sporto sakos

E. Lementauskas: ar tai yra laimė – neturėti stadiono?
E. Lementauskas: ar tai yra laimė – neturėti stadiono? (40) 2010.06.23 12:20 Vilniaus miesto valdžia pristato visuomenei ambicingą miesto strateginį planą ateinantiems dešimčiai metų, pagal kurį Vilniuje turėtų gyventi aktyvūs, draugiški ir laimingi žmonės. Pagal šį planą vilniečiai taps laimingais, mieste turėdami modernų daugiafunkcinį kultūros centrą, bet ne šiuolaikinius reikalavimus atitinkantį stadioną.
Golfui Lietuvoje – jau 10 metų
Golfui Lietuvoje – jau 10 metų 2010.06.12 09:35 Šeštadienį pakaunėje, Didžiosiose Lapėse, esančiame golfo aikštyne „Elnias“ rengiamas šios sporto šakos aktyvaus propagavimo Lietuvoje 10-asis gimtadienis. Ta proga rengiamas jubiliejinis golfo turnyras, kurio apdovanojimų ceremonijoje ketina dalyvauti Prezidentas Valdas Adamkus. Lietuvoje golfas žaidžiamas nuo 2000 metų. Tais metais Didžiosiose Lapėse „Elnio“ klubas įrengė pirmąjį 9 laukų golfo aikštyną. Netrukus buvo įsteigta ir Lietuvos golfo federacija.
G. Adamonis: „Trasoje tik pats sau esi konkurentas“
G. Adamonis: „Trasoje tik pats sau esi konkurentas“ 2010.06.11 11:27 Birželio 3-6 dienomis Beskidų kalnuose (Lenkijos pasienyje su Čekija ir Slovėnija) vyko „MTB Trophy“ varžybos, kuriose dalyvavo ir 5 dviratininkai, atstovaujantys dvi Lietuvos komandas. Apie  lenktynių sunkumus ir privalumus, bei aistrą kalnų dviračiams portalas „Balsas“ kalbėjo su geriausiai iš lietuvių pasirodžiusiu „Top Team“ komandos dviratininku Giedriumi Adamoniu.
10 ateities žvaigždžių Pasaulio čempionate
10 ateities žvaigždžių Pasaulio čempionate (5) 2010.06.08 12:20 Jau šį penktadienį Pietų Afrikos Respublikoje prasidėsiančiame Pasaulio futbolo čempionate išvysime ne tik būrį pripažintų šios sporto šakos žvaigždžių, bet ir daugybę šio statuso dar nepelniusių, tačiau talentu šių dienų herojams nenusileidžiančių jaunųjų žaidėjų. Portalas goal.com sudarė sąrašą ateities futbolo žvaigždžių, žaisiančių šiose pirmenybėse.
Neįtikėtini futbolo rinktinių plakatai
Neįtikėtini futbolo rinktinių plakatai (3) 2010.06.04 16:05 Birželio 11 dieną Pietų Afrikos respublikoje prasidedančio Pasaulio futbolo čempionato dalyviai intensyviai ruošiasi varžyboms, bilietus įsigiję šios sporto šakos gerbėjai derina balso stygas, 0 milijonai televizorių žiūrovų su nekantrumu laukia tiesioginių transliacijų. Tuo tarpu sporto kanalas ESPN pasiūlė pažvelgti meniškai į visas 32 šalis, pasirodysiančias svarbiausioje pasaulio futbolo šventėje.
Visiems adrenalino fanatams - „Mirtininkų“ šou – Apokalipsės kariai!
Visiems adrenalino fanatams - „Mirtininkų“ šou – Apokalipsės kariai! 2010.06.02 12:40 2010 metų birželio 12 ir 13 dienomis Kaune įvyks „BIKE SHOWMillennium & AUTO SHOW'2010, LITHUANIA“. Fiesta mieste kiekvieną kart sukelia vibracijas – tarptautinė, didžiulio pasisekimo sulaukianti šventė vyks vienuoliktą kartą iš eilės. Intriguojantys pasirodymai net dešimtyje Europos, Baltijos šalių bei Lietuvos čempionatų kaitina kraują visiems: ir vaikui, ir jaunam, ir pagyvenusiam! Geriausi auto-, motosporto profesionalai – „apokalipsės kariai“ čia kaunasi iš paskutiniųjų.
Eurovizija: viskas kontroliuojama?
Eurovizija: viskas kontroliuojama? (16) 2010.05.29 06:29 Mūsų žemė, iškankinta korupcijos ir pedofilijos skandalų, galės trumpai nuo jų atsipūsti, nes pasiners į dainų pseudovaržybas „Eurovizija 2010“. Varžybas jos primena tuo, kad naudojama sportinė terminija – pirma vieta, antra vieta, pusfinalis, finalas.
Voverė sukėlė sumaištį beisbolo rungtynėse
Voverė sukėlė sumaištį beisbolo rungtynėse 2010.05.27 18:05 Beisbolas JAV toks populiarus, jog šios sporto šakos rungtynėse lankosi net... voverės. MLB lygos rungtynėse tarp Niujorko „Yankees“ ir Minesotos „Twins“ komandų aikštelėje netikėtai pasirodęs gyvunėlis sukėlė rimtą sumaištį ir išgąsdino beisbolininką Brendeną Harrisą.
V. Romanovas atsakė į internautų komentarus
V. Romanovas atsakė į internautų komentarus (15) 2010.05.20 12:49 V. Romanovas elgiasi keistai. Kodėl būtent dabar reikėjo pokyčių „Žalgiryje“? Kas kelia versijas apie parduotas LKL finalo varžybas? Tokie svarstymai kelia internautų aistras. Tie klausimai neliks be atsakymų. Kauno „Žalgirio“ klubo savininkas Vladimiras Romanovas pastarosiomis savaitėmis ne kartą susitikęs su komandos aistruoliais nusprendė žengti dar vieną žingsnį – pateikti atsakymus dešimtims Kauno „Žalgirio“ puslapyje komentarus rašančių sirgalių.
Astrologija sveikai gyvensenai
Astrologija sveikai gyvensenai (7) 2010.04.27 09:14 Tikriausiai daugeliui mūsų kyla klausimas, kaip maitintis, kad būtume lieknos ir linksmos. Yra šimtai įvairiausių dietų, tačiau ne visada jų poveikis mus tenkina, o ir valios pastangų kartais pritrūksta. O gal pabandykite maitintis ir sportuoti pagal savo zodiako ženklą? Tai rekomendacinio pobūdžio patarimai, kuriais vadovaujantis turėtumėte padailinti savo kūno formas ir pakelti sau nuotaiką.
Tyrimas: lietuviai krepšinį mėgsta labiau nei tikėtasi
Tyrimas: lietuviai krepšinį mėgsta labiau nei tikėtasi (7) 2010.04.23 12:05 Specialiai „MasterCard“ užsakymu Lietuvoje atliktas mėgstamiausių sporto šakų tyrimas parodė, kad lietuvius akivaizdžiai labiausiai domina krepšinis – jo gerbėjų mūsų šalyje yra net 6 kartus daugiau nei antrąją vietą užėmusio futbolo. Krepšinį kaip mėgstamiausią sporto šaką įvardijo net 53,4% apklaustųjų, o futbolą – 8,6%. Trečioje vietoje atsidūrė dailusis čiuožimas (3,5%) , ketvirtoje – lengvoji atletika (3,1%), o pakilimą išgyvenantis tenisas liko tik aštuntas.
Nauji depresijos gydymo keliai
Nauji depresijos gydymo keliai 2010.04.19 16:26 Mankšta, masažas, mada ar draugiška šachmatų partija, gali tapti puikiu vaistu nuo depresijos, sako gydytojai. Žinoma, šie būdai padeda tik esant lengvai ligos formai bei kartais gali būti papildoma priemone, kartu su vaistais.
Denisas Sokolas – chemikas, patiesęs lokį
Denisas Sokolas – chemikas, patiesęs lokį (7) 2010.04.15 08:30 24 metų, 192 cm ūgio, 104 kg svorio Lietuvos sambo ir kovinio sambo čempionas vilnietis Denisas Sokolas – apie save, savo tikslus ir sportą, kurį pamėgo. PIRMIEJI ŽINGSNIAI. Lankyti dziudo treniruotes klube „Lokys“ Denisas pradėjo būdamas vienuolikos. Pirmasis treneris – Stasys Bazys, kuris iki šiol Denisui padeda šlifuoti dziudo veiksmus. SENSACIJA. 2010 m. Lietuvos suaugusiųjų sambo čempionu Denisas tapo pirmąkart. Tai nutiko praėjusį savaitgalį.
Petras Nausėda: „Rinktinės karjeroje taško nededu“
Petras Nausėda: „Rinktinės karjeroje taško nededu“ (3) 2010.04.12 18:00 24-erių metų Elektrėnų „Energijos“ ir mūsų šalies rinktinės žaidėjo Petro Nausėdos gyvenime – nemažos permainos: jis  neseniai tapo naujuoju Lietuvos ledo ritulio federacijos (LLRF) prezidentu. Dėl daugybės užgriuvusių naujų darbų ir pareigų P. Nausėda bus priverstas praleisti balandžio 19-25 dienomis Olandijoje vyksiantį Pasaulio I diviziono čempionatą bet linki mūsų rinktinei kuo didžiausios sėkmės ir medalių.
Startuoja nauja lenktynių serija jauniesiems kartingo mėgėjams
Startuoja nauja lenktynių serija jauniesiems kartingo mėgėjams (1) 2010.04.06 17:58 Birželio mėnesį startuos pirmąkart Lietuvos kartingų sporto istorijoje rengiamos Formulės Mini pirmenybės, kuriose dėl pagrindinio trofėjaus - "Lietuvos taurės" - varžysis 7-12 metų vaikai. "Ši idėja neatsirado prieš mėnesį.
E.Lementauskas: Sporto kolūkis – nepavykęs Šiaulių projektas Vilniuje
E.Lementauskas: Sporto kolūkis – nepavykęs Šiaulių projektas Vilniuje (17) 2010.03.29 11:41 Vilniuje kuriamas sporto kolūkis. Labai taikliai miesto žurnalistai pavadino sostinės valdžios užmačias pertvarkyti miesto sporto sistemą ir dešimt sporto mokyklų sujungti į vieną Vilniaus sportininkų ugdymo centrą. Reformai priešinasi ne tik sporto mokyklų vadovai, vicemero Gintauto Babravičiaus vadinami „biurokratijos bakterijomis“, bet ir to paties mero patarėjas, tarybos narys, mokslų daktaras Povilas Tamošauskas.
Naujas sportas – imtynės su aligatoriais
Naujas sportas – imtynės su aligatoriais (2) 2010.03.22 15:51 Indėnų kraujo turintis amerikietis James Holtas adrenalino ištroškusiems turistams Floridoje, Majamio mieste, siūlo naują ekstremalią pramogą – 10 minučių kovą su aligatoriais. J. Holto šeima dešimtmečiais kovojo su aligatoriais. „Aš už juos stipresnis, – teigia drūtas vyras, kalbėdamas po laimėtos kovos su 2 metrų 44 cm ilgio aligatoriumi „Seminole Seminole Okalee“ indėnų kaimelyje, „Hard Rock“ viešbučio baseine. J. Holto ūgis – 6 pėdos.
Oficialu: pokeris Lietuvoje tapo visateise sporto šaka
Oficialu: pokeris Lietuvoje tapo visateise sporto šaka (4) 2010.03.22 14:24 Lietuvos Kūno kultūros ir sporto departamentas (KKSD) pripažino sportinį pokerį kaip sporto šaką, o Lietuvos sportinio pokerio federaciją (LSPF) – kaip visateisę sporto šakos federacija. Tai reiškia, kad LSPF nuo šiol gali organizuoti nekomercinius sportinio pokerio turnyrus.
„A lyga“: komandų daug – lūkesčių mažai
„A lyga“: komandų daug – lūkesčių mažai (3) 2010.03.20 13:00 Šiandien prasideda 2010-ųjų Lietuvos futbolo „A lygos“ čempionatas. Jame žais trimis komandomis daugiau nei pernai. „Kiekybė tikrai negarantuos kokybės“, – varžybų išvakarėse įspėjo šios sporto šakos specialistas Benjaminas Zelkevičius. Atleido vadžias Be didesnio ar mažesnio nesusipratimo futbolo čempionatas mūsų šalyje prasidėti negali.
„Kino pavasaryje“ – net 8 lietuviškos premjeros
„Kino pavasaryje“ – net 8 lietuviškos premjeros 2010.03.19 15:25 „Kino pavasaris“ į kino teatrų sales įpūs ne tik šviežių tarptautinių kino vėjų, bet įneš ir gaivų lietuviško kino gūsį. Šiemet festivalis Lietuvos kinui skiria ypatingai daug dėmesio. Lietuviškų filmų programoje pristatomi net 28 lietuvių kino kūrėjų darbai, o iš jų net aštuonios filmų premjeros! „Aštuonios premjeros viename festivalyje – įspūdingas skaičius, džiugiai iliustruojantis judėjimą Lietuvos kine.
Aviatoriai prašo nežlugdyti aviacijos sporto
Aviatoriai prašo nežlugdyti aviacijos sporto 2010.03.18 13:56 Šalies aviatoriai siekia, kad, įgyvendinant apskričių reformą, ilgus dešimtmečius jų puoselėtas turtas būtų perduotas Kūno kultūros ir sporto departamentui, o ne Valstybės turto fondui. Ketvirtadienio vidurdienį prie Vyriausybės, prieš prasidedant Koordinacinės apskričių likvidavimo komisijos posėdžiui, kur turėtų būti sprendžiama, ar išsaugotą aviacijos sporto turtą perduoti Valstybės turto fondui, susirinko aštuonių žmonių grupelė.
Žydrūnas Savickas išvyko į JAV susigrąžinti čempiono titulo
Žydrūnas Savickas išvyko į JAV susigrąžinti čempiono titulo (3) 2010.03.04 14:08 Žydrūnas Savickas išvyko į JAV, kur bandys susigrąžinti prestižinio galiūnų turnyro „Arnold Strongman Classic“ čempiono titulą. Kolambo mieste savaitgalį vyks tradicinis renginys „The Arnold Sports Festival“. Jis pavadintas pagal globėjo – garsiojo aktoriaus ir Kalifornijos gubernatoriaus Arnoldo Švarcnegerio – vardą. Galiūnų turnyras yra festivalio dalis. Ž. Savickas Kolambe triumfavo šešis kartus iš eilės – 2003-2008 m. Pernai jis nutarė padaryti pertrauką.
Diana Rasimovičiūtė: „Šis medalis man labai svarbus morališkai“
Diana Rasimovičiūtė: „Šis medalis man labai svarbus morališkai“ (6) 2010.03.03 09:15 Skambiausią nepriklausomos Lietuvos biatlono pergalę pasiekusi 25-erių metų Diana Rasimovičiūtė viliasi, kad jai iškovojus Europos vicečempionės titulą mūsų šalyje atsiras bent viena biatlono bazė. Lietuvos olimpietė dėl apgailėtinos šalies biatlono bazės būklės jau ne vienus metus treniruojasi Latvijoje. Estijoje vykstančiame Senojo žemyno čempionate D. Rasimovičiūtė sidabro medalį antradienį pelnė sunkiausioje individualioje biatlono rungtyje – 15 km lenktynėse.
Žemaitijos rinktinė mes iššūkį „Energijai“
Žemaitijos rinktinė mes iššūkį „Energijai“ (3) 2010.03.02 12:29 Kovos 7 dieną, sekmadienį, 17.00 val. Klaipėdoje įvyks XXI amžiaus ledo ritulio įvykis – pirmą kartą šiame šimtmetyje uostamiestyje po daugiau nei 20 metų pertraukos viešės šiuo metu stipriausia ledo ritulio komanda Elektrėnų „Energija“. Šios komandos pagrindu sudaroma Lietuvos ledo ritulio rinktinė, tad Klaipėdoje bus galima išvysti tokias ledo ritulio žvaigždes kaip Petras Nausėda, Martynas Šlikas, Rolandas Aliukonis, Dalius Vaiciukevičius bei geriausias šalies vartininkas Nerijus Daukseviči...
Šokiai aplink striptizo stulpą bus įtraukti į olimpiados programą?
Šokiai aplink striptizo stulpą bus įtraukti į olimpiados programą? (4) 2010.02.24 16:43 Neįtikėtina, tačiau jau artimiausioje vasaros olimpiadoje sporto aistruoliai gali išvysti itin egzotiškas varžybas – šokius aplink striptizo stulpą. Šios sporto šakos atstovai įnirtingai reikalauja, kad Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK) pripažintų ją kaip visavertį sportą ir įtrauktų į 2012 metų Londono olimpiados programą. Dabartinė pasaulio šokių aplink striptizo stulpą čempionė yra japonė Mai Sato. Ji treniruotėse pluša penkias dienas per savaitę po penkias valandas.
Mobilusis telefonas, štanga, sauna... ir žūstantys spermatozoidai
Mobilusis telefonas, štanga, sauna... ir žūstantys spermatozoidai (2) 2010.02.24 15:00 Mobilusis telefonas, sauna, kompiuteris ir štanga… Apie tai, su kokiais pavojais susiduriame kasdien. Dauguma iš jų kaip reikiant įsitvirtino mūsų gyvenime ir tapo neatskiriama jo dalimi. Ir vis dėlto! Ką gi baisaus jie gali mums padaryti?   Mobilusis telefonas žudo spermą 1.    Gautas patvirtintas mokslinis įrodymas: mobilusis telefonas daro neigiamą poveikį spermatozoidų kiekybei ir kokybei.
Darius Čepauskas: „Sportininkams nėra svarbu, kas prezidentas“
Darius Čepauskas: „Sportininkams nėra svarbu, kas prezidentas“ (8) 2010.02.22 18:00 Neseniai buvo išrinktas naujasis Lietuvos imtynių federacijos (LIF) prezidentas, kuriuo tapo Darius Čepauskas. Jis šiose pareigose pakeitė 14 metų sėkmingai vadovavusį Andrejų Gribojedovą. Didelių permainų neplanuoja – Kaip tapote naujuoju LIF prezidentu? – „Balsas.lt savaitė“ paklausė D. Čepausko. – Viskas labai paprasta. Lietuvos imtynių federacija yra demokratiška organizacija, veikianti pagal savo įstatus, kurie vadovybei numato 4 metų kadenciją.
Ramūnas Rudokas ruošiasi žiemos motokroso varžyboms?
Ramūnas Rudokas ruošiasi žiemos motokroso varžyboms? (3) 2010.02.19 12:30 Vieno Vilniaus miegamojo rajono gyventojai buvo nustebinti savo apsnigtame ir sunkiai pravažiuojamame kieme išvydę sparčiai judantį sportinį motociklą. Pasikeisdami jį vairavo Lietuvos žiemos kroso čempionas Artūras Rastenis ir TV3 serialo „Svetimi“ aktorius Ramūnas Rudokas. Abiem vyram tai buvo įsimintina diena – Artūras pirmą kartą nusifilmavo seriale, o Ramūnas, išbandęs sportinį motociklą, jau juokais galvoja apie motokroso lenktynes.
Ar iš meilės galima numirti?
Ar iš meilės galima numirti? (2) 2010.02.14 18:09 Prancūzų rašytojas Stendalis rašė, kad meilės kančios purto širdį it baisūs traukuliai. Kaip rodo naujausi tyrimai, tai nėra nei fantazija, nei poetinė metafora: mylimo žmogaus praradimo skausmas išties fiziškai paveikia širdį, „sudaužytos širdies“ sindromas medikams yra puikiai žinomas. Daugelis susirgusių meilės liga įsivaizduoja iš liūdesio mirsiantys.
Kaip nukristi iš 10 km aukščio ir likti gyvam?
Kaip nukristi iš 10 km aukščio ir likti gyvam? (14) 2010.02.03 14:12 Tai galbūt vienas baisiausių jūsų vaizduotėje galinčių kilti scenarijų: kristi ant Žemės paviršiaus iš labai didelio aukščio. Tačiau pasaulyje yra žmonių, kurie tokį kritimą išgyveno, o portalas „Popular Mechanics“ netgi pateikia „išlikimo atmintinę“, kuriai skaityti jūs greičiausiai sugaišite daugiau laiko, nei truktų pats kritimas iš 10 km aukščio. Įsivaizduokite, jog esate dešimties kilometrų aukštyje - visiškai vienas, be to, krentate žemyn, o parašiutas kaip tyčia liko.
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!