Šį šeštadienį pirmąją rugsėjo savaitę vainikuos nemokamas edukacinis saugaus eismo renginys visai šeimai „Eismo kiškiai“, kurio metu, skambant šventiniam koncertui, vaikai bei suaugusieji bus mokomi saugaus eismo principų.
Kauno kolegijos studentai į mokslo metus įžengė šokio žingsniu
Kauno kolegijos studentai į mokslo metus įžengė šokio žingsniu 2014.09.03 11:02 „Fuksų flashmobas“ – tokiu burtažodžiu naujus mokslo metus pradėjo Kauno kolegijos pirmakursiai, suburti šios aukštosios mokyklos studentų atstovybės. Naujai iškepti studentai rugsėjo pirmąją pradėjo šokio žingsniu – nemažas būrys studentų sušoko nuotaikingą šokį, pralinksminusį ne vieną Mokslo ir žinių dienos iškilmių dalyvį.
10 gražiausių pirmos dienos šokėjų fotografijų iš Ispanijos arenų
10 gražiausių pirmos dienos šokėjų fotografijų iš Ispanijos arenų 2014.08.31 12:43  Pasaulio krepšinio čempionato aistras aikštelėje minučių pertraukėlių metu numalšindavo arba dar labiau įkaitindavo gražiosios šokėjos, be kurių nebeįsivaizduojama jokio krepšinio šventė. Pristatome jums gražiausias šokėjų iš įvairių pasaulio čempionato arenų fotografijas.
10 Holivudo žvaigždžių, kurios karjerą pradėjo kaip striptizo šokėjai
10 Holivudo žvaigždžių, kurios karjerą pradėjo kaip striptizo šokėjai 2014.08.28 21:50   Suggest.com pristato 10 žymių žmonių, kurie savo karjerą pradėjo ne kur kitur, o striptizo bare. Amber Rose A. Rose tam, kad užsidirbtų pinigų striptizą šoko nuo 15 iki 19 metų, o jos sceninis pseudonimas buvo "Rose" (liet. rožė). Chrisas Prattas Viename iš interviu vyras yra prisipažinęs, kad striptizą šoko paauglystėje. Lady Gaga Bene garsiausia ir ekstravagantiškiausia dainininkė pasaulyje pradėjo dirbti striptizo šokėja būdama 18-metė viename lenkų bare.
 Įspūdingi šokėjų pasirodymai pėsčiųjų perėjoje
Įspūdingi šokėjų pasirodymai pėsčiųjų perėjoje (1) 2014.08.28 11:11 Šeštadienį Kauno vairuotojų laukia malonus siurprizas – šalia „Kauno Akropolio“ esančioje pėsčiųjų perėjoje juos pasitiks ugningi „Fresko“ šokėjų pasirodymai. Degant per gatvę leidžiančiam eiti šviesoforo signalui, pėsčiųjų perėja virs įspūdinga erdve, kur energingu šokio ritmu į perėją išbėgusios „Fresko” šokėjos sieks atkreipti vairuotojų dėmesį į artėjančius mokslo metus bei skatins vairuotojų atidumą kelyje.
60-metis šokėjas: svajoju išgarsėti
60-metis šokėjas: svajoju išgarsėti 2014.08.24 19:52  Prieš keletą dienų tinklapyje Youtube.com patalpintas Londono gyventojo Alex Metric „Heart Weights A Ton“ kūrinio vaizdo įrašas, kuriame įamžintas užburiantis 60-mečio šokis. „Prieš 5 m. palaidojau savo gyvenimo meilę. Užpuolė gili depresija. Tačiau praėjus keleriems metams susiėmiau ir užsibrėžiau tikslą įgyvendinti savo svajonę – tapti profesionaliu šokėju ir išgarsėti“, – pagrindinis vaizdoklipo veikėjas Glennas Bruno pasakojo huffingtonpost.com žurnalistams.
Krepšininkams minutės pertraukėlė, šokėjoms – dalis gyvenimo
Krepšininkams minutės pertraukėlė, šokėjoms – dalis gyvenimo 2014.08.23 07:59 Sportas ir nuostabios merginos – tai du, vienas kitą papildantys, komponentai. Didžiojoje dalyje sporto šakų dailiosios lyties atstovės yra tik puošmena: vyrų dėmesį sukaustanti gražuolė išeina į ringą ir skelbia naujo raundo pradžią, įspūdingų formų merginos duoda startą lenktynėms ir panašiai. Krepšinio varžybų pertraukėlių metu į aikštelę taip pat išbėga būrys gražuolių. Vis dėlto tiek jos, tiek jų vadovė teigia nesančios tik puošmena.
Kitoje Atlanto pusėje įsikūrusi šokėja E. Straleckaitė: Amerika yra galimybių šalis
Kitoje Atlanto pusėje įsikūrusi šokėja E. Straleckaitė: Amerika yra galimybių šalis 2014.08.21 12:55 Dar birželio mėnesį į Jungtines Amerikos Valstijas persikėlusi profesionali šokėja Eglė Straleckaitė, šiuo metu įsikūrusi šalia San Fransisko esančiame San Chosė mieste, priimtu sprendimu džiaugiasi, nors palikti Lietuvos ir neplanavo. „Niekada neplanavau išvykti, nes myliu mūsų šalį ir ten jaučiuosi mylima.
Aktorė J. Zinkevičiūtė dalyvaus televizijos šokių projekte?
Aktorė J. Zinkevičiūtė dalyvaus televizijos šokių projekte? 2014.08.21 09:06 Šokėjos drabužiais apsirengusią jaunosios kartos kino ir televizijos aktorę Justę Zinkevičiūtę išvydus LRT televizijos koridoriuose, būtų galima pagalvoti, kad ji dalyvaus į eterį sugrįžtančiame šokių projekte. Iš tiesų bent jau kol kas aktorė šokių projekte dalyvauti neketina, tačiau šokiai paskutiniu metu – iš tiesų dažnas užsiėmimas jos gyvenime.
Šokėjai E. Daniūtė ir M. Gozzoli triumfavo Vokietijoje
Šokėjai E. Daniūtė ir M. Gozzoli triumfavo Vokietijoje 2014.08.13 09:45 Antradienį Vokietijos mieste Štutgarte prasidėjo prestižinės sportinių šokių varžybos „German Open Championships”, kuriose susiburia geriausios šokėjų poros iš viso pasaulio. Antrus metus iš eilės šių varžybų nugalėtojais WDSF profesionalų lygos standartinių šokių grupėje tapo Lietuvai atstovaujanti pora Edita Daniūtė ir Mirko Gozzoli. Kita Lietuvos pora Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė užėmė 4-ąją vietą.
Filmo „Šokis hip-hopo ritmu. Viskas arba nieko“ režisierė: geriausias mūsų specialusis efektas – choreografija
Filmo „Šokis hip-hopo ritmu. Viskas arba nieko“ režisierė: geriausias mūsų specialusis efektas – choreografija 2014.08.08 13:22 Ekranus jau pasiekė naujausia odė šokiui – filmas „Šokis hip-hopo ritmu. Viskas arba nieko“ (angl. „Step Up: All In“), kuris sužavės ne tik šokėjų ryžtu, veržlumu ir pergalės troškimu, bet ir dar įspūdingesne, išskirtine choreografija. Ši – prie visų „Šokis hip-hopo ritmu“ frančizės filmų prisidėjusio choreografo Jamalio Simso nuopelnas. Pasak „Šokis hip-hopo ritmu.
R. Ščiogolevaitė susilaukė antrosios atžalos
R. Ščiogolevaitė susilaukė antrosios atžalos 2014.08.06 11:38 Dainininkė, televizijos laidų vedėja Rūta Ščiogolevaitė susilaukė antrosios atžalos. Portalo žiniomis, moteriai ir jos vyrui Rolandui Damijonaičiui gimė mergaitė. Rūta augina šešiametį sūnų Adomą, kurio susilaukė su šokėju Deividu Meškausku. Atlikėjos ir jos vyro vestuvės įvyko 2013-ųjų birželį Kauno rotušėje. Sveikinimai jauniesiems tėveliams.
Lietuvos festivalių pažibos „Golden Parazyth“ drebins jau pažįstamą Kauno „Ryšių kiemelį 837“
Lietuvos festivalių pažibos „Golden Parazyth“ drebins jau pažįstamą Kauno „Ryšių kiemelį 837“ 2014.08.06 10:46 Pavasario koncertų „Looking Backward, Moving Forward“ ture „Golden Parazyth“ palaidojo šlagerių karalių „Lapė“ ir pažadėjo judėti į priekį. Bene labiausiai elektroninės muzikos scenoje linksniuojamo dueto nariai Giedrius Širka ir Aurimas Vilkišius savo žodžio laikosi - terasų ir festivalių vasarai vyrukai yra paruošę naują, nežabotiems šokiams subalansuotą ir jau patikrintą programą.
„Gulbių ežeras“ Trakuose pranoko žiūrovų lūkesčius
„Gulbių ežeras“ Trakuose pranoko žiūrovų lūkesčius 2014.07.28 16:33 Vėlyvą penktadienio vakarą Trakuose baleto mėgėjai turėjo išskirtinė galimybę pamatyti P. Čaikovskio baleto spektaklį „Gulbių ežeras“, pastatytą Galvės ežere. Antrą kartą vykęs renginys – pasikeitė iš esmės. Pasikeitus renginio organizatoriams, daugiau dėmesio buvo skiriama scenai ir žiūrovų tribūnoms. Visi renginio žiūrovai galėjo matyti visą sceną, riboto matomumo vietų šiame renginyje nebuvo.
Prieš „Šokis hip-hopo ritmu. Viskas arba nieko“ premjerą – geriausių Lietuvos šokėjų dvikovos gyvai
Prieš „Šokis hip-hopo ritmu. Viskas arba nieko“ premjerą – geriausių Lietuvos šokėjų dvikovos gyvai 2014.07.28 13:42 Naujausias filmas „Šokis hip-hopo ritmu. Viskas arba nieko“ (angl. „Step Up: All In“) atgabens šokio sūkurį ne tik į kino teatrus, bet ir suteiks galimybę išvysti geriausius Lietuvos hip hopo šokėjus gyvai. Šiuo metu interneto atrankoje dalyvaujantys ir kruopščiai pasirodymų programą ruošiantys šokėjai jau rugpjūčio 7 dieną, prieš pat filmo premjerą, dėl pergalės ir vertingų prizų grumsis intriguojančiose šokėjų dvikovose.
24 ryškiausios pasaulio žvaigždės, kurios buvo benamės
24 ryškiausios pasaulio žvaigždės, kurios buvo benamės 2014.07.26 08:00   Kad atsidurtų ten, kur yra dabar, šiems žmonėms teko nueiti išties ilgą kelią, rašoma ranker.com. Šie žmonės buvo ne šiaip varguoliai, jie buvo tikrų tikriausi benamiai. Bėgant laikui jie sugebėjo apversti savo gyvenimą 180 laipsnių ir tapti pavyzdžiu kiekvienam, svajojančiam apie profesionalią karjerą. Siūlome susipažinti su 24 įkvepiančiomis istorijomis apie žmones, kuriems kadaise teko nakvoti gatvėje.
Filmo „Šokis hiphopo ritmu. Viskas arba nieko“ garso takelyje – judėti įkvepiantis elektronikos, melodingų ir laužytų ritmų popuri
Filmo „Šokis hiphopo ritmu. Viskas arba nieko“ garso takelyje – judėti įkvepiantis elektronikos, melodingų ir laužytų ritmų popuri 2014.07.21 14:44 Didžiausias šokių konkursas Las Vegase, trokštamiausias šokėjų prizas ir daugybė veiksmo šiek tiek „Bado žaidynių“ šalies sostinę Kapitolijų primenančiame klube „Vorteksas“ – tokios įdomybės kino teatruose nuo rugpjūčio 8 dienos lauks filme „Šokis hiphopo ritmu. Viskas arba nieko“ (angl. „Step Up: All In“). Stebėdami juostą 3D formatu žiūrovai mėgausis teatrališkais šokio trupių pasirodymais ir išvys, ar išsipildys, ar į šipulius duš šokio meistrų svajonės.
Kaip J. Valančiūnas „Raptors“ strikses lietuviškų šokių mokė
Kaip J. Valančiūnas „Raptors“ strikses lietuviškų šokių mokė 2014.07.08 10:19 Internete pasirodė vaizdo įrašas, kur Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės ir „Toronto Raptors“ vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas lietuvių liaudies šokių mėgina išmokyti NBA klubo komandos šokėjas. Šios netgi persirengė tautiniais drabužiais. „Dainų šventėje Lietuvoje pasirodė daug gerų dainorėlių ir šokėjų. Aš vis bandau Toronto „Raptors“ palaikymo šokėjas išmokyti lietuviškų liaudies šokio žingsnelių. Galbūt man pavyks jas išmokyti šį sezoną?“ – „Instagram“ paskyroje rašė J. Valančiūnas.
Gyvataras
Gyvataras (1) 2014.07.06 12:15 Tūkstančiai šokėjų ir tūkstančiai žiūrovų pilnutėliame Šokių dienos stadione, sinchroniškai šokamos choreografinės kompozicijos - puikus reginys ir šokėjų, jų vadovų bei choreografų meistriškumo įrodymas. Ir dar - patriotizmo, galvojau, matydamas pakilius šokėjų veidus ir entuziastingus žiūrovų plojimus. Neabejotinai taip. Bet po renginio lėtai su minia slinkdamas iš stadiono, nugirdau taip pat labai simbolišką pokalbį.
Tūkstantinis Dainų šventės choras suvienys viso pasaulio lietuvius
Tūkstantinis Dainų šventės choras suvienys viso pasaulio lietuvius 2014.07.06 11:37 Jubiliejinę Dainų šventę šiandien vainikuos finalinis renginys – Dainų diena. Jos metu netrūks vienijančių ritualų: renginiai prasidės šventės dalyvių eitynėmis iš Katedros aikštės į Vingio parką, kur vienu kvėpavimu dainas, su kuriomis užaugome, atliks per 12 tūkst. choristų iš 350 kolektyvų. Čia prisiminsime ne tik Dainų šventės ištakas – prieš 90 metų nuskambėjusią pirmąją Dainų dieną, bet ir Baltijos kelio, sujungusio visus su daina, 25 metų jubiliejų. Renginio kulminacija taps 21 val.
Nestinarai, šokantys ant karštų anglių
Nestinarai, šokantys ant karštų anglių 2014.07.05 21:10 Šokiai basomis ant įkaitusių žarijų, vadinami nestinarstvo,- tai vienas įdomiausių bulgarų kultūrinio paveldo fragmentų. Unikalus reiškinys, tiltas tarp praeities ir ateities, vykstantis pačiame Europos viduryje, apie kurį ilgai niekas nežinojo už Bulgarijos ribų. Dabar šį ritualą galima pamatyti ir kai kuriuose Graikijos kaimuose, kur nuo 20 amžiaus pradžios gyvena išeiviai iš Bulgarijos.
Vilnių nuspalvins teatro pasirodymai, šokių pynės bei vario dūdų audra
Vilnių nuspalvins teatro pasirodymai, šokių pynės bei vario dūdų audra 2014.07.05 13:08 Šeštadienį, liepos 5 dieną, Dainų šventė pakvies net į keturis renginius. Tūkstančiai šokėjų vidudienį ir 21 val. suksis Lietuvos futbolo federacijos stadione, o Vilniaus dangų sudrebins pučiamųjų instrumentų gaudesys. Tuo tarpu Bernardinų sodo ir Gedimino pilies papėdę užpildys Teatro dienos dalyviai iš visos Lietuvos, kurie 17 val. Katedros aikštėje pristatys finalinį šio renginio pasirodymą – spektaklį „Jau saulelė.
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!