sporto sakos

Žavingoji moterų krepšinio pusė
Žavingoji moterų krepšinio pusė (1) 2010.10.24 20:17 Ne tik Lietuvoje, bet ir plačiame pasaulyje moterų krepšinis kamuojasi didžiojo vyrų krepšinio šešėlyje. Bet prieš kelias savaites praūžusiame pasaulio krepšinio čempionate sportinėmis suknelėmis pasipuošusios Baltarusijos rinktinės krepšininkės sulaukė išskirtinio dėmesio ir privertė Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) vadovus pažvelgti ir į moterų pusę. Moteriškos aprangos kodas Ilgus metus moterys krepšinio aikštėje lygiavosi į vyrus– tiek žaidimu, tiek apranga.
Koks yra lenkų milijonierius?
Koks yra lenkų milijonierius? (4) 2010.10.24 17:30 Koks yra lenkų milijonierius? Darbštus, tačiau nedraugaujantis su sportu ir kultūra. Šiandieniniai lenkų milijonieriai nepaveldėjo savo turtų, jie patys juos uždirbo savo darbu. Jie nemėgsta demonstruoti savo turtų. Skirtingai negu Vakarų Europos milijonieriai, lenkų milijonieriai nesportuoja. Laiko jie neturi ir turtingam kultūriniam gyvenimui, rašo wyborcza.biz.
Imtynių legenda R. Bagdonas: pasaulio čempionų dar turėsime
Imtynių legenda R. Bagdonas: pasaulio čempionų dar turėsime (1) 2010.10.18 10:23 Rimantas Bagdonas – kol kas vienintelis lietuvis, iškovojęs pasaulio graikų-romėnų imtynių čempiono titulą, tačiau 71 metų Lietuvos imtynių federacijos garbės prezidentas tiki, kad talentingas jaunimas netrukus užkops ant aukščiausio planetos pirmenybių apdovanojimo laiptelio.
Driftas iš automobilio vidaus
Driftas iš automobilio vidaus 2010.10.11 07:06 Savaitgalį vyko „D1Sport" komandos organizuota drifto sezono uždarymo šventė. Aikštelėje prie „Dvarkiemio" (važiuojant iš Vilniaus į Trakus) vyko drifto varžybos, kur susirinko visi geriausi Lietuvos slydimo specialistai. Geras oras švente leido džiaugtis daugybei šio sporto gerbėjų, o dalyviai nedavė jiems nuobodžiauti. Žinoma, yra daugybė tokių, kurie nesėdėjo šalia vairuotojo, kai jis paleidžia automobilį slysti šonu.
Seksualios futbolo varžybos (N-18)
Seksualios futbolo varžybos (N-18) (15) 2010.09.05 12:50 Pietų Afrikos Respublikoje neseniai pasibaigė XIX pasaulio futbolo čempionatas ir tai šios sporto šakos gerbėjams suteikia nemažai emocijų. Tačiau, pasinaudoję visuotiniu pamišimu, pikantiškų renginių organizatoriai Vokietijos sostinėje Berlyne surengė kiek kitokias futbolo varžybas. Neseniai porno žvaigždžių komanda „Visit-X Camgirls“ žaidė futbolą su „Blue Movie All Stars“ komanda.
D. Coulthardas: gal lietuviai dar labiau susidomės „Formule-1“
D. Coulthardas: gal lietuviai dar labiau susidomės „Formule-1“ (6) 2010.09.01 13:40 Į Lietuvą pirmą kartą atvykęs vienas žymiausių „Formulės-1“ lenktynininkų škotas Davidas Coulthardas spaudos konferencijoje Vilniuje teigė, kad jis labiausiai džiaugiasi, jog automobilių sportas jam suteikė galimybę keliauti po pasaulį. „Man svarbiausia ne tiek pergalės, kiek galimybės keliauti po pasaulį ir sutikti įvairių žmonių. Augau kaime ir apie tai buvo sunku net įsivaizduoti“, – sakė prieš dvejus metus „Formulės-1“ lenktynininko karjerą baigęs D. Coulthardas.
TV3 sezono pristatyme – maudynės fontane ir N. Šulijos orai „gyvai“
TV3 sezono pristatyme – maudynės fontane ir N. Šulijos orai „gyvai“ (8) 2010.08.31 00:38 „Ir atsiminkite, kad mes visi – viena didelė šeima“, – tokiais žodžiais TV3 televizija su 99 ir dar viena žvaigžde Rotušės aikštėje iškilmingai pradėjo sezono atidarymo tiesioginę transliaciją. Negalėjusiems atvykti visos grožybės buvo transliuojamos tiesiogiai, o vilniečiams ir miesto svečiams televizija padovanojo pusketvirtos valandos trukmės spalvingą koncertą, naujausių televizijos veidų, laidų pristatymą.
Pasaulio automobilių maratono rekordininkas V. Milius bandys jėgas bėgimo trasoje
Pasaulio automobilių maratono rekordininkas V. Milius bandys jėgas bėgimo trasoje (1) 2010.08.27 10:30 Pasaulio automobilių maratono rekordininkas V.Milius bandys jėgas bėgimo trasoje 15 tūkst. kilometrų per per 11 dienų! Toks pasaulio rekordas priklauso lietuviui Vitoldui Miliui, pernai automobiliu įveikusiam atstumą Lisabona-Vladivostokas. Neseniai patyręs automobilininkas užsikrėtė dar viena aistra. Prieš metus Vilniaus maratone įveikęs pusę distancijos – 21 km bėgte, rugsėjo 12 dieną bandys pagerinti tuomet pasiektą laiką, o Berlyne stos ir į 42,195 km trasą.
Didžiausias šalyje kartodromas bus Tauragėje
Didžiausias šalyje kartodromas bus Tauragėje (1) 2010.08.17 10:27 Didžiausias šalyje kartodromas bus Tauragėje Žydrūnė JANKAUSKIENĖ Jau po mėnesio Tauragės padangę žadama sudrebinti kartingų motorais. Mat visoje Lietuvoje savo padalinius steigianti bendrovė „Kart-1“ jau išsinuomojo patalpas ir Tauragėje. Projektų vadovas Donatas Rimkus šiuo metu ieško žmonių, galinčių prisidėti prie uždarų patalpų kartodromo steigimo. Šiandien jo noras vienas – surinkti kuo daugiau naudotų automobilių padangų trasoms įrengti. Šiame angare netrukus gaus kartų motorai.
Arūnas Volungevičius apie „Formulę-1“: šis sezonas – super
Arūnas Volungevičius apie „Formulę-1“: šis sezonas – super (6) 2010.08.04 14:20 Kuo toliau, tuo gražiau – taip trumpai būtų galima būtų apibūdinti šį „Formulės-1“ lenktynių sezoną. Jam persiritus į antrąją pusę aistrų vis daugėja, o kova dėl nugalėtojo vardo tik aštrėja.
Kopėčių sportas
Kopėčių sportas 2010.07.30 15:31 Jei nesuprantate, ką daro šie su kopėčiomis lakstantys pamišėliai, žinokite, jog tai yra Prancūzijoje gimusios naujos sporto šakos atstovai. Tai tam tikra „Parkour“ – fizinės disciplinos, mokančios protingai ir saugiai įveikti bet kokią kelyje pasitaikiusią kliūtį, atmaina.
Kas ta paslaptingoji Šveicarija?
Kas ta paslaptingoji Šveicarija? (4) 2010.07.26 09:32 Nuo birželio 4 iki 11 d. 53 bočiukai iš Ukmergės, Anykščių, Kupiškio ir Vilniaus bendrijų, Ciuricho miesto senjorų bendruomenės pakviesti; lankėsi  Šveicarijoje. Išvyką organizavo puiki ir energinga turistinės firmos „Ditmos projektai“ vadovė Edita Masaitytė. Jau pradžioje visų nuotaika buvo gera sulaukus išvaizdaus ir komfortabilaus autobuso.
Deividas Šemberas: man kraujas užverda retai
Deividas Šemberas: man kraujas užverda retai (15) 2010.07.09 12:15 Pasaulis serga futbolu. Vienas garsiausių Lietuvos futbolininkų Deividas Šemberas, žaidžiantis Maskvos CSKA klube, dabar karščiausias pasaulio futbolo čempionato rungtynes stebi dalyvaudamas atsakingame futbolo turnyre Austrijoje. 31 metų sportininko širdį drasko ne tik futbolo aistros, bet ir jausmų sumaištis. Pastaruoju metu interviu vengiantis D.Šemberas sutiko šnekėtis tik apie futbolą. Tik... Meilės išdavystė? Ši žinia buvo tarsi perkūnas iš giedro dangaus.
Per BTV – sunkvežimių „Formulė“
Per BTV – sunkvežimių „Formulė“ 2010.06.29 19:39 Nuo liepos mėnesio BTV pradeda rodyti Europos sunkvežimių žiedinių lenktynių 2010 m. čempionatą. Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) organizuojamose varžybose kasmet dėl greičiausio sunkvežimio titulo varžosi pajėgiausi šios sudėtingos sporto šakos lenktynininkai ir automobilių gamintojai. Autosporto žinovų vertinimu, dėl labai užkrečiančio, azartiško reginio ir naudojamų naujausių technologinių sprendimų šios lenktynės – tikra „sunkiasvorė" F1 čempionato analogija.
E. Lementauskas: ar tai yra laimė – neturėti stadiono?
E. Lementauskas: ar tai yra laimė – neturėti stadiono? (40) 2010.06.23 12:20 Vilniaus miesto valdžia pristato visuomenei ambicingą miesto strateginį planą ateinantiems dešimčiai metų, pagal kurį Vilniuje turėtų gyventi aktyvūs, draugiški ir laimingi žmonės. Pagal šį planą vilniečiai taps laimingais, mieste turėdami modernų daugiafunkcinį kultūros centrą, bet ne šiuolaikinius reikalavimus atitinkantį stadioną.
Golfui Lietuvoje – jau 10 metų
Golfui Lietuvoje – jau 10 metų 2010.06.12 09:35 Šeštadienį pakaunėje, Didžiosiose Lapėse, esančiame golfo aikštyne „Elnias“ rengiamas šios sporto šakos aktyvaus propagavimo Lietuvoje 10-asis gimtadienis. Ta proga rengiamas jubiliejinis golfo turnyras, kurio apdovanojimų ceremonijoje ketina dalyvauti Prezidentas Valdas Adamkus. Lietuvoje golfas žaidžiamas nuo 2000 metų. Tais metais Didžiosiose Lapėse „Elnio“ klubas įrengė pirmąjį 9 laukų golfo aikštyną. Netrukus buvo įsteigta ir Lietuvos golfo federacija.
G. Adamonis: „Trasoje tik pats sau esi konkurentas“
G. Adamonis: „Trasoje tik pats sau esi konkurentas“ 2010.06.11 11:27 Birželio 3-6 dienomis Beskidų kalnuose (Lenkijos pasienyje su Čekija ir Slovėnija) vyko „MTB Trophy“ varžybos, kuriose dalyvavo ir 5 dviratininkai, atstovaujantys dvi Lietuvos komandas. Apie  lenktynių sunkumus ir privalumus, bei aistrą kalnų dviračiams portalas „Balsas“ kalbėjo su geriausiai iš lietuvių pasirodžiusiu „Top Team“ komandos dviratininku Giedriumi Adamoniu.
10 ateities žvaigždžių Pasaulio čempionate
10 ateities žvaigždžių Pasaulio čempionate (5) 2010.06.08 12:20 Jau šį penktadienį Pietų Afrikos Respublikoje prasidėsiančiame Pasaulio futbolo čempionate išvysime ne tik būrį pripažintų šios sporto šakos žvaigždžių, bet ir daugybę šio statuso dar nepelniusių, tačiau talentu šių dienų herojams nenusileidžiančių jaunųjų žaidėjų. Portalas goal.com sudarė sąrašą ateities futbolo žvaigždžių, žaisiančių šiose pirmenybėse.
Neįtikėtini futbolo rinktinių plakatai
Neįtikėtini futbolo rinktinių plakatai (3) 2010.06.04 16:05 Birželio 11 dieną Pietų Afrikos respublikoje prasidedančio Pasaulio futbolo čempionato dalyviai intensyviai ruošiasi varžyboms, bilietus įsigiję šios sporto šakos gerbėjai derina balso stygas, 0 milijonai televizorių žiūrovų su nekantrumu laukia tiesioginių transliacijų. Tuo tarpu sporto kanalas ESPN pasiūlė pažvelgti meniškai į visas 32 šalis, pasirodysiančias svarbiausioje pasaulio futbolo šventėje.
Visiems adrenalino fanatams - „Mirtininkų“ šou – Apokalipsės kariai!
Visiems adrenalino fanatams - „Mirtininkų“ šou – Apokalipsės kariai! 2010.06.02 12:40 2010 metų birželio 12 ir 13 dienomis Kaune įvyks „BIKE SHOWMillennium & AUTO SHOW'2010, LITHUANIA“. Fiesta mieste kiekvieną kart sukelia vibracijas – tarptautinė, didžiulio pasisekimo sulaukianti šventė vyks vienuoliktą kartą iš eilės. Intriguojantys pasirodymai net dešimtyje Europos, Baltijos šalių bei Lietuvos čempionatų kaitina kraują visiems: ir vaikui, ir jaunam, ir pagyvenusiam! Geriausi auto-, motosporto profesionalai – „apokalipsės kariai“ čia kaunasi iš paskutiniųjų.
Eurovizija: viskas kontroliuojama?
Eurovizija: viskas kontroliuojama? (16) 2010.05.29 06:29 Mūsų žemė, iškankinta korupcijos ir pedofilijos skandalų, galės trumpai nuo jų atsipūsti, nes pasiners į dainų pseudovaržybas „Eurovizija 2010“. Varžybas jos primena tuo, kad naudojama sportinė terminija – pirma vieta, antra vieta, pusfinalis, finalas.
Voverė sukėlė sumaištį beisbolo rungtynėse
Voverė sukėlė sumaištį beisbolo rungtynėse 2010.05.27 18:05 Beisbolas JAV toks populiarus, jog šios sporto šakos rungtynėse lankosi net... voverės. MLB lygos rungtynėse tarp Niujorko „Yankees“ ir Minesotos „Twins“ komandų aikštelėje netikėtai pasirodęs gyvunėlis sukėlė rimtą sumaištį ir išgąsdino beisbolininką Brendeną Harrisą.
V. Romanovas atsakė į internautų komentarus
V. Romanovas atsakė į internautų komentarus (15) 2010.05.20 12:49 V. Romanovas elgiasi keistai. Kodėl būtent dabar reikėjo pokyčių „Žalgiryje“? Kas kelia versijas apie parduotas LKL finalo varžybas? Tokie svarstymai kelia internautų aistras. Tie klausimai neliks be atsakymų. Kauno „Žalgirio“ klubo savininkas Vladimiras Romanovas pastarosiomis savaitėmis ne kartą susitikęs su komandos aistruoliais nusprendė žengti dar vieną žingsnį – pateikti atsakymus dešimtims Kauno „Žalgirio“ puslapyje komentarus rašančių sirgalių.
Astrologija sveikai gyvensenai
Astrologija sveikai gyvensenai (7) 2010.04.27 09:14 Tikriausiai daugeliui mūsų kyla klausimas, kaip maitintis, kad būtume lieknos ir linksmos. Yra šimtai įvairiausių dietų, tačiau ne visada jų poveikis mus tenkina, o ir valios pastangų kartais pritrūksta. O gal pabandykite maitintis ir sportuoti pagal savo zodiako ženklą? Tai rekomendacinio pobūdžio patarimai, kuriais vadovaujantis turėtumėte padailinti savo kūno formas ir pakelti sau nuotaiką.
Tyrimas: lietuviai krepšinį mėgsta labiau nei tikėtasi
Tyrimas: lietuviai krepšinį mėgsta labiau nei tikėtasi (7) 2010.04.23 12:05 Specialiai „MasterCard“ užsakymu Lietuvoje atliktas mėgstamiausių sporto šakų tyrimas parodė, kad lietuvius akivaizdžiai labiausiai domina krepšinis – jo gerbėjų mūsų šalyje yra net 6 kartus daugiau nei antrąją vietą užėmusio futbolo. Krepšinį kaip mėgstamiausią sporto šaką įvardijo net 53,4% apklaustųjų, o futbolą – 8,6%. Trečioje vietoje atsidūrė dailusis čiuožimas (3,5%) , ketvirtoje – lengvoji atletika (3,1%), o pakilimą išgyvenantis tenisas liko tik aštuntas.
Nauji depresijos gydymo keliai
Nauji depresijos gydymo keliai 2010.04.19 16:26 Mankšta, masažas, mada ar draugiška šachmatų partija, gali tapti puikiu vaistu nuo depresijos, sako gydytojai. Žinoma, šie būdai padeda tik esant lengvai ligos formai bei kartais gali būti papildoma priemone, kartu su vaistais.
Denisas Sokolas – chemikas, patiesęs lokį
Denisas Sokolas – chemikas, patiesęs lokį (7) 2010.04.15 08:30 24 metų, 192 cm ūgio, 104 kg svorio Lietuvos sambo ir kovinio sambo čempionas vilnietis Denisas Sokolas – apie save, savo tikslus ir sportą, kurį pamėgo. PIRMIEJI ŽINGSNIAI. Lankyti dziudo treniruotes klube „Lokys“ Denisas pradėjo būdamas vienuolikos. Pirmasis treneris – Stasys Bazys, kuris iki šiol Denisui padeda šlifuoti dziudo veiksmus. SENSACIJA. 2010 m. Lietuvos suaugusiųjų sambo čempionu Denisas tapo pirmąkart. Tai nutiko praėjusį savaitgalį.
Petras Nausėda: „Rinktinės karjeroje taško nededu“
Petras Nausėda: „Rinktinės karjeroje taško nededu“ (3) 2010.04.12 18:00 24-erių metų Elektrėnų „Energijos“ ir mūsų šalies rinktinės žaidėjo Petro Nausėdos gyvenime – nemažos permainos: jis  neseniai tapo naujuoju Lietuvos ledo ritulio federacijos (LLRF) prezidentu. Dėl daugybės užgriuvusių naujų darbų ir pareigų P. Nausėda bus priverstas praleisti balandžio 19-25 dienomis Olandijoje vyksiantį Pasaulio I diviziono čempionatą bet linki mūsų rinktinei kuo didžiausios sėkmės ir medalių.
Startuoja nauja lenktynių serija jauniesiems kartingo mėgėjams
Startuoja nauja lenktynių serija jauniesiems kartingo mėgėjams (1) 2010.04.06 17:58 Birželio mėnesį startuos pirmąkart Lietuvos kartingų sporto istorijoje rengiamos Formulės Mini pirmenybės, kuriose dėl pagrindinio trofėjaus - "Lietuvos taurės" - varžysis 7-12 metų vaikai. "Ši idėja neatsirado prieš mėnesį.
E.Lementauskas: Sporto kolūkis – nepavykęs Šiaulių projektas Vilniuje
E.Lementauskas: Sporto kolūkis – nepavykęs Šiaulių projektas Vilniuje (17) 2010.03.29 11:41 Vilniuje kuriamas sporto kolūkis. Labai taikliai miesto žurnalistai pavadino sostinės valdžios užmačias pertvarkyti miesto sporto sistemą ir dešimt sporto mokyklų sujungti į vieną Vilniaus sportininkų ugdymo centrą. Reformai priešinasi ne tik sporto mokyklų vadovai, vicemero Gintauto Babravičiaus vadinami „biurokratijos bakterijomis“, bet ir to paties mero patarėjas, tarybos narys, mokslų daktaras Povilas Tamošauskas.
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!