sokeju

Lietuvos šokėjams – aukso ir sidabro medaliai Šiaurės Europos šalių čempionate Helsinkyje
Lietuvos šokėjams – aukso ir sidabro medaliai Šiaurės Europos šalių čempionate Helsinkyje 2014.10.20 15:05 Penktadienį Suomijos sostinėje Helsinkyje vyko Šiaurės Europos šalių sportinių šokių čempionatas, kuriame puikiai pasirodė Lietuvos šokėjai. Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Vilius Jakas ir Gabrielė Siriūnaitė (Gargždų „Rolina“ – Kauno „Sūkurys“) laimėjo aukso, o Dominykas Granskas ir Kotryna Petrošiūtė (Vilniaus „Dileksa“) - sidabro medalius. Trečioji vieta atiteko Estijos šokėjams Andres Liiv ir Kristinai Vahai. Varžybose dalyvavo 23 poros, teigiama pranešime spaudai.
Su krepšinio įžymybėmis įspūdingai atidarytas 13–as „Tornado“ sezonas
Su krepšinio įžymybėmis įspūdingai atidarytas 13–as „Tornado“ sezonas 2014.10.20 12:51 Spalio 19 dieną Garliavos sporto ir kultūros centre atšvęsti XIII – ojo „Tornado“ krepšinio sezono atidarymo rinkosi mokyklos auklėtiniai bei jų tėveliai. Susirinkę svečiai galėjo pasidžiaugti nuostabiais Kauno „Žalgirio“ šokėjų bei Diamond Show pasirodymais, o mažiausiuosius linksmino „Tornado“ KM talismanas – voveriukas „Tornas“, teigiama pranešime spaudai. Kaip ir kiekvienais metais, šventė prasidėjo nuo tradicinės tornadukų eisenos.
Lietuvos pramogų pasaulio sūkurį iškeitė į šeimyninę ramybę Majamyje
Lietuvos pramogų pasaulio sūkurį iškeitė į šeimyninę ramybę Majamyje 2014.10.19 21:10 Prie Collins aveniu daugiabučio padavusi mašinos raktelius apsaugos darbuotojui, su šeštus metus Majamyje gyvenančia tauragiške Gintare Bogdan susitikau pastato viduje. Kartu su ja pažiūrėti, kokie svečiai atvyko, atskubėjo ir antrąjį gimtadienį gruodį švęsianti Gintarės dukrytė Žemyna. Išgirdusi pasisveikinimą lietuviškai, mergytė mane greitai pripažino sava.
Vienos nuostabiausių ir originaliausių piršlybų
Vienos nuostabiausių ir originaliausių piršlybų 2014.10.16 16:08 Žemiau pateiktas video iš tiesų gali priversti išspausti ašarą ne vieną. Vyrukas vardu Bretas nusprendė pasipiršti savo merginai ir paruošė jai ypatingą staigmeną. Iš toli atskrido jos mama su patėviu bei broliai ir seserys, Bretas pasikvietė savo giminaičių ir dar 40 profesionalių šokėjų. Tad štai, kokį šou jis paruošė.
Prieš pat Naujuosius Lietuvoje koncertuos Laima Vaikulė
Prieš pat Naujuosius Lietuvoje koncertuos Laima Vaikulė 2014.10.16 09:11 Gruodžio 29 d. Klaipėdos „Švyturio” arenoje ir gruodžio 30 d. Kauno „Žalgirio” arenoje savo Naujametinius koncertus surengs estrados diva Laima Vaikulė. Populiariosios muzikos stiliaus ikona tituluojama dainininkė kartu su savo muzikantų ir šokėjų grupe Naujųjų metų išvakarėse specialiai Lietuvos publikai ruošia išskirtinę šventinę programą, kurioje skambės ne tik naujausi, bet ir žinomiausi dainininkės kūriniai, su kuriais užaugo jau ne viena gerbėjų karta.
Kauno „Žalgirio“ šokėjos pirmąsyk filmavosi kine
Kauno „Žalgirio“ šokėjos pirmąsyk filmavosi kine 2014.10.15 16:02 Šią savaitę šalies kino teatruose pasirodysiantis pirmasis lietuviškas vaidybinis animacinis filmas „Gustavo nuotykiai“ nepašykštės staigmenų – žinomi aktoriai stebins netikėtomis metamorfozėmis, kvapą gniauš kompiuterinės grafikos meistrų sukurtos įspūdingos erdvės. Specialiojo korespondento Gustavo kelionės metu laukia ir daugybė įdomių susitikimų. Vienas jų – su Robinzonu Kruzu, kuris, pasirodo, dienas „negyvenamoje“ saloje leidžia su itin žavia kompanija.
Po 40 metų atgimsta miuziklas „Devynbėdžiai”
Po 40 metų atgimsta miuziklas „Devynbėdžiai” 2014.10.14 17:03 Šį rudenį valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“ pristato savo ypatingą sezono premjerą – Giedriaus Kuprevičiaus ir Kazio Sajos miuziklą „Devynbėdžiai“, atnaujintą pačių autorių po pirmojo ir vienintelio pastatymo prieš keturis dešimtmečius.
Šį trečiadienį Kaune – ypatingas Laros Fabian koncertas
Šį trečiadienį Kaune – ypatingas Laros Fabian koncertas 2014.10.13 09:38 Jau poryt, spalio 15 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje savo koncertą surengs unikalaus balso savininkė, belgų dainininkė Lara Fabian. Daugiau kaip 18 milijonų įrašų kopijų pardavusi atlikėja su savo grupe atvyksta į Lietuvą pirmąjį kartą. Koncerto metu skambės ne tik kompozicijos iš dainininkės naujojo albumo „Le Secret“, bet ir populiariausios Laros Fabian dainos anglų, italų bei prancūzų kalbomis.
Emigranto karjera: buvo striptizo šokėjas, o dabar turi du verslus
Emigranto karjera: buvo striptizo šokėjas, o dabar turi du verslus 2014.10.12 16:15 Akvilė Kavaliauskaitė, LRT Televizijos laida „Emigrantai“, LRT.lt Lietuvis Andrius Hamburge – jaunas, bet jau gerbiamas verslininkas. Greiti automobiliai, egzotiški ir brangūs hobiai, nepriekaištinga apranga – tokį jį pratę matyti Vokietijos verslo žmonės. Bet dauguma jų net neįsivaizduoja, kad šis rimtas vyras dar visai neseniai dirbo striptizo šokėju ir paromis lėbavo vakarėliuose.
Robinzonui Kruzui filme „Gustavo nuotykiai“ dienas skaidrina grakščiosios Kauno „Žalgirio“ šokėjos
Robinzonui Kruzui filme „Gustavo nuotykiai“ dienas skaidrina grakščiosios Kauno „Žalgirio“ šokėjos 2014.10.10 14:39 Jau po savaitės šalies kino teatruose pasirodysiantis pirmasis lietuviškas vaidybinis animacinis filmas „Gustavo nuotykiai“ nepašykštės staigmenų – žinomi aktoriai stebins netikėtomis metamorfozėmis, kvapą gniauš kompiuterinės grafikos meistrų sukurtos įspūdingos erdvės. Specialiojo korespondento Gustavo kelionės metu laukia ir daugybė įdomių susitikimų. Vienas jų – su Robinzonu Kruzu, kuris, pasirodo, dienas „negyvenamoje“ saloje leidžia su itin žavia kompanija.
Investuojantieji į atžalų ateitį renkasi šokį?
Investuojantieji į atžalų ateitį renkasi šokį? 2014.10.09 07:23 Milda Ruginytė-Šimkuvienė Šokis Nicolasui Sarkozy padėjo laimėti Prancūzijos prezidento rinkimus, Barackui Obamai – pelnyti charizmatiškiausio JAV prezidento titulą, o verslo komunikacijos teorija jau dešimtmečius moko, kad išlavinti neverbaliniai signalai yra sėkmingų verslo sandėrių garantas. Tačiau mūsų šalyje, skirtingai nei užsienyje, judesio lavinimas vis dar yra nepelnytai nuvertinamas, o nelabai rangūs lietuviškojo elito pasirodymai ant parketo tai tik įrodo.
Žvilgsnius kaitinantį merginų šokį R. Ščiogolevaitė pavadino jaunatviško moteriškumo bomba
Žvilgsnius kaitinantį merginų šokį R. Ščiogolevaitė pavadino jaunatviško moteriškumo bomba 2014.10.08 13:58 Energijos kupinas ir karštas dailių merginų pasirodymas sekmadienio vakarą prie ekranų prikaustė TV3 projekto „Lietuvos talentai“ žiūrovus. Scenoje pasirodžiusi merginų šokėjų grupė iš Kauno „Fem.Me“ paliko be žado ne tik žiūrovus, bet ir reikliuosius teisėjus. Šokiu gyvenančių merginų grupė „Fem.Me“ be vargo prasiskynė kelią į kitą „Lietuvos talentų“ etapą. Teisėjai pasirodymą vieningai įvertino trimis „TAIP“, negailėjo pagyrimų, o žiūrovai merginas apdovanojo griausmingomis ovacijomis.
Lietuvos šokėjų pergalės tarptautinėse varžybose „Rudens taurė 2014“
Lietuvos šokėjų pergalės tarptautinėse varžybose „Rudens taurė 2014“ 2014.10.07 15:27 Savaitgalį Kaune vyko tarptautinės sportinių šokių varžybos „Rudens taurė 2014”, kuriose puikiai pasirodė Lietuvos šokėjai. Šeštadienį vykusiose suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybose nugalėtojais tapo Vilius Jakas ir Gabrielė Siriūnaitė, o antroji vieta atiteko Edgarui Baltaragiui ir Indrei Kučinskaitei. Bronzos medalius laimėjo Rusijos atstovai Juris Afoninas ir Natalija Prokhorenko.
Vilniaus sporto festivalio savaitgalio pramogų gausoje intrigą kuria galiūnai
Vilniaus sporto festivalio savaitgalio pramogų gausoje intrigą kuria galiūnai 2014.10.05 16:58  Šeštadienį startavusiame Vilniaus sporto festivalyje išdalinti pirmieji medaliai. Visą savaitgalį kongresų ir parodų centre "Litexpo" vykstantis sporto renginys sulaukė didžiulio lankytojų susidomėjimo. Apsilankiusieji renginyje geriausių pasiūlymų ieškojo sporto mugėje, registravosi į įvairias rungtis, dalyvavo sveikatingumo konferencijose bei stebėjo įvairias varžybas. Pirmą festivalio dieną virš šešių šimtų dalyvių varžėsi įvairiose "Savickas Classic" turnyro rungtyse.
TOP 10: seksualiausios NFL lygos šokėjos
TOP 10: seksualiausios NFL lygos šokėjos 2014.10.04 19:00  Portalas sporteology.com pristato sąrašą seksualiausių JAV Nacionalinės futbolo lygos (NFL) šokėjų. Lindsey, „Seahawks“   Nicole, „Dolphins“   Brita, „Seahawks“   Maigan, „Redskins“   Whitney, „Jaguars“   Candace, „Broncos“   Brittney, „Cowboys“   Christian, „Seahawks“   Whitney, „Ravens“   Elizabeth, „Dolphins“...
Absurdiški kaltinimai: 7 garsenybių akistata su teisėsauga
Absurdiški kaltinimai: 7 garsenybių akistata su teisėsauga 2014.10.01 19:05 Jie, kaip ir mes kartais iškrečia kažką kvailo, kartais net nusižengia įstatymams. Tačiau, pripažinkime, kuo žinomesnis ir turtingesnis esi, tuo didesnė tikimybė įkliūti už bet kokį mažmožį. Taip nutiko ir šiems žvaigždukams. Liūdna žinoti, tačiau kai kurie iš jų patys iniciavo šias absurdiškas situacijas (newser.com) 1. Taylor Swift Atlikėjai ieškinį iškėlė drabužių linijos „Lucky 13“ atstovai. Nemanykite, rūbų atlikėja vogti tikrai nebandė.
 Sėkmės lydimas Cirque Éloize režisierius J. Painchaud‘as net 12 metų vaidino gatvėse
Sėkmės lydimas Cirque Éloize režisierius J. Painchaud‘as net 12 metų vaidino gatvėse 2014.10.01 11:56 Jau greitai Lietuvoje svečiuosis Cirque Éloize su daug pagyrų pelniusiu šou „Cirkopolis“. Tai užburiantis ir ilgai iš atminties neblėstantis Kanados cirko trupės pasirodymas. Visi „Cirkopolio“ kūrėjai – nuo režisierių iki artistų – aistringi meno mylėtojai, kuriems ribos neegzistuoja. „Cirkopolio“ trupė – tarptautinis meno užtaisas, tikra emocijos bomba, visi nuo pirmo iki paskutinio trupės nario įsimylėję cirką, jo magiją, kūno galias ir žiūrovus.
Palangoje šurmuliuoja Tūkstančio stalų šventė
Palangoje šurmuliuoja Tūkstančio stalų šventė 2014.09.27 16:32 Kaip niekad saulėta diena šiandien sukvietė palangiškius ir kurorto svečius pasidžiaugti pasibaigusiu kurortiniu sezonu – Palangoje, J. Basanavičiaus gatvėje, šeštadienį nuo vidurdienio šurmuliuoja tradicinė Tūkstančio stalų šventė, kasmet sutampanti su Pasauline turizmo diena. Tradiciškai šią dieną prie J. Basanavičiaus gatvėje išsirikiavusių stalų susėdę kurorto įmonių, įstaigų bei organizacijų atstovai, pasitelkę išmonę, išradingai pristato savo veiklą bei pasiekimus.
E. Sodeika ir I. Žukauskaitė - pasaulio taurės sportinių šokių varžybų Kinijoje nugalėtojai
E. Sodeika ir I. Žukauskaitė - pasaulio taurės sportinių šokių varžybų Kinijoje nugalėtojai 2014.09.21 23:19  Kinijoje vyko Tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) pasaulio taurės suaugusiųjų standartinių šokių varžybos, kuriose puikiai pasirodė Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė. 22 porų varžybose Lietuvos atstovai pateko į finalą ir, aplenkę penkias poras, tapo nugalėtojais. Antroji vieta atiteko rusams Jevgenijui Nikitinui ir Danai Spicynai, o treti liko Austrijai atstovaujantys šokėjai - Vasilijus Kirinas bei Jekaterina Prozorova.
Gimtadienį švenčiantys „Radistai“ atidarys didžiausią klubą Vilniuje
Gimtadienį švenčiantys „Radistai“ atidarys didžiausią klubą Vilniuje 2014.09.19 13:32 Du septynetai – tai skaičiai, kuriuos būtina įsiminti kiekvienam Radistų dueto fanui. Lapkričio 7-ąją Vilniaus Teatro arenoje beprotiškai populiarus radijo, televizijos ir klubų aikštelių duetas švęs 7-ąjį gimtadienį. Rezervuoti vietą sveikintojų eilėje galima jau šiandien. „Tai tiesiog pats svarbiausias ir didžiausias Radistų vakaras, kurį rengiame Vilniuje“, - siautulingą gimtadienio fiestą pristato Rolandas Mackevičius. „Atsimenu pačią Radistų pradžią.
Sausakimša Rotušės aikštė ištarė krepšininkams „ačiū“
Sausakimša Rotušės aikštė ištarė krepšininkams „ačiū“ (2) 2014.09.15 17:45  Ketvirtąją vietą Pasaulio taurėje užėmusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pirmadienį buvo pasveikinta Vilniaus Rotušės aikštėje.  „Noriu pasveikinti mūsų krepšininkus ir jų trenerius su puikiu pasirodymu Pasaulio vyrų krepšinio čempionate. Nors iki medalių trūko tik trupučio sportinės sėkmės, tačiau jūs kovėtės taip, kad visa Lietuva lenkia galvas prieš jus, visa Lietuva jumis didžiuojasi ir visa Lietuva jums dėkoja“, - kreipdamasis į rinktinę sakė premjeras Algirdas Butkevičius.
Streikas: NFL lygos šokėjos reikalauja bent minimalaus atlygio
Streikas: NFL lygos šokėjos reikalauja bent minimalaus atlygio 2014.09.15 16:26 Savo komandą lydinčios ir sirgalius linksminančios NFL amerikietiško futbolo lygos klubo „Buffalo Bills“ šokėjos pirmą kartą nuo 1967 metų nepasirodė pirmose sezono namų rungtynėse. Priežastis – penkios buvusios „Buffalo Jills“ narės buvo apgautos ir negavo pelnyto atlygio. Šokėjos reikalauja pinigų už šimtus neapmokėtų darbo valandų, rašo bild.de. Penkios buvusios šokėjos ir jų advokatai klubui meta kaltinimus dėl nelegalios darbo praktikos veiklos.
D. Vėželis ir L. Chatkevičiūtė – tarptautinių varžybų Prahoje vicečempionai
D. Vėželis ir L. Chatkevičiūtė – tarptautinių varžybų Prahoje vicečempionai 2014.09.15 12:12 Savaitgalį Čekijos sostinėje vyko tarptautinės sportinių šokių varžybos „Prague Open”, kuriose puikiai pasirodė Lietuvos profesionalų grupės šokėjų poros. Šeštadienį vykusiose standartinių šokių varžybose Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys”) laimėjo antrąją vietą. Varžybų nugalėtojais tapo Danijos atstovai Emanuelis Valeri ir Tania Kehlet, o bronzos medaliai atiteko Martinui Dvorakui ir Zuzanai Silhanovai iš Čekijos. Varžybose dalyvavo 10 porų iš 6 šalių.
Šokėjai E. Sodeika ir I. Žukauskaitė laimėjo prestižinių „Grand Slam” varžybų Kinijoje bronzą
Šokėjai E. Sodeika ir I. Žukauskaitė laimėjo prestižinių „Grand Slam” varžybų Kinijoje bronzą 2014.09.14 22:33  Sekmadienį Kinijos mieste Vuhane vyko tarptautinės „Grand Slam” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybos, kuriose Kauno „Kaspino” šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė laimėjo trečiąją vietą. Kiti Lietuvos šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa”) užėmė ketvirtąją vietą. Varžybų nugalėtojais tapo Vokietijos atstovai Simone Segatori ir Annette Sudol, o antroji vieta atiteko Dmitryjui Zharkovui ir Olgai Kulikovai iš Rusijos.
Pasaulio čempionato finale – ne tik JAV ir Serbija, bet ir Lietuva
Pasaulio čempionato finale – ne tik JAV ir Serbija, bet ir Lietuva 2014.09.14 22:12 Veikiausiai visi prisimena merginas, kurios daugelį metų Kauno Sporto halėje iš savo vietų priversdavo pakilti bene 5 tūkstančius krepšinio aistruolių. Tai – Klaipėdos universiteto šokių merginų grupė „Leader Dance“, kurioms pasaulio pirmenybės Ispanijoje yra antros, tačiau čempionatas jau aštuntas. Nors mūsiškių pasaulio pirmenybių finale Ispanijoje nėra, tačiau yra klaipėdietės, kurios žiūrovus džiugins savo išskirtiniu šou.
Grįžę krepšininkai bus pasveikinti prie Vilniaus Rotušės
Grįžę krepšininkai bus pasveikinti prie Vilniaus Rotušės (2) 2014.09.14 14:24  Ketvirtąją vietą Pasaulio taurėje užėmusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pirmadienį bus pasveikinta Vilniaus Rotušės aikštėje. Nuo 18 val. ten vyks įspūdingas šou, kuris tęsis dvi valandas ir bus tiesiogiai transliuojamas per TV3. Sirgaliai turės galimybę prisiminti įsūdingiausius Pasaulio taurės momentus ir pasveikinti rinktinės vyrus, o krepšininkai – padėkoti sirgaliams už palaikymą pasirengimo ciklo ir pasaulio čempionato metu.
„Ledynmečio“ herojai spalvingame šou ant ledo prabils Lietuvos įžymybių balsais
„Ledynmečio“ herojai spalvingame šou ant ledo prabils Lietuvos įžymybių balsais 2014.09.12 10:52 Neprilygstama pramoga visai šeimai jau gruodžio 12-14 dienomis Kauno “Žalgirio“ arenoje padės iš anksto pajusti Kalėdų nuotaiką. Pasaulyje pripažintas šou ant ledo „Ledynmetis. Live!” („Ice Age Live!“) pirmą kartą bus parodytas Lietuvoje. Ir vaikų, ir jų tėvelių pamėgti animacinių filmų „Ledynmetis“ personažai savo linksmą istoriją pasakos ant ledo – tai padaryti jiems padės žinomi Lietuvos aktoriai ir atlikėjai.
Geros nuotaikos užtaisas: tobulas vaiko šokis
Geros nuotaikos užtaisas: tobulas vaiko šokis 2014.09.11 20:37 Daugeliui pažįstamas jausmas, kai tavo vakarėlyje kas nors pasirodo geriau nei tu. Panašiai nutiko ir šiose vestuvėse. Pradėjęs judėti mažametis visus svečius privertė išsižioti iš nuostabos, rašoma etonline.com. Šokis, kurį jis pademonstravom per kelias dienas virto interneto sensacija. Juokaujama, jog jei šis vaikas užaugęs netaps garsiu šokėju – pasaulyje nėra teisybės.
KTU ekspertė: ateities specialistai – tarpininkai tarp IT paslaugų užsakovų ir programuotojų
KTU ekspertė: ateities specialistai – tarpininkai tarp IT paslaugų užsakovų ir programuotojų 2014.09.09 15:20 „Universitetai neparengia tiek programuotojų, kiek jų reikia rinkai. Ateityje šis trūkumas tik didės“, – įsitikinusi Kauno technologijos universiteto (KTU) Jaunųjų kompiuterininkų mokyklos (JKM) vadovė ir įkūrėja Danguolė Rutkauskienė. Jos nuomone, jei šiemet Europai reikia 300 tūkstančių programuotojų, po kelerių metų šis skaičius padidės keletą kartų.
FIBA 2014: Rusijos šokėjoms – sirgalių nepasitenkinimas
FIBA 2014: Rusijos šokėjoms – sirgalių nepasitenkinimas (8) 2014.09.07 13:00 Iš Bilbao ir Las Palmo persikėlę į Barseloną krepšinio aistruoliai vėl gali pasinerti į planetos pirmenybių linksmybes. Niekam ne paslaptis, kad Gran Kanarijos arenoje sirgalius džiugino ne kas kitas, o geriausia Lietuvos šokėjų grupė „Leaderdance“. Tuo tarpu Katalonijos sostinėje, tai mėgina padaryti Rusijos krepšinio klubo Maskvos srities „Khimki“ šokėjos.
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!