sokeju

Krepšininkams minutės pertraukėlė, šokėjoms – dalis gyvenimo
Krepšininkams minutės pertraukėlė, šokėjoms – dalis gyvenimo 2014.08.23 07:59 Sportas ir nuostabios merginos – tai du, vienas kitą papildantys, komponentai. Didžiojoje dalyje sporto šakų dailiosios lyties atstovės yra tik puošmena: vyrų dėmesį sukaustanti gražuolė išeina į ringą ir skelbia naujo raundo pradžią, įspūdingų formų merginos duoda startą lenktynėms ir panašiai. Krepšinio varžybų pertraukėlių metu į aikštelę taip pat išbėga būrys gražuolių. Vis dėlto tiek jos, tiek jų vadovė teigia nesančios tik puošmena.
Kitoje Atlanto pusėje įsikūrusi šokėja E. Straleckaitė: Amerika yra galimybių šalis
Kitoje Atlanto pusėje įsikūrusi šokėja E. Straleckaitė: Amerika yra galimybių šalis 2014.08.21 12:55 Dar birželio mėnesį į Jungtines Amerikos Valstijas persikėlusi profesionali šokėja Eglė Straleckaitė, šiuo metu įsikūrusi šalia San Fransisko esančiame San Chosė mieste, priimtu sprendimu džiaugiasi, nors palikti Lietuvos ir neplanavo. „Niekada neplanavau išvykti, nes myliu mūsų šalį ir ten jaučiuosi mylima.
Aktorė J. Zinkevičiūtė dalyvaus televizijos šokių projekte?
Aktorė J. Zinkevičiūtė dalyvaus televizijos šokių projekte? 2014.08.21 09:06 Šokėjos drabužiais apsirengusią jaunosios kartos kino ir televizijos aktorę Justę Zinkevičiūtę išvydus LRT televizijos koridoriuose, būtų galima pagalvoti, kad ji dalyvaus į eterį sugrįžtančiame šokių projekte. Iš tiesų bent jau kol kas aktorė šokių projekte dalyvauti neketina, tačiau šokiai paskutiniu metu – iš tiesų dažnas užsiėmimas jos gyvenime.
Šokėjai E. Daniūtė ir M. Gozzoli triumfavo Vokietijoje
Šokėjai E. Daniūtė ir M. Gozzoli triumfavo Vokietijoje 2014.08.13 09:45 Antradienį Vokietijos mieste Štutgarte prasidėjo prestižinės sportinių šokių varžybos „German Open Championships”, kuriose susiburia geriausios šokėjų poros iš viso pasaulio. Antrus metus iš eilės šių varžybų nugalėtojais WDSF profesionalų lygos standartinių šokių grupėje tapo Lietuvai atstovaujanti pora Edita Daniūtė ir Mirko Gozzoli. Kita Lietuvos pora Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė užėmė 4-ąją vietą.
Filmo „Šokis hip-hopo ritmu. Viskas arba nieko“ režisierė: geriausias mūsų specialusis efektas – choreografija
Filmo „Šokis hip-hopo ritmu. Viskas arba nieko“ režisierė: geriausias mūsų specialusis efektas – choreografija 2014.08.08 13:22 Ekranus jau pasiekė naujausia odė šokiui – filmas „Šokis hip-hopo ritmu. Viskas arba nieko“ (angl. „Step Up: All In“), kuris sužavės ne tik šokėjų ryžtu, veržlumu ir pergalės troškimu, bet ir dar įspūdingesne, išskirtine choreografija. Ši – prie visų „Šokis hip-hopo ritmu“ frančizės filmų prisidėjusio choreografo Jamalio Simso nuopelnas. Pasak „Šokis hip-hopo ritmu.
R. Ščiogolevaitė susilaukė antrosios atžalos
R. Ščiogolevaitė susilaukė antrosios atžalos 2014.08.06 11:38 Dainininkė, televizijos laidų vedėja Rūta Ščiogolevaitė susilaukė antrosios atžalos. Portalo žiniomis, moteriai ir jos vyrui Rolandui Damijonaičiui gimė mergaitė. Rūta augina šešiametį sūnų Adomą, kurio susilaukė su šokėju Deividu Meškausku. Atlikėjos ir jos vyro vestuvės įvyko 2013-ųjų birželį Kauno rotušėje. Sveikinimai jauniesiems tėveliams.
Lietuvos festivalių pažibos „Golden Parazyth“ drebins jau pažįstamą Kauno „Ryšių kiemelį 837“
Lietuvos festivalių pažibos „Golden Parazyth“ drebins jau pažįstamą Kauno „Ryšių kiemelį 837“ 2014.08.06 10:46 Pavasario koncertų „Looking Backward, Moving Forward“ ture „Golden Parazyth“ palaidojo šlagerių karalių „Lapė“ ir pažadėjo judėti į priekį. Bene labiausiai elektroninės muzikos scenoje linksniuojamo dueto nariai Giedrius Širka ir Aurimas Vilkišius savo žodžio laikosi - terasų ir festivalių vasarai vyrukai yra paruošę naują, nežabotiems šokiams subalansuotą ir jau patikrintą programą.
„Gulbių ežeras“ Trakuose pranoko žiūrovų lūkesčius
„Gulbių ežeras“ Trakuose pranoko žiūrovų lūkesčius 2014.07.28 16:33 Vėlyvą penktadienio vakarą Trakuose baleto mėgėjai turėjo išskirtinė galimybę pamatyti P. Čaikovskio baleto spektaklį „Gulbių ežeras“, pastatytą Galvės ežere. Antrą kartą vykęs renginys – pasikeitė iš esmės. Pasikeitus renginio organizatoriams, daugiau dėmesio buvo skiriama scenai ir žiūrovų tribūnoms. Visi renginio žiūrovai galėjo matyti visą sceną, riboto matomumo vietų šiame renginyje nebuvo.
Prieš „Šokis hip-hopo ritmu. Viskas arba nieko“ premjerą – geriausių Lietuvos šokėjų dvikovos gyvai
Prieš „Šokis hip-hopo ritmu. Viskas arba nieko“ premjerą – geriausių Lietuvos šokėjų dvikovos gyvai 2014.07.28 13:42 Naujausias filmas „Šokis hip-hopo ritmu. Viskas arba nieko“ (angl. „Step Up: All In“) atgabens šokio sūkurį ne tik į kino teatrus, bet ir suteiks galimybę išvysti geriausius Lietuvos hip hopo šokėjus gyvai. Šiuo metu interneto atrankoje dalyvaujantys ir kruopščiai pasirodymų programą ruošiantys šokėjai jau rugpjūčio 7 dieną, prieš pat filmo premjerą, dėl pergalės ir vertingų prizų grumsis intriguojančiose šokėjų dvikovose.
24 ryškiausios pasaulio žvaigždės, kurios buvo benamės
24 ryškiausios pasaulio žvaigždės, kurios buvo benamės 2014.07.26 08:00   Kad atsidurtų ten, kur yra dabar, šiems žmonėms teko nueiti išties ilgą kelią, rašoma ranker.com. Šie žmonės buvo ne šiaip varguoliai, jie buvo tikrų tikriausi benamiai. Bėgant laikui jie sugebėjo apversti savo gyvenimą 180 laipsnių ir tapti pavyzdžiu kiekvienam, svajojančiam apie profesionalią karjerą. Siūlome susipažinti su 24 įkvepiančiomis istorijomis apie žmones, kuriems kadaise teko nakvoti gatvėje.
Filmo „Šokis hiphopo ritmu. Viskas arba nieko“ garso takelyje – judėti įkvepiantis elektronikos, melodingų ir laužytų ritmų popuri
Filmo „Šokis hiphopo ritmu. Viskas arba nieko“ garso takelyje – judėti įkvepiantis elektronikos, melodingų ir laužytų ritmų popuri 2014.07.21 14:44 Didžiausias šokių konkursas Las Vegase, trokštamiausias šokėjų prizas ir daugybė veiksmo šiek tiek „Bado žaidynių“ šalies sostinę Kapitolijų primenančiame klube „Vorteksas“ – tokios įdomybės kino teatruose nuo rugpjūčio 8 dienos lauks filme „Šokis hiphopo ritmu. Viskas arba nieko“ (angl. „Step Up: All In“). Stebėdami juostą 3D formatu žiūrovai mėgausis teatrališkais šokio trupių pasirodymais ir išvys, ar išsipildys, ar į šipulius duš šokio meistrų svajonės.
Kaip J. Valančiūnas „Raptors“ strikses lietuviškų šokių mokė
Kaip J. Valančiūnas „Raptors“ strikses lietuviškų šokių mokė 2014.07.08 10:19 Internete pasirodė vaizdo įrašas, kur Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės ir „Toronto Raptors“ vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas lietuvių liaudies šokių mėgina išmokyti NBA klubo komandos šokėjas. Šios netgi persirengė tautiniais drabužiais. „Dainų šventėje Lietuvoje pasirodė daug gerų dainorėlių ir šokėjų. Aš vis bandau Toronto „Raptors“ palaikymo šokėjas išmokyti lietuviškų liaudies šokio žingsnelių. Galbūt man pavyks jas išmokyti šį sezoną?“ – „Instagram“ paskyroje rašė J. Valančiūnas.
Gyvataras
Gyvataras (1) 2014.07.06 12:15 Tūkstančiai šokėjų ir tūkstančiai žiūrovų pilnutėliame Šokių dienos stadione, sinchroniškai šokamos choreografinės kompozicijos - puikus reginys ir šokėjų, jų vadovų bei choreografų meistriškumo įrodymas. Ir dar - patriotizmo, galvojau, matydamas pakilius šokėjų veidus ir entuziastingus žiūrovų plojimus. Neabejotinai taip. Bet po renginio lėtai su minia slinkdamas iš stadiono, nugirdau taip pat labai simbolišką pokalbį.
Tūkstantinis Dainų šventės choras suvienys viso pasaulio lietuvius
Tūkstantinis Dainų šventės choras suvienys viso pasaulio lietuvius 2014.07.06 11:37 Jubiliejinę Dainų šventę šiandien vainikuos finalinis renginys – Dainų diena. Jos metu netrūks vienijančių ritualų: renginiai prasidės šventės dalyvių eitynėmis iš Katedros aikštės į Vingio parką, kur vienu kvėpavimu dainas, su kuriomis užaugome, atliks per 12 tūkst. choristų iš 350 kolektyvų. Čia prisiminsime ne tik Dainų šventės ištakas – prieš 90 metų nuskambėjusią pirmąją Dainų dieną, bet ir Baltijos kelio, sujungusio visus su daina, 25 metų jubiliejų. Renginio kulminacija taps 21 val.
Nestinarai, šokantys ant karštų anglių
Nestinarai, šokantys ant karštų anglių 2014.07.05 21:10 Šokiai basomis ant įkaitusių žarijų, vadinami nestinarstvo,- tai vienas įdomiausių bulgarų kultūrinio paveldo fragmentų. Unikalus reiškinys, tiltas tarp praeities ir ateities, vykstantis pačiame Europos viduryje, apie kurį ilgai niekas nežinojo už Bulgarijos ribų. Dabar šį ritualą galima pamatyti ir kai kuriuose Graikijos kaimuose, kur nuo 20 amžiaus pradžios gyvena išeiviai iš Bulgarijos.
Vilnių nuspalvins teatro pasirodymai, šokių pynės bei vario dūdų audra
Vilnių nuspalvins teatro pasirodymai, šokių pynės bei vario dūdų audra 2014.07.05 13:08 Šeštadienį, liepos 5 dieną, Dainų šventė pakvies net į keturis renginius. Tūkstančiai šokėjų vidudienį ir 21 val. suksis Lietuvos futbolo federacijos stadione, o Vilniaus dangų sudrebins pučiamųjų instrumentų gaudesys. Tuo tarpu Bernardinų sodo ir Gedimino pilies papėdę užpildys Teatro dienos dalyviai iš visos Lietuvos, kurie 17 val. Katedros aikštėje pristatys finalinį šio renginio pasirodymą – spektaklį „Jau saulelė.
Vilniuje prasideda Dainų šventė
Vilniuje prasideda Dainų šventė 2014.07.02 07:18 Trečiadienį koncertu Vilniaus Katedros aikštėje prasidės jubiliejinė Dainų šventė. Atidarymo koncerto režisieriaus Valentino Masalskio teigimu, lietuviškai dainai skirtame renginyje trečiadienį skambės įvairi muzika. „Norėjome, kad išsitrintų riba tarp atlikėjų ir publikos, dėl to kviesime jus visus dainuoti kartu.
Prasideda jubiliejinė Dainų šventė
Prasideda jubiliejinė Dainų šventė 2014.06.28 11:57 Minėjimu Kaune šeštadienį prasideda jubiliejinė Dainų šventė, vėliau persikelsianti į Vilnių, kur iki liepos 6 dienos vyks koncertai, parodos ir kiti renginiai. Dainų slėnyje Kaune bus minima 1924 metais Kaune vykusi Dainų diena – pirmoji Dainų šventė. Iškilmingame minėjime kūrinius atliks profesionalūs chorai – jiems bus diriguojama išsaugota pirmosios šventės vieno iš vyriausiųjų dirigentų Juozo Naujalio batuta, kurią renginio metu dirigentai perduos vienas kitam.
Prasideda 17-asis Baltijos studentų dainų ir šokių festivalis „Gaudeamus“
Prasideda 17-asis Baltijos studentų dainų ir šokių festivalis „Gaudeamus“ 2014.06.27 14:58 Birželio 27-osios vakarą Daugpilyje, Marko Rothko meno centre, prasidės 17-asis Baltijos studentų dainų ir šokių festivalis „Gaudeamus“. Šventės dalyvius sveikins ir švietimo ir mokslo viceministras Rimantas Vaitkus. Į festivalį išvyko beveik du tūkstančiai dalyvių iš Lietuvos, Daugpilyje pasirodys mūsų studentų meno kolektyvai iš 17 aukštųjų mokyklų.
„Kūrybinis impulsas III“ kviečia išvysti Lietuvos baleto ateitį
„Kūrybinis impulsas III“ kviečia išvysti Lietuvos baleto ateitį 2014.06.26 15:42 Vasarai įsibėgėjus Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras pristato paskutinį šio sezono įvykį – jau tęstiniu tapusį naujų choreografinių kompozicijų projektą „Kūrybinis impulsas III“. Liepos 2 d. dviejų dalių koncerte debiutuojantys ir jau patyrę jauni choreografai pasiūlys aštuonias naujas kompozicijas.
Vasarvidžio šventė po šviesiu dangumi
Vasarvidžio šventė po šviesiu dangumi 2014.06.22 18:28 Giedromis dienomis nelepinantis birželis panevėžiečiams buvo gailestingas – Skaistakalnio parke švenčiant Vasarvidžio iškilmes prastu, lietingu oru jų nesugadino. Užtat ir žmonių prisirinko devynios galybės. Pradžioje vangiai į parką rinkęsi panevėžiečiai, šventei įsibėgėjant užpildė visus takus ir takelius.
Šios „Sekmadienio – sporto dienos“ metu vyks ir parkūro pamokos
Šios „Sekmadienio – sporto dienos“ metu vyks ir parkūro pamokos 2014.06.20 17:17 „Sveikas miestas“ visus neiškeliavusius iš sostinės kviečia ir vėl pasimatyti Gedimino prospekte. Šis sekmadienis (birželio 22 d.) sostinėje bus taip pat ir sportiškai ekstremalus. Bus galima ne tik stebėti, bet ir pasimokyti parkūro triukų bei aišku tradiciškai pasimėgauti tenisu, stalo futbolu ar krepšiniu, stebėti gatvės šokėjų pasirodymus. Visi norintieji galės sudalyvauti ir „Insanity“ treniruotėje bei savo šuolio aukštį išbandyti ant batuto.
Sekmadienį – moterų rinktinės atsisveikinimas su Lietuva
Sekmadienį – moterų rinktinės atsisveikinimas su Lietuva 2014.06.20 14:36 Atrankoje į 2015 m. Europos čempionatą dalyvaujanti Lietuvos moterų krepšinio rinktinė sekmadienį Kėdainiuose žais paskutines rungtynes namuose. Savo atrankos grupėje pirmaujančių lietuvių varžovės bus Belgijos krepšininkės, kurias svečiuose Lietuva buvo įveikusi 77:67. Iki šiol Lietuvos moterų rinktinė nepralaimėjo nė vienerių atrankos rungtynių.
Madonna turi naują berniuką-žaisliuką
Madonna turi naują berniuką-žaisliuką 2014.06.19 10:21 Sklando galbos, kad popmuzikos karaliene tituluojama atlikėja Madonna turi naują mylimąjį, kuriuo tapo 29 – eriais metais jaunesnis choreografas ir šokėjas Timas Steffensas. Olandas šokėjas su Madonna pastebėtas dar sausio mėnesį, tačiau jos atstovas paneigė bet kokius gandus apie porą neva siejančius romantiškus santykius.
Alytus gimtadienį švenčia su baltomis rožėmis
Alytus gimtadienį švenčia su baltomis rožėmis 2014.06.13 21:42 Rūta Lankininkaitė, LRT televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt Dzūkijos sostinė Alytus pasitinka savo 433-ąjį gimtadienį. Miesto bendruomenė iš keturių tūkstančių baltų rožių žiedų kurs beveik aštuonių kvadratinių metrų pločio miesto herbą ir sieks Lietuvos rekordo. Mieste taip pat vyks Lietuvos dainų šventės ansamblių vakaro generalinė repeticija. Akcija „Apkabinsiu tave Alytau“ kvietė susiburti miesto bendruomenę ir simboliškai apkabinti miestą.
Brazilijoje nekantriai laukiama įspūdingo futbolo čempionato atidarymo
Brazilijoje nekantriai laukiama įspūdingo futbolo čempionato atidarymo 2014.06.12 11:49  Popmuzikos superžvaigždė Jennifer Lopez (Dženifer Lopes), šimtai šokėjų, būgnininkų ir gimnastų, abiejų kojų nevaldantis žmogus, kuris paspirs kamuolį vilkėdamas robotiniu kostiumu, ketvirtadienį pradės futbolo pasaulio čempionatą Brazilijoje. Po vėlavimų atliekant parengiamuosius darbus, organizatoriai prieš atidarymo ceremoniją, kuri prasidės 15 val. 15 min. vietos (21 val. 15 min. Lietuvos) laiku, gerbėjams turi vieną pagrindinę žinią: nevėluokit.
8 Holivudo žvaigždės, kurios prieš karjeros pradžią dirbo neįprastus darbus
8 Holivudo žvaigždės, kurios prieš karjeros pradžią dirbo neįprastus darbus 2014.06.10 14:11   Šie aštuonios Holivudo žvaigždės pabuvojo ir itin neįprastuose darbuose. Elle.com siūlo prisiminti, kas jie buvo prieš ateinant į didžiąją sceną. Bradas Pittas Ar galite įsivaizduoti, kad vienas žymiausių Holivudo aktorių dirbo greitojo restorano talismanu – viščiuku? Sunku patikėti, bet tai tiesa. Kiekvieną rytą jis dėvėdavo vištos kostiumą ir niekas nesugebėdavo atpažinti jo veido. Bet tai buvo tik trumpas gyvenimo laikotarpis, apie kurį žino nedaugelis.
Šefas, skatinantis iš naujo atrasti lietuviškų gėrybių skonius
Šefas, skatinantis iš naujo atrasti lietuviškų gėrybių skonius 2014.06.09 10:59 Tomas Rimydis, tituluotas vienu geriausių dabartinių Lietuvos šefų – be kruopelės arogancijos, griežtas, bet teisingas, kryptingai siekiantis tikslo, altruistiškas, bet tik su tais, kurie to nori, atsidavęs šeimai ir mylintis Lietuvą. O ypač Lietuvos žemėje užaugintas bei subrandintas natūralias gėrybes. Jūsų dėmesiui – nuoširdus ir motyvuojantis, kupinas teisingų patarimų ir suteikiantis peno susimąstymui Tomo Rimydžio padėkos žodis gyvenimo mokytojams ir patariamasis balsas būsimiems šefams.
 Vasarą Birštono kurortas pasitinka žydinčio miesto ritmu
Vasarą Birštono kurortas pasitinka žydinčio miesto ritmu 2014.06.06 10:51 Šiandien Birštono kurorte prasideda miesto šventė, kurios metu miestiečių ir kurorto svečių laukia gausa renginių ir pramogų. Šių metų kurorto šventės šūkis – „Žydinčio miesto ritmu!“. Juo siekiama pabrėžti kurorto spalvingą nuotaiką ir jaukumą. Miesto šventė prasidės iškilmingu atnaujinto stadiono atidarymu. Programoje: svečių sveikinimai, Karinių oro pajėgų orkestro, šokėjų, lengvosios atletikos parodomosios programos ir kitos pramogos.
„Golden Parazyth“ ir „Beissoul & Einius” gerbėjus džiugins nemokamu koncertu
„Golden Parazyth“ ir „Beissoul & Einius” gerbėjus džiugins nemokamu koncertu 2014.06.04 12:47 Savaitgaliai sostinės „Vasaros terasoje“ prasideda ketvirtadieniais, kurių metu čia vyksta didžiausi renginiai. Šį ketvirtadienį, birželio 5 d., Mokytojų namų kiemelio sienų tvirtumą išbandys ir kalendorinės vasaros pradžią užtvirtins Lietuvos festivalių pažibos „Golden Parazyth“. Jiems talkins visai neseniai debiutinį albumą „Laikas Paikas“ išleidęs kitas elektroninės muzikos duetas „Beissoul & Einius“. Pirmieji vakaro svečiai – ką tik iš koncertų Londone ir Gruzijoje grįžę „Beissoul &...
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!