sokeju

Vasarvidžio šventė po šviesiu dangumi
Vasarvidžio šventė po šviesiu dangumi 2014.06.22 18:28 Giedromis dienomis nelepinantis birželis panevėžiečiams buvo gailestingas – Skaistakalnio parke švenčiant Vasarvidžio iškilmes prastu, lietingu oru jų nesugadino. Užtat ir žmonių prisirinko devynios galybės. Pradžioje vangiai į parką rinkęsi panevėžiečiai, šventei įsibėgėjant užpildė visus takus ir takelius.
Šios „Sekmadienio – sporto dienos“ metu vyks ir parkūro pamokos
Šios „Sekmadienio – sporto dienos“ metu vyks ir parkūro pamokos 2014.06.20 17:17 „Sveikas miestas“ visus neiškeliavusius iš sostinės kviečia ir vėl pasimatyti Gedimino prospekte. Šis sekmadienis (birželio 22 d.) sostinėje bus taip pat ir sportiškai ekstremalus. Bus galima ne tik stebėti, bet ir pasimokyti parkūro triukų bei aišku tradiciškai pasimėgauti tenisu, stalo futbolu ar krepšiniu, stebėti gatvės šokėjų pasirodymus. Visi norintieji galės sudalyvauti ir „Insanity“ treniruotėje bei savo šuolio aukštį išbandyti ant batuto.
Sekmadienį – moterų rinktinės atsisveikinimas su Lietuva
Sekmadienį – moterų rinktinės atsisveikinimas su Lietuva 2014.06.20 14:36 Atrankoje į 2015 m. Europos čempionatą dalyvaujanti Lietuvos moterų krepšinio rinktinė sekmadienį Kėdainiuose žais paskutines rungtynes namuose. Savo atrankos grupėje pirmaujančių lietuvių varžovės bus Belgijos krepšininkės, kurias svečiuose Lietuva buvo įveikusi 77:67. Iki šiol Lietuvos moterų rinktinė nepralaimėjo nė vienerių atrankos rungtynių.
Madonna turi naują berniuką-žaisliuką
Madonna turi naują berniuką-žaisliuką 2014.06.19 10:21 Sklando galbos, kad popmuzikos karaliene tituluojama atlikėja Madonna turi naują mylimąjį, kuriuo tapo 29 – eriais metais jaunesnis choreografas ir šokėjas Timas Steffensas. Olandas šokėjas su Madonna pastebėtas dar sausio mėnesį, tačiau jos atstovas paneigė bet kokius gandus apie porą neva siejančius romantiškus santykius.
Alytus gimtadienį švenčia su baltomis rožėmis
Alytus gimtadienį švenčia su baltomis rožėmis 2014.06.13 21:42 Rūta Lankininkaitė, LRT televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt Dzūkijos sostinė Alytus pasitinka savo 433-ąjį gimtadienį. Miesto bendruomenė iš keturių tūkstančių baltų rožių žiedų kurs beveik aštuonių kvadratinių metrų pločio miesto herbą ir sieks Lietuvos rekordo. Mieste taip pat vyks Lietuvos dainų šventės ansamblių vakaro generalinė repeticija. Akcija „Apkabinsiu tave Alytau“ kvietė susiburti miesto bendruomenę ir simboliškai apkabinti miestą.
Brazilijoje nekantriai laukiama įspūdingo futbolo čempionato atidarymo
Brazilijoje nekantriai laukiama įspūdingo futbolo čempionato atidarymo 2014.06.12 11:49  Popmuzikos superžvaigždė Jennifer Lopez (Dženifer Lopes), šimtai šokėjų, būgnininkų ir gimnastų, abiejų kojų nevaldantis žmogus, kuris paspirs kamuolį vilkėdamas robotiniu kostiumu, ketvirtadienį pradės futbolo pasaulio čempionatą Brazilijoje. Po vėlavimų atliekant parengiamuosius darbus, organizatoriai prieš atidarymo ceremoniją, kuri prasidės 15 val. 15 min. vietos (21 val. 15 min. Lietuvos) laiku, gerbėjams turi vieną pagrindinę žinią: nevėluokit.
8 Holivudo žvaigždės, kurios prieš karjeros pradžią dirbo neįprastus darbus
8 Holivudo žvaigždės, kurios prieš karjeros pradžią dirbo neįprastus darbus 2014.06.10 14:11   Šie aštuonios Holivudo žvaigždės pabuvojo ir itin neįprastuose darbuose. Elle.com siūlo prisiminti, kas jie buvo prieš ateinant į didžiąją sceną. Bradas Pittas Ar galite įsivaizduoti, kad vienas žymiausių Holivudo aktorių dirbo greitojo restorano talismanu – viščiuku? Sunku patikėti, bet tai tiesa. Kiekvieną rytą jis dėvėdavo vištos kostiumą ir niekas nesugebėdavo atpažinti jo veido. Bet tai buvo tik trumpas gyvenimo laikotarpis, apie kurį žino nedaugelis.
Šefas, skatinantis iš naujo atrasti lietuviškų gėrybių skonius
Šefas, skatinantis iš naujo atrasti lietuviškų gėrybių skonius 2014.06.09 10:59 Tomas Rimydis, tituluotas vienu geriausių dabartinių Lietuvos šefų – be kruopelės arogancijos, griežtas, bet teisingas, kryptingai siekiantis tikslo, altruistiškas, bet tik su tais, kurie to nori, atsidavęs šeimai ir mylintis Lietuvą. O ypač Lietuvos žemėje užaugintas bei subrandintas natūralias gėrybes. Jūsų dėmesiui – nuoširdus ir motyvuojantis, kupinas teisingų patarimų ir suteikiantis peno susimąstymui Tomo Rimydžio padėkos žodis gyvenimo mokytojams ir patariamasis balsas būsimiems šefams.
 Vasarą Birštono kurortas pasitinka žydinčio miesto ritmu
Vasarą Birštono kurortas pasitinka žydinčio miesto ritmu 2014.06.06 10:51 Šiandien Birštono kurorte prasideda miesto šventė, kurios metu miestiečių ir kurorto svečių laukia gausa renginių ir pramogų. Šių metų kurorto šventės šūkis – „Žydinčio miesto ritmu!“. Juo siekiama pabrėžti kurorto spalvingą nuotaiką ir jaukumą. Miesto šventė prasidės iškilmingu atnaujinto stadiono atidarymu. Programoje: svečių sveikinimai, Karinių oro pajėgų orkestro, šokėjų, lengvosios atletikos parodomosios programos ir kitos pramogos.
„Golden Parazyth“ ir „Beissoul & Einius” gerbėjus džiugins nemokamu koncertu
„Golden Parazyth“ ir „Beissoul & Einius” gerbėjus džiugins nemokamu koncertu 2014.06.04 12:47 Savaitgaliai sostinės „Vasaros terasoje“ prasideda ketvirtadieniais, kurių metu čia vyksta didžiausi renginiai. Šį ketvirtadienį, birželio 5 d., Mokytojų namų kiemelio sienų tvirtumą išbandys ir kalendorinės vasaros pradžią užtvirtins Lietuvos festivalių pažibos „Golden Parazyth“. Jiems talkins visai neseniai debiutinį albumą „Laikas Paikas“ išleidęs kitas elektroninės muzikos duetas „Beissoul & Einius“. Pirmieji vakaro svečiai – ką tik iš koncertų Londone ir Gruzijoje grįžę „Beissoul &...
Nusipelniusiems vadovams – tėvų kaltinimai
Nusipelniusiems vadovams – tėvų kaltinimai (2) 2014.05.30 21:37 Panevėžyje nuskambėjęs tarptautinis vaikų tautinių šokių ir dainų festivalis aptarinėjamas ne tik dėl savo masto į miestą sukvietęs šimtus jaunųjų šokėjų iš užsienio. Kai kurie tėvai teigia dėl organizatorių nepedagogiško elgesio su vaikais netgi atsiėmę atžalas iš Muzikos mokyklos. R.Bakanauskas neneigia pinigų prašęs tik grynaisiais.
Konkursas. Ant lagaminų – į didingąjį Stokholmą
Konkursas. Ant lagaminų – į didingąjį Stokholmą 2014.05.29 20:50 Penktadienio rytas. Už lango giesmę traukiantys paukščiai ir virš horizonto kylanti saulė žadėjo nuostabią dieną. Ji buvo kiek kitokia nei įprasta: žadintuvo signalas sučirškė vėliau, o klasikinį darbo sijoną pakeitė patogūs laisvalaikio rūbai. Šiandien viskas kitaip nei eilinę darbo dieną, nes koridoriuje dailiai surikiuoti lagaminai bylojo apie tuoj prasidėsiančią kelionę. Kelionė Ryga-Stokholmas-Ryga buvo suplanuota dar praėjusiais metais.
LNOBT baleto trupė išvyko gastrolių į Italiją
LNOBT baleto trupė išvyko gastrolių į Italiją 2014.05.28 16:03 Šią savaitę Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro Baleto trupė gastroliuoja Italijoje. Tik ką pradžiuginęs savo gerbėjus choreografiškai itin sudėtinga „Sniego karalienės“ premjera, LNOBT baletas pirmadienį, birželio 26 d., išvyko gastrolių į Katanijos Massimo Bellini teatrą.
„Sportas visiems“ festivalyje – Baltijos kelio jubiliejus ir Guinnesso rekordas
„Sportas visiems“ festivalyje – Baltijos kelio jubiliejus ir Guinnesso rekordas 2014.05.28 09:23 Šį savaitgalį Palanga taps sporto mėgėjų sostine – čia jau 21-ąjį kartą vyks sporto festivalis „Sportas visiems“. Į daugiau nei penkis tūkstančius sporto entuziastų ir antra tiek smalsuolių sutraukiantį renginį kviečia festivalio organizatoriai - Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ – ir tikina, kad šį savaitgalį kurorte netrūks šurmulio, šypsenų bei azarto, teigiama pranešime spaudai.
Vestuvių planuotoja L. Vagonė: mergvakariuose kičo elementų reikėtų vengti
Vestuvių planuotoja L. Vagonė: mergvakariuose kičo elementų reikėtų vengti (1) 2014.05.26 19:11 Mergvakario šventė yra vadinama tarpine stotele tarp laisvės ir vedybinio gyvenimo. Deja, tačiau dažnai ši šventė tampa kičo elementų prifarširuota fiesta, kurioje pigūs blizgučiai tampa svarbesni nei nuoširdus svečių bendravimas. Tokios nuomonės laikosi vestuvių planuotoja Laura Vagonė. Ką profesionalė galėtų papasakoti apie Lietuvoje organizuojamus mergvakarius? Vedybų organizatorės teigimu, šių švenčių suvokimas lietuvių kultūroje yra specifinis.
Lietuvos darželinukų čempionai – Vilniaus „Strazdelis“
Lietuvos darželinukų čempionai – Vilniaus „Strazdelis“ 2014.05.26 17:30 Krepšinio sostinėje Kaune praūžė Lietuvos darželinukų krepšinio čempionato „Judėk su apelsinu“ finalas, kuriame triumfavo Vilniaus „Strazdelio“ komanda. Pirmą kartą Lietuvos krepšinio istorijoje tokį renginį iniciavo ir suorganizavo Sostinės krepšinio mokykla (SKM), Nacionalinė krepšinio akademija (NKA) bei Aukštaitijos krepšinio mokykla (AKM), teigiama pranešime spaudai. Į šio, Lietuvoje dar neregėto renginio finalą, buvo deleguota po dvi ekipas iš kiekvieno Lietuvos regiono.
TOP 15: įspūdingiausios savaitės sporto fotografijos
TOP 15: įspūdingiausios savaitės sporto fotografijos 2014.05.26 15:15 Balsas.lt pristato praėjusios savaitės įspūdingiausias, juokingiausias, neįtikėčiausias ir vaizdingiausias akimirkas iš pasaulio sporto gyvenimo. Karolina Pliskova Teniso žaidėja pademonstravo savo tatuiruotę.   Levi Sherwoodas Naujosios Zelandijos ekstremalas per „Red Bull X-Fighters“ varžybas Osakoje.   Rigoberto Uranas Dviratininkas švenčia pergalę „Giro d'Italia“ lenktynėse.
Pilvo šokis – figūros skulptorius, atskleidžiantis moteriškumo paslaptį
Pilvo šokis – figūros skulptorius, atskleidžiantis moteriškumo paslaptį 2014.05.24 18:30 Blankiai apšviestoje, paslaptingos rytietiškos muzikos garsuose paskendusioje scenoje užburiančiais judesiais tarsi Šachrazada šeicho hareme žiūrovus viliote vilioja plačiai besišypsanti moteris. Tačiau žvilgsnį labiausiai patraukia ne džiaugsmu, jog daro tai, kas ją įkvepia, spindinčios akys ar ryškus makiažas. Ir net ne basos kojos bei blizgantys papuošalai. Žvelgiant į moteriškumu pulsuojantį siluetą scenoje akys užkliūva už apnuoginto liemens.
Pikantiškame vaizdo klipe – „Šiaulių“ krepšinio klubo šokėjos
Pikantiškame vaizdo klipe – „Šiaulių“ krepšinio klubo šokėjos 2014.05.19 18:45 „Krepšinio šokėjos“ paskyra „Facebook“ socialiniame tinkle kviečia susipažinti su Šiaulių krepšinio komandos šokėjomis. Gražiosios miesto merginos kviečia pažiūrėti kaip atrodo jų kasdienis darbas. Vaizdo reportaže: krepšinio žiūrovams nematoma šokėjų persirengimo rūbinėlė, pasiruošimas rungtynėms ir žavesys krepšinio aikštelėje.
Robotės mokosi šokti striptizą
Robotės mokosi šokti striptizą 2014.05.19 13:46 Animatronikos specialistai, kuriantys kuo tikroviškiau žmonių ar gyvūnų judesius imituojančius robotus, kartais savo gaminius paverčia šiuolaikinio meno kūriniais. JAV menininkas Jordanas Wolfsonas, padedamas bendrovėje „Spectral Motion“, kuri Holivudo kino studijoms kuria specialiuosius efektus, dirbančių draugų, sukūrė animatroninę skulptūrą „Female figure 2014“. Ji buvo demonstruojama „David Zwirner Gallery“ dailės galerijoje Niujorke.
Vilniuje pasiektas Lietuvos rekordas
Vilniuje pasiektas Lietuvos rekordas (2) 2014.05.17 11:19 Penktadienį sostinės Katedros aikštėje nuvilnijo didžiausia Lietuvoje sirgalių banga. Organizatorių teigimu, bangą kėlė daugiau nei 300 vilniečių ir miesto svečių, užfiksuotas šalies rekordas. Rekordinis žmonių skaičius bangą darė Laisvės nuo mokesčių dienos proga. Šventė prasidėjo Vinco Kudirkos aikštėje, nuo kurios link Katedros aikštės pajudėjo oranžinė žmonių eisena. Jos dalyviai praeiviams dalijo gerberas, o nuotaiką kūrė sirgalių šokėjų pasirodymas bei iš atviro autobuso skambanti muzika.
Vilniuje prasideda Tarptautinis salsos festivalis
Vilniuje prasideda Tarptautinis salsos festivalis 2014.05.15 09:36 Nuo šios dienos vakaro Vilnius taps regiono salsos sostine: apšilimo vakarėliu mieste prasideda Aštuntasis tarptautinis salsos festivalis, į kurį iš įvairių pasaulio šalių suvažiuos kelios dešimtys profesionalių šokėjų, o jų vedamose pamokose ir parodomuosiuose šou laukiama tūkstančių dalyvių ir žiūrovų. Festivalis, salsos mylėtojų savaitgalis išsitęsiantis net penkias dienas, yra didžiausias salsos šokio ir muzikos renginys šalyje, pristatantis pasauliui lietuviškąją salsos kultūrą.
Į Vilnių atkeliauja ilgasis salsos savaitgalis
Į Vilnių atkeliauja ilgasis salsos savaitgalis 2014.05.08 13:34 Salsos šokio ir muzikos gerbėjams kitas savaitgalis virs neeiline švente: gegužės 15 dieną Vilniuje prasideda Tarptautinis salsos festivalis, į kurį iš įvairių pasaulio šalių suvažiuos kelios dešimtys profesionalių šokėjų – vesti šokio pamokų ir dalyvauti parodomuosiuose šou. Festivalis, kurio metu salsos mylėtojų savaitgalis išsitęs net penkias dienas, šįmet vyks jau aštuntą kartą. Apšilimas – kitą ketvirtadienį vakare, o paskutinis festivalio vakarėlis ištvėrmingiausiems vyks pirmadienį.
Festivalyje „Sportas visiems“ bus paminėta Baltijos kelio 25-erių metų sukaktis
Festivalyje „Sportas visiems“ bus paminėta Baltijos kelio 25-erių metų sukaktis 2014.05.07 11:01 Paskutinį gegužės savaitgalį Palanga gyvens sporto ritmu, čia jau 21-ąjį kartą vyks sporto festivalis „Sportas visiems“, kuris šiemet bus ypatingas nes jo dalyviai sieks ilgiausios pasaulyje šokančios linijos Gineso rekordo. Taip bus prisimintas Baltijos kelias ir pažymėta 25 – ta jo sukaktis, teigiama pranešime spaudai.
V. Matačiūnaitė prieš pasirodydama „Eurovizijoje“ atliko pilietinę pareigą
V. Matačiūnaitė prieš pasirodydama „Eurovizijoje“ atliko pilietinę pareigą 2014.05.07 00:39 Lietuvos atstovė Eurovizijoje, Vilija Matačiūnaitė, laiką Kopenhagoje leidžia ne vien repetuodama, bet ir atlikdama pilietinę pareigą balsuodama. Vakar, pirmadienio vakarą, atlikėja apsilankė Lietuvos ambasadoje Kopenhagoje, kur ji iš anksto balsavo prezidento rinkimuose. Į Lietuvos ambasados suorganizuotą susitikimą su Lietuvos Eurovizijoje atstove susirinko būrys Danijoje gyvenančių lietuvių, tarp kurių buvo ir Lietuvos jaunimo organizacijos Kopenhagoje (LyS) atstovai.
„Eurovizijos“ dainų konkurso pirmas pusfinalis: nušvilpti rusai ir Baltijos šalių fiasko
„Eurovizijos“ dainų konkurso pirmas pusfinalis: nušvilpti rusai ir Baltijos šalių fiasko (4) 2014.05.07 00:01 Išrinktas pirmasis didžiojo „Eurovizijos“ finalo dalyvių dešimtukas. Į finalą pateko: Juodkalnija, Vengrija, Rusija, Armėnija, Azerbaidžanas, San Marinas, Ukraina, Švedija, Nyderlandai, Islandija.  „Euroviziją“ atidarė praėjusių metų nugalėtoja Emmelie de Forest su jai pergalę pelniusia daina „Only Teardrops“. Scenoje kartu su mergina pasirodė didžiulis choras. Konkurso finalistus rinko žiūrovai ir komisija, kurią kiekvienoje šalyje sudaro 5 muzikos industrijos profesionalai.
11 faktų apie striptizą
11 faktų apie striptizą 2014.05.06 14:51 1. Atsiradimas. Kur ir kada atsirado striptizas, vienos nuomonės nėra: vieni erotiškų šokių nusirenginėjant pradžią mato senovės Babilonijoje, kitiems striptizo atsiradimo vieta ir laikas – dvidešimtojo amžiaus pradžios Amerika. Tačiau paties termino atsiradimas žinomas tiksliai: žodis „striptizas“ pirmą kartą užfiksuotas 1938 metais.
Nuo ledo ant asfalto
Nuo ledo ant asfalto 2014.05.06 09:28 Gegužės 30-ąją prasidėsiančiame XIX-ajame tarptautiniame Press ralyje dalyvaus visas būrys žiniasklaidos ir pramogų pasaulio žvaigždžių, kurie porai dienų bus priversti palikti TV ekraną ar sceną, atidėti į šalį radijo mikrofoną ir semti rieškučiomis adrenaliną ne visiems įprastose ralio trasose, teigiama pranešime spaudai. Viena jų - LNK sporto žinių vedėja Asta Žukaitė, kaip ji pati tikina, - slidų ledą mielai iškeisianti į daug patikimesnį asfaltą.
„Sekmadienis – sporto diena“ šurmuliavo Gedimino prospekte
„Sekmadienis – sporto diena“ šurmuliavo Gedimino prospekte 2014.05.05 15:24 Sostinėje sekmadienis buvo itin aktyvus. Jau antrąjį sezoną startavęs „Sekmadienio – sporto dienos“ projektas nepaliko abejingų nei mažų, nei didelių. Vilniaus Gedimino prospekte įvairiausias sporto ir laisvalaikio pramogas išbandė šimtai entuziastų, teigiama pranešime spaudai. Nuo pat 10 val. ryto vilniečiai bei sostinės svečiai žaidė tenisą, bandė grindų riedulį, gaminio specialius lėktuvėlius ir juos skraidino, galvas suko žaizdami dideliais šachmatais ir šaškėmis.
Iš vidaus: kas dedasi palaikymo komandos šokėjų persirengimo kambaryje?
Iš vidaus: kas dedasi palaikymo komandos šokėjų persirengimo kambaryje? 2014.05.04 15:49  Ar kada nors knietėjo įkišto nosį į palaikymo komandos šokėjų persirengimo kambarį? „Metallurg“ ledo ritulio ekipos šokėjos tokią galimybę suteikia. Ką užfiksavo kamera, įmontuota merginų persirengimo kambaryje? Žinoma, krūvą pikantiškų vaizdų.
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!