tuokiasi

Po skyrybų sudaužytas Madonnos ir S. Jasaičio širdis raižė turtą dalijantys peiliai
Po skyrybų sudaužytas Madonnos ir S. Jasaičio širdis raižė turtą dalijantys peiliai (2) 2014.04.06 15:26 Savo buvusiems sutuoktiniams didžiules sumas sumokėjo ne tik Madonna ir P. McCartney, bet ir kai kurie lietuvaičiai.
Anglijoje ir Velse registruojamos pirmosios gėjų santuokos
Anglijoje ir Velse registruojamos pirmosios gėjų santuokos 2014.03.29 18:20  Daug gėjų porų Anglijoje ir Velse penktadienį vakare sulaukę vidurnakčio prisiekė amžiną meilę, nes tą akimirką įsigaliojo įstatymas, leidžiantis registruoti tos pačios lyties asmenų santuokas, vainikavęs jų ilgai trukusią kovą už lygybę.
Kokie lietuvių vedybų ypatumai ir ko nori emigrantai?
Kokie lietuvių vedybų ypatumai ir ko nori emigrantai? (2) 2014.03.22 07:00 Šiltėjant orams, jaunavedžiams vis garsiau skamba tuoktuvių varpai. Vasara – populiariausias sezonas sumainyti žiedus. Tai puiki proga pasipelnyti vestuvių fotografams, maisto tiekėjams, dizaineriams bei vedybų planuotojams. Emigrantai noriai tuokiasi gimtinėje Kiekvieną vasarą emigrantų poros plūsta į tėvynę švęsti savo vestuvių – save parodyti ir į kitus pasižiūrėti.
Santykiai su vyru, pagal Zodiako ženklą
Santykiai su vyru, pagal Zodiako ženklą (4) 2014.03.08 13:22 AVINAS Vyras, gimęs po avino ženklu, paprastai, yra atviras ir linkęs pasakyti ką jaučia ar galvoja. Jei susitikinėjate su po šiuo ženklu gimusiu vyru ir pasimatymo metu ketinate jį nustebinti neįprasta apranga, būkite pasiruošusi išgirsti jo nuoširdų įvertinimą bei tiesmuką nuomonę. Nors ne visada galite būti pamaloninta jo žodžiais, svarbiausia, kad jums nereikės sukti galvos, ką jis iš tiesų apie jus galvoja: tokie vyrai paprastai viską pasako tiesiai į akis.
Santykiai su vyru, kurio Zodiako ženklas – Ožiaragis
Santykiai su vyru, kurio Zodiako ženklas – Ožiaragis 2014.03.07 16:41 Santykiai su vyru pagal zodiako ženklą! OŽIARAGIS Ožiaragis tikriausiai pats didžiausias materialistas iš visų zodiako ženklų. Jis ambicingas, praktiškas, disciplinuotas, valingas, kantrus ir užsispyręs. Ožiaragis nesibaido sunkaus darbo, moka užsidirbti pinigų, juos kaupti ir investuoti. Pinigus jis sieja su saugumu, kuris jam labai svarbus. Ožiaragis dažnai laikosi nustatytos tvarkos, rutinos ar tradicijų, todėl vargu ar jums pavyks pakeisti jo nusistovėjusias pažiūras į gyvenimą.
Sutuoktiniai, santuokoje išgyvenę 50 metų, Lenkijoje apdovanojami medaliu
Sutuoktiniai, santuokoje išgyvenę 50 metų, Lenkijoje apdovanojami medaliu 2014.02.13 13:09 Du tuzinai besišypsančių žilaplaukių porų šį mėnesį kėlė šampano taures per jų garbei surengtą ceremoniją Varšuvos Santuokų rūmuose – jos santuokoje išgyveno 50 metų. Lenkijoje tai yra pakankamas pretekstas gauti prezidentinį medalį. „Kad atitiktum reikalavimus, turi įrodyti daugiau kaip 18 tūkst. dienų nepertraukiamą darbą.
Ar pasiteisina vedybos iš išskaičiavimo?
Ar pasiteisina vedybos iš išskaičiavimo? 2013.12.18 14:31 Prisipažinti, kad mūsų šeimyniniuose santykiuose išsiskaičiavimas atlieka nemažą vaidmenį, gana nelengva. Neturime bijoti, kad apie savo vyrą, savo išrinktąjį pagalvojame iš “merkantiliškos” pusės. Jei jūsų vyras remontuoja butą, rūpinasi vaikais, tai nieko baisaus tame, jog kartais pagalvojate: kaip gerai, kad jį turiu. Kas man taisytų kranus, prižiūrėtų vaiką, jei jo nebūtų? Rima G. rašo: «Kai tekėjau už Vyto, tai, neslėpsiu, daug ką turėjau omenyje: tame tarpe ir jo butą Vilniuje.
Seksas santuokoje: įprotis ar malonumo viršūnė? (N-18)
Seksas santuokoje: įprotis ar malonumo viršūnė? (N-18) 2013.12.09 07:50 Visų pirma, bandant atsakyti į šį klausimą kalbėti reikėtų tik apie tas santuokas, kurios buvo sudarytos iš meilės. Manoma, kad didžiausią pasitenkinimą seksas duoda tuomet, kai partnerius jungia ne tik fizinis, bet ir dvasinis bendrumas. Atsiras tokių, kurie pasakys, kad tai gryniausia nesąmonė, o terminas „didžiausias pasitenkinimas“ tėra romantikų svaičiojimas. Tačiau vis dėlto yra vyrų ir moterų, kurie tai patiria vien dėl to, kad su parneriu yra artimi dvasiškai.
Kaip užsieniečiai į senovės lietuvaites žiūrėjo
Kaip užsieniečiai į senovės lietuvaites žiūrėjo 2013.12.06 07:32 Niekam šiandien ne paslaptis, kad užsieniečiai giria lietuvaites už grožį. Ne paslaptis, kad daugelis būna jų suvilioti. Ar taip buvo visuomet? Pažvelkime į XVII amžiaus keliautojų paliktus užrašus, kaip jie vertino lietuvaites. 1635 m. vokiečių imperatoriaus pasiuntinys Adomas Olearius, per Žemaitiją grįždamas iš Maskvos į Vokietiją, sutiko Lietuvos armijos kapitoną. Šis lietuvis pasirodė esąs be galo laimingas nauja pažintimi ir nusprendė parodyti visą savo svetingumą.
20 požymių, kad jau suaugote
20 požymių, kad jau suaugote (1) 2013.12.03 18:17 1. 6 valandą ryto keliesi, o ne eini miegoti. 2. Tavo draugai “tuokiasi ir skiriasi”, o ne “susitinka ir išsilaksto”. 3. Į tave kreipiasi “jūs”. Ir be juokų. 4. Iš namų išeini su skėčiu ir jo niekur nepamiršti. 5. Sėdėdamas prie kompiuterio 90 proc. laiko dirbi. 6. MTV nebėra tavo mėgstamiausias televizijos kanalas. 7. Džinsai ir marškinėliai jau nebereiškia, kad tu gerai apsirengęs. 8. Vakarienė ir kino teatras - tai tau vakaro pabaiga, o ne jo pradžia.
Vestuvių parodoje K. Ivanova virto romantiška nuotaka
Vestuvių parodoje K. Ivanova virto romantiška nuotaka (1) 2013.11.15 13:12 Penktadienį pačioje sostinės širdyje, Vilniaus rotušėje, prasidėjo pirmoji nuotakoms skirta vestuvių paroda „Išteku.lt“. Dar rotušės kieme parodos lankytojus pasitiko ant žirgo jodinėjanti nuotaka, prabangi, lyg Pelenės laukianti pasakiška karieta, nauji ir senoviniai vestuvių tematika puošti automobiliai bei baltose palapinėmis padengti puotos stalai. Raudonuoju kilimu įžengus į pačią rotušę, parodos atidarymo svečiai išvydo vestuvių valsą romantiškai šokančią jaunavedžių porą.
Laimingos santuokos paslaptis skaičiais
Laimingos santuokos paslaptis skaičiais 2013.11.14 07:03 Ar galima skaičiais įvertinti, ko reikia, kad du žmonės gyventų ilgai ir laimingai? Pasirodo, galima. Jei susituoksite po 3,5 metus trukusios draugystės, bučiuositės keturis kartus per dieną ir bent kartą per metus kartu atostogausite užsienyje, jūsų bendras gyvenimas bus ilgas ir laimingas. Laimingos santuokos faktorių sąrašas buvo sudarytas vedybų planavimo tinklapio www.confetti.co.uk atliktos apklausos pagrindu.
Dizainerė R. Rimšelienė pristatys naują batų kolekciją „Metų laikai“
Dizainerė R. Rimšelienė pristatys naują batų kolekciją „Metų laikai“ 2013.11.12 12:12 Jau šį penktadienį Vilniaus rotušėje vyksiančioje vestuvių parodoje „Išteku.lt“ batų dizainerė Rūta Rimšelienė pristatys naują, specialiai šiai parodai sukurtą batelių kolekciją. Naują dizainerės R. Rimšelienės batų kolekciją „Metų laikai“ sudarys 25 poros originalių šventinių batelių. Šioje kolekcijoje batelius galės „nusižiūrėti“ ne tik nuotakos, bet ir pristatymą atvykę svečiai. Dvi originalias batų poras dizainerė sukūrė ir būsimam jaunikiui. Jas vestuvių parodos „Išteku.
Gruzijoje rasta kaukolė kelia klausimų dėl ankstyvųjų žmonių evoliucijos
Gruzijoje rasta kaukolė kelia klausimų dėl ankstyvųjų žmonių evoliucijos 2013.10.21 09:04 Stulbinamai gerai išsilaikiusi 1,8 mln. metų senumo kaukolė pateikia naujų įrodymų hipotezei, kad ankstyvieji žmonės priklausė vienai rūšiai, nors jos atstovų išvaizda labai skyrėsi, praėjusį ketvirtadienį paskelbė tyrėjai.
Vestuvių planuotoja K. Kaikarienė: brangiausios mano organizuotos vestuvės – beveik už milijoną
Vestuvių planuotoja K. Kaikarienė: brangiausios mano organizuotos vestuvės – beveik už milijoną 2013.10.10 14:50 Jau šį ketvirtadienio vakarą 20.30 val. BTV laidoje „Yra kaip yra“ – diskusija apie lietuvių vedybinius papročius. Kiek išleisti vestuvėms yra normalu? Kokios populiariausios vestuvių tradicijos? Kaip tuokiasi mūsų žvaigždės? BTV „ Yra kaip yra“ laidoje dalyvaus aktorė ir humoristė Laima Tamulytė, kuri yra vedusi daugiau nei šimtą vestuvių, o prieš porą metų atšoko ir savąsias.
Kodėl moterims patinka būti vyrų išlaikytinėms?
Kodėl moterims patinka būti vyrų išlaikytinėms? (6) 2013.09.30 18:26 Neretai turtingi vyrai turi ir autoritarinį charakterį, stengiasi „visiškai” valdyti žmoną. Jie kontroliuoja jų draugių ratą, protestuoja, jei žmonos gyvenime atsiranda „savi” pažįstami. Neleidžia mokytis, daryti karjeros. Jei jums nepavyks susikurti savo, nepriklausomo nuo vyro, „pasaulio”, galite pakliūti į kritišką psichologinę situaciją.
J. Nainys vestuvių puotoje gavo netikėtą jaunosios pažadą
J. Nainys vestuvių puotoje gavo netikėtą jaunosios pažadą (1) 2013.09.30 13:34 Kai vienas populiariausių radijo ir televizijos laidų vedėjų Jonas Nainys, geriau žinomas kaip Jovanis, Žąslių bažnyčioje po septynerių metų draugystės sumainė žiedus su grupės „Pinup girls“ dainininke Simona Šermukšnyte, jų priesaikos žodžių klausėsi ne tik artimiausi giminės ir bičiuliai, bet ir didžiausių interneto portalų žurnalistai, vos po keliolikos minučių džiugią žinią apie tuoktuves paskelbę ir ceremonijos nuotraukas parodę visai Lietuvai.
V. Putiną prajuokino pasirodę gandai apie slaptas jo tuoktuves vienuolyne
V. Putiną prajuokino pasirodę gandai apie slaptas jo tuoktuves vienuolyne (1) 2013.09.25 16:00 Kremlius trečiadienį paneigė gandus, kad prezidentas Vladimiras Putinas viename vienuolyne vedė buvusią olimpinę ritminės gimnastikos čempionę, ir nurodė, kad tokios kalbos „neturi nieko bendra su tikrove“. Apie privatų Rusijos lyderio gyvenimą daug spėliojama nuo birželio, kai jis ir jo žmona Liudmila paskelbė, kad po trijų santuokos dešimtmečių skiriasi.
Populiariausi mitai apie santuoką
Populiariausi mitai apie santuoką 2013.09.25 07:30 Rutgerso universiteto Nacionalinio santuokos tyrimo projekto vadovas Davidas Popeno, remdamasis santuokoje gyvenančių amerikiečių apklausa, atrinko populiariausius mitus apie vedybinį gyvenimą. Pirmas mitas. Santuoka daugiau privalumų teikia vyrams nei moterims. Tiek susituokusių vyrų, tiek moterų gyvenimas būna ilgesnis ir laimingesnis nei jų vienišų bendraamžių. Be to, šeimoje gyvenantys žmonės, nepriklausomai nuo jų lyties, yra geresnės sveikatos ir daugiau uždirba,  Antras mitas.
Savarankiška kelionė į Maljorką (IV): Palmos akvariumas, kurortiniai miesteliai
Savarankiška kelionė į Maljorką (IV): Palmos akvariumas, kurortiniai miesteliai 2013.09.03 13:04 Su kelionių tinklalapio Makaliaus skaitytoja Audrone Zonyte lankėmės botanikos sode, sužinojome, kur slepiasi gražiausios Maljorkos panoramos ir tai dar ne viskas! Šioje dalyje – apsilankysime Palmos akvariume, kurortiniuose miesteliuose, o taip pat suskaičiuosime, kiek kainavo kelionė.   Septintoji diena Tradiciškai degindamiesi prie baseino suprantam, kad turbūt šiandien laukia karščiausia atostogų diena, saulė kepina nuo ankstaus ryto, o danguje nė debesėlio.
Kauno rotušėje susituokė rekordinis porų skaičius
Kauno rotušėje susituokė rekordinis porų skaičius 2013.08.23 22:11 Jūratė Anilionytė, LRT televizijos laida „Panorama“, LRT.lt Kauno rotušėje penktadienį šeimas sukūrė 44 poros – tai santuokų rekordas šią vasarą. Tačiau daugiau kaip 20 metų poras tuokiantis Kauno ceremonimeistras pastebi, kad vestuvių šįmet kiek mažiau. Sakoma, jei per vestuves skamba varpai, tai šeima bus laiminga. Kauniečiai tiki, kad kiek kartų varpu po santuokos iškilmių Rotušėje paskambinsi, tiek vaikelių turėsi. Penktadienį čia poros keitė viena kitą – nuo 9.30 val.
 Bumerango karta: atgal pas mamą
Bumerango karta: atgal pas mamą 2013.08.09 22:14 Vis daugiau europiečių linkę gyventi su tėvais. Ekonominiai sunkumai, su kuriais niekaip nepajėgiama susidoroti Vakaruose, keičia socialinius įpročius: Jungtinėse Valstijose ir Europoje žymiai padaugėjo jaunų žmonių, grįžtančių pas tėvus po sparnu, rašo Kirilas Žurenkovas leidinyje „kommmersant.
Kodėl reikia informuoti Lietuvos institucijas apie užsienyje sudarytą santuoką?
Kodėl reikia informuoti Lietuvos institucijas apie užsienyje sudarytą santuoką? 2013.08.07 11:31 Vis daugiau lietuvių santuokas sudaro užsienio šalyse. Lietuvos civilinės metrikacijos įstaigų duomenimis, pernai tokių santuokų buvo užfiksuota 2599 – 5 proc. daugiau nei 2011 m., kai jų buvo 2469. Užsienyje susituokusiems jaunavedžiams Teisingumo ministerijos specialistai pataria atlikti vadinamą užsienio valstybėje sudarytos santuokos įtraukimo į apskaitą procedūrą.
V. Putinui patinka visos Rusijos moterys, neišskiriant A. Kabajevos
V. Putinui patinka visos Rusijos moterys, neišskiriant A. Kabajevos 2013.08.01 10:19 Liudmila Putina, prisiminimų knygoje „Nuo pirmojo asmens, pokalbiai su V. Putinu“, pripažįsta, kad V. Putino dėmesį traukia visos gražios moterys, praneša postdaily.ru. Taip pat buvusi pirmoji šalies ponia pasakojo, kad „aš į tai žiūriu ramiai, juk jeigu vyro nedomina moterys, tai koks jis vyras?“. Be abejo, jeigu atkreipti dėmesį į deltaplanu sklandančiu ir be jokių problemų su akvalangu nardantį vyrą, sunku būtų patikėti, kad jo netraukia silpnoji lytis.
Vestuvės Rusijos provincijoje: nes šventes reikia švęsti
Vestuvės Rusijos provincijoje: nes šventes reikia švęsti (7) 2013.07.25 14:52 Rusija yra didelė šalis, todėl, be abejonės, ir žmonės ten gyvena įvairūs, mylėti ir būti mylimi nori būti visi. Tuokiasi ne tik Maskvos gražuolės bei oligarchai, bet ir paprasti provincijos gyventojai, tačiau, aišku, dėl skirtingų skonių dvi jaunų žmonių šventės gali būti visiškai nepanašios viena į kitą.
Pagrindinės vasaros vestuvių problemos
Pagrindinės vasaros vestuvių problemos 2013.07.15 07:03 Vasara jau čia pat, o su ja ateis ir vestuvių metas. Manote, kad vestuvės vasarą – tai tik pranašumai ir patogumai? Labai klystate! Ar kada susimąstėte, kad vestuvės, keliamos vasarą, turi ne ką mažiau trūkumų, kaip ir vestuvės, keliamos žiemą? Varvantis makiažas. Nuotakos, nepriklausomai nuo metų laiko, kada tuokiasi, veido bruožus pabrėžia ryškiu makiažu, o šis, savo ruožtu, turi savybę tirpti nuo kaitrių saulės spindulių.
Baltų vestuvių juodoji pusė
Baltų vestuvių juodoji pusė (1) 2013.07.10 21:00 Per iškilmingą santuokos ceremoniją skambantys mobilieji telefonai, kūliais besivartantys svečių atsivesti mažamečiai ir kartu su jais ant grindų griūnantis įdomesnį kadrą medžiojantis prakaituotas fotografas, mūvintis sporto salei tetinkančius šortus ir avintis paplūdimio šlepetes. Tokio vestuvinio chaoso dvasininkai ir civilines santuokas registruojantys Savivaldybės darbuotojai Panevėžyje prisižiūri kiekvieną savaitgalį.
M. Katelynas ir jo mylimoji sumainė aukso žiedus Veronoje
M. Katelynas ir jo mylimoji sumainė aukso žiedus Veronoje 2013.06.29 15:51 Krepšininkas Mindaugas Katelynas ir jo mylimoji Ugnė Volkevičiūtė Italijoje, Veronoje sumainė aukso žiedus. Būtent šiame mieste užgimė Williamo Shakespeare'o herojų Romeo ir Džiuljetos meilė, todėl poros čia tuokiasi dažnai. Vestuvėse svečiavosi kelis krepšininkai Artūras Jomantas, Linas Kleiza su drauge Agneta Karalevičiūte, Jonas Valančiūnas su drauge Egle Ačaite, Steponas Babrauskas su žmona Raminta.
Mokslininkai neigia argumentus prieš gėjų santuokas
Mokslininkai neigia argumentus prieš gėjų santuokas (10) 2013.06.18 15:23 Nors vis daugiau pasaulio šalių priima homoseksualų santuokas įteisinančius įstatymus, daugelis žmonių su tuo nesutinka. Dažnai pasigirsta tam nepritariančių nuomonių, kurias specialistai paneigė moksliškai. Guardian.co.uk pateigia dažniausius teiginius ir juos paneigiančius argumentus. „Tai nenatūralu“ Dažnai šis argumentas naudojamas kalbant būtent apie homoseksualų lytinį aktą. „Nenatūralu“, nes neva taip gyvūnai nesielgia laukinėje gamtoje.
Seksas susituokus: įprotis ar malonumo viršūnė?
Seksas susituokus: įprotis ar malonumo viršūnė? 2013.06.16 07:56 Visų pirma, bandant atsakyti į šį klausimą kalbėti reiktų tik apie tas santuokas, kurios buvo sudarytos iš meilės. Manoma, kad didžiausią pasitenkinimą seksas duoda tuomet, kai partnerius jungia ne tik fizinis, bet ir dvasinis bendrumas. Atsiras tokių, kurie pasakys, kad tai gryniausia nesąmonė, o terminas „didžiausias pasitenkinimas“ tėra romantikų svaičiojimas. Tačiau vis dėlto yra vyrų ir moterų, kurie tai patiria vien dėl to, kad su parneriu yra artimi dvasiškai.
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!