sporto sakos

Futbolas. Pasaulyje – sporto karalius, Lietuvoje – baudžiauninkas
Futbolas. Pasaulyje – sporto karalius, Lietuvoje – baudžiauninkas (15) 2009.09.27 13:40 Tūkstančiai sirgalių, pasipuošę vienodomis spalvomis, dainuojantys tą pačią dainą, vieningi kaip kumštis, susirinko tam, kad palaikytų savo mėgstamą komandą ir sukurtų priešininkams tokią pragarišką atmosferą, kurios jie ilgai nepamirš. Dažnas lietuvis pasakytų: „Žinau, ką reiškia krepšinis.“ Tačiau šį kartą kalbame apie futbolą. Tai, kad futbolui Lietuvoje nėra galimybių varžytis su krepšiniu, yra žinoma.
„Žuvėdra“ namie tikisi čempioniško šokio
„Žuvėdra“ namie tikisi čempioniško šokio 2009.09.26 09:59 Šiandien Vilniuje sportinių šokių mėgėjai išvys įspūdingą reginį - Lotynų Amerikos šokių Europos ansamblių čempionatą. Kasmetinis renginys po trejų metų pertraukos sugrįžta į Lietuvos sostinę. 2006 metais čia surengtame Europos čempionate triumfavo Klaipėdos „Žuvėdros“ sportinių šokių ansamblis. 20 metų sukaktį šiemet švenčiantis klaipėdiečių kolektyvas tikisi vėl iškovoti aukščiausios prabos apdovanojimus.
Savaitgalį Vilniuje – „Žuvėdros“ kova Europos čempionate
Savaitgalį Vilniuje – „Žuvėdros“ kova Europos čempionate (1) 2009.09.23 14:27 Šeštadienį, rugsėjo 26-ąją, Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyks Europos Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblių čempionatas, kuriame Klaipėdos universiteto ansamblis „Žuvėdra“ sieks susigrąžinti Senojo žemyno čempiono titulą. „Žuvėdra“ Europos čempione yra tapusi šešis kartus. Klaipėdiečiai Senojo žemyno pirmenybių auksą yra iškovoję 1999, 2001, 2003, 2004, 2005 ir 2006 metais. 1995, 1996, 1997, 2000, 2002 ir 2008 metais "Žuvėdra" Europos čempionate buvo antra, o 1998 ir 2007 metais – trečia.
Lietuvos sportas – tai ne vien krepšinis
Lietuvos sportas – tai ne vien krepšinis (5) 2009.09.23 13:55 Po to, kai Lietuvos futbolininkai pralaimėjo Farerų salų komandai, o krepšininkai Europos čempionate patyrė visišką fiasko ir, įveikę tik bulgarus, užėmė vos 12-tą vietą, imta kalbėti apie visos šalies sporto nuosmukį. Bet ar iš tiesų jis yra? LTOK prezidentas Artūras Poviliūnas atkreipia dėmesį į tai, kad mūsų šalyje vis dar yra pakankamai kitų sporto šakų, kuriose lietuviai džiugina savo rezultatais: „Lietuvos sportas – tai ne vien krepšinis ir futbolas.
Sveika gyvensena pagal horoskopo ženklą
Sveika gyvensena pagal horoskopo ženklą (3) 2009.09.23 10:33 Tikriausiai daugeliui mūsų kyla klausimas, kaip maitintis, kad būtume lieknos ir linksmos. Yra šimtai įvairiausių dietų, tačiau ne visada jų poveikis mus tenkina, o ir valios pastangų kartais pritrūksta. O gal pabandykite maitintis ir sportuoti pagal savo zodiako ženklą? Tai rekomendacinio pobūdžio patarimai, kuriais vadovaujantis turėtumėte padailinti savo kūno formas ir pakelti sau nuotaiką.
Filme apie septynias nuodėmes – septynios kovos septyniuose miestuose
Filme apie septynias nuodėmes – septynios kovos septyniuose miestuose (2) 2009.09.18 12:30 Šiandien, rugsėjo 18 d., Vilniuje filmuojamas dokumentinis filmas „Septynios nuodėmės“. Filmo kūrybinė grupė jau lankėsi Kaune, Šiauliuose, Šilutėje ir Plungėje, kur susitiko su dvikovių sporto šakų (fechtavimosi, imtynių, šachmatų, rankų lenkimo) atstovėmis. Vilniuje laukia kadrai su karatė, Klaipėdoje – bokso, o Panevėžyje – stalo teniso sportininkių kovomis. Filmą režisuoja žinoma videomenininkė ir kine debiutuojanti režisierė Kristina Inčiūraitė.
Teisėją užpuolusiai Serenai Williams – rekordinė bauda
Teisėją užpuolusiai Serenai Williams – rekordinė bauda (4) 2009.09.14 14:20 Serena Williams (WTA 2) sulaukė griežtų sankcijų už tai, kad „US Open“ pusfinalio mače su belge Kim Clijsters įsiuto ant teisėjos ir pagrasino ją nužudyti – 27-erių metų amerikietei skirta rekordinė bauda. Pranešama, kad S. Williams turnyro organizatoriams turės sumokėti net 10,5 tūkst. JAV dolerių. Be to, jai gresia ir diskvalifikacija. Bet kokiu atveju tai yra didžiausia moterų teniso atstovei skirta bausmė per visą šios sporto šakos istoriją.
Sunkioji atletika – atkakliųjų sportas
Sunkioji atletika – atkakliųjų sportas (5) 2009.09.07 06:00 Nors sunkioji atletika yra laikoma jėgos sportu, istorija liudija, kad jėga turi būti lydima įgūdžių, kuriuos suformuoja patyręs mokytojas. Kaip teigia Anykščių sunkiosios atletikos sporto klubo „Heraklis“ pirmininkas Algirdas Ananka, šioje sporto šakoje svarbiausia tvirta motyvacija siekti užsibrėžto tikslo ir rezultatų. – Visiems sakau, jog metęs rūkyti, pradėjau sportuoti, – pasakojo A. Ananka, – o sportuoti pradėjau nuo 10 metų.
Aktyvus laisvalaikis stiprina sveikatą ir turtina dvasinį pasaulį
Aktyvus laisvalaikis stiprina sveikatą ir turtina dvasinį pasaulį (5) 2009.09.07 02:06 Formuojantis visuomenei visose jos raidos etapuose svarbiausia žmogaus egzistavimo sąlyga buvo ir yra darbas, o šis socialinis reiškinys rodo visuomenės raidos lygį. Tačiau, pasak J.P. Sartros – „Žmogaus paskirtis – laisvė“. Bet ar žmogus yra laisvas? Žmogus, priklausantis visuomenei, kai kuriais atvejais yra laisvas, kadangi jis gali veikti ir realizuotis savo aplinkoje.
Naujas portalas – „Lietuvos krepšinis“
Naujas portalas – „Lietuvos krepšinis“ (2) 2009.09.04 12:34 Klase.lt pristato antrosios mūsų šalies religijos sirgalių interneto svetainę „LIETUVOS KREPŠINIS“ ir kviečia visus šios sporto šakos aistruolius aktyviai joje naršyti bei palaikyti Lietuvos krepšinio rinktinę Lenkijoje vykstančiame krepšinio čempionate. Portale galima aktyviai dalyvauti diskusijose, sekti karščiausias krepšinio naujienas, įdėti nuotraukas bei žiūrėti vaizdo įrašus. O didžiausia naujiena – tai klase.
Du Lietuvos ledo ritulininkai žais Rusijoje
Du Lietuvos ledo ritulininkai žais Rusijoje 2009.09.02 17:49 Lietuvos ledo ritulininkai - 18-metis Tadas Kumeliauskas ir 19-metis Povilas Verenis ateinantį sezoną atstovaus Sankt Peterburgo SKA dublerių komandai. Buvusiems Elektrėnų "Energijos" klubo žaidėjams patekti į Rusijos ekipą padėjo Lietuvos ledo ritulininkas Darius Kasparaitis, atstovaujantis pagrindinei SKA komandai. D. Kasparaičio iniciatyva, jaunieji atletai šią vasarą liejo prakaitą garsiausio rusų ledo ritulio specialisto Vladimiro Jurzinovo pratybose.
„Crazy in the Dark”: raktinis žodis - „lietus”
„Crazy in the Dark”: raktinis žodis - „lietus” (1) 2009.09.01 21:54 „Crazy in the Dark MC“ nuo šiol gali pagrįstai vadintis „Crazy in the Dark and in the Rain“ - „pašėlę naktyje ir lietuje“. Devintoje šio klubo fiestoje „Crazy days“, rugpjūčio 29 dieną trečiąkart iš eilės surengtoje Alytuje, liūtis slopino pačią veržliausią dvasią. Tik ne baikerių. Kam reikia senos pintinės? Šeštadienį apsnūdusią pietų tylą draskė motociklų variklių kriokimas.
Viešnamyje įdomiau nei stadione
Viešnamyje įdomiau nei stadione (14) 2009.08.30 07:25 Prekiautojai žmonėmis pardavė penkis šimtus jaunų ukrainiečių ir uždirbo 9 mln. eurų Modeliai seksui Liepos pabaigoje Lvove (Ukraina) per sumaniai organizuotą operaciją buvo suimta 11 prekeivių žmonėmis. Kaip pranešė Ukrainos Vidaus reikalų ministras Jurijus Lucenka, į šalį pavyko atvilioti keletą svarbiausių prekyba žmonėmis besiverčiančios gaujos narių: buvo suimti 4 iš Jungtinių Arabų Emyratų, 2  iš Irako, vienas Rusijos pilietis ir keletas vietinių gyventojų.
Nijolė Pareigytė prisipažino, kad jau tekėtų už Jomanto
Nijolė Pareigytė prisipažino, kad jau tekėtų už Jomanto (16) 2009.08.26 16:09 Populiarios grupės „69 danguje“ narės laidoje „Auksinė blykstė“ pasakojo apie ypatingą joms vasarą, kupiną svarbių įvykių, naujų meilių ir apkalbų. Neabejotinai šios merginos buvo ryškiausioje bulvaro šviesoje pastaruosius mėnesius. Nijolė Pareigytė neslėpė savo šiltų jausmų naujam draugui, krepšininkui Artūrui Jomantui, kuris šiuo metu rungtyniauja šalies rinktinėje.
Pradedamas filmuoti dokumentinis filmas „Septynios nuodėmės“
Pradedamas filmuoti dokumentinis filmas „Septynios nuodėmės“ (1) 2009.08.21 10:25 Rugpjūčio 21 d., Kaune pradedamas filmuoti dokumentinis filmas „Septynios nuodėmės“. Filmą režisuoja žinoma videomenininkė ir kine debiutuojanti režisierė Kristina Inčiūraitė. Filmo kūrybinė grupė keliaus per septynis Lietuvos miestus ir susitiks su septynių dvikovių sporto šakų atstovėmis.    Dokumentiniame filme bus nagrinėjamos septynios mirtinos nuodėmės: tinginystė, puikybė, kerštas, apsivalgymas, gašlumas, godumas ir  pavydas.
Pasaulio laisvojo nardymo čempionate dalyvaus ir Lietuvos atstovas
Pasaulio laisvojo nardymo čempionate dalyvaus ir Lietuvos atstovas 2009.08.13 14:00 Rugpjūčio 17-22 dienomis Danijoje vyksiančiame pasaulio laisvojo nardymo (freediving) čempionate, pagal AIDA (Tarptautinė APNEA vystymo asociacija) teisėjavimo bei vertinimo sistemą, dalyvaus ir Lietuvos atstovas Aleksejus Juščenka, skelbiama pranešime spaudai.
Dangos tiekėjas Kauno stadione privalės pašalinti defektus
Dangos tiekėjas Kauno stadione privalės pašalinti defektus 2009.08.07 17:48 Po Kaune vykusio Europos jaunimo lengvosios atletikos čempionato pastebėta, kad S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro stadione paklotoje dirbtinėje dangoje yra defektų. Savivaldybės administracijos sudaryta darbo grupė aiškinsis defektų atsiradimo priežastis, o dangos tiekėjas privalės pašalinti trūkumus. Dangą įrengė bendrovė "Dangų centras", kuri laimėjo miesto savivaldybės skelbtą viešojo pirkimo konkursą. Iš viso stadiono remontui buvo skirta 2,760 mln. litų.
Elektrėnų „Energija“: būti ar nebūti?
Elektrėnų „Energija“: būti ar nebūti? (7) 2009.08.06 18:00 „Energija“ – ne vienas iš daugelio, o vienintelis klubas Lietuvoje. Išsaugoti jį – ne tik Elektrėnų miesto, bet ir visos valstybės reikalas. Šiuo metu situacija yra kritinė, todėl kyla klausimas: būti ar nebūti, – ketvirtadienį Kūno kultūros ir sporto departamente (KKSD) surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo naujasis klubo prezidentas Petras Nausėda. „Energijoje“ žaidžia 50-70 proc. Lietuvos rinktinė narių. Jei nėra „Energijos“, nėra ir rinktinės.
„Ukraina – ne viešnamis!”
„Ukraina – ne viešnamis!” (2) 2009.08.05 08:07 Ukrainoje susikūrusi merginų organizacija "Femen" ėmėsi aktyviai protestuoti prieš sekso turizmą ir prostituciją. Ten, kur pasirodo šios merginos, ramu nebūna.
Lietuvoje auga naujieji čempionai
Lietuvoje auga naujieji čempionai (3) 2009.07.28 17:59 Pekino olimpiadoje Gintarės Volungevičiūtės iškovotas sidabro medalis nėra atsitiktinumas, nes Lietuva – buriuotojų kraštas arba bent toks bus ateityje, yra įsitikinęs vienos iš didžiausios mūsų šalies buriavimo mokyklos „Suominis“ atstovas Artūras Dargis. Nuo šiol šią mokyklą bei jos auklėtinius rems ir naujienų portalas „Balsas.lt“, kuris, siekdamas prisidėti prie naujų talentų buriavimo pasaulyje atradimo ir gal net naujų čempionų išauginimo, bus  informacinis jos partneris.
„Nintendo Wii Motion Plus“ – jau Lietuvoje
„Nintendo Wii Motion Plus“ – jau Lietuvoje (1) 2009.07.28 11:23 Bendrovė  „GNT Lietuva“ pranešė, kad nuo šios dienos Lietuvoje pradedama prekiauti didelio populiarumo visame pasaulyje sulaukusio žaidimų konsolės „Nintendo Wii“ naujuoju belaidžiu priedu „Wii Motion Plus“, kuris ypač tiksliai fiksuoja žaidėjo judesius ir leidžia mėgautis precedento neturinčiu žaidimo tikslumu.
Shaquille'as O'Nealas dalyvaus realybės šou
Shaquille'as O'Nealas dalyvaus realybės šou (1) 2009.07.20 14:11 Klivlendo „Cavaliers“ vidurio puolėjas Shaquille'as O'Nealas nusprendė ateinančiam naujam sezonui ruoštis savaip. 37-erių metų atletas nuo trečiadienio pradeda filmuotis realybės šou laidose, kuriose dalyvaus keletas kitų garsių JAV sporto žvaigždžių. 216 cm ūgio vidurio puolėjas išbandys save įvairiuose amplua. Pirmojoje laidoje Shaq'as amerikietiškojo futbolo stadione susikaus su Pitsburgo „Steelers“ žaidėju Benu Roethlinsbergeriu. Vėliau Sh.
Kaka: „Esame verti tokių pinigų“
Kaka: „Esame verti tokių pinigų“ (2) 2009.07.13 15:33 Naujasis Madrido „Real“ saugas Kaka teigia, jog jis ir Cristiano Ronaldo yra verti kiekvieno cento, kurį „karališkasis“ klubas sumokėjo juos įsigydamas. „Real“ už Kaką paklojo 56 milijonus svarų sterlingų, o už C. Ronaldo – 80 milijonų svarų. Prie jų pridėjus Raulį Albiolį bei Karimą Benzemą, Florentino Perezas šią vasarą iš viso išleido jau 180 milijonų svarų sterlingų.
Europos lengvosios atletikos čempionatui išleista apie 2 mln. litų
Europos lengvosios atletikos čempionatui išleista apie 2 mln. litų 2009.07.03 20:13 Kauno miesto savivaldybė - viena iš Europos jaunimo lengvosios atletikos (U-23) čempionato organizatorių, jam besiruošdama išleido apie 2 milijonus litų. Čempionatas vyks liepos 16-19 dienomis Kaune. Europos lengvosios atletikos U-23 čempionatas - didžiausias šaliai patikėtas lengvosios atletikos čempionatas per visą šios sporto šakos Lietuvoje istoriją. Jame varžysis ne vyresni nei 23 metų amžiaus sportininkai.
Deivydas Zvonkus: „Kartais atrodau kaip personažas“
Deivydas Zvonkus: „Kartais atrodau kaip personažas“ (1) 2009.06.29 15:28 Popmuzikos pasaulio senbuvis Deivydas Zvonkus į gyvenimą žiūri su šypsena. „Esu pokštininkas”, - sako. Na, ir kas, jei ne visi tuos pokštus supranta. Juk ir Deivydui ne visų juokeliai skanūs. - Kaip šventei Jonines ir koks yra geriausias šios šventės akordas? - Per Jonines pasitaikė vienas filmavimasis ir koncertas, tad kaip visada jas sutikau „darbo vietoje”. Man patinka, kad švenčiama trumpiausia metų naktis.
Šiandien Vilniaus Vingio stadione – Lietuvos regbininkų protesto akcija
Šiandien Vilniaus Vingio stadione – Lietuvos regbininkų protesto akcija (3) 2009.06.22 14:01 Lietuvos regbininkai, stebinantys visą pasaulį neįtikėtinais rezultatais, sako griežtą „ne“ sporto funkcionieriams, kurie nusprendė iš šios sporto šakos mylėtojų atimti vienintelį Lietuvoje tarptautinius standartus atitinkantį regbio stadioną. Pirmadienį, birželio 22 d. 18 val.
Kubos pleibojaus demaskavimas
Kubos pleibojaus demaskavimas 2009.06.20 10:59 Majamyje gyvenantis 46 metų kubietis disidentas Luizas Domingezas nusprendė parodyti pasauliui, kaip gyvena skurstančios Kubos „auksinis jaunimas“, - jis paviešino savo susirašinėjimą internete su Fidelio Castro sūnumi Antonio. 29 metų Antonio - gražus vyras, laikomas Kubos pleibojumi. Norėdamas užmegzti su juo ryšį, Kubos disidentas prisistatė jam jauna žurnaliste iš Kolumbijos.
Lietuvos regbio rinktinė skelbia protesto akciją
Lietuvos regbio rinktinė skelbia protesto akciją (20) 2009.06.18 15:20 Lietuvos regbininkai, stebinantys visą pasaulį neįtikėtinais rezultatais, sako griežtą „ne“ sporto funkcionieriams, kurie nusprendė iš šios sporto šakos mylėtojų atimti vienintelį Lietuvoje tarptautinius standartus atitinkantį regbio stadioną. Pirmadienį, birželio 22 d. 18 val.
Lietuvos regbis – veržiamės aukštyn!
Lietuvos regbis – veržiamės aukštyn! (11) 2009.06.11 18:30 Kur gyvena tikri vyrai? Ko gero, būtų sunku atsakyti, kadangi jie išsibarstę po visą Lietuvą. Tačiau labai konkrečiai žinome, kur tokius vyrus, mūrus, ąžuolus galima pamatyti: Vilniaus miesto žaliojoje girioje – Vingio parke, upės vingio prieglobstyje, medžių apsuptame regbio stadione. Būtent čia treniruotis ar rungtyniauti susirenka ne tik Vilniaus, bet ir visos Lietuvos regbio sportininkai.
Prieš nusikaltėlius – kovos menai
Prieš nusikaltėlius – kovos menai 2009.05.30 12:19 Policijos pareigūnai neabejoja: sunkmečiu nusikaltėliai suaktyvės. Niūrių teisėsaugos atstovų prognozių išsipildymo laukti jau nebereikia: kasdien gatvėse apiplešiama vis daugiau žmonių ir kur kas dažniau nuo užpuolikų nukenčia patys silpniausieji – moterys, vaikai, pagyvenusieji. Būtent todėl panevėžiečiai suskato domėtis įvairiais savigynos ir kovos menais. Investicija atsiperka Treneriai tikina, kad sunkmečiu investuoti į sportą būtina.
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!